آموزش تعمیرات ایسیو

با توجه به معضل بیکاری که امروزه کشورهای بسیاری با آن درگیر می باشند، مشاغل فنی بسیاری وجود دارد که افراد می توانند به کسب مهارت در آنها پرداخته و وارد بازار کار گردند. تعمیرات ایسیو خودرو از جمله این مشاغل می باشد که با توجه به نیازی که کشور به متخصصین این حوزه دارد دوره آموزشی تعمیرات ایسیو خودرو بسیار مورد توجه می باشد.

آموزش تعمیرات ایسیو خودرو در آموزشگاه فن آموزان با بهره گیری از اساتید با تجربه و حرفه ای ارائه می گردد. امکان شرکت در این کلاس ها به صورت حضوری و آنلاین وجود دارد.

در دوره تعمیرات ecu، سرفصل های مختلف آموزش تعمیر کامپیوتر ماشین به طور کامل آموزش داده می شود و افراد در پایان دوره قادر به دریافت مدرک فنی و حرفه ای  تعمیرات ecu خودرو خواهند بود.

آموزش تعمیرات ecu خودرو برای ماشین های داخلی و خارجی کاربردی بود و کاراموزان در پایان قادر به تعمیر کامپیوتر خودرو در مدل های مختلف می باشند.

همچنین دوره های آموزش مکانیک خودرو ، آموزش برق خودرو ، آموزش نصب ضبط و باند خودرو ، آموزش نصب دزدگیر خودرو و … ویژه بازار کار در مجتمع فن آموزان در حال برگزاری است. لیست تمامی دوره ها در صفحه اصلی سایت قابل مشاهده است.

فیلم معرفی دوره تعمیرات ایسیو خودرو داخلی و خارجی

پادکست معرفی دوره

شهریه: 2/600/000 تومان

مدت آموزش: 40 ساعت

توانایی هایی که در این دوره بدست می آورید

یادمیگیرید ایسیو خودرو را بازو بسته کنید و قطعات داخلی آن که بیشتر الکترونیکی هستند را نقشه خوانی، پلاک خوانی، اندازه گیری کنید و بتوانید مدارهای داخلی ایسیو را عیب یابی و تست کنید و قطعات مربوط به هرکدام از این مدارها مثل سنسورها را بشناسید.

روش برنامه ریزی با دستگاه دیاگ را به صورت تخصصی آموزش می بینید و یادمیگیرید مشکلاتی که مربوط به نرم افزار ایسیو می باشد مثل بالارفتن مصرف سوخت، لرزش موتور خودرو، گازخوردن بیش از اندازه در حالت درجا، جابجایی در زمان کارکرد فن و سایر مشکلات را عیب یابی و برطرف کنید.

یه شما یاد می دهیم که با دستگاه تستر ایسیو بتوانید ایسیو را در خارج از خودرو تست کنید و با استفاده از دستگاه پروگرمر ایسیو را برنامه ریزی کنید و به وسیله دستگاه دیاگ عیب های مختلف را برطرف کنید.

با روشی تخصصی یادمیگیرید چگونه انواع ایسیو را نقشه خوانی کنید و بر اساس آن بتوانید سیم کشی های مختلف را عیب یابی و تعمیر کنید.

انواع سنسورها و اصول عملکرد آنها، تاثیر عملکرد آنها بر روی ایسیو و همچنین خواندن پارامترهای استاندارد و عیب یابی سیستم انژکتور را به صورت تخصصی به شما آموزش می دهیم.

