آموزش تعمیرات نیسان و تویوتا

در دوره آموزش تعمیرات نیسان و تویوتا در آموزشگاه فن آموزان، سرفصل ها به صورت جامع و بر اساس سرفصل های تعیین شده توسط سازمان فنی حرفه ای در اختیار مهارت آموزان قرار می گیرد. در این دوره مباحث مختلفی مانند آشنایی با گیربکس های دستی و اتوماتیک، آشنایی با گیربکس های 4 و 5 سرعته، نحوه مکانیسم عمل انواع گیربکس ها، عیب یابی ساعت و شیرهای برقی، انجام لقی گیری های مربوط به گیربکس، بررسی معایب و مشکلات رایج در انواع گیربکس، آموزش زمان تعویض روغن گیربکس، آشنایی با گیربکس های تویوتا و نیسان و بسیاری از موارد دیگر به مهارت آموزان آموزش داده می شود. برای اطلاع از جزئیات سرفصل این دوره بخش سرفص ها را در ادامه بخوانید.

کارآموزان با شرکت در دوره آموزش تعمیرات نیسان و تویوتا می توانند مهارت های مورد نیاز مربوط به تعمیرات گیربکس نیسان و تویوتا و تعمیرات موتور نیسان و تویوتا را در انواع مدل های اتومبیل های تویوتا و نیسان را فرا گرفته و با این مهارت ها وارد بازار کار گردند.

برای شرکت در این دوره نیازی نیست تا فرد مدرک پیش زمینه ای داشته باشد و افراد در تمام سنین و تحصیلات قادر به شرکت در این دوره می باشند.

پس از اتمام دوره، مهارت آموزان قادر به تعمیر گیربکس های مختلف Direct Shift و اتوماتیک در خودروهای تویوتا و نیسان خواهند بود.

دوره آموزش تعمیرات موتور نسان و تویوتا – تعمیرات گیربکس تویوتا و نیسان شامل آموزش های عملی و تئوری در سرفصل های مختلف می گردد. در نهایت مدرک فنی و حرفه ای معتبر به کارآموزان اعطا می گردد. امکان تمدید دوره نیز برای افرادی که آموزش ها را به طور کامل یاد نگرفته اند به صورت رایگان وجود دارد.

فیلم معرفی دوره تعمیرات موتور و گیربکس تویوتا و نیسان

ویدئو
شرایط مورد نیاز جهت شرکت در دوره

حداقل سن : 14 سال

حداقل مدرک تحصیلی : سیکل

جنسیت : آقا / خانم

پیش نیاز : ندارد

پایان خدمت : نیاز ندارد

محل برگزاری : تهران و شعبات

شهریه: برگزار نمیگردد
مدت آموزش: - ساعت
ثبت نام در کلاس مجازی ثبت نام در کلاس حضوری
ویژگی‌های این دوره

نوع برگزاری : تئوری و عملی

پشتیبانی بعد از دوره : دارد

معرفی خوابگاه : دارد

کلاس رایگان مشاوره راه اندازی کسب و کار : دارد

هزینه آموزش تعمیرات نیسان و تویوتا

دوره آنلاین
دوره تعمیرات نیسان و تویوتا
-
ثبت نام
دوره حضوری
دوره تعمیرات نیسان و تویوتا
برگزار نمیگردد
ثبت نام
دوره خصوصی
دوره تعمیرات نیسان و تویوتا
-
ثبت نام

این دوره در حال حاضر برگزار نمیگردد.

برای یک شروع قدرتمند این ویدئو را حتما ببینید

ویدئو
تعمیرات موتور و گیربکس تویوتا و نیسان

گیربکس یکی از قطعات مهم و حیاتی در انواع خودروها از جمله تویوتا و نیسان می باشد. این قطعه نیرویی که توسط موتور تولید می شود را به چرخ ها انتقال می دهد. لندکروز، لکسوس، FJ کروزر، هایلوکس، تویوتا کمری هیبریدی، تویوتا پریوس، پرادو از جمله محصولات تویوتا می باشد. همچنین خودروهایی مانند رونیز، زامیاد، جوک، تیانا، ماکسیما، پیکاپ، پاترول و … نیز از جمله محصولات نیسان هستند.

با شرکت در دوره آموزش تعمیرات موتور و گیربکس تویوتا و نیسان ، افراد می توانند به سرعت مشغول به کار شده و به صورت تخصصی به تعمیر انواع گیربکس این خودروها بپردازند.

