آموزش نقاشی آبرنگ

اگر علاقه مند به یادگیری اصول نقاشی آبرنگ هستید، جای درستی آمده اید. آموزشگاه فن آموزان با سابقه چندین ساله در برگزاری دوره های آموزشی مناسب ورود به بازار کار زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای، اقدام به برگزاری دوره آموزش حضوری نقاشی آبرنگ به طور کاملا عملی کرده است. لازم به ذکر است پیشنیاز یادگیری این دوره ، آموزش نقاشی و طراحی مقدماتی میباشد.

کلاس آموزش نقاشی آبرنگ به مدت 45 ساعت در کلاس های مجهز به تمام ابزار و وسایل مورد نیاز مانند قلمو ها در سایز های مختلف، بوم های نقاشی در ابعاد گوناگون، آبرنگ ها، پالت، مواد حلال و غیره برگزار می شود. یادگیری حرفه ای نقاشی آبرنگ مستلزم آشنایی افراد با نحوه رسم شکل های هندسی ساده و بکارگیری درست از رنگ ها می باشد. به همین دلیل پیشنهاد می شود افراد قبل از شروع یادگیری نقاشی آبرنگ، در دوره آموزش نقاشی مقدماتی شرکت کنند.

سرفصل های دوره نقاشی با آبرنگ به طور جامع طبقه بندی شده و مدرس دوره تمام مفاهیم را در قالب متن های تئوری در جلسات ابتدایی کلاس به شما آموزش داده و سپس به سراغ توانمندی های پیشرفته تر می رود. بنابراین مطالب دوره نقاشی آبرنگ به طور مرحله به مرحله آموزش داده می شود. مدرس دوره تجربه اجرای تابلو های نقاشی آبرنگ را داشته و در بازار کار این رشته فعالیت مستمر دارد. ما بهترین نقاشان آبرنگ را انتخاب کرده ایم تا شرکت کنندگان بتوانند اصول این حرفه را زیر نظر افراد متخصص یاد گرفته و در بازار کار این رشته موفق ظاهر شوند. به همین منظور دوره های مشاوره ورود به کسب و کار را به طور رایگان برای کارآموزان این دوره در نظر گرفته ایم و تمام مطالب مربوطه را به طور جامع یاد می دهیم. به علاوه کارآموزان از ویژگی پشتیبانی نامحدود بهره مند می باشند.

در این دوره افراد با اجرای تکنیک قلم فلزی و آب مرکب و اکولین آشنا شده و می توانند از تکنیک های ترام، خیس در خیس و خیس در خشک استفاده کنند. به علاوه آن ها مهارت تلفیق تکنیک های جوهری آب مرکب، قلم فازی و آکولین را به دست آورده و می توانند از انواع قلم های مویی، پری، نی و فلزی استفاده نمایید. در پایان کلاس کاراموزان می توانند یک اثر هنری از طبیعت بیجان، گل و منظره را از روی مدل زنده یا عکس نقاشی کنند.

کارآموزان پس از اتمام کلاس های آموزشی می توانند خود را برای شرکت در آزمون کتبی فنی و حرفه ای آماده کرده و در صورت پاسخگویی صحیح به حداقل نصف سوالات تستی، می توانند در آزمون عملی نیز شرکت کرده و در نهایت موفق به کسب گواهینامه معتبر و دو زبانه فنی و حرفه ای در حوزه نقاشی آبرنگ بشوند.