سرفصلهای دوره آموزش تعمیرات ایسیو ایرانی و خارجی
logo gold

آموزش الکترونیک مقدماتی

آموزش قطعه شناسی ، تست و نحوه ی پلاک خوانی قطعات

آشنایی با سنسورها و عملگرها و شیوه درست کردن خرابی آن ها

آشنایی با نحوه ی تنظیم موتور

آموزش نحوه ی نقشه خوانی انواع مدارات ایسیو

آموزش کار با دستگاه دیاگ

آموزش کار با دستگاه ایسیو تستر به صورت عملی و تئوری

آموزش رفع ایراد ایسیوها با ایسیو تستر و دیاگ

آموزش نحوه ی تعمیرات ایسیوهای داخلی و خارجی ایسیوهای گاز و گیربکس

آموزش نحوه ی تعمیرات سیستم های مالتی پلکس و ایسیو ایربگهای داخلی و خارجی

آموزش نحوه ی تعمیرات یونیت ایموبلایز و کدخوانی سوئیچ و تعریف کد سوئیچ

آموزش کامل نحوه ی کار با پروگرامر TNM5000

آموزش نحوه ی تست و اتصال سنسورهای ورودی ایسیو خودرو از جمله سنسور دمای هوا ضربه و سنسور اکسیژن

آموزش برنامه ریزی حافظه ی اصلی FLASH و حافظه ی موقت EEPROM

نمایش بیشتر
logo gold

آموزش J-TAG برای انواع ایسیوها

آموزش دانلود و تبدیل ایسیوهای مختلف

آموزش نقشه خوانی و تعمیرات ایسیوهای SAGEM

آموزش نقشه خوانی و تعمیرات ایسیوهای VALEO

آموزش نقشه خوانی و تعمیرات ایسیوهای SIEMENC

آموزش نقشه خوانی و تعمیرات ایسیوهای BASCH

آموزش نقشه خوانی و تعمیرات ایسیوهای DELPHI  مخصوص ماشین های چینی ، کره ای و ژاپنی

آموزش و راهکارهای تعمیرات تمامی بردهای ایسیو ماشین های داخلی و خارجی

آموزش اصلاح لیکومتر

آموزش بی کد کردن ایسیو خودرو

آموزش نحوه ی پاک کردن چراغ آچار در همه خودروها

پشتیبانی نامحدود از کارآموزان

آموزش تخصصی ریمپ انواع ایسیو

و …

نمایش بیشتر
نظرات کارآموزان دوره آموزشی تعمیر ایسیو خودرو
هزینه آموزش ها
شهریه عادی دوره تعمیر ECU 3/700/000 تومان
شهریه دوره تعمیر ECU با 30% تخفیف 2/600/000 تومان
شهریه خصوصی دوره تعمیر ECU 4/000/000 تومان
برای یک شروع قدرتمند این ویدئو را حتما ببینید
نکاتی در مورد تعمیرات ECU ماشین
 • نبود تخصص کافی در تعمیرات ایسیو خودرو چه پیامدهایی را به دنبال دارد : با توجه به اینکه ایسیو یا کامپیوتر خودرو قطعه ای اساسی و حساس می باشد که قیمت بالایی هم دارد و تعمیرات آن کاری بسیار تخصصی می باشد تعمیرکاران تجربی با نداشت علم کافی از نحوه اصولی تعمیرات می توانند باعث آسیب جدی ازجمله پاک شدن برنامه دستگاه، سوختن ایسیو، سوختن سنسورها و یا حتی ایجاد عیب در سیم کشی خودرو شوند به شما این علم و تخصص را یاد می دهیم که بتوانید بصورت تخصصی و مسلط انواع ایسیو قدیمی و جدید را تعمیر کنید.
 • خطرات ناشی از تعمیرات ناصحیح ایسیو خودرو : امکان سوختن مدار داخلی ایسیو و همچنین اتصال کردن یک چند قطعه مرتبط با آن می تواند باعث اتصالی در سیم کشی خودرو و منجر به آتش سوزی خودرو شود. در فن آموزان یادمیگیرید با بالاترین سطح ایمنی، رعایت استاندارد و رعایت اصول کاربردی و صحیح تعمیرات از بروز این مشکلات جلوگیری کنید.
 • ابزار و تجهیزات مورد نیاز: برای تعمیر صحیح یک دستگاه نیازی نیست که همه ابزارهای بازار را خریداری کنید. تا زمانی که استفاده صحیح از ابزار مناسب را یاد نگرفتید وقت و پولتان را هدر ندهید. در این دوره با تجهیزات مورد نیاز برای این حرفه آشنا می شوید و نحوه صحیح انتخاب و خرید این ابزار به شما آموزش داده می شود همچنین به شما یاد می دهیم که چطور قطعات خوب را از بد تشخیص دهید و چطور آنها را با قیمت عمده خریداری کنید.
 • بازار کار و درآمد : امروزه با آموزش های غیر کاربردی و ناکارآمدی سیستم آموزشی داشتن جایگاه شغلی مناسب و کسب درآمد رضایت بخش برای گذراندن زندگی بسیار سخت شده است. اما به شما حرفه ای را آموزش می دهیم که بتوانید کسب و کار خود را داشته باشید و با مهارت کاربردی و عملی خوبی که بدست می آورید درآمد بالایی کسب کنید.
سوالات متداول کلاس تعمیرات ایسیو

