دپارتمان اتومکانیک

برق ماشیندوچرخه و موتورسیکلت
آموزشگاه فنی حرفه ای فن آموزان

آموزشگاه فن آموزان با هدف ورود کارآموزان به بازار کار و کسب درآمد های بالا، دوره های متعددی را مربوط به مکانیک و اتومکانیک خودرو برگزار می کند. افراد مبتدی تا پیشرفته می توانند در دوره های تخصصی و حرفه ای دپارتمان مکانیک نام نویسی و از دوره های حضوری و آنلاین بهره ببرند. دپارتمان مکانیک آموزشگاه فن آموزان شامل هزاران ساعت دوره آموزشی صفر تا صد و مقالات رایگان در قسمت وبلاگ بوده که علاقه مندان می توانند با استفاده از آن ها مهارت ها و توانایی های فنی خود را به روز کرده و ارتقا ببخشند.
از آن جایی که رشته های مربوط به اتومکانیک، یکی از اساس و پایه های شغلی در صنعت و جامعه محسوب می شود، کارآموزان مسلط به این رشته ها می توانند در فرصت های شغلی عالی شروع به کار کرده و به درآمد بالا برسند. رشته های ارائه شده در دپارتمان مکانیک آموزشگاه فن آموزان به دو دسته آموزش مکانیک خودرو و آموزش برق خودرو تقسیم می شوند. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات تکمیلی در مورد این دوره های آموزشی عملی و جامع کسب کنید.

دوره های مکانیکی خودرو

مسلما برای انجام کار های معمولی مانند پنچر گیری، تعویض روغن، افزایش باد لاستیک و کار هایی از این قبیل به مکانیکی های سطح شهر مراجعه کرده اید. شاید تصور کنید که کار مکانیکی ها فقط محدود به این حوزه می باشد و از انجام امور پیچیده عاجز هستند. باید خاطر نشان کنیم که این تصوری اشتباه بوده و امور تخصصی تری شامل راه اندازی موتور خودرو، تعمیر و تعویض قطعات معیوب، تنظیم موتور و غیره تدریس می شود. با توجه به گسترگی مباحث و مطالب آموزشی مکانیک خودرو، این کلاس آموزشی در دو سطح آموزش مکانیک خودرو درجه 2 و آموزش مکانیک خودرو درجه 1 برگزار شده که مکانیک خودرو درجه 2 به تدریس مطالب پایه و مقدماتی پرداخته و پس از تسلط بر این مباحث می توانید در دوره آموزش مکانیک خودرو درجه 1 شرکت نمایید.
در بخش آموزش مکانیک خودرو، دوره های مربوط به آموزش نقاشی خودرو ، آموزش صافکاری خودرو پی دی آر و سنتی، جلوبندی خودرو، تعمیر گیربکس خودرو، تعمیرات کولر و بخاری خودرو، تعویض روغنی و آپاراتی خودرو، تعمیر انژکتور و دیاگ خودرو، نصب و تعمیر CNG و LPG خودرو ، بازسازی و تعمیر خودرو های کلاسیک و آموزش نصب دزدگیر ماشین توسط اساتید و مکانیک های حرفه ای به صورت کار بر روی خودرو واقعی تدریس شده و کارآموز می تواند در صورت وجود هر گونه مشکل از امکان تجدید دوره رایگان استفاده نماید.
در بخش آموزش مکانیک خودرو علاوه بر دوره های ذکر شده در قسمت بالا، افراد علاقه مند می توانند در دوره آموزش تعمیرات موتور سیکلت و  تعمیر دوچرخه نام نویسی کنند.

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به آموزشگاه فن آموزان فیدار می‌باشد. (طرف قرارداد با خانه کارگر)
بستن X
تماس با فن آموزان تلگرام واتس آپ ایتا روبیکا بله