آموزش تعمیرات ایسیو ECU

دوره آموزش تعمیرات ایسیو خودرو در آموزشگاه فن آموزان شامل آموزش تعمیر ایسیو ماشین های داخلی (مانند ایران خودرو و سایپا و … ) ، آموزش تعمیر ایسیو خودروهای خارجی (تویوتا ، کیا ، هیوندای و خودروهای چینی و …)  می باشد. مباحث تعمیرات ایسیو خودرو سنگین نیز به دلیل حرفه ای و پیشرفته بودن آموزش ها در دوره ای مجزا تدریس می شود. هر چند با گذراندن دوره آموزش تعمیرات ecu ، توانایی  تعمیرات ایسیو خودرو های سنگین را نیز در حد قابل قبول بدست خواهید آورد.

تعمیرات ecu زیر مجموعه برق خودرو می باشد که بازار کار عالی دارد.  بنابراین برای کسانی که می خواهند کسب و کار خود را داشته و به یک حرفه با درآمد بالا وارد شوند ، گزینه بسیار خوبی است.

به طور کلی ، عیب یابی برد ایسیو  و اتصال آن به سنسور خودرو ، آموزش دیاگ زدن ، ریمپ و برنامه نویسی از مهمترین بخشهای این دوره آموزشی است

با یادگیری مباحث دوره آموزش تعمیرات ecu می توانید به راحتی بر انواع مدارهای ایسیو و کیلومترها در اتومبیل های داخلی و خارجی و حتی وسایل نقلیه سنگین تسلط پیدا کنید

دوره تعمیر واحد کنترل الکترونیکی ( ECU) تحت نظارت یک تعمیرکار مجرب با جدیدترین  ابزار های عیب یابی و تعمیر آموزش داده می شود. به طور کلی ، مباحث از عیب یابی برد ایسیو و ارتباط آن با سنسورهای خودرو و برق شروع می شود.  بنابراین کسانی که می خواهند از ابتدا شروع کنند و وارد بازار کار تعمیرات ecu شوند ، لازم نیست نگران باشند و این دوره مباحث پایه تا پیشرفته تعمیرات ایسیو را در بر می گیرد.

آموزش تعمیرات ecu خودرو برای ماشین های داخلی و خارجی کاربردی بود و کاراموزان در پایان قادر به تعمیر کامپیوتر خودرو در مدل های مختلف می باشند.

معرفی دوره تعمیرات ایسیو خودرو داخلی و خارجی

پادکست معرفی دوره آموزش تعمیرات ایسیو ECU

شهریه: 3/600/000 تومان

مدت آموزش: 40 ساعت

توانایی هایی که در این دوره بدست می آورید
یادمیگیرید ایسیو خودرو را بازو بسته کنید و قطعات داخلی آن که بیشتر الکترونیکی هستند را نقشه خوانی، پلاک خوانی، اندازه گیری کنید و بتوانید مدارهای داخلی ایسیو را عیب یابی و تست کنید و قطعات مربوط به هرکدام از این مدارها مثل سنسورها را بشناسید.
روش برنامه ریزی با دستگاه دیاگ را به صورت تخصصی آموزش می بینید و یادمیگیرید مشکلاتی که مربوط به نرم افزار ایسیو می باشد مثل بالارفتن مصرف سوخت، لرزش موتور خودرو، گازخوردن بیش از اندازه در حالت درجا، جابجایی در زمان کارکرد فن و سایر مشکلات را عیب یابی و برطرف کنید.
یه شما یاد می دهیم که با دستگاه تستر ایسیو بتوانید ایسیو را در خارج از خودرو تست کنید و با استفاده از دستگاه پروگرمر ایسیو را برنامه ریزی کنید و به وسیله دستگاه دیاگ عیب های مختلف را برطرف کنید.
با روشی تخصصی یادمیگیرید چگونه انواع ایسیو را نقشه خوانی کنید و بر اساس آن بتوانید سیم کشی های مختلف را عیب یابی و تعمیر کنید.
انواع سنسورها و اصول عملکرد آنها، تاثیر عملکرد آنها بر روی ایسیو و همچنین خواندن پارامترهای استاندارد و عیب یابی سیستم انژکتور را به صورت تخصصی به شما آموزش می دهیم.
در این دوره عیب یابی و تعمیرات صفر تا صد بیش از ده ها مدل ایسیو پرکاربرد ایرانی و خارجی را به شما آموزش خواهیم داد. این ایسیو ها پرکاربردترین ایسیو بازار هستند

