آموزش نرم افزار متلب

آموزش نرم افزار متلب یکی از دوره هایی است که برای مهندسین و دانشجویان رشته های مختلف ضروری و تسلط بر این نرم افزار می تواند امور محاسباتی و آماری آنها را راحت تر نموده و علاوه بر آن بر قوی شدن رزومه علمی آنها موثر واقع گردد. از آن جایی که می توان نرم افزار متلب را یک زبان بین المللی در انجام محاسبات دانست، آموزشگاه فن آموزان اقدام به برگزاری دوره آموزش نرم افزار متلب برای علاقمندان نموده است. در کلاس های یادگیری پیشرفته متلب آموزشگاه فن آموزان سرفصل های مختلفی مانند نحوه نصب نرم افزار، معرفی ماتریس ها و متغیرها و برنامه نویسی آنها، تنظیم PID با استفاده از تولباکس متلب و … به هنرجویان آموزش داده می شود. امکان ثبت نام در دوره مجازی آموزش نرم افزار متلب برای افرادی که دسترسی به کلاس های حضوری ندارند امکان پذیر بوده و در نهایت مدرک فنی و حرفه ای نرم افزار متلب که از اعتبار بالایی برخوردار است به افراد ارائه می گردد. پشتیبانی نامحدود از دوره به صورت حضوری و تلفنی از مدرسین دوره امکان پذیر می باشد.

فیلم معرفی دوره آموزش نرم افزار متلب

ویدئو

پادکست معرفی دوره آموزش نرم افزار متلب

شهریه: 1/500/000 تومان

مدت آموزش: 20 ساعت

سرفصلهای دوره آموزش نرم افزار متلب

logo gold

نحوه نصب برنامه

معرفی نوار ابزاهای برنامه متلب

معرفی متغیرها و نحوه برنامه نویسی با آنها

معرفی ماتریس ها و نحوه برنامه نویسی با آنها

If

Switch

For

While

Break

و سایر

رسم 2 بعدی نمودار ها به صورت ساده

رسم 3 بعدی نمودار ها به صورت ساده

ناحیه ای یا Area

میله ای یا Bar

*نمودار های هیستوگرام یا Hist

*و سایر

تنظیم PIDبا استفاده از تولباکس متلب

طراحی کنترل کننده PIDبه روش زیگلر نیکولز

طراحی کنترل کننده PIDبه روش های دیگر

مقدمه ای بر شبکه عصبی و برنامه نویسی مقدماتی آن در متلب

مدارات الکتریکی

مدارات کنترلی

سیستم های مکانیکی

و سایر سیستم ها

نمایش بیشتر

هزینه آموزش نرم افزار متلب

شهریه عادی دوره نرم افزار متلب 2/200/000 تومان
شهریه دوره نرم افزار متلب با 30% تخفیف 1/500/000 تومان
شهریه خصوصی دوره نرم افزار متلب 2/500/000 تومان
برای یک شروع قدرتمند این ویدئو را حتما ببینید
ویدئو

نکاتی در مورد آموزش نرم افزار متلب

قیمت دهی و بازار تهیه اجناس : اکثر تکنیسین ها در برخورد با پروژه های مختلف، بدلیل عدم آشنایی کامل با قطعات و ناتوانی در قیمت گذاری صحیح قادر به رقابت با سایر رقبای خود نیستند. این مساله دو پیامد ناکارآمد در پی دارد: اول : با ارائه قیمتِ بالا مشتری های خود را از دست می دهند دوم: با پیشنهاد قیمت پایین ، در کسب و کار خود متضرر می شوند در آموزشگاه فن آموزان به شما یاد می دهیم که چگونه هزینه های واقعی یک پروژه را برآورد کرده، چگونه پیش فاکتور درست ارائه کنید و چطور اجناس مورد نیازتان را از منابع تامین مورد اطمینان و دست اول بازار تهیه کرده تا بتوانید با اطمینان بیشتر در مناقصه ها شرکت کنید.

سوالات متداول کلاس آموزش نرم افزار متلب

دوره بدون پیش نیاز است.

کلاس ها معمولا به صورت تئوری و عملی برگزار میشود اما بخش عمده کلاس (حدود 90 درصد) به صورت عملی برگزار میشود .کلاس 8 تا 10 نفره برگزار میشود.

