آموزش نرم افزار های حسابداری

دوره آموزش نرم افزار های حسابداری در آموزشگاه فن آموزان تحت تدریس اساتید مجرب و با تجربه حسابداری و امور مالی برگزار میگردد. این دوره با توجه به بازار کار و کاملاً کاربردی طراحی شده است و شامل نرم افزار های پرکاربرد حسابداری است که امروزه برای حسابداری نوین جزئی جدایی ناپذیر است.

در این دوره به آموزش نرم افزارهای هلو و سپیدار و هم چنین نرم افزار های کاربردی ورد و اکسل پرداخته ایم. نرم افزار های بسیاری برای انجام امور مالی و حسابداری وجود دارند اما دلیل انتخاب نرم افزار های هلو و سپیدار که از نرم افزار های بسیار قدرتمند در حوزه حسابداری هستند، بازار کار این نرم افزار های است که در ایران بسیار پر رونق و پر تقاضا میباشند.

در دوره نرم افزار های حسابداری سعی کرده ایم به تمامی سرفصل های استاندارد و کاربردی را که شامل یادگیری و آشنایی با مفاهیم اولیه نرم افزارهای یاد شده و نحوه عملکرد آنها پرداخته و چگونگی استفاده از بخش های مختلف این نرم افزار ها از جمله بخش های معرفی دارایی ها، بخش تامین کنندگان و انبار، بخش مشتریان و فروش، بخش حقوق و دستمزد، ثبت گزارشات و … به صورت صفر تا صد آموزش دهیم.

در این دوره که در مجموع به مدت 75 ساعت آموزش تخصصی و جامع از صفر تا صد به آموزش مفاهیم و نحوه استفاده از نرم افزار های حسابداری هلو و سپیدار و نرم افزار های عمومی اکسل و وورد پرداخته شده است.

دوره آموزش نرم افزارهای حسابداری به صورت حضوری برگزار میگردد و پس از اتمام دوره شرکت کنندگانی که موفق به سپری کردن آزمون فنی و حرفه ای دوره مدرک رسمی نرم افزار های حسابداری را دریافت خواهند کرد. همچنین پس از اتمام دوره کارآموزان همچنان توسط اساتید دوره پشتیبانی و مشاوره می شوند تا هر زمانی سوال یا مشکلی داشتند به راحتی بتوانند مطرح و پاسخ خود را دریافت کنند.

علاوه بر این علاقه مندان به حوزه حسابداری میتوانند در دوره جامع آموزش حسابداری از مقدماتی تا پیشرفته و آموزش کمک حسابداری را شرکت کرده و به صورت تخصصی و دوره های حسابداری را پشت سر گذاشته و به صورت تخصصی این وارد بازار کار حسابداری شوند.

ویدئو معرفی دوره نرم افزار های حسابداری

ویدئو
شرایط مورد نیاز جهت شرکت در دوره

حداقل سن : 14 سال

حداقل مدرک تحصیلی : سیکل

جنسیت : آقا / خانم

پیش نیاز : ندارد

پایان خدمت : نیاز ندارد

محل برگزاری : تهران و شعبات

دوره نرم افزار هلو
شهریه: 5/000/000 تومان
مدت آموزش: 25 ساعت
دوره نرم افزار سپیدار
شهریه: 5/000/000 تومان
مدت آموزش: 25 ساعت
دوره excel و word برای حسابداری
شهریه: 3/800/000 تومان
مدت آموزش: 30 ساعت
ویژگی‌های این دوره

نوع برگزاری : تئوری و عملی

دوره آنلاین : فعلاً ندارد

پشتیبانی بعد از دوره : دارد

معرفی خوابگاه : دارد

کلاس رایگان مشاوره راه اندازی کسب و کار : دارد

هزینه آموزش نرم افزار های حسابداری

دوره آنلاین
دوره نرم افزار هلو
در حال ضبط
دوره نرم افزار سپیدار
در حال ضبط
دوره excel و word برای حسابداری
در حال ضبط
ثبت نام
دوره حضوری
با 30% تخفیف
دوره نرم افزار هلو
7/200/000 تومان
5/000/000 تومان
دوره نرم افزار سپیدار
7/200/000 تومان
5/000/000 تومان
دوره excel و word برای حسابداری
5/000/000 تومان
3/800/000 تومان
ثبت نام
دوره خصوصی
دوره نرم افزار هلو
8/500/000 تومان
دوره نرم افزار سپیدار
8/500/000 تومان
دوره excel و word برای حسابداری
6/500/000 تومان
ثبت نام
عنوانظرفیتثبت نام
نرم افزار حسابداری - 8 مرداد ماه شنبه تا چهارشنبه ساعت 14 الی 175 نفرثبت نام

برای یک شروع قدرتمند این ویدئو را حتما ببینید

ویدئو

خصوصیات دوره نرم افزار های حسابداری

  • دوره فنی حرفه ای آموزش نرم افزار های حسابداری هلو و سپیدار در آموزشگاه فن آموزان از ابتدایی ترین مباحث، یعنی شناخت نرم افزار و مفاهیم کاربردی در نرم افزار ها شروع و با تخصصی ترین قسمت های نرم افزار های یاد شده یعنی، آشنایی و کار با قسمت های مختلف آنها از جمله بخش های انبار، فروش، مالیات، حقوق و دستمزد و … پایان می یابد.
  • این دوره در مجموع به مدت 75 ساعت میباشد که شامل آموزش نرم افزار سپیدار ، آموزش نرم افزار هُلو، آموزش کاربردی اکسل و ورد برای حسابداری خواهد بود.
  • کامل ترین سرفصل های آموزشی برای یادگیری نرم افزار های تخصصی حسابداری (هُلو و سپیدار) و نرم افزار های عمومی حسابداری و مکاتبات (word و excel) از صفر تا صد را ارائه و آموزش خواهیم داد.
  • بعد از پایان دوره انتظار داریم که شرکت کنندگان دوره نرم افزار های حسابداری تسلط کامل بر همه سرفصل های آموزش داده شده را داشته باشند. همچنین در صورتی که سوال یا نکته ای مبهم در طول دوره و نیز بعد از دوره وجود داشته باشد، می توانند با اساتید دوره رفع اشکال کرده و بپرسند.
  • در پایان دوره و پس از اتمام سرفصل های دوره در صورتی که کارآموزان در آزمون های فنی حرفه ای نمره قبولی را کسب کنند مدرک رسمی فنی و حرفه ای برای دوره کاربر نرم افزار های حسابداری صادر و به شرکت کنندگان اعطا می شود.
  • 30% تخفیف در هزینه دوره حضوری در نظر گرفته شده تا علاقه مندان به راحتی بتوانند در دوره شرکت کنند.
امتیاز بدهید
آموزشگاه فنی حرفه ای فن آموزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به آموزشگاه فن آموزان فیدار می‌باشد. (طرف قرارداد با خانه کارگر)
بستن X
تماس با فن آموزان تلگرام واتس آپ ایتا روبیکا بله
مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنین
صفحه رسمی فن آموزان در اینستاگرام کانال رسمی فن آموزان در تلگرام کانال رسمی فن آموزان در یوتیوب کانال رسمی فن آموزان در آپارات