آموزش تعمیرات پکیج دیواری

پکیج دیواری از جمله سیستم های گرمایشی پرطرفدار در سال های اخیر می باشد که استفاده از آن در ساختمان های مختلف کاربرد دارد. از آن جایی که انواع پکیج ها دارای سیستم های پیچیده ای می باشند، نیاز به متخصصین و تعمیرکاران پکیج دیواری در جامعه به شدت احساس می شود و این حرفه از جمله مشاغل پردرآمد محسوب می گردد.

علاقمندان می توانند با شرکت در دوره های آموزش تعمیرات پکیج دیواری در این حرفه مهارت های لازم را کسب نموده و وارد بازار کار گردند.

آموزشگاه تعمیر پکیج فن آموزان با برخورداری از اساتید با تجربه و متخصص در این حرفه اقدام به برگزاری کلاس آموزش تعمیر پکیج در تهران می نماید و پس از پایان دوره به کارآموزان مدرک فنی و حرفه ای معتبر اعطا می کند. در فن آموزان در صورت عدم یادگیری مباحث، امکان تجدید دوره به صورت رایگان پس از پایان دوره وجود خواهد داشت.

علاوه بر دوره اموزش تعمیرات پکیج ، فن آموزان بیش از هشتاد دوره آموزشی درآمدزا ویژه بازار کار را با ارائه مدرک فنی و حرفه ای برگزار می کند. برخی از این دوره ها شامل آموزش تعمیرات کولر گازی ، آموزش تعمیرات لوازم خانگی ، آموزش نصب پکیج ، آموزش نصب دوربین مدار بسته و … می باشد. لیست تمامی دوره ها در صفحه اصلی سایت قابل مشاهده است.

فیلم معرفی دوره تعمیرات پکیج دیواری

پادکست معرفی دوره

شهریه: 1/400/000 تومان

مدت آموزش: 20 ساعت

توانایی هایی که در این دوره بدست می آورید
یاد می گیرید انواع پکیج های قدیمی و جدید را به صورت اصولی بازو بسته کنید و قطعات داخل دستگاه مربوط به مدار گرمایش، مدار مصرفی را بصورت کامل بشناسید.
یاد می گیرید چگونه انواع پکیج را بازو بسته و عیب یابی کنید و مشکلاتی همچون گرم نکردن آب مصرفی، گرم نکردن گرمایش شوفاژ، جوش آوردن دستگاه، نشتی آب و گاز پکیج دیواری، ایجاد صدای زیاد هنگام کارکرد، کارنکردن یا راه اندازی نشدن پکیج دیواری و… را عیب یابی و رفع کنید.
یاد می گیرید خرابی قطعات را به غیر از روشهای تجربی به صورت صحیح با استاندارد علمی در مدار و خارج از آن عیب یابی کنید و منشاء مشکل را پیدا و آن را رفع کنید.
یاد می گیرید چگونه پکیج هایی که به مدت طولانی کار کرده اند را سرویس و نگهداری کنید.و همچنین با روشهای اسید شویی و گرم شویی مدارهای گرمایش و سیکل مصرفی آشنا می شوید.
با گذراندن این درس می توانید مشکلاتی از جمله گرم نکردن آب مصرفی، کمی فشارآب گرم، راه اندازی نشدن آبگرمکن، نشتی آب و گاز دستگاه و سایر مشکلات را عیب یابی و تعمیرات کنید.
سرفصلهای دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری
logo gold

آموزش عیب یابی کلی از سیکل عملکردپکیج

آموزش نحوه عیب یابی ازخطاهای پکیج

آموزش عیب یابی دستگاه های تک مبدل ودومبدل

آموزش عیب یابی دستگاه های فن دار وبدون فن

آموزش عیب یابی پکیج مرتبط با مدارلوله کش

آموزش شناخت فلوسوئیچ ونحوه تست آن(بامولتی متر وروش سنتی)

آموزش نحوه عملکردفلومترتست وتعمیرآن(بامولتی متر وروش سنتی)