بله زمان کلاس های خصوصی طبق زمان شما و استاد هماهنگ می شود

با تحویل بیش از یک میلیون متخصص در طول فعالیت آموزشگاه فن آموزان تهران و کسب رضایت این کارآموزان امروز بزرگترین تضمین یادگیری برای شما سابقه ما است و به شما تضمین میدهیم بهترین تجهیزات و اساتید را برای آموزش در اختیارتان قرار دهیم و در مسیر آموزش تا اشتغال در کنار شما باشیم.

این رشته مطمئنا یکی از بهترین شاخه های فنی می باشد و بدلیل تخصصی بودن آن دارای بازار کار خوبی است. هیچ محدودیت درآمدی برای فعالیت در این شاخه جود ندارد و با مشاوره بازار کار و آموزشی که در این آموزشگاه می بینید به شما کمک می کنیم یک شغل پردرآمد را شروع کنید.

با توجه به اینکه این آموزشگاه یکی از بزرگترین موسسه ها با بیشترین تعداد کارگاه در سطح کشور است دارای زمانبندی منعطف برگزاری کلاس در طول هفته، آخر هفته ها برای کارمندان و افراد شاغل، کلاس های فشرده وبژه کارآموزان شهرستان و کلاس های تخصصی و خصوصی ویژه می باشد.

ویژگی های دوره
دسترسی به حمل و نقل عمومی دسترسی به حمل و نقل عمومی
دوره رایگان در صورت عدم یادگیری دوره رایگان در صورت عدم یادگیری
بهره مندی از اساتید به نام و تجربه بهره مندی از اساتید به نام و تجربه
آموزش در کارگاه های مجهز آموزش در کارگاه های مجهز
پشتیبانی نامحدود پس از دوره پشتیبانی نامحدود پس از دوره
ارائه مدرک زیر نظر فنی حرفه ای ارائه مدرک زیر نظر فنی حرفه ای
برگزاری دوره در زمان آزاد کارآموزان برگزاری دوره در زمان آزاد کارآموزان
اقامت در خوابگاه مناسب اقامت در خوابگاه مناسب
نظرات کارآموزان دوره
”کلاسها سر زمان مشخص برگزار شدند ، همچنین محیط آموزشگاه بسیار مطلوب بود و شرکت در این دوره و یا دوره های دیگر را به دوستان پیشنهاد میکنم. “
نظر کارآموز
”بنده دوره را به اتمام رساندم و در حال حاضر هم از پشتیبانی استاد دوره و آموزشگاه استفاده میکنم.“
نظر کارآموز
آموزش نصب نرم افزار متلب

متلب، یک نرم افزار کاربردی است  که به طور خاص برای مهندسان و دانشجویان طراحی شده است تا با استفاده از آن سیستم ها و محصولاتی را که جهان ما را متحول می کنند، تجزیه و تحلیل و طراحی نمایند. قلب نرم افزار متلب، زبان متلب است که یک زبان ماتریسی مبتنی بر بیان ریاضیات محاسباتی می باشد. نصب این نرم افزار و کار کردن با آن نیاز به مهارت های خاصی داشته و برای آموزش آن نیاز است تا دوره های آموزش نصب نرم افزار متلب را طی نمود.

آموزشگاه فن آموزان در این زمینه از شهرت و محبوبیت بالایی برخوردار و دلیل این امر هم کیفیت بالای آموزش ها توسط اساتید حرفه ای در این حوزه می باشد. مدرک فنی و حرفه ای ارائه شده توسط این آموزشگاه می تواند در استخدام افراد در شرکت های مختلف تاثیر بسزایی داشته و کاربردهای فراوانی نیز برای انجام پروژه های دانشجویی خود فرد دارد. در ادامه به معرفی این نرم افزار و فرصت های شغلی که با استفاده از آن می توان ایجاد کرد و دیگر مطالب مربوط به این حرفه می پردازیم.

معرفی نرم افزار متلب و کاربردهای آن

MATLAB یک زبان برنامه نویسی نسل چهارم و محیط تجزیه و تحلیل عددی است. موارد استفاده برای این نرم افزار شامل محاسبات ماتریس، توسعه و اجرای الگوریتم ها، ایجاد رابط های کاربری و تجسم داده ها است. محیط محاسباتی عددی چند پارادایمی به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا با برنامه های توسعه یافته به زبان های مختلف ارتباط برقرار کنند، این امر امکان استفاده از نقاط قوت منحصر به فرد هر زبان را برای اهداف مختلف فراهم می کند.