سرفصلهای دوره آموزش تعمیرات ایسیو ایرانی و خارجی

logo gold

آموزش الکترونیک مقدماتی

آموزش قطعه شناسی ، تست و نحوه ی پلاک خوانی قطعات

آشنایی با سنسورها و عملگرها و شیوه درست کردن خرابی آن ها

آشنایی با نحوه ی تنظیم موتور

آشنایی با نحوه خواندن پارامترهای خودرو

اموزش کامل نقشه خوانی انواع مدارات ایسیو

آموزش کار با دستگاه دیاگ و عیب یابی از طریق پارامترها

اموزش تئوری و عملی کار با دستگاه ایسیو تستر

اموزش عیب یابی ایسیو و رفع آنها با ایسیو تستر و دیاگ

آموزش تعمیرات ECU خودروهای داخلی و خارجی و ایسیو های گیربکس و گاز

آموزش تعمیرات سیستم های مالتی پلکس و ایسیو ایربگ های ماشین های داخلی و خارجی

اموزش تعمیرات یونیت ایموبلایز و کدخوانی سوئیچ و تعریف کد سوئیچ

آموزش کامل نحوه ی کار با پروگرامر TNM5000

اموزش نحوه ی تست و اتصال سنسورهای ورودی ایسیو خودرو از جمله سنسوردور موتورو میل سوپاپ  سنسور اکسیژن

آموزش برنامه ریزی حافظه ی اصلی FLASH و حافظه ی موقت EEPROM

نمایش بیشتر
logo gold

اموزش J-TAG برای انواع ایسیوها

اموزش دانلود و تبدیل ایسیوهای مختلف

اموزش نقشه خوانی و تعمیرات ecu های SAGEM

اموزش نقشه خوانی و تعمیرات ecu های VALEO

اموزش نقشه خوانی و تعمیرات ایسیوهای SIEMENS

اموزش نقشه خوانی و تعمیرات ecu های BOSCH

آموزش نقشه خوانی و تعمیرات ایسیو های maw

آموزش تعمیرات ایسیوهای گیربکس خودرو مزدا 3

اموزش نقشه خوانی و تعمیرات ایسیوهای DELPHI  مخصوص ماشین های چینی ، کره ای و ژاپنی

اموزش و راهکارهای تعمیرات تمامی بردهای ایسیو ماشین های داخلی و خارجی

اموزش اصلاح لیکومتر

آموزش بی کد کردن ایسیو خودرو

اموزش نحوه ی پاک کردن چراغ آچار در همه خودروها

پشتیبانی نامحدود از کارآموزان

اموزش تخصصی ریمپ انواع ایسیو

آموزش کم کردن دمای کارکرد فن ها از طریق ریمپ

آموزش حذف کد خطا

آموزش حذف سنسور اکسیژن دوم

آموزش حذف سنسور میل سوپاپ

آموزش عیب یابی و برنامه ریزی سیستم های مولتی پلکس

اریه تمامی نقشه های ایسیو ها به کارآموزان

ارایه فیلم های آموزشی در پایان دوره به کارآموزان

آموزش لم های تعمیراتی همه ایسیو ها

نمایش بیشتر
نظرات کارآموزان دوره آموزش تعمیر ایسیو خودرو

هزینه آموزش تعمیرات ایسیو ECU

شهریه عادی دوره تعمیر ECU 5/200/000 تومان
شهریه دوره تعمیر ECU با 30% تخفیف 3/600/000 تومان
شهریه خصوصی دوره تعمیر ECU 5/600/000 تومان
برای یک شروع قدرتمند این ویدئو را حتما ببینید

آموزش تعمیرات ECU

 • نبود تخصص کافی در تعمیرات ایسیو خودرو چه پیامدهایی را به دنبال دارد : با توجه به اینکه ایسیو یا کامپیوتر خودرو قطعه ای اساسی و حساس می باشد که قیمت بالایی هم دارد و تعمیرات آن کاری بسیار تخصصی می باشد تعمیرکاران تجربی با نداشت علم کافی از نحوه اصولی تعمیرات می توانند باعث آسیب جدی ازجمله پاک شدن برنامه دستگاه، سوختن ایسیو، سوختن سنسورها و یا حتی ایجاد عیب در سیم کشی خودرو شوند به شما این علم و تخصص را یاد می دهیم که بتوانید بصورت تخصصی و مسلط انواع ایسیو قدیمی و جدید را تعمیر کنید.
 • خطرات ناشی از تعمیرات ناصحیح ایسیو خودرو : امکان سوختن مدار داخلی ecu و همچنین اتصال کردن یک چند قطعه مرتبط با آن می تواند باعث اتصالی در سیم کشی خودرو و منجر به آتش سوزی خودرو شود. در فن آموزان یادمیگیرید با بالاترین سطح ایمنی، رعایت استاندارد و رعایت اصول کاربردی و صحیح تعمیرات از بروز این مشکلات جلوگیری کنید.
 • ابزار و تجهیزات مورد نیاز: برای تعمیر صحیح یک دستگاه نیازی نیست که همه ابزارهای بازار را خریداری کنید. تا زمانی که استفاده صحیح از ابزار مناسب را یاد نگرفتید وقت و پولتان را هدر ندهید. در این دوره با تجهیزات مورد نیاز برای این حرفه آشنا می شوید و نحوه صحیح انتخاب و خرید این ابزار به شما اموزش داده می شود همچنین به شما یاد می دهیم که چطور قطعات خوب را از بد تشخیص دهید و چطور آنها را با قیمت عمده خریداری کنید.
 • پس از اتمام دوره آموزش تعمیرات ecu خودرو در صورت نیاز به تکرار اموزش، در دوره بعدی بصورت رایگان شرکت می کنید. همچنین می توانید در دوره کارآموزی تعمیرات ایسیو نیز شرکت کنید که معادل 6 سال تجربه کاری می باشد .