دوره های مرتبط با درآمد بالا: آموزش برق خودرو ، آموزش تعمیرات ایسیو ، آموزش صافکاری خودرو

اموزش تعمیرات موتور و گیربکس تویوتا و نیسان در تهران

با توجه به این که تویوتا برندی لوکس محسوب می شود، در بسیاری از مدل های آن از دنده اتوماتیک استفاده می شود. دنده های اتومات با توجه به سرعت خودرو، به صورت خود به خود تعویض می گردند. اما گاهی ممکن است به دلیل ایراد در گیربکس خودرو، دنده به موقع عوض نشده و مشکلاتی را ایجاد نماید. در خودروهای نیسان نیز به همین ترتیب است و امکان خرابی گیربکس و عمل نکرده دنده های دستی و اتوماتیک وجود دارد.

در این گونه موارد نیاز است تا خودرو را حرکت نداده و در سریع ترین زمان ممکن به یک تعمیرکار حرفه ای مراجعه نمود.
تربیت متخصصین تعمیرات گیربکس در آموزشگاه فن آموزان در تهران برگزار می گردد و با آموزش های تخصصی که ارائه می دهد، افراد زیادی را به این حرفه وارد کرده و نیاز جامعه را برطرف می سازد.

اموزش تعمیرات گیربکس اتوماتیک تویوتا و نیسان

بسیاری از مدل های خودروهای تویوتا و نیسان از دنده اتوماتیک برخوردار می باشند. ساختار دنده اتوماتیک با دنده های دستی متفاوت بوده و تعمیرات آن نیازمند تخصص بالایی می باشد. دنده های اتوماتیک دارای ساختار هیدروالکترومکانیکی بوده و گشتاور موتور از طریق جریان روغن به گیربکس منتقل می شود. همچنین این دنده ها نسبت به دنده های دستی از سیستم برق پیچیده تری برخوردار می باشند. در نتیجه تعمیر آن نسبت به دنده های دستی نیاز به دقت و توجه بیشتری دارد.

گیربکس های تویوتا اکثرا از نوع Direct Shift هستند و به همین دلیل امکان بهینه کردن سیستم انتقال در این خودرو بسیار زیاد است. این نوع از گیربکس باعث شتاب نرم تر خودرو شده و مصرف سوخت را تا حد زیادی کاهش می دهد. گیربکس هایی که در خودروهای نیسان استفاده می شود نیز معمولا از نوع Xtronic CVT می باشند که قدرت کارآمدتر و عملکرد بهتری را نسبت گیربکس های معمولی ارائه می دهند.

فن آموزان دارای یک تیم متخصص و حرفه ای در حوزه آموزش تعمیرات گیربکس اتوماتیک تویوتا و نیسان می باشد که به آموزش نحوه باز و بست کردن گیربکس های اتوماتیک این خودروها پرداخته و نحوه تعمیر آنها را به طور کامل در اختیار کارآموزان قرار می دهد. این دروه که بخشی از دوره جامع تعمیرات خودرو می باشد با تمرکز تخصصی بر روی تعمیرات موتور گیربکس تویوتا و نیسان ، تعمیرکاران و تکنسین های حرفه ای این خودروها را پرورش می دهد.

آموزش تعمیرات گیربکس دستی تویوتا و نیسان

با وجودی که امروزه اکثر محصولات تولیدی تویوتا و نیسان دارای دنده و گیربکس اتوماتیک هستند، اما هنوز هم خودروها دارای دنده دستی وجود دارد. سیستم گیربکس در این خودروها ساده تر از دنده های اتوماتیک بوده و تعمیر آن راحت تر انجام می گیرد.

گاهی ممکن است اهرمی که مربوط به تعویض دنده است گیر کرده و امکان تعویض دنده وجود نداشته باشد. رفع این مشکل توسط خود فرد امکان پذیر نبوده و نیاز است تا به تعمیرکار حرفه ای مراجعه کرد.

علاقمندان به شغل مکانیکی می توانند در دوره آموزش تعمیرات گیربکس در آموزشگاه فن آموزان شرکت کرده و وارد این حرفه گردند. در این دوره به آموزش تعمیرات گیربکس دستی تویوتا و نیسان پرداخته می شود و کارآموزان در نهایت قادر به تعمیرات انواع گیربکس و دنده های دستی این خودروها خواهند بود.