نرم افزار متلب توسط مهندسان و دانشمندان در بسیاری از زمینه ها مانند پردازش تصویر و سیگنال، ارتباطات، سیستم های کنترل صنعت، طراحی شبکه هوشمند، رباتیک و همچنین امور مالی محاسباتی استفاده می شود.

با متلب چه کاری می توانید انجام دهید؟

با استفاده از نرم افزار متلب می توانید الگوریتم های مختلفی را پیاده سازی و طراحی کنید. می توانید داده ها را از منابع مختلف مانند پرونده ها، پایگاه های داده یا وب بارگیری کنید تا داده های خود را تجزیه و تحلیل کرده و با استفاده از برنامه تجسم متلب که طیف گسترده ای از نمودارهای گرافیکی را انتخاب می کند، طراحی نمایید. همچنین این نرم افزار، کار با مجموعه داده های بزرگتر را آسان می کند. متلب به عنوان یک نرم افزار ریاضی، شامل یک کتابخانه توابع ریاضی است که به شما امکان می دهد جبر خطی و محاسبات ماتریس ها را انجام دهید. این امر همچنین به تسهیل تحلیل داده ها کمک می کند. با ایجاد مدل های داده ای، نمونه های اولیه و شبیه سازی داده ها را می توان به دست آورد.

کسب درآمد با استفاده از نرم افزار متلب

امروزه کسب درآمد از طریق برنامه نویسی و طراحی وب سایت در ایران و سایر کشورهای دنیا بسیار سودآور و درآمدزا بوده و این تخصص از بازار کار بسیار خوبی برخوردار می باشد. بسیاری از افراد برای انجام پروژه های خود نیاز به استفاده از نرم افزار متلب دارند. اما این افراد یا به این برنامه مسلط نمی باشند یا زمان کافی برای انجام کارهای مربوط به متلب را ندارند. در نتیجه پروژه های خود را به افراد متخصص در این زمینه محول می کنند و برای انجام آن مبلغ زیادی را به این افراد پرداخت می کنند. شاید تصور این موضوع که بتوان از طریق اینترنت یا یک نرم افزار کسب درآمد نمود کمی سخت باشد اما باید بدانید که امروزه این کسب و کارها درآمد بسیار بیشتری از سایر کارهای فیزیکی دارند و دنیا به سمت انجام کارهای اینترنتی و مجازی و کار با نرم افزارهای مختلف پیش می رود. بسیاری از افراد در سراسر دنیا به صورت فریلنسری کسب درآمد دارند و پروژه های کوچک و بزرگ مختلفی را دریافت نموده و درآمدهای بسیار بالایی را کسب می نمایند. علاوه بر آن، این افراد می توانند برای شرکت های مختلف نیز کار کرده و به صورت ماهیانه حقوقی را دریافت نمایند.

خدمات ارائه شده توسط متخصصین نرم افزار متلب

فریلنسرهای نرم افزار متلب قادر به انجام خدمات مختلفی مانند انجام پروژه های متلب در تمامی رشته های مهندسی نظیر مهندسی برق، مهندسی عمران، مهندسی مکانیک و مهندسی کامپیوتر، انجام پروژه های برنامه نویسی با متلب، انجام پروژه های شبیه سازی با سیمولینک متلب، انجام پروژه شبکه عصبی، انجام پروژه های الگوریتم ژنتیک، انجام پروژه کنترل فازی، انجام پروژه های الگوریتم ژنتیک، انجام پروژه های بهینه سازی در متلب، انجام پروژه های پردازش تصویر در متلب، انجام پروژه های داده کاوی در متلب، عیب یابی شبیه سازی ها در متلب، شبیه سازی مقالات در رشته های مختلف انجام پروژه‌های متلب سریع، انجام پروژه متلب فازی، پروژه متلب محاسبات عددی، پروژه برنامه نویسی سریع، انجام پروژه متلب مهندسی شیمی، انجام پروژه متلب پردازش تصویر، انجام پروژه متلب مکانیک و … می باشند.