آموزش نحوه عملکرد پمپ سیرکولاسیون

آموزش بازوبست پمپ سیرکولاتور

آموزش تست سلامت پمپ پکیج وشناخت قطعات آن ونحوه تعمیرآن

آموزش نحوه عملکردفن وتست سلامت وتعمیرآن

آموزش چگونگی عملکردپرشرسوئیچ آب پکیج

آموزش نحوه تست وتعمیرپرشرآب پکیج

آموزش نحوه عملکردپرشردودپکیج فن دار

آموزش نحوه اتصال سیم های ارتباطی فن وپرشردود

آموزش تعمیردستگاه محفظه احتراق بسته وتحلیل نحوه عملکردآن

آموزش چگونگی عملکرد بی متال ها

آموزش نحوه عملکردترموستات(حدوتست سلامت آن)

آموزش نحوه تست کلیدهاوشناخت انواع آنها

آموزش پکیج های دومبدله بامداربرقی ومکانیکی

نمایش بیشتر
logo gold

آموزش نحوه عملکردشیرسرراهی ونحوه تست وتعمیرات آن

آموزش نحوه عملکردشیرسرراهی مکانیکی ونحوه ثبت وتعمیرات آن

آموزش چگونگی عملکردشیرسرراهی وتست عملی آن(مولتی متر)

آموزش نحوه عملکردمیکروسوئیچ ها

آموزش تست وتعمیرمیکروسوئیچ ها

آموزش چگونگی عملکردشیرگاز

آموزش تست شیرگازبصورت عملی

آموزش تست شیرگازتوسط مولتی متر

آموزش نحوه عملکردمبدلهاوانواع آنها

آموزش نحوه عملکرد جرقه زن وتست ونحوه تعویض آن

آموزش انواع ترمیستورونحوه تست وتعمیرآنها

آموزش نحوه عملکردانواع شیرپرکن ها

آموزش نحوه تعویض انواع شیرپرکن وتست سلامت آنها

آموزش شناخت انواع مانومتروترمومانومتر

آموزش خطاهای پکیج دیواری

آموزش شناخت نحوه عملکرد شیراطمینان ونحوه تست وتعویض آن

آموزش شست وشوی سیکل باموادشوینده اسیدی وبازی

آموزش نحوه عملکردمیله یونزاسیون ونحوه تست آن وتعمیرات مربوطه

نحوه تنظیم شعله به صورت علمی (توسط میلی بار) و به صورت سنتی

و …

نمایش بیشتر
نظرات کارآموزان دوره آموزشی تعمیرات پکیج دیواری
هزینه آموزش ها
شهریه عادی دوره تعمیرات پکیج دیواری 2/000/000 تومان
شهریه دوره تعمیرات پکیج دیواری با 30% تخفیف 1/400/000 تومان
شهریه خصوصی دوره تعمیرات پکیج دیواری 2/100/000 تومان
شهریه عادی دوره نصب پکیج دیواری 1/000/000 تومان
شهریه دوره نصب پکیج دیواری با 30% تخفیف 700/000 تومان
شهریه خصوصی دوره نصب پکیج دیواری 1/200/000 تومان
برای یک شروع قدرتمند این ویدئو را حتما ببینید
نکاتی در مورد تعمیرات پکیج دیواری
 • تعمیرات اصولی و نیاز به نیروی متخصص : بازار تعمیرات پکیج دیواری تفاوت زیادی با بازار سنتی قدیم تاسیسات دارد و مدعی متخصص بودن در آن نیاز به تمرین و آموزش اصولی دارد. یک تعمیر کار پکیج می بایست توانایی تشخیص منشاء عیب را داشته باشد و بتواند با دانش خود و با پایین ترین هزینه، تعمیرات تخصصی پکیج دیواری را انجام دهد. در فن آموزان عملکرد کامل و نحوه علمی عیب یابی انواع پکیجهای دیواری را یاد می گیرید و در پایان دوره تعمیرکاری متخصص خواهید شد.
 • تنوع بالای انواع دستگاه های پکیج دیواری : بدلیل تنوع بالای پکیج های دیواری نیروی متخصصی که بتواند همه انواع دستگاه ها را شناسایی و تعمیر کند بسیار کم است. بیشتر اوقات برای تعمیر یک پکیج چندین تعمیرکار مراجعه می کنند که در نهایت کسی که متخصص است می تواند دستگاه را تعمیر کند. در فن آموزان شناسایی انواع پکیج دیواری به شما آموزش داده می شود و یاد می گیرید چگونه مشکل دستگاه را عیب یابی کرده و با اعتماد به نفس بالا آن را تعمیر کنید.
 • خطرات ناشی از تعمیرات نادرست : در صورتی که تعمیرکار اطلاعات کافی از تعمیرات اصولی دستگاه را در اختیار نداشته باشد می تواند خسارات جباران ناپذیر مالی و جانی را به مشتریان خود وارد کند. به شما یاد می دهیم چگونه دستگاه ها را به صورت ایمن بازو بسته کنید و تعمیرات صحیح و بدون خطر برای مشتریان خود انجام دهید.
 • ابزار و تجهیزات مورد نیاز: برای تعمیرصحیح یک دستگاه نیازی نیست که همه ابزارهای بازار را خریداری کنید. تا زمانی که استفاده صحیح از ابزار مناسب را یاد نگرفتید وقت و پولتان را هدر ندهید. در این دوره با تجهیزات مورد نیاز برای این حرفه آشنا می شوید و نحوه صحیح انتخاب و خرید این ابزار به شما آموزش داده می شود. همچنین به شما یاد می دهیم که چطور قطعات خوب را از بد تشخیص دهید و چطور آنها را با قیمت عمده خریداری کنید.
 • بازار کار و درآمد : امروزه با آموزش های غیر کاربردی، و ناکارآمدی سیستم آموزشی، داشتن جایگاه شغلی مناسب و کسب درآمد رضایت بخش برای گذراندن زندگی بسیار سخت شده است. به شما حرفه ای را آموزش می دهیم که بتوانید کسب و کار خود آزاد را داشته باشید و با مهارتی که بدست می آورید درآمد بالایی کسب کنید.
سوالات متداول کلاس تعمیرات پکیج