مدت زمان برگزاری تعمیرات ایسیو 40 ساعت است.

با توجه به اینکه این آموزشگاه یکی از بزرگترین موسسه ها با بیشترین تعداد کارگاه در سطح کشور است دارای زمانبندی منعطف برگزاری کلاس در طول هفته، آخر هفته ها برای کارمندان و افراد شاغل، کلاس های فشرده وبژه کارآموزان شهرستان و کلاس های تخصصی و خصوصی ویژه می باشد.

دوره از صفر و پایه آموزش داده می شود و پیش نیازی ندارد.

بله کار با ایسیو تستر بصورت کامل آموزش داده میشود

تعمیرات ایسیو خودروهای ایرانی از جمله پژوها، پراید، تیبا، تندر 90 وغیره و ایسیو خودروهای خارجی از جمله هیوندای،تویوتا، کیا، خودروهای چینی و خودروهای بروز را آموزش می بینید و در طول دوره آموزش تعمیرات برد این ایسیو ها را نیز فرا خواهید گرفت.

با تحویل بیش از یک میلیون متخصص در طول فعالیت آموزشگاه فن آموزان تهران و کسب رضایت این کارآموزان امروز بزرگترین تضمین یادگیری برای شما سابقه ما است و به شما تضمین میدهیم بهترین تجهیزات و اساتید را برای آموزش در اختیارتان قرار دهیم و در مسیر آموزش تا اشتغال در کنار شما باشیم.

مقدماتی از برق خودرو آموزش داده میشود.

بله چند خوابگاه دانشجویی، نزدیک به آموزشگاه در نظر گرفته شده است.

آموزش ها ویژه بازار کار هستند و کارآموز بعد از پایان دوره به راحتی میتواند وارد بازار شود. بله بعد از پایان دوره می توانید با استاد در ارتباط باشید.

بله زمان کلاس های خصوصی طبق زمان شما و استاد هماهنگ می شود.

این رشته مطمئنا یکی از بهترین شاخه های فنی می باشد و بدلیل تخصصی بودن آن دارای بازار کار خوبی است. هیچ محدودیت درآمدی برای فعالیت در این شاخه جود ندارد و با مشاوره بازار کار و آموزشی که در این آموزشگاه می بینید به شما کمک می کنیم یک شغل پردرآمد را شروع کنید.

کلاس ها معمولا به صورت تئوری و عملی برگزار می شود اما بخش عمده کلاس (حدود 90 درصد) به صورت عملی برگزار میشود. کلاس 5 تا 8 نفره برگزار می شود.

