آموزش باریستا

آیا می خواهید از مهارت های اولیه باریستا شروع کنید و اصلا با این حرفه آشنایی خاصی ندارید؟

باریستامن هستید و می خواهید دوره دانش خود را در این حرفه افزایش دهید؟

مدیر کسب و کار در کافی شاپ و کافه ها هستید و می خواهید دانش مدیریت خود را افزایش دهید؟

می خواهید در دنیای باریستا به عنوان کار آفرین وارد شوید؟

اگر جواب شما به همه سوالات بالا، بله می باشد، شما می توانید از 0 تا 100 حرفه باریستایی را با شرکت در دوره آموزش باریستا آموزشگاه فن آموزان ببینید و مهارت های خود را بالا برده و کارآفرین شوید.

آموزش باریستا آموزشگاه فن آموزان از 0 تا 100، یعنی از ابتدایی ترین مسائل مربوط به این شغل را تا موارد و مشکلاتی که در آن شما برخورد خواهید کرد را در این دوره آموزشی به علاقمندان آن اموزش می دهد.

این دوره تخصصی آموزشگاه فن آموزان به شما می آموزد که چگونه کسب و کار باریستایی خود را بدون هیچ تجربه قبلی باز کنید. یعنی یک برنامه گام به گام از نحوه شروع کسب و کار و نحوه مدیریت را به صورت کامل آموزش می بینید.

کلاس‌هایی که در این 45 ساعت آموزشی تدریس می‌شوند شامل آموزش عملی باریستا ، آموزش دقیق کسب ‌و کارهای مرتبط با قهوه و آموزش کارهای عملیاتی در یک کافی‌شاپ هستند.

شما یاد خواهید گرفت که چگونه روی طرح کسب و کار خود و محاسبات مربوط به مواد لازم، دستگاه ها و… کار کنید و هزینه ها را حتی برای شروع کسب و کار خود تخمین بزنید. یعنی همراه با نحوه انتخاب تجهیزات، تهیه انواع قهوه و نوشیدنی های مرتبط با قهوه و مدیریت کامل مجموعه خود را به صورت عملیاتی یاد خواهید گرفت. همچنین با شرکت در این دوره، توانمندیهای دوره آموزش کافی شاپ را نیز یاد می گیرید.

با داشتن این مدرک بین المللی باریستا ، دانش و مهارت های اولیه لازم برای تهیه و سرو نوشیدنی های سرد و گرم را در هر محیطی برای باریستا بودن به دست خواهید آورد.

این مدرک می تواند به شما کمک کند به عنوان یک باریستا شغلی پیدا کنید یا در شغل فعلی خود برای جایگاه سغلی و پیشرفت تلاش کنید.

مدرک فنی و حرفه ای قابل ترجمه بین المللی مربوط به مهارت های باریستا برای شخصی است که به عنوان باریستا کار می کند یا می خواهد به عنوان باریستا کار کند صادر می شود.

البته برای مدیران و صاحبان کافی شاپ نیز 100% توصیه می شود در این دوره شرکت کنند تا از آموزش های مدیریت و چیدمان فضا، مدیریت کارکنان، نحوه تهیه مواد اولیه و دستگاه های لازم، خرید مواد اولیه، نظافت و نگهداری دستگاه ها و … نکات مهم را آموزش ببینند.

فیلم معرفی دوره آموزش باریستا

ویدئو

پادکست معرفی دوره آموزش باریستا

شهریه: 3/500/000 تومان

مدت آموزش: 45 ساعت

توانایی هایی که در دوره آموزش باریستا بدست می آورید

در این دوره یادمیگیرید انواع نوشیدنی های گرم بر پایه قهوه، شیر و سایر را تهیه کنید.

با اصول آسیاب، عصاره گیری و تهیه شات های استاندارد قهوه در شغل باریستا آشنا می شوید و یاد میگیرید انواع نوشیدنی های سرد و گرم بر پایه قهوه را تهیه و سرو کنید.

با انواع مواد اولیه تهیه غذا، دسر و نوشیدنی آشنا شده و طرز استفاده از این مواد را آموزش می بینید.

با دستگاه های اسپرسوساز، دستگاه های تهیه نوشیدنی گرم و سرد و سایر تجهیزات تهیه دسر و غذا کار می کنید و نحوه استفاده صحیح از آن ها را آموزش می بینید.