مدت زمان دوره نصب پکیج 10 ساعت و تعمیرات پکیج 20 ساعت میباشد. هر روز به مدت سه هفته به صورت فشرده برگزار میشود.

زمان برگزاری دوره در میانه هفته هر روز از شنبه تا چهارشنبه، روزی 3 ساعت میباشد. دوره آخر هفته در پنجشنبه و جمعه ساعت 10 تا 14 در 5 هفته برگزار می شود.

دوره از صفر و پایه آموزش داده میشود و پیش نیازی ندارد.

برندهای مختلف پکیج ایرانی و خارجی از جمله بوتان ، ایران رادیاتور ، ویزیمن آلمان و … و بیس کلی برندهای دیگر آموزش داده میشود.

اگر کاراموز هیچ اطلاعی درمورد این دوره آموزشی نداشته باشد میبایست دوره نصب پکیج را بگذراند.

مشکلی از این بابت وجود ندارد.

بله آموزش داده میشود.

پس از پایان دوره مدرک آموزشگاه که زیرنظر سازمان فنی حرفه ای ، بصورت دوزبانه، در داخل کشور و در شرکت های خصوصی و دولتی دارای اعتبار هست نقدیم شما میشود. برای مدرک بین المللی، کارآموز را به سازمان فنی حرفه ای معرفی میکنیم و پس از قبولی در آزمون کتبی و عملی مدرک رسمی و بین المللی به کاراموز تعلق می گردد.

بله چند خوابگاه دانشجویی، نزدیک به آموزشگاه در نظر گرفته شده است.

کلاس ها معمولا به صورت تئوری و عملی برگزار میشود اما بخش عمده کلاس (حدود 90 درصد) به صورت عملی برگزار میشود .کلاس 8 تا 10 نفره برگزار میشود.

بله زمان کلاس های خصوصی طبق زمان شما و استاد هماهنگ می شود.

پشتیبانی نامحدود به صورت تلفنی و یا حضوری انجام می شود.

آموزش ها ویژه بازار کار هستند و کاراموز بعد از پایان دوره به راحتی میتواند وارد بازار شود. بله بعد از پایان دوره می توانید با استاد در ارتباط باشید.