بازار کار تعمیرات گیربکس تویوتا و نیسان

با توجه به حجم بالای خودرو در کشورهای مختلف، به طور کلی بازار کار افرادی که در حوزه های مرتبط با خودرو مشغول به کار هستند بسیار مناسب می باشد. به علت این که گیربکس از جمله قطعات مهم در خودروها می باشد و بدون وجود آن امکان حرکت خودرو وجود نخواهد داشت، تعمیرکاران گیربکس نیز از بازار کار پر رونقی برخوردار می باشند.

واردات انواع خودروهای خارجی به کشور باعث شده تا تعداد خودروهایی که با استفاده از دنده های اتوماتیک کار می کنند افزایش داشته باشد. در نتیجه جامعه به افراد و متخصصینی نیاز دارد که نسبت به تعمیرات گیربکس خودروهای با دنده اتومات آگاهی داشته و قادر به برطرف نمودن مشکلات آنها باشند.

اموزشگاه فن اموزان با هدف تربیت نیروی متخصص در این زمینه، دوره آموزش تعمیرات گیربکس تویوتا و نیسان را برای علاقمندان به مشاغل فنی برگزار می کند. با توجه به بازار کار مناسب این حرفه استقبال از این دوره بسیار زیاد می باشد.

دوره تعمیرات گیربکس نیسان و تویوتا آموزشگاه فن آموزان

“دوره آموزش تعمیرات موتور و گیربکس تویوتا و نیسان” به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای برگزار شده و مدرسینی که در این آموزشگاه مشغول به کار می باشند، خود در این زمینه تجربه بالایی داشته و سواد و اطلاعات بالایی در زمینه تعمیرات گیربکس دارند. این دوره آموزشی در ابتدا به صورت تئوری برگزار می شود و کارآموزان با انواع گیربکس و ساختار آن و مباحث تئوری مربوط به گیربکس آشنا می گردند.

در ادامه افراد وارد کارگاه های عملی آموزشگاه شده و در آنجا به صورت تجربی و عینی انواع گیربکس های موجود در خودروهای مختلف از جمله تویوتا و نیسان را مشاهده می کنند. در این دوره عملی، کارآموزان در حضور مربیان حرفه ای آموزشگاه، آموزش های لازم را در خصوص تعمیرات گیربکس می بینند.

با وجود آموزش های عملی، کارآموزان پس از اتمام دوره قادر خواهند بود به راحتی و به صورت مستقل تعمیرگاه تخصصی خود را تاسیس نموده و مشغول به کار گردند. پس از پایان دوره در صورتی که افراد مباحث را به طور کامل یاد نگرفته باشند می توانند دوره را تمدید نموده و مجددا در کلاس ها شرکت نمایند. افراد می توانند از مشاوره های رایگانی که کارشناسان مجموعه در اختیار کارآموزان قرار می دهند، استفاده نمایند.

مدرک فنی حرفه ای تعمیرات گیربکس تویوتا و نیسان

پس از این که دوره با موفقیت به پایان رسید، افراد باید در آزمون فنی و حرفه ای سراسری تعمیرات گیربکس شرکت کرده و در صورت کسب نمره لازم، مدرک فنی و حرفه ای مربوطه را دریافت نمایند. این مدرک از اعتبار بالایی در کشورهای مختلف برخوردار می باشد. استخدام در مشاغل دولتی و یا راه اندازی تعمیرگاه با استفاده از مدرک فنی و حرفه ای بسیار راحت صورت می گیرد.

فن اموزان مرکز تخصصی ارائه اموزشهای فنی مربوط به خودور از جمله دوره های مکانیک و برق خودرو ، ایسیو خودرو ، آموزش نقاشی خودرو ، آموزش نصب دزدگیر خودرو ، آموزش تعمیر موتور سیکلت ، آموزش نصب ضبط و باند خودرو و … بصورت عملی ویژه اشتغال و بازار می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره 02191690040 تماس بگیرید.

امتیاز بدهید
آموزشگاه فنی حرفه ای فن آموزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به آموزشگاه فن آموزان فیدار می‌باشد. (طرف قرارداد با خانه کارگر)
بستن X
تماس با فن آموزان تلگرام واتس آپ ایتا روبیکا بله