0 روز
0 ساعت
0 دقیقه
0 ثانیه

آموزش سیاه قلم

اگر به تابلو های نقاشی سیاه قلم علاقه مند هستید و می خواهید این هنر جذاب و به یاد ماندنی را یاد بگیرید، می توانید در دوره جامع و کامل سیاه قلم آموزشگاه فن آموزان شرکت کنید. این دوره تمام توانمندی و مهارت های مورد نیاز برای ورود به این هنر محبوب را به شما آموزش می دهد و شما را تا رسیدن به موفقیت در بازار کار حرفه ای و کسب درآمد از هنر خود، راهنمایی می کند. لازم به ذکر است پیشنیاز یادگیری این دوره ، آموزش نقاشی و طراحی مقدماتی میباشد.

دوره آموزش نقاشی سیاه قلم در مجموعه آموزشی فن آموزان، مطالب کاملا تخصصی را پوشش می دهد و سرفصل های آن تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور تدوین شده است. در این دوره شما به طور صفر تا صد با مراحل طراحی سیاه قلم و استفاده از ابزار های مورد نیاز مانند مداد کنته، مداد های گرافیکی، پودر چرب و خشک، قلمو و کف دریا را یاد گرفته و بر روی تکنیک سایه روشن مسلظ خواهید شد. شما می توانید این تکنیک مهم را با پودر و هاشور اجرا کنید. سپس با بکارگیری این تکنیک در آناتومی، می توانید یک اثر فیگور و چهره را نقاشی کنید.

نقاشی سیاه قلم یک هنر بسیار ظریف و زیباست که نیازمند حوصله و دقت بالایی است. هنرمند باید بتواند سایه ‌روشن‌ ها و بافت ‌های مختلف را به تصویر بکشد. اول از همه باید مهارت کشیدن خطوط ظریف و تیز را داشت. کنترل دست برای ایجاد ضخامت‌های متفاوت خط بسیار مهم است. به همین علت ما پیشنهاد می کنیم قبل از شروع نقاشی سیاه قلم، در دوره نقاشی مقدماتی آموزشگاه شرکت کرده تا مهارت های ابتدایی را کسب کنید.

دوم این که باید آناتومی بدن انسان و حیوانات را به خوبی بداند تا بتواند اشکال را به درستی ترسیم کرده و تکنیک های سیاه قلم را روی فیگور های مختلف اجرا کند. سوم داشتن حس هنری و ذوق است. هنرمند باید بتواند زیبایی‌ها را درک کرده و آن ها را به تصویر بکشد.

دوره آمورش سیاه قلم آموزشگاه فن آموزان از مقدماتی تا پیشرفته توسط بهترین اساتید و هنرمندان این حوزه برگزار شده که دارای تجربه چندین ساله در آموزش این حرفه دارند و به عنوان بهترین نقاشان سیاه قلم، نمایشگاه های داخلی و بین المللی از آثار خود را برپا کرده اند.

شرکت کنندگان این دوره که علاقه مند به دریافت مدرک فنی و حرفه ای هستند، می توانند پس از پایان کلاس ها، در امتحان کتبی شرکت کرده و در صورت کسب حداقل 50 درصد نمره، خود را برای شرکت در آزمون عملی آماده کنند. این آزمون ها زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور برگزار شده و کسب حداقل 70 درصد نمره در آزمون عملی، شرط اخذ مدرک بین المللی و معتبر فنی و حرفه ای می باشد. این مدرک دو زبانه بوده و قابل ترجمه می باشد.