ویژگی های دوره
دسترسی به حمل و نقل عمومی دسترسی به حمل و نقل عمومی
دوره رایگان در صورت عدم یادگیری دوره رایگان در صورت عدم یادگیری
بهره مندی از اساتید به نام و تجربه بهره مندی از اساتید به نام و تجربه
آموزش در کارگاه های مجهز آموزش در کارگاه های مجهز
پشتیبانی نامحدود پس از دوره پشتیبانی نامحدود پس از دوره
ارائه مدرک زیر نظر فنی حرفه ای ارائه مدرک زیر نظر فنی حرفه ای
برگزاری دوره در زمان آزاد کارآموزان برگزاری دوره در زمان آزاد کارآموزان
اقامت در خوابگاه مناسب اقامت در خوابگاه مناسب
نظرات کارآموزان دوره
”اکثر برندهای مطرح بازار رو آموزش دیدیم تا بتونیم با تمامی اونها آشنا بشیم.“
نظر کارآموز
”من از شهرستان در این دوره شرکت کردم و خوابگاه برای ما توسط آموزشگاه معرفی شده بود که تونستیم در مدت زمان برگزاری دوره در خوابگاه مستقر شویم.“
نظر کارآموز
”تمامی مباحث کاملا آموزش داده شدند و پشتیبانی استاد پس از دوره همچنان ادامه دارد.“
نظر کارآموز
دوره تعمیرات پکیج

آموزش تعمیرات پکیج دیواری آموزشگاه فن آموزان شامل سرویسکاری و تعمیرات اجزای سخت افزاری و برد الکترونیک انواع پکیج های ایران رادیاتور و بوتان می باشد.

در دوره آموزش تعمیرات پکیج کارآموزان به صورت عملی در کارگاه مراحل تعمیرات را انجام می دهند و با اصول عیب یابی نیز آشنا خواهند شد. این دوره توسط اساتید مجرب که خود سابقه فعالیت عملی داشته اند در آموزشگاه فن آموزان تدریس می شود.

 • معرفی به کار کارآموزان پس از پایان دوره آموزشی
 • ارائه خوابگاه مناسب برای کارآموزان عزیز شهرستانی
 • تعمیرات کامل و عملی پکیج های ایران رادیاتور و بوتان و…

شروع کار تعمیرات پکیج دیواری با دوره‌های تخصصی

دوره‌های تخصصی تعمیرات پکیج دیواری، این فرصت را به هر کارآموزی می‌دهد که بنا بر نیاز فضای بازار در یک کارگاه مجهز، اصول تعمیرات پکیج دیواری را آموزش ببیند.

متأسفانه فضای آموزشی هنرستان‌ها و دانشگاه‌ها تا آنجا پیش نرفته که هر هنرجویی قادر به آزمون‌ و خطا برای یادگیری کامل حرفه خود باشد. فرصت آزمون ‌و خطایی که این روزها در برخی از آموزشگاه‌های معتبر به کارآموزان داده می‌شود. فرصتی که تا چندی پیش افراد زیرک زیردست استادکار یاد می‌گرفتند.

اما امروزه با توجه به تخصصی‌تر شدن فضای تعمیرات تجهیزات سرمایشی و گرمایشی و رقابت موجود در این بازار، کارگاه‌های آموزشی این فضای تجربه‌اندوزی را به هنرجویان تقدیم نموده‌اند. فضایی که بنا بر نیاز مهارت جو تنظیم و برنامه‌ریزی‌شده است.

بازار کار تعمیرات پکیج دیواری چگونه است؟

تعمیرات پکیج دیواری یکی از محبوب‌ترین دوره‌های فنی بین کارجویان است. نیاز مبرم مردم به تعمیرکاران ماهر موجب شده که شماره تلفن‌های تعمیرکاران خوب، چون کارت معرف باارزشی بین مردم دست‌به‌دست شود. شماره تماسی که حاصل تجربه و مهارت در کار تعمیرات پکیج دیواری است.

بنابراین درآمد کار تعمیرات پکیج دیواری بنا بر حوصله  بکار رفته‌ی کارآموز در یادگیری فنون کار چون سرمایه‌گذاری بلندمدتی پاسخ داده می‌شود. از طرفی هزینه‌های به‌صرفه‌ی آموزش تعمیرات پکیج دیواری در مدت‌زمان کوتاهی به هنرجو بازمی‌گردد.

شهریه‌ای که سقف آن در حدود 1 میلیون تومان است و شاید برای یک تعمیرکار خوب تنها یک‌هفتم حقوق ماه آینده‌اش را شامل شود.