ویدیو معرفی دوره نقاشی با آبرنگ

ویدئو
شرایط مورد نیاز جهت شرکت در دوره

حداقل سن : 14 سال

حداقل مدرک تحصیلی : سیکل

جنسیت : آقا / خانم

پیش نیاز : ندارد

پایان خدمت : نیاز ندارد

محل برگزاری : تهران و شعبات

شهریه: 3/200/000 تومان

مدت آموزش: 45 ساعت

ویژگی‌های این دوره

نوع برگزاری : تئوری و عملی

پشتیبانی بعد از دوره : دارد

معرفی خوابگاه : دارد

کلاس رایگان مشاوره راه اندازی کسب و کار : دارد

سرفصل های دوره نقاشی با آبرنگ

logo gold

آموزش اجرای یک اثر با تکنیک ترام یاخط یا هاشور توسط یکی از انواع قلم

آموزش اجرای یک اثر با تکنیک خیس در خیس با اکولین یا آب مرکب

آموزش اجرای تکنیک خیس در خشک با اکولین و آب مرکب

آموزش تلفیق تکنیکهای جوهری – پودری انجام یک اثر

آموزش اجرا و تلفیق با انواع قلم های مویی – پری – نی – فلزی و … (انجام 3 نمونه طرح با قلم زنی مختلف)

آموزش اجرای یک اثر هنری منظره کپی از آثار هنرمندان با تکنیک های آبرنگ

آموزش اجرای یک اثر هنری طبیعت بیجان کپی از آثار هنرمندان با تکنیک های آبرنگ

آموزش اجرای یک اثر هنری گل کپی از آثار هنرمندان با تکنیک های آبرنگ

آموزش اجرای یک اثر هنری منظره اورجینال (عکس یا مدل زنده)

آموزش اجرای یک اثر هنری گل اورجینال (عکس یا مدل زنده)

آموزش اجرای یک اثر هنری طبیعت بی جان اورجینال (عکس یا مدل زنده)

نمایش بیشتر

هزینه آموزش نقاشی آبرنگ

دوره آنلاین
دوره نقاشی با آبرنگ درحال ضبط
ثبت نام
دوره حضوری با 30% تخفیف
دوره نقاشی با آبرنگ 3/200/000 تومان
ثبت نام
دوره خصوصی
دوره نقاشی با آبرنگ 5/400/000 تومان
ثبت نام

برای یک شروع قدرتمند این ویدئو را حتما ببینید

ویدئو

چرا باید دوره نقاشی آبرنگ در فن آموزان را شرکت کنم؟

  • دوره آموزش نقاشی آبرنگ به طور کاملا عملی در کارگاه های مجهز به انواع ابزار و وسایل برگزار شده و کارآموزان به طور دستی می توانند ایده های خود را روی تابلو های نقاشی اجرا می کنند.
  • مطالب آموزشی دوره نقاشی آبرنگ تمام مهارت های تخصی ویژه بازار کار را پوشش می دهد و به طور صفر تا صد تدریس می شود.
  • این دوره به مدت زمان 45 ساعت کلاس حضوری برگزار می شود و استاد دوره سرفصل ها را از مقدماتی تا پیشرفته به زبان ساده تدریس می کند.
  • آموزشگاه فن اموزان 30 درصد تخفیف را برای ثبت نام افراد در نظر گرفته است.
  • زمان بندی برگزاری کلاس های آموزش نقاشی آبرنگ به طور منعطف انتخاب شده است تا همه علاقه مندان از کودکان گرفته تا افراد شاغل بتوانند طبق شرایط خود در کلاس ها ثبت نام کرده و در مدت زمان محدود به یک نقاش حرفه ای تبدیل شوند.
  • انتظار می رود کارآموزان پس از اتمام دوره بر تمامی سرفصل ها و مطالب مسلط شده و بتوانند با استفاده از دوره های مشاوره کسب و کار، فعالیت حرفه ای خود را در بازار کار آغاز کرده و به درآمد برسند.
  • کارآموزان می توانند تمام سوالات و مشکلات خود را حتی پس از پایان دوره از مدرس کلاس بپرسند و از پشتیبانی نامحدود آموزشگاه استفاده کنند. این ویژگی باعث می شود که کارآموزان هیچ نگرانی بابت مواجه شدن با چالش های بازار کار را نداشته باشنند.
امتیاز بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *