0 روز
0 ساعت
0 دقیقه
0 ثانیه

آموزش نقاشی گواش

آموزش نقاشی با گواش از اصلی ترین و مهم ترین دوره های دپارتمان هنر در آموزشگاه فن آموزان می باشد که با هدف پرورش افراد ماهر و متخصص در حوزه نقاشی با گواش به صورت کاملا آکادمیک و در عین حال عملی برای علاقه مندان هنر نقاشی برگزار می گردد. توصیه می شود برای تسلط هر چه بهتر کارآموزان رویتکنیک های تخصصی، افراد ابتدا در کلاس آموزش نقاشی مقدماتی آموزشگاه ثبت نام کنند. لازم به ذکر است پیشنیاز یادگیری این دوره ، آموزش نقاشی و طراحی مقدماتی میباشد.

این دوره آموزش نقاشی با گواش به صورت صفر تا صد و با رویکرد یادگیری در کارگاه آموزشی مجهز به ابزار و وسایل مورد نیاز برگزار می شود. در این دوره که تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای کشور برگزار می شود، شرکت کنندگان به صورت تخصصی آموزش های لازم در زمینه های مختلف کار با گواش را دریافت می کنند.

پس از پایان موفقیت آمیز دوره، مدرک بین المللی و معتبر صادر می شود که اجازه ورود به بازار کار داخلی و بین المللی را به کارآموزان می دهد. این مدرک از سمت سازمان فنی و حرفه ای به افرادی تعلق می گیرد که در مرحله اول بتوانند حداقل 50 درصد نمره امتحان کتبی را به دست آورده و سپس در امتحان عملی حداقل 70 درصد نمره را کسب کنند.

دوره آموزش نقاشی با گواش که به مدت 45 ساعت برگزار می شود، برای نقاشان حرفه ای و آماتور که مایلند دانش خود را در زمینه تکنیک های نوین نقاشی جهان به روز کنند، مناسب است. هم چینن کسانی که برای بار اول اقدام به یادگیری مهارت نقاشی با گواش نموده اند، هیچ گونه نگرانی و دغدغه ای بابت عدم یادگیری مطالب نداشته باشند. چرا که سرفصل های این دوره از مقدماتی تا پیشرفته تدریس می شود و پشتیبانی نامحدود از کاراموزان را ارائه کرده ایم.

در این دوره که به صورت تخصصی و عملی برگزار می شود، تمامی مراحل آماده سازی زمینه کار و چگونگی استفاده از رنگ گواش را در محیطی دوستانه آموزش داده می شوند. آموزش ها از مباحث پایه مانند اجرای طبیعت و طبیعت بی جان با گواش تا موضوعات پیشرفته مانند قلم گیری و پردازش با گواش ادامه می یابد تا شرکت کنندگان بتوانند مهارت های لازم را برای فعالیت حرفه ای در این حیطه کسب کنند.

دوره آموزش تخصصی نقاشی با گواش که در آموزشگاه فن آموزان برگزار می شود، از امتیازات متعددی برخوردار است. برنامه درسی این دوره به صورت استاندارد و جامع تدوین شده است. هم چنین در پایان دوره مدرک بین المللی اعطا می شود که امکان ورود به بازار کار را فراهم می آورد. اساتید این دوره هنرمندان با تجربه و ماهری هستند که در محیطی دوستانه، مهارت های تخصصی را به شما یاد می دهند.

از تجهیزات مدرن نیز آموزش استفاده شده است و شرکت کنندگان پس از کسب مهارت، راهنمایی های لازم را در خصوص نحوه ورد به بازار کار این رشته و  برپایی نمایشگاه های داخلی و خارجی از آثار خود را دریافت می کنند. انجام تمرینات عملی نیز از دیگر ویژگی های این دوره آموزشی است که باعث پرورش استعداد و خلاقیت شرکت کنندگان می شود.