سوالات متداول دوره تعمیرات ایسیو

مدت زمان برگزاری تعمیرات ایسیو 40 ساعت است.

با توجه به اینکه آموزشگاه فن آموزان بیشترین تعداد کارگاه های مجهز در کشور را داراست ، برنامه کلاسها بصورت منعطف طبق زمانبندی کارآموزان و اساتید، آخر هفته ها برای کارکنان و کارگران ، کلاسهای فشرده ، به ویژه برای کارآموزان شهرستان و بصورت خصوصی نیز برگزار می شود.

دوره از صفر و پایه اموزش داده می شود و پیش نیازی ندارد.

بله کار با ایسیو تستر بصورت کامل آموزش داده میشود

تعمیرات ایسیو خودروهای ایرانی از جمله پژوها، پراید، تیبا، تندر 90 وغیره و ایسیو خودروهای خارجی از جمله هیوندای،تویوتا، کیا، خودروهای چینی و خودروهای بروز را اموزش می بینید و در طول دوره آموزش تعمیرات برد این ایسیو ها را نیز فرا خواهید گرفت.

با تحویل بیش از یک میلیون متخصص در طول فعالیت آموزشگاه فن آموزان تهران و کسب رضایت این کارآموزان امروز بزرگترین تضمین یادگیری برای شما سابقه ما است و به شما تضمین میدهیم بهترین تجهیزات و اساتید را برای اموزش در اختیارتان قرار دهیم و در مسیر اموزش تا اشتغال در کنار شما باشیم.

مقدماتی از برق خودرو اموزش داده میشود.

بله چند خوابگاه دانشجویی، نزدیک به آموزشگاه در نظر گرفته شده است.

اموزش ها ویژه بازار کار هستند و کارآموز بعد از پایان دوره به راحتی میتواند وارد بازار شود. بله بعد از پایان دوره می توانید با استاد در ارتباط باشید.

بله زمان کلاس های خصوصی طبق زمان شما و استاد هماهنگ می شود.

این رشته مطمئنا یکی از بهترین شاخه های فنی می باشد و بدلیل تخصصی بودن آن دارای بازار کار خوبی است. هیچ محدودیت درآمدی برای فعالیت در این شاخه جود ندارد و با مشاوره بازار کار و آموزشی که در این آموزشگاه می بینید به شما کمک می کنیم یک شغل پردرآمد را شروع کنید.

کلاس ها معمولا به صورت تئوری و عملی برگزار می شود اما بخش عمده کلاس (حدود 90 درصد) به صورت عملی برگزار میشود. کلاس 5 تا 8 نفره برگزار می شود.

ویژگی های دوره
دسترسی به حمل و نقل عمومی دسترسی به حمل و نقل عمومی
دوره رایگان در صورت عدم یادگیری دوره رایگان در صورت عدم یادگیری
بهره مندی از اساتید به نام و تجربه بهره مندی از اساتید به نام و تجربه
آموزش در کارگاه های مجهز آموزش در کارگاه های مجهز
پشتیبانی نامحدود پس از دوره پشتیبانی نامحدود پس از دوره
ارائه مدرک زیر نظر فنی حرفه ای ارائه مدرک زیر نظر فنی حرفه ای
برگزاری دوره در زمان آزاد کارآموزان برگزاری دوره در زمان آزاد کارآموزان
اقامت در خوابگاه مناسب اقامت در خوابگاه مناسب
نظرات کارآموزان دوره
”تمامی مباحث کاملا اموزش داده شدند و پشتیبانی استاد پس از دوره همچنان ادامه دارد.“
نظر کارآموز
”من از شهرستان در این دوره شرکت کردم و خوابگاه برای ما توسط آموزشگاه معرفی شده بود که تونستیم در مدت زمان برگزاری دوره در خوابگاه مستقر شویم.“
نظر کارآموز
”اکثر برندهای مطرح بازار رو اموزش دیدیم تا بتونیم با تمامی اونها آشنا بشیم.“
نظر کارآموز
آموزش تعمیرات ایسیو ماشین