فیلم معرفی دوره آموزش سیاه قلم

ویدئو
شرایط مورد نیاز جهت شرکت در دوره

حداقل سن : 14 سال

حداقل مدرک تحصیلی : سیکل

جنسیت : آقا / خانم

پیش نیاز : ندارد

پایان خدمت : نیاز ندارد

محل برگزاری : تهران و شعبات

شهریه: 3/200/000 تومان
مدت آموزش: 45 ساعت
ثبت نام در کلاس مجازی ثبت نام در کلاس حضوری
ویژگی‌های این دوره

نوع برگزاری : تئوری و عملی

دوره آنلاین : درحال ضبط

پشتیبانی بعد از دوره : دارد

معرفی خوابگاه : دارد

کلاس رایگان مشاوره راه اندازی کسب و کار : دارد

سرفصل های دوره آموزش نقاشی سیاه قلم

logo gold

آموزش اجرای واریاسیونهای خاکستری توسط مداد ، ذغال فشرده و انواع پودرهای ذغال به صورت هاشور و سایه روشن

آموزش اجرای یک اثر سیاه قلم دلخواه با پودر (محوکن و پنبه)

آموزش اجرای یک اثر سیاه قلم دلخواه با هاشور

آموزش اجرای یک اثر سیاه قلم دلخواه با پودر و هاشور

آموزش اجرای یک اثر سیاه قلم دلخواه با پودر (قلمو)

آموزش اجرای یک اثر فیگور با استفاده از هاشور

آموزش اجرای یک اثر فیگور با استفاده از پودر

آموزش اجرای یک اثر فیگور با استفاده از پودر و هاشور

آموزش اجرای یک اثر چهره با استفاده از هاشور

آموزش اجرای یک اثر چهره با استفاده از پودر

آموزش اجرای یک اثر چهره با استفاده از پودر و هاشور

هزینه آموزش سیاه قلم

دوره آنلاین
دوره نقاشی سیاه قلم
درحال ضبط
ثبت نام
دوره حضوری
با 30% تخفیف
دوره نقاشی سیاه قلم
4/600/000 تومان
3/200/000 تومان
ثبت نام
دوره خصوصی
دوره نقاشی سیاه قلم
5/400/000 تومان
ثبت نام

برای یک شروع قدرتمند این ویدئو را حتما ببینید

ویدئو

چرا باید دوره آموزش نقاشی سیاه قلم در فن آموزان را شرکت کنم؟

  • دوره آموزشی سیاه قلم در آموزشگاه فن آموزان به زبان ساده و از صفر تا صد تدریس می شود. به منظور درک هر چه بهتر تکنیک ها و اصول نقاشی سیاه قلم لازم است علاقه مندان ابتدا در دوره نقاشی مقدماتی ثبت نام کنند.
  • دوره نقاشی سیاه قلم به طور کاملا عملی و پروژه محور برگزار می شود. به همین علت تمام تجهیزات و ابزار های نقاشی را آماده کرده ایم تا افراد در طول این کلاس 45 ساعته به طور دستی با ابزار کار کرده و نقاشی های خود را ترسیم کنند.
  • این دوره به صورت حضوری برگزار شده و بهترین نقاشان سیاه قلم را برای تدریس این مهارت را انتخاب کرده ایم که سابقه چندین ساله در آموزش این مهارت را دارند.
  • به منظور برطرف کردن نگرانی های پس از اتمام دوره، آموزشگاه پشتیبانی نامحدود را برای شرکت کنندگان این دوره در نظر گرفته است. کارآموزان حتی پس از کلاس می توانند از مشاوره ها و راهنمایی های استاد دوره استفاده کنند و چالش های پیش رو در بازار کار این رشته را برطرف کنند.
  • آموزشگاه به منظور تسهیل فرآیند ثبت نام در دوره و پرداخت شهریه، 30 درصد تخفیف را در نظر گرفته است.
  • به افرادی که بتوانند کلاس ها را به طور کامل پشت سر بگذارنند و نمرات قابل قبولی را در آزمون های کتبی و عملی کسب کنند، مدرک معتبر و دو زبانه نقاشی سیاه قلم از سمت سازمان فنی و حرفه ای تعلق خواهد گرفت.
امتیاز بدهید
آموزشگاه فنی حرفه ای فن آموزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به آموزشگاه فن آموزان فیدار می‌باشد. (طرف قرارداد با خانه کارگر)
بستن X
تماس با فن آموزان تلگرام واتس آپ ایتا روبیکا بله