ویژگی های دوره
دسترسی به حمل و نقل عمومی دسترسی به حمل و نقل عمومی
دوره رایگان در صورت عدم یادگیری دوره رایگان در صورت عدم یادگیری
بهره مندی از اساتید به نام و تجربه بهره مندی از اساتید به نام و تجربه
آموزش در کارگاه های مجهز آموزش در کارگاه های مجهز
پشتیبانی نامحدود پس از دوره پشتیبانی نامحدود پس از دوره
ارائه مدرک زیر نظر فنی حرفه ای ارائه مدرک زیر نظر فنی حرفه ای
برگزاری دوره در زمان آزاد کارآموزان برگزاری دوره در زمان آزاد کارآموزان
اقامت در خوابگاه مناسب اقامت در خوابگاه مناسب
نظرات کارآموزان دوره

”تمامی مباحث کاملا آموزش داده شدند و پشتیبانی استاد پس از دوره همچنان ادامه دارد.“

نظر کارآموز

”من از شهرستان در این دوره شرکت کردم و خوابگاه برای ما توسط آموزشگاه معرفی شده بود که تونستیم در مدت زمان برگزاری دوره در خوابگاه مستقر شویم.“

نظر کارآموز

”اکثر برندهای مطرح بازار رو آموزش دیدیم تا بتونیم با تمامی اونها آشنا بشیم.“

نظر کارآموز
تعمیرات ایسیو خودرو

آموزش تعمیرات ایسیو خودرو (ECU) یکی از پرکاربرد ترین صنعت ها در عرصه تعمیرات برق خودرو می باشد که مختص تمامی خودروها می باشد.

دوره آموزش تعمیرات ecu خودرو آموزشگاه فن آموزان به صورت کاملا عملی بوده و در طی برگزاری دوره سعی شده تا از برندهای مختلف ایسیوها استفاده شود تا آموزش ایسیو ماشین ها به صورت جامع و کاربردی به کارآموزان منتقل گردد.

همچنین این دوره با بالاترین کیفیت ممکن برگزار می گردد و اساتید این دوره خود از تعمیرکاران بنام ایسیو در کشور می باشند.

دوره آموزشی تعمیرات ایسیو ECU خودرو

دوره آموزشی تعمیرات تخصصی ایسیو خودرو مناسب افرادی ست که می خواهند با بردهای الکترونیکی داخل خودرو کار نمایند.

بردهای مهمی که در اکثر دستگاه های الکترونیکی، مهم ترین وظیفه را بر عهده دارند. ایسیو در حقیقت نام برد الکترونیکی مخصوص خودرو است که این برد ها در یخچال، پی ال سی، کامپیوتر و اکثر دستگاه های الکترونیکی نیز قرار دارد.

بنابراین برای موفقیت در دوره آموزشی تعمیرات ایسیو، بهتر است که با مفاهیم الکترونیک آشنایی داشته باشید.

مفاهیمی که در آموزشگاه ها به صورت پیش نیاز تدریس می گردند. علاوه بر شناخت مدارهای الکترونیک و آشنایی کلی با بردهای الکترونیک در مورد ایسیو خودرو، جنبه های مکانیک خودرو نیز اهمیت پیدا می کنند. چرا که ایسیوها بر مبنای اطلاعات دریافتی از سنسورهای مختلف خودرو عملیات پردازش را انجام می دهند.

هرچه کارآموز با قطعات مختلف خودرو بیشتر آشنا باشد، تعمیرکار بهتری برای ایسیو خودرو خواهد شد. اصولی که ما آن ها را در آموزشگاه به صورت کامل به شما منتقل خواهیم کرد.

پیش نیاز ورود به بازار کار تعمیرات ایسیو خودروهای خارجی

در ایران هرچه که به تعمیرات ماشین خارجی مربوط شود، درآمد زا خواهد بود. بنابراین عده زیادی به امید جذب در تعمیرگاه های تخصصی خودروهای خارجی وارد دوره های آموزشی تعمیرات تخصصی ایسیو خودرو می شوند. این دوره ها برای چنین افراد با انگیزه ای بسیار سودمند واقع خواهد شد.

ولی واقعیت اینجاست که تعمیرات تخصصی ایسیو خودرو از شناخت ایسیو خودروهای داخلی آغاز می شود. به هر حال شما با ثبت نام در دوره آموزشی ایسیو خودرو می توانید با بردهای مختلف ایسیو خودرو آشنا شوید با دستگاه ایسیو تستر کار کنید و سنسورهای خودرو را به خوبی بشناسید.