ECU یا همان کامپیوتر ماشین ، در واقع مخفف کلمه Electronic Control Unit و به معنای واحد کنترل الکترونیک می باشد. اما یسیو خودرو چه کاربردی دارد و نقش آن در ماشین چیست؟

ECU وظیفه کنترل خودرو های انژکتور را دارد وفقط در خودرو های انژکتور موجود می باشد.کامپیوتر ماشین شامل سنسور هایی است که این سنسور ها به موتور متصل هستند و وظعیت و عملکرد خودرو را در هر لحظه مورد بررسی قرار می دهند.و با توجه به شرایط کنونی خروجی ها و دستوراتی را که برای انژکتور و شمع اعمال می کند با توجه به نوع ایسیو تعداد سنسور ها متفاوت می باشد. و هر چه تعداد سنسور ها بیشتر باشد کامپیوتر ماشین شرایط موتور را بهتر درک می کند.

در نتیجه پاسخ های بهتری نیز برای عملکرد خوب خودرو به قسمت های لازم ارائه می کند.

ایسیو یکی از پیشرفت های بسیار تاثیر گذار در صنعت تولید خودرو است،زیرا در گذشته برای منتقل کردن انواع پیام ها به بخش های مختلف خودرو از کنترلر های مکانیکی استفاده می شد که این کنترلر ها به حد کافی پیشرفته نبودند که باعث  می شد عملکرد آنها بسیار زمان بر باشد اما با پیشرفت تکنولوژی و جایگزین شدن کنترلر های الکترونیکی علاوه بر اینکه عملکرد آنها سرعت بیشتری پیدا کرد بلکه مزیت های دیگری نیز نسبت به کنترلر های مکانیکی قدیمی داشتند.

سنسور های اصلی در  ECU

 • سنسور موقعیت دریچه گاز
 • سنسور جریان هوا
 • سنسور فشار سوخت
 • سنسور سرعت خودرو
 • سنسور ضربه
 • سنسور دما
 • سنسور اکسیژن 1
 • سنسور اکسیژن 2
 • سنسور گشتاور
 • سنسور دور موتور
 • و…

از جمله توانایی های کامپیوتر ماشین نظارت بر کارکرد های خودرو و نمایش آن برای راننده است.مانند:نمایش میزان مصرف سوخت متوسط،نمایش میزان مصرف سوخت لحظه ای،نمایش میزان باد لاستیک،نمایش موقعیت باز و بسته بودن در ها و تمامی هشدار هایی که توسط راننده قابل مشاهده است .تنظیم کارکرد های خودرو به وسیله ی بهینه سازی مداوم آنها تنظیم مصرف سوخت خودرو و بهینه سازی جهت کاهش میزان تولید آلاینده های توسط خودرو ،کنترل کارکرد های خودرو از طریق محاسبات کمیات خروجی بر پایه داده های ورودی مانند:کنترل ترمز به وسیله سیستم زد قفل ترمز(در بیشتر واحد های کنترل الکترونیکی سه کارکرد نظارت،تنظیم و کنترل هم زمان وجود دارد).

علت های اصلی ساخت و استفاده از دستگاه ایسیو یا کامپیوتر ماشین:

 • دست یابی به استاندار های مصرف سوخت وآلایندگی
 • تشخیص راحت تر مشکلات فنی خودرو به صورت کامل و دقیق
 • آسان تر شدن روند ساخت و تولید خودرو
 • کاهش سیم کشی خودرو
 • و به خصوص امکانات ایمنی و رفاهی جدید

یکی از دلایلی که دیگر مجوز به ماشین ها مکانیکی قدیمی نمی دهند این است که ماشین های قدیمی مصرف سوخت بالایی داشتند که این مصرف سوخت بالا باعث آلودگی هوا نیز می شد،که امروزه دیگر با ساخت ایسیو به قدری توانسته اند این مشکل را حل کنند،زیرا ایسیو  تصمیم گیرنده این است که  بهترین زمان برای جرقه زدن شمع یا مدت زمان باز بودن انژکتور چه زمانی است،تا آلایندگی و مصرف سوخت در بهترین صورت باشد. لازم به ذکر است که خودرو های مدرن چند ایسیو دارند که  مجموع آنها را کامپیوتر مرکزی خودرو شناسایی می کنند.

البته این توضیحات،توضیحات بسیار کلی از دستگاه ایسیو است و اگر شما می خواهید تعمیر و عیب یابی کامپیوتر خودرو را به صورت حرفه ای یاد بگیریدو با اصول آن به طور کامل آشنا بشید،میتوانید در آموزشگاه تعمیرات ایسیو با حضور در دوره آموزش تعمیرات ECU این حرفه را به صورت حرفه ای یاد بگیرید،که ما در ادامه توضیحات بیشتری در این باره قرار دادیم:

پکیج تعمیرات ایسیو

اغلب پکیج های تعمیرات ایسیو ممکن است کامل نباشند یا زمان زیادی را صرف کنند که همه آن مفید نیست.پس بهتر است که قبل از حضور در دوره ها درباره آن ها اطلاعات بدست آورید و بعد در دوره ثبت نام کنید.