درآمدزایی در شغل تعمیرات پکیج دیواری

ما عمدتاً تعمیرکاران پکیج دیواری را افرادی مستقل می‌پنداریم. کسانی که تنها با تماس تلفن مستقیم مصرف‌کننده عازم محل تعیین‌شده می‌گردند. اما این تنها روش درآمدزایی تعمیرکاران پکیج دیواری نیست.

آن‌ها با هماهنگی نمایندگی‌ها فروش محصولات پکیج دیواری علاوه بر نصب و راه‌اندازی برندهای بزرگ بنا بر درخواست نمایندگی فروش پکیج دیواری به محل سکونت مشتریان جهت رفع خرابی مراجعه می‌کنند.

این ارتباط چندجانبه بین فروشنده پکیج دیواری، شرکت تولیدکننده پکیج دیواری و تعمیرکاران پکیج‌های دیواری ارتباطی سودمند و پرفایده است. ارتباطاتی که مهم‌ترین رکن کیفی آن در نحوه برخورد حرفه‌ای تعمیرکاران خلاصه می‌شود.

بازار کار شغل تعمیر پکیج دیواری

شغل تعمیر پکیج دیواری مانند بسیاری از مشاغل تعمیرکاری دارای بازار کار به نسبت خوبی است. البته رقابت نیز در این بازار بسیار گسترده است. رقابتی که در استقبال کارجویان از دوره‌های تعمیر پکیج دیواری دیده می‌شود.

بنابراین پیشرفت و درآمدزایی در این شغل به فاکتورهایی نظیر اخلاق حرفه‌ای، یادگیری فوت‌وفن‌ها و خوش‌قولی تعمیرکار بازمی‌گردد. فاکتورهایی که ما آن‌ها را در دوره‌های تخصصی خود به شما آموزش خواهیم داد.

آموزش مجازی تعمیر پکیج دیواری

شاید کمتر آموزشگاهی را دیده باشید که برای کارهای فنی و عملی اقدام به برگزاری دوره‌های مجازی کند. اما ما در آموزشگاه فن آموزان با الهام از روش‌های نوین علمی و بهره گیری از ظرفیت اساتید با تجربه این کار را کرده‌ایم و امروز با برگزاری دوره‌های مجازی تعمیر پکیج دیواری در خدمت علاقه مندان هستیم.

اهداف مهم ما از برگزاری دوره‌های آموزشی مجازی این است که؛

 • کار آموزان جهت شرکت در کلاس‌ها و رفت و آمد هزینه کمتری را متحمل شوند.
 • برای افراد علاقه مندی که ساکن شهرستان ولی علاقه مند به این فن هستند هزینه‌های اقامت کاهش یابد.
 • دوره‌های مجازی با کیفیتی عالی و در سطح کیفیت دوره‌های حضوری برگزار شود تا در وقت و هزینه‌ی افراد صرف جویی شود.
 • با بهره گیری از ظرفیت فضای مجازی و اینترنت هزینه‌ها و دشواری‌های بعد مسافت به حداقل برسد.

به عبارت دیگر، دوره‌های مجازی تعمیر پکیج دیواری در آموزشگاه فن آموزان مانند این است که شما یک فرد متبحر در این زمینه را به صورت خصوصی برای آموزش خود در اختیار گرفته‌اید تا در خانه خودتان ضمن صرف هزینه و زمان کمتر شما را به فردی ماهر تبدیل کند.

مزایای آموزش مجازی تعمیر پکیج دیواری

شاید تصور کنید آموزش مجازی در این زمینه نمی‌تواند مفید باشد. اما به یاد داشته باشید همیشه می‌توانید پیش از تصمیم‌گیری مزایا و معایب یک عمل را بسنجید. ما اینجا قصد داریم به برخی از مهمترین مزایای دوره‌های مجازی اشاره کنیم.