ویدیو معرفی دوره نقاشی با گواش

ویدئو
شرایط مورد نیاز جهت شرکت در دوره

حداقل سن : 14 سال

حداقل مدرک تحصیلی : سیکل

جنسیت : آقا / خانم

پیش نیاز : ندارد

پایان خدمت : نیاز ندارد

محل برگزاری : تهران و شعبات

شهریه: 3/200/000 تومان
مدت آموزش: 45 ساعت
ثبت نام در کلاس مجازی ثبت نام در کلاس حضوری
ویژگی‌های این دوره

نوع برگزاری : تئوری و عملی

دوره آنلاین : ندارد

پشتیبانی بعد از دوره : دارد

معرفی خوابگاه : دارد

کلاس رایگان مشاوره راه اندازی کسب و کار : دارد

سرفصل های دوره نقاشی با گواش

logo gold

آموزش آماده سازی زمینه کار و بکار گیری رنگ گواش

آموزش آماده سازی انواع زمینه کار با (مقوا سفال)

آموزش ساخت رنگ با غلظت مناسب

آموزش اجرای طبیعت با گواش

آموزش آماده سازی یک نمونه طرح از طبیت با توجه به رنگ های سرد و گرم

آموزش ایجاد پرسپکتیو رنگ با توجه به مبانی رنگ (انجام یک نمونه طبیت به روش دلخواه)

آموزش اجرای طبیعت بیجان با گواش

آموزش طراحی از جنسیتهای مختلف (پارچه، سفال، میوه، گل…)

آموزش طراحی از طبیعت بیجان با ترتیب بندی مناسب

آموزش اجرای یک اثر دلخواه با روش ساخت و ساز با گواش

آموزش قلم گیری و پردازش با گواش

آموزش پرداز کردن کار انجام شده

آموزش قلمگیری کردن طرح (تند و کند)

هزینه آموزش نقاشی گواش

دوره آنلاین
دوره نقاشی با گواش
درحال ضبط
ثبت نام
دوره حضوری
با 30% تخفیف
دوره نقاشی با گواش
4/600/000 تومان
3/200/000 تومان
ثبت نام
دوره خصوصی
دوره نقاشی با گواش
5/400/000 تومان
ثبت نام

برای یک شروع قدرتمند این ویدئو را حتما ببینید

ویدئو

چرا دوره نقاشی با گواش در فن آموزان را شرکت کنم؟

  • دوره نقاشی با گواش به صورت کاملا عملی در کلاس های مجهز به انواع ابزار و تجهیزات نقاشی برگزار می شود.
  • سرفصل های این دوره زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور طبقه بندی شما و تمام مباحث کاربردی ویژه بازار کار را پوشش می دهد.
  • مطالب آموزشی این دوره به مدت زمان 45 ساعت به طور صفر تا صد و به زبان ساده تدریس می شود.
  • بهترین مدرسان و نقاشان حرفه یا که تجربه سال ها کار با گواش را دارند، انتخاب کرده ایم تا کارآموزان بتوانند از تجربه آن ها به بهترین نحو استفاده کنند.
  • به منظور یادگیری هر چه بهتر تکنیک های نقاشی با گواش لازم است علاقه مندان قبل از شروع دوره، ابتدا در کلاس آموزش نقاشی مقدماتی ثبت نام کنند.
  • ما انتظار داریم کارآموزان پس از اتمام کلاس های آموزشی بر تمام مباحث دوره تسلط داشته باشند و بتوانند رنگ ها را با غلظت مناسب تهیه کرده و پرسپکتیو رنگ را برای طبیعت اجرا کنند.
  • کارآموزان در پایان دوره می توانند گواهینامه معتبر و بین المللی را از سمت سازمان فنی و حرفه ای کسب کنند. این مدرک قابل ترجمه بوده و افراد با قرار دادن آن در رزومه کاری خود می توانند مهاجرت کاری خود را از طریق دریافت جاب آفر آسان تر کنند.
امتیاز بدهید
آموزشگاه فنی حرفه ای فن آموزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به آموزشگاه فن آموزان فیدار می‌باشد. (طرف قرارداد با خانه کارگر)
بستن X
تماس با فن آموزان تلگرام واتس آپ ایتا روبیکا بله