اگر مایل هستید تعمیرات ایسیو را به صورت کامل یاد بگیرید،به شکلی  که بتوانید وارد بازار کار هم شوید و از این راه پول دربیارید. ما این فرصت را در اختیار شما قرار می دهیم،که شما با گرفتن پکیج آموزش تعمیرات ECU می توانید تعمیرات ایسیو را به صورت فوق حرفه ای یاد بگیرید و وارد بازار شوید،در این دوره ما یک پک کامل آموزش سخت افزار و نرم افزار به علاوه فایل های کمکی در اختیار شما قرار می دهیم که شما می توانید با این آموزش ها به صورت کامل این حرفه را یاد بگیرید و به توانید هر نوع ایسیو ای را مشکل یابی و تعمیر کنید،به صورتی که بعد از تمام شدن دوره بتوانید به راحتی وارد بازار کار شوید و هیچ مشکلی از قبیل کاریابی نداشته باشید.

(ما آموزش کامل این حرفه به شما را در آموزشگاه تعمیرات ایسیو تا پایان دوره تضمین می کنیم)

آموزش تعمیرات ایسیو خودروهای ایرانی

آموزش تعمیرات ایسیو پژو 405 ، پراید ، پژو 206 ، آسیا پرشیا ، آسیا تیبا ، آموزش تعمیرات ECU رانا و دنا ،  تعمیرات ECU نیسان ، آموزش ایسیو سمند و اموزش تعمیرات EBS ، عیب یابی و تعمیر تمام مدارهای این برد ایسیو آموزش داده می شود. خودروهای ABS وارداتی و تعمیرات خودروهای ای بی اس تولید داخل در این بصورت کامل بررسی می شود.

دوره آموزشی تعمیرات تخصصی ایسیو خودرو مناسب افرادی ست که می خواهند با بردهای الکترونیکی داخل خودرو کار نمایند. بردهای مهمی که در اکثر دستگاه های الکترونیکی، مهم ترین وظیفه را بر عهده دارند. ecu در حقیقت نام برد الکترونیکی مخصوص خودرو است که این برد ها در یخچال، پی ال سی، کامپیوتر و اکثر دستگاه های الکترونیکی نیز قرار دارد.

بنابراین برای موفقیت در دوره آموزش تعمیرات ایسیو ، بهتر است که با مفاهیم الکترونیک آشنایی داشته باشید.

مفاهیمی که در آموزشگاه ها به صورت پیش نیاز تدریس می گردند. علاوه بر شناخت مدارهای الکترونیک و آشنایی کلی با بردهای الکترونیک در مورد ایسیو خودرو، جنبه های مکانیک خودرو نیز اهمیت پیدا می کنند. چرا که ecu ها بر مبنای اطلاعات دریافتی از سنسورهای مختلف خودرو عملیات پردازش را انجام می دهند.

هرچه کارآموز با قطعات مختلف خودرو بیشتر آشنا باشد، تعمیرکار بهتری برای ecu خودرو خواهد شد. اصولی که ما آن ها را در اموزشگاه به صورت کامل به شما منتقل خواهیم کرد.

همچنین دوره های آموزش مکانیک خودرو ، آموزش برق خودرو ، آموزش نصب ضبط و باند خودرو ، آموزش نصب دزدگیر خودرو و … ویژه بازار کار در مجتمع فن آموزان در حال برگزاری است. لیست تمامی دوره ها در صفحه اصلی سایت قابل مشاهده است.

آموزش تعمیر ایسیو ماشین خارجی

دقت داشته باشید که در دوره آموزش تعمیرات ایسیو ما در آموزشگاه تعمیرات ایسیو تعمیر هر نوع ECU ای را به شما آموزش می دهیم و علاوه بر اینکه ما ایسیو های مختلف ماشین های ایرانی را  مورد تعمیر قرار دادیم،تعمیرات انواع ایسیو های خارجی را نیز به صورت کامل و دقیق قرار دادیم تا شما این آموزش ها را به صورت کامل یاد بگیرید و بتوانید از این آموزش ها کمال استفاده را ببرید و توانایی تعمیر هر ایسیو ای را داشته باشید و در عیب یابی و تعمیر با مشکل مواجه نشوید.

(آموزش همه ی این تعمیرات رو ما به صورت کامل در دوره آموزش تعمیرات ECU قرار دادیم که شما با دریافت این دوره می توانید از اون بهره مند شوید)

پیش نیاز شرکت در این دوره ، آموزش تعمیرات ایسیو برای ماشین های تولید داخل است. معمولا ماشین های خارجی 3 نوع ایسیو دارند که باید با جزئیات بیشتری در مورد آن بحث شود. البته شباهتهایی بین تعمیرات ecu برخی خودورهای داخلی و خارجی ( به عنوان مثال پژو و هیوندای ) وجود دارد ، اما شما باید از تجهیزات و ابزار تخصصی تری در این زمینه استفاده کنید. مباحث تعمیرات ECU کامپیوتر برای اتومبیل های خارجی در زیر آورده شده است.

آموزش تعمیرات ایسیو خودرو سنگین بصورت مجزا در دوره ای با همین نام بصورت عملی ، حرفه ای و پیشرفته اموزش داده می شود.

پیش نیاز ورود به بازار کار تعمیرات ایسیو خودروهای خارجی

در ایران هرچه که به تعمیرات ماشین خارجی مربوط شود، درآمد زا خواهد بود. بنابراین عده زیادی به امید جذب در تعمیرگاه های تخصصی خودروهای خارجی وارد دوره های آموزشی تعمیرات تخصصی ایسیو خودرو می شوند. این دوره ها برای چنین افراد با انگیزه ای بسیار سودمند واقع خواهد شد.

ولی واقعیت اینجاست که تعمیرات تخصصی ایسیو خودرو از شناخت ایسیو خودروهای داخلی آغاز می شود. به هر حال شما با ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات ecu خودرو می توانید با بردهای مختلف ایسیو خودرو آشنا شوید با دستگاه ایسیو تستر کار کنید و سنسورهای خودرو را به خوبی بشناسید.

این سرفصل ها مهمترین اصولی است که شما در دوره تخصصی آموزش تعمیرات ایسیو خودرو فرا خواهید گرفت. در ادامه با تعمیرات ایسیو خودروهای خارجی و ماشین آلات سنگین آشنا خواهید شد و تا حدودی بر تعمیرات آن ها مسلط می شوید.

درصورتی‌که کارآموز به یادگیری تعمیرات ایسیو خودرو خارجی علاقه‌مند باشد در دوره های تکمیلی، تعمیرات تخصصی ایسیو خودروهای خارجی را فرا خواهد گرفت و می تواند به درآمد خوبی از این شغل دست پیدا کند.

اگر مایلید که در مورد دوره آموزش تعمیرات ECU خودرو اطلاعات بیشتری کسب نمایید، هم اکنون از طریق شماره 02166477300 با ما تماس بگیرید. خوشبختانه امکانات آموزشی ما صرفاً ویژه تهرانی ها نیست و می توانید با یک تماس و پرداخت هزینه ای به صرفه از امکانات رفاهی ویژه شهرستانی ها نیز بهره‌مند شوید.

بنابراین توصیه می کنیم که فرصت خوب ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات ecu خودرو را به هیچ عنوان از دست ندهید.

بهترین آموزشگاه تعمیرات ایسیو

شما با شرکت در این دوره تخصصی علاوه بر برخوردار شدن از پک سخت افزار و نرم افزار و فایل های کمکی از پشتیبانی نامحدود و مدرک فنی حرفه ای نیز برخوردار می شوید و با وجود اساتید حرفه ای و تجهیزات کامل می توانید با خیال راحت در آموزشگاه تعمیرات ایسیو ثبت نام کنید و پس از اتمام دوره به راحتی و با دانش بالا در این حرفه وارد بازار کار شوید.

قیمت دوره تعمیر ایسیو خودرو

شما با قیمت بسیار مناسب با سرفصل ها و حتی پایین تر از قیمت اصلی می توانید در دوره آموزش تعمیرات ECU ثبت نام کنید و  با پرداخت این مبلغ یک تجربه و یک فن را  همیشه همراه خود داشته باشید که می توانید از آن کسب درآمد کنید.دقت داشته باشید قیمت دوره آموزش تعمیرات ایسیو نسبت به سر فصل ها و آموزشگاه های تعمیرات ایسیو دیگر بسیار مناسب تر و پایین تر است.و شما با هیچ مشکلی از قبیل هزینه های دوره رو به رو نمی شوید.

(و اگر شما قیمت دوره را با توجه به سر فصل ها محاسبه کنید متوجه قیمت بسیار مناسب این دوره می شوید)

ابزار مورد نیاز تعمیرات ECU خودرو

ابزار هایی که نام برده می شود برای این آموزش در آموزشگاه تعمیرات ایسیو مورد استفاده قرار می گیرد و ما در دوره آموزش تعمیرات ایسیو کار با این ابزار ها را به صورت کاملا تخصصی به شما آموزش می دهیم .ابزار هایی که در تعمیرات ایسیو خودرو مورد نیز است،عبارت اند از دستگاه تیستر ایسیو:این دستگاه یک نوع شبیه ساز خودرو می باشد.که برای تست ایسیو بدون خودرو استفاده می شود،با این دستگاه میتوان کارهایی نظیر عیب یابی سنسور های مختلف انجام داد.دستگاه مورد نیاز بعدی دستگاه دیاگ:دیاگ به عملیات خط یابی گفته می شود که این دستگاه به کامپیوتر خودرو وصل می شود و بعد از آنالیز به ایرادات کلی و جزی خودرو پی می برد.یکی دیگر از دستگاه های مورد نیاز مولتی متر دیجیتال:این دستگاه می تواند آمپر،اهم،مقاومت،ظرفیت خازن و… را اندازه گیری کرده و همچنین سالم بودن دستگاه را تایید کند یا بگوید دستگاه دارای عیب هایی است .دستگاه دیگر مورد استفاده پروگرمر ایسیو: وقتی کاری را دستگاه دیاگ نتواند انجام دهد از پروگرمر استفاده می کنیم.و در آخر برای تعمیر برد ایسیو نیز از هیتر و هویه استفاده می کنیم.

(در دوره آموزش تعمیرات ایسیو علاوه بر اینکه ما شما را با دستگاه های ذکر شده آشنا می کنیم،روش استفاده کامل از آن و عیب یابی با کمک دستگاه مورد نظر را نیز به صورت تخصصی به شما آموزش می دهیم)

بازار کار تعمیرات ایسیو

بطور تقریبی همه ماشین های امروزی به واحد کنترل الکترونیکی یا همان ایسیو مجهز هستند که واحد کنترل مرکزی خودرو است. در نتیجه ، تعمیرات ایسیو به افرادی نیاز دارد که در تعمیر قطعات الکترونیکی خودرو مهارت داشته باشند ، با سنسورهای وسیله نقلیه آشنا باشند و توانایی تشخیص انواع ایسیو  و نحوه عیب یابی آنها را داشته باشند.

شغل تعمیر واحد کنترل الکترونیکی خودرو امروزه درآمد خوبی دارد. اگر تعمیر ecu را به خوبی یاد بگیرید و ابزار مناسبی در این زمینه داشته باشید ، بهترین نتیجه را خواهید گرفت. اتصال قطعات به برق خودرو ، عیب یابی ، یادگیری تجزیه و تحلیل مدار ecu و برنامه نویسی IC از بخشهای مهم تعمیرات ایسیو هستند.

درآمد شغل ایسیو خودرو چقدر است

در زمان های قدیم ماشین ها بیشتر اجزای مکانیکی داشتند که این گونه هر فردی کمی از اجزای خودرو اطلاعات داشت،اما امروزه با بروز تکنولوژی دیگر اجزای ماشین ها مکانیکی نیستند و همه افراد تا علمش را نداشته باشند نمی توانند از این سیستم سر در بیاورند و به همین دلیل است که امروزه شغل ایسیو خودرو انقدر مورد نیاز جامعه است و به یکی از شغل های پر درآمدی تبدیل شده که نبود متخصص در آن باعث بروز مشکل برای مردم می شود.

و با توجه به اینکه شغل ایسیو خودرو یک شغل نو و تازه است،متخصص در آن بسیار کم است و بازار کار خوب و بکری دارد،و مهم ترین چیز این است که یک مهارت خوب داشته باشید که ما در آموزشگاه تعمیرات ایسیو این حرفه را به صورت فوق حرفه ای به شما آموزش می دهیم به صورتی شما بتوانید با فرا گرفتن این حرفه به درآمدی 3الی8 یرابر حقوق وزارت کار دست بیابید و این حرفه را همیشه همراه داشته باشید.

(در دوره آموزش تعمیرات ECU شما با فرا گرفتن این حرفه به صورت فوق حرفه ای می توانید به درآمدی تا 8 برابر بیشتر از حقوق وزارت کار دست بیابید)

با توجه به توضیحات بالا اگر مایل هستید می توانید در دوره آموزش تعمیرات ECU  به راحتی شرکت کنید و همان طور که در متن بالا هم گفتیم شما می توانید به هر شکلی که بخواهید چه به صورت مجازی چه به صورت حضوری در دوره آموزش تعمیرات ایسیو ثبت نام کرده و به درآمد بسیار خوبی برسید و با توجه به اینکه این شغل جدید است و افراد متخصص کمی در این شغل وجود دارد شما می توانید با شرکت در این دوره تخصص مورد نیاز را در این حرفه به دست آورید و با ابزار های مختلف آشنایی پیدا کنید که در متن هم ابزار های مختلف را نام بردیم، همچنین در دوره آموزش تعمیرات ایسیو نیز به صورت کامل تر و دقیق تر این موضوع رو برای شما توضیح دادیم که شما با کسب این اطلاعات به راحتی و پس از اتمام دوره وارد بازار کار شده و به صورت حرفه ای به کارتون بپردازید و در کارتون شناخته می شوید.