این سرفصل ها مهمترین اصولی است که شما در دوره تخصصی آموزش تعمیرات ایسیو خودرو فرا خواهید گرفت. در ادامه با تعمیرات ایسیو خودروهای خارجی و ماشین آلات سنگین آشنا خواهید شد و تا حدودی بر تعمیرات آن ها مسلط می شوید.

درصورتی‌که کارآموز به یادگیری تعمیرات ایسیو خودرو خارجی علاقه‌مند باشد در دوره های تکمیلی، تعمیرات تخصصی ایسیو خودروهای خارجی را فرا خواهد گرفت و می تواند به درآمد خوبی از این شغل دست پیدا کند.

درآمد شغل تعمیر ECU خودرو

در بازار امروز تعویض یک ایسیو هزینه بسیار بالایی را بر دست مصرف کننده خواهد گذاشت. بنابراین هر مصرف کننده ای قبل از هر چیز به دنبال تعمیر ایسیو خودرو خود است. در اینجاست که ارزش کار تعمیرکار ایسیو مشخص می گردد. ارزش کاری که منجر به درآمد بالای شغل تعمیر ایسیو خودرو می گردد.

اگر مایلید که در مورد دوره آموزش تعمیرات ایسیو خودرو اطلاعات بیشتری کسب نمایید، هم اکنون با ما تماس بگیرید. خوشبختانه امکانات آموزشی ما صرفاً ویژه تهرانی ها نیست و می توانید با یک تماس و پرداخت هزینه ای به صرفه از امکانات رفاهی ویژه شهرستانی ها نیز بهره‌مند شوید.

بنابراین توصیه می کنیم که فرصت خوب ثبت نام در دوره آموزشی ایسیو خودرو را به هیچ عنوان از دست ندهید.

آموزش مجازی تعمیرات ایسیو خودرو

 1. آموزشگاه علمی فن آموزان با برگزاری دوره های متفاوت مجازی از جمله دوره آنلاین آموزش تعمیرات ایسیو خودرو با جدیدترین شیوه های علمی و آموزش مهارت های کاربردی به دنبال محقق شدن اهداف متفاوتی است. از جمله:
 2. کاهش هزینه های موردنیاز برای رفت و آمد و جابجایی کارآموزان از محل زندگی به محل برگزاری دوره های حضوری
 3. کاهش هزینه های لازم برای پرداخت هزینه اقامت موقت در خوابگاه محل برگزاری دوره حضوری برای فن آموزان شهرستان
 4. کارآموزانی که به دلیل مشکلاتی چون مسافت زیاد و صرف زمان اضافی امکان شرکت در کلاس های حضوری را ندارند، می‌توانند با شرکت در دوره ی مجازی آموزش تعمیرات ایسیو خودرو از کیفیت و سطح بالای دوره ی آنلاین در کنار سایر مزایای دوره بهره مند شوند.
 5. کارآموزان می‌توانند با شرکت در دوره‌ی آموزش آنلاین تعمیرات ایسیو خودرو همگام با بهره مندی از متد های آموزشی نوین و کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان، استفاده بهینه ای از خدماتی که بر بستر اینترنت ارائه می شوند داشته باشند.

با استفاده از مزایا و خدمات دوره مجازی آموزش تعمیرات ایسیو خودرو می‌توانید مهارت مورد علاقه خود را در خانه همراه با استاد و فضای کارگاهی تجربه کنید، ضمن اینکه در بسیاری از هزینه‌های اضافی صرفه جویی و زمان را به خوبی مدیریت خواهید کرد.