 • نگرانی درمورد کیفیت کلا‌س‌های مجازی امری شایع و رایج است. اما ما در آموزشگاه فن آموزان به شما این نوید را می‌دهیم که شما تجربه‌ای متفاوت از کلاس مجازی خواهید داشت و تمام سرفصل‌های دوره‌های حضوری را با بالاترین کیفیت دریافت خواهید کرد.
 • همانگونه که اشاره شد، تاکید می‌کنیم که در دوره‌های مجازی هیج اغماضی در بیان نکات مهم صورت نخواهد گرفت.
 • بدلیل اهمیت یادگیری صحیح این فن تمام اساتید و کارشناسان به صورت تمام وقت پاسخگوی سوالات کارآموزان خواهند بود.
 • در پایان دوره مدرک آموزشگاهی معتبر و مدرک بین‌المللی فنی حرفه‌ای به قبول شدگان اعطا می‌شود.
 • طی برگزاری دوره‌ی مجازیِ تعمیر پکیج دیواری امکان پرسش و پاسخ آنلاین میان کارآموز و استاد فراهم است.
 • در صورت نیاز، پس از کلاس نیز اساتید به صورت حضوری یا تلفنی پاسخگوی کارآموزان خواهند بود.
 • نکات آموزشی تعمیر پکیج دیواری در قالب جزوه‌ای کاربردی در اختیار کارآموزان قرار می‌گیرد.
 • آزمون نهایی به صورت مجازی برگزار شده و مدرک نیز برای کارآموزان ارسال خواهد شد.
 • قبول شدگان نهایی با نمره‌ی بالای 90 موفق به دریافت مدرک بین المللی از سازمان فنی و حرفه‌ای خواهند شد.

در دوره‌های مجازی تعمیر پکیج دیواری در آموزشگاه فن آموزان، آموزش را با کیفیتی مشابه دوره‌های حضوری تجربه کنید و به فردی ماهر تبدیل شوید.

تضمین دوره‌ی مجازی تعمیر پکیج دیواری

ما متعهد به ارائه‌ی آموزشی متفاوت، خلاقانه و نوین به کارآموزان هستیم و تعهد خود را اینگونه تضمین می‌کنیم.

 • در صورت عدم فراگیری صحیح نکات آموزشی، دوره‌ی آنلاین تعمیر پکیچ دیواری کاملا رایگان تجدید می‌شود.
 • در صورت لزوم 5 جلسه‌ی 1 ساعته‌ی رایگان بصورت مجازی یا حضوری جهت رفع اشکال در نظر گرفته خواهد شد.
 • در صورت تمایل، کارآموزان دوره‌های مجازی می‌توانند کاملا رایگان در دوره‌های حضوری نیز مشارکت کنند. هرچند امکانات دوره‌ی مجازی، تیم فیلمبرداری و اساتید مجرب به نحوی تعبیه شده‌اند که به بهترین شکل نکات آموزشی به کارآموزان انتقال یابد.

برخی از سایر دوره های پرطرفدار که در آموزشگاه فن آموزان بصورت حضوری و با ارائه مدرک فنی و حرفه ای برگزار می شود شامل آموزش تعمیرات موبایل ، آموزش تعمیرات لپ تاپ ، آموزش سیم پیچی موتور ، آموزش plc  و… می باشد. برای مشاهده لیست بیش از 80 دوره آموزشی به صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید.

3 پاسخ به “آموزش تعمیرات پکیج دیواری”

 1. سلام
  نحوه آموزش مجازی به چه صورت هست؟
  توی سایت نظرات کارآموزان هست ولی نمونه فیلم آموزشی وجود نداره.
  باتوجه به زیادبودن مدلهای پکیج آیا آموزش به نحوی هست که پس از اتمام دوره بتوان پکیج های آنالوگ و دیجیتال رو عیب یابی کرد. هرچند تعمیر پکیج قلق های زیادی داره که با تجربه به دست میاد.
  شما آزمون آنلاین برگزار میکنید یا باید حضوری امتحان داد؟درصورت رد شدن در آزمون، آزمون مجدد به چه صورت هست؟
  این مدرک قابلیت ارائه به یک شرکت جهت اخذ کد سرویسکاری رو داره؟
  سربلند و موفق باشید

  • سلام وقت بخیر
   برای پاسخگویی به سوالات لطفا با آموزشگاه تماس حاصل فرمائید.
   با سپاس

 2. من خودم از کارآموزان آموزش تعمیرات پکیج دیواری آموزشگاه فن آموزان هستم.دوره بسیار خوبی بود و همه مطالبی که در سرفصلهای دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری گفته شده را بطور کامل آموزش میدن…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WeCreativez WhatsApp Support
هر سوالی درباره دوره های آموزشی دارید به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما عزیزان هستیم
سلام، چطور میتونم کمکتون کنم ؟