و اگر مطلب را به صورت کامل بخوانید متوجه می شوید که دوره آموزش تعمیرات ECU آموزشگاه ما مزیت های بسیار بیشتری نسبت به دیگر دوره های موجود دارد.از جمله این مزیت ها که در متن هم درباره آن گفتیم وجود اساتید حرفه ای و پشتیبانی نامحدود و از همه مهم تر مدرک فنی حرفه ای در پایان دوره برای کارآموزان و حذف هزینه های اضاف در دوره آموزش آنلاین تعمیرات ایسیو است.

پس اگر به این حرفه علاقه دارید و میخواهید آن را یاد بگیرید در دوره آموزش تعمیرات ایسیو به راحتی ثبت نام کرده و از آن کمال استفاده را ببرید.

سرمایه لازم برای تعمیرگاه ایسیو

برای اینکه بتوانید یک برد ایسیو را تعمیر کنید ، به ابزار لحیم کاری (بخاری هوای گرم ، شیلنگ ، قلع و غیره) ، ابزار تست و اندازه گیری قطعات الکترونیکی (مولتی متر) و یک سری ابزار شستشو و باز کردن ecu نیاز دارید. در کل حدود قیمت ابزارالات برای تعمیر کامپیوتر ماشین تقریبا 10 میلیون تومان است که به راحتی می توانید با استفاده از آنها تعمیرات ایسیو انواع ماشین ها را انجام دهید.

شما همچنین به ابزارهایی برای آزمایش ، رمپ و برنامه نویسی ایسیو که برای سهولت در تعمیرات ecu لازم است نیاز دارید. یک دستگاه تست خوب از 8 میلیون تا 17 میلیون هزینه دارد. البته بسته به نیاز شما می تواند متفاوت باشد. Rimp یا OBD حدود 5 میلیون است که این نیز بستگی به سخت افزاری دارد که می خواهید تعمیر کنید! دستگاه برنامه با برچسب G و تمام zif ها حدود 12 میلیون می باشد.

بنابراین شما برای ایجاد یک تعمیرگاه مجهز ایسیو حداقل به 30 میلیون ابزار نیاز دارید. البته نکته این است که شما می توانید کار خود را با ابزار کمتری انجام دهید و به تدریج برخی از ابزارها را بدست آورید. بنابراین نگران راه اندازی کارگاه شخصی خود نباشید.
در دوره آموزش تعمیرات ecu به شما در مورد ابزارهای مناسب برای شروع و نحوه تهیه آنها با هزینه مقرون بصرفه ار مشاوره داده می شود.

آموزش مجازی تعمیرات ECU

اگر شرایط حضور در دوره ها را به صورت حضوری ندارید اصلا نگران نباشید ما برای شما این امکان را قرار دادیم تا بتوانید به صورت مجازی در دوره ها شرکت کنید و این را بدانید که دوره آنلاین آموزش تعمیرات ایسیو نیز مانند دوره حضوری با همان سر فصل ها و همان کیفیت است و در این مورد اصلا جای نگرانی وجود ندارد، یک حسن که دوره های آموزش مجازی تعمیرات ایسیو خودرو دارد این است،که شما دیگر پولی برای رفت و آمد و اقامت و خوراک(کارآموزان شهرستان)خرج نمی کنید و هزینه اضافی ندارید و درخانه می توانید با خیال راحت از آموزش دوره استفاده کنید و هیچ نگرانی برای هزینه،رفت و آمد و اقامت نداشته باشید و یکی دیگر از حسن های دوره آموزش تعمیرات ECU ما این است که شما چه در دوره حضوری شرکت کنید چه در دوره مجازی هیچ فرقی از لحاظ کیفیت دوره وجود ندارد و دوره مجازی بسیار با کیفیتی را ما در اختیار شما قرار می دهیم .

(دوره آنلاین آموزش تعمیرات ایسیو بسیار با کیفیت بالا برگذار می شود و یکی از با کیفیت ترین دوره های این حرفه را می توانید با دوره ما تجربه کنید)

برخی از سایر دوره های ویژه بازار کار که در موسسه فن آموزان ارائه می شود شامل آموزش plc ، آموزش تعمیرات موبایل ، آموزش تعمیرات لوازم خانگی ، آموزش سیم پیچی موتور ، آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و … می باشد. دوره مورد نظر خود را از قسمت جستجوی سایت سرچ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WeCreativez WhatsApp Support
هر سوالی درباره دوره های آموزشی دارید به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما عزیزان هستیم
سلام، چطور میتونم کمکتون کنم ؟