افرادی که قصد دارند به انجام خدمات با استفاده از نرم افزار متلب بپردازند و از این طریق کسب درآمد نمایند، باید افرادی مسئولیت پذیر بوده و از تخصص، تجربه و تعهد بالایی برخوردار باشند.

چگونه می توان نرم افزار متلب را فرا گرفت؟

با توجه به این که امروزه بسیاری از کارها و محاسبات مهندسی با استفاده از نرم افزار متلب انجام می شود سازمان فنی و حرفه ای اقدام به ارائه دوره های آموزشی نرم افزار متلب نموده است تا افرادی که علاقمند به این حرفه می باشند مهارت های مورد نیاز را فرا گرفته بتوانند کسب درآمد داشته باشند. این دوره های آموزشی در آموزشگاه های آزاد سطح شهر برگزار شده و افراد در نهایت قادر به ورود به بازار کار این حرفه خواهند بود.

آموزشگاه فن آموزان یکی از بهترین آموزشگاه ها در کشور می باشد که کلاس های نرم افزار متلب را برگزار کرده و افراد بسیاری را وارد بازار کار می نماید. اساتیدی که در این آموزشگاه مشغول به فعالیت می باشند، تخصص بالایی در کار کردن با این نرم افزار داشته و قادر به انتقال مفاهیم به هنرجویان نیز می باشند. در این کلاس ها، به هر فرد یک کامپیوتر اختصاص داشته می شود و نحوه نصب و کار کردن با نرم افزار متلب به آنها آموزش داده می شود.

ارائه مدرک فنی و حرفه ای آموزش نصب نرم افزار متلب

مزیتی که شرکت در دوره آموزش نصب نرم افزار متلب دارد، ارائه مدرک فنی و حرفه ای به کار آموزان در پایان دوره می باشد که این مدرک اعتبار بالایی در کشور داشته و در صورتی که فرد تمایل به استخدام در شرکت های فنی و مهندسی مختلف داشته باشند، مدرک نرم افزار متلب می تواند یک امتیاز مثبت برای آنها محسوب شده و در استخدام آنها نقش مهمی داشته باشد.

علاوه بر داخل کشور، مدرک فنی و حرفه ای دریافت شده در کشورهای عضو سازمان جهانی کار نیز از اعتبار بالایی برخوردار بوده و امکان ترجمه مدرک و مهاجرت با استفاده از آن وجود دارد.

سرمایه مورد نیاز برای شروع به کار

یکی از ویژگی هایی که ورود به شغل فریلنسری نرم افزار متلب دارد این است که این کار با وجود درآمد بسیار بالایی که می تواند برای فرد ایجاد نماید، نیازمند سرمایه خاصی نبوده و تنها با استفاده از یک کامپیوتر یا لپ تاپ که امکان نصب متلب بر روی آن وجود داشته باشد می توان به انجام کار و دریافت پروژه های مختلف پرداخت. تنها هزینه ای که برای یادگیری این نرم افزار و آغاز به کار در این حوزه باید در نطر گرفت، هزینه ای است که بابت شهریه دوره آموزش نصب نرم افزار متلب باید پرداخت گردد.

5/5 - (1 امتیاز)

4 پاسخ به “آموزش نرم افزار متلب”

 1. سلام
  دوستان به ما لطف دارند
  میتونین کلاس خصوصی بردارین که در طول 8 روز پشت سرهم براتون کلاس بزارن و نیاز نباشه یک ماه برای کلاس تشریف بیارین
  موفق باشید

 2. سلام
  دوره به طور عملی و تئوری هست
  سرفصل ها در سایت موجودهه کافیه روی دوره متلب کلیک بفرمایید
  موفق باشید

 3. سلام
  متلب حدود 20 ساعت هست که البته بستگی به روند کلاس داره ما تا جایی ادامه خواهیم داد تا سرفصل ها کامل شده و کارآموزان مطالب را فرا گرفته باشند (محدودیت تایمی نداریم)
  موفق باشید

 4. سلام
  زمان بندی ها در کانال تلگرام قرار داده میشه و یا با شماره 02166577378 میتونین اطلاع پیدا کنین.
  موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت شرکت در نظرسنجی روی تصویر زیر کلیک کنید
نظر سنجی دوره -
WeCreativez WhatsApp Support
هر سوالی درباره دوره های آموزشی دارید به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما عزیزان هستیم
سلام، چطور میتونم کمکتون کنم ؟