مزایا و خدمات کلاس آنلاین تعمیرات ایسیو خودرو

با شرکت در دوره‌‌‌ی آموزش آنلاین تعمیرات ایسیو خودرو از مجموعه دوره های متفاوت موسسه‌ی آموزشی فن آموزان، نه تنها در زمان و هزینه ها صرفه جویی خواهید کرد، بلکه از مزایا و خدمات بسیار متنوع و با صرفه ای برخوردار خواهید شد از جمله:

 • تمامی نکات و سرفصل های مورد نیاز برای کسب مهارت موردعلاقه کارآموزان به صورت تمام و کمال آموزش داده خواهد شد به طوری که سرفصل های آموزشی کاملاً با سرفصل های دوره های حضوری مطابقت خواهند داشت.
 • تمامی سرفصل های تدریس شده در کلاس های حضوری کاملاً در دوره مجازی آموزش تعمیرات ایسیو خودرو آموزش داده می شود و کاملاً همه نکات به تصویر کشیده خواهد شد.
 • کارشناسان آموزشگاه فن آموزان و اساتید مجرب مجموعه به صورت نامحدود کاراموزان دوره را پشتیبانی خواهند نمود.
 • اعطای مدرک معتبر موسسه فن آموزان و ارائه مدرک بین المللی فنی و حرفه ای در زمان اتمام دوره
 • قابلیت طرح پرسش و دریافت پاسخ از استاد دوره در هنگام برگزاری کلاس آنلاین آموزش تعمیرات ایسیو خودرو امکان ارتباط تلفنی و حضوری بین استاد دوره و کارآموزان در صورت نیاز
 •  ارائه جزوات تدوین شده به صورت تخصصی برای کاراموزان دوره تعمیرات ایسیو خودرو برگزاری امتحان آنلاین از جزوات ارائه شده و مطالب تدریس شده طی دوره و در نهایت ارسال پستی گواهینامه پایان دوره برای فن آموزان
 • امکان معرفی کارآموزان به سازمان فنی و حرفه ای جهت کسب مدرک بین المللی فنی و حرفه ای به صورت رایگان برای کارآموزانی که موفق به کسب نمره پایانی بالاتر از ۹۰ شده‌اند.
  شرکت در دوره های مجازی و آنلاین موسسه فن آموزان در کنار تمامی مزایای ذکر شده مزایای زیاد دیگری را نیز شامل می شود که کارآموزان می توانند با شرکت در دوره آنلاین آموزش تعمیرات ایسیو خودرو از همه این مزایا برخوردار شده و بدون کاستی مهارت های مورد نیاز خود را فرا بگیرند.

گارانتی ویژه دوره آنلاین تعمیرات ایسیو خودرو

ضمانت و گارانتی های ویژه ی ثبت نام و شرکت در دوره های مجازی موسسه آموزشی فن آموزان که دلیلی بر سعی و تلاش ما برای فراگیری و یادگیری کامل کارآموزان در طول دوره های مجازی است به شرح زیر است:

 • امکان تجدید دوره مجازی آموزش تعمیرات ایسیو خودرو به صورت کاملا رایگان در صورتی که کارآموزان از یادگیری مناسبی بهره‌مند نگردند.
 • امکان برگزاری جلسات رفع اشکال در قالب 5 جلسه ی یک ساعته رایگان به صورت مجازی یا حضوری بنابر درخواست کارآموز
 • امکان برگزاری و شرکت کارآموزان در کلاس حضوری برای متقاضیان ثبت نامی در کلاس آنلاین به صورت رایگان(البته شایان توجه است که گروه تولید و تهیه ی محتوای آموزشی فن آموزان با بهترین امکانات فیلمبرداری و به کمک اساتید مجرب و متعهد، تمام تلاش خود را جهت محقق شدن اهداف مجموعه و یادگیری کامل کارآموزان انجام خواهد داد.)

برخی از سایر دوره های ویژه بازار کار که در موسسه فن اموزان ارائه می شود شامل آموزش plc ، آموزش تعمیرات موبایل ، آموزش تعمیرات لوازم خانگی ، آموزش سیم پیچی موتور و … می باشد. دوره مورد نظر خود را از قسمت جستجوی سایت سرچ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام به پشتیبان