یادمیگیرید انواع نوشیدنی های سرد مانند لیموناد، آپ پرتقال و سایر نوشیدنی های سرد بر پایه میوه و شیر را تهیه و سرو کنید.

به شما اصول راه اندازی، نگهداری و مدیریت کسب و کار را آموزش می دهیم همچنین در این دوره با اصول بهداشت محیط کار آشنا می شوید.

سرفصل های دوره آموزش باریستا

logo gold

آموزش شناخت شغل باریستا

آشنایی کلی با انواع قهوه کشورهای مختلف

آموزش مهارت های باریستا بصورت کامل

آموزش هنر اسپرسو گیری

آموزش تزئینات با شیر

آموزش لاته و موارد مرتبط با آن

اموزش تهیه شات اسپرسو حرفه ای با توجه به نوع قهوه

آموزش اصول میزان آسیاب قهوه

آموزش ترکیبات مرتبط با تهیه قهوه

آموزش کار با دستگاه اسپرسو

آموزش تهیه نوشیدنی سرد بر پایه قهوه

آموزش رست قهوه

آموزش هنر و خلاقیت های باریستایی

اموزش گرم کردن شیر با کف

آموزش طرز تهیه بافت خاص برای کاپوچینو

آموزش نکات بهداشتی باریستایی

آموزش مدیریت فضای کار باریستا

آموزش تمامی منوهای باریستا

و…

نمایش بیشتر
نظرات کارآموزان دوره آموزشی باریستا
ویدئو
ویدئو
ویدئو

هزینه آموزش باریستا

شهریه عادی دوره آموزش باریستا 4/500/000 تومان
شهریه دوره باریستا با 30% تخفیف 3/500/000 تومان
شهریه خصوصی دوره آموزش باریستا 5/000/000 تومان
شهریه دوره آنلاین باریستا تماس بگیرید
تقویم کلاسی
تاریخ شروع روزها ساعت برگزاری
16 بهمن ماه شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 الی 16

دوره های مرتبط آموزش باریستا

برای یک شروع قدرتمند این ویدئو را حتما ببینید
ویدئو

چرا در دوره آموزش باریستا آموزشگاه فن آموزان شرکت کنیم؟

ما در فن آموزان دوره های باریستا را که شامل نوشیدنی های تهیه شده از قهوه در زمینه های مختلف می باشد را ارائه می دهیم. از قهوه بو دادن، دم کردن، مهارت های یک باریستامن، تا بارتنینگ (بارتندر کسی است که به صورت خیلی تخصصی در بار یا کافه نوشیدنی های سرد را برای مشتریان آماده و سرو می کند.)، میکسولوژی (میکسولوژی به معنای مخلوط کردن است و علم میکسولوژی به دانش ترکیب مواد مخصوصا نوشیدنی های سرد می پردازد تا به صورت کاملا علمی و استاندارد مواد با هم ترکیب شده و طعم خوبی را داشته باشند.) و دوره های مدیریت کافی را شامل می شوند. (تمامی این دوره ها یکجا و بصورت کامل برای ثبت نام کنندگان در دوره آموزش باریستا تدریس می شود). مهارتها و توانایی های دوره کافی شاپ نیز برای کاراموزانی که در دوره باریستا ثبت نام کرده باشند، ارائه می شود.

سوالات متداول دوره آموزش باریستا

بله. دوره آموزش باریستا در یک زمان و به صورت پشت سرهم و پیوسته برگزار می گردد و هنرجویان علاقه مند می توانند در هر دوره به صورت مجزا و یا به صورت پیوسته شرکت کنند.

بله. تمامی سرفصل های آموزشی به صورت عملی در کافه کارگاه مجهز این آموزشگاه انجام می شود و کارآموزان به صورت تک به تک فعالیت عملی لازم با آموزش خود را در کافه انجام می دهند.

خیر. این دوره ها از مباحث ابتدایی شروع می شود و احتیاج به پیش نیازی نیست.

این آموزشگاه تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای می باشد و هنرجویان شرکت کننده در این دوره ها پس از پایان دوره های خود مدرک معتبر و قابل ترجمه فنی و حرفه ای را دریافت می کنند.

این موضوع به میزان سرمایه راه اندازی شغل، محل کافه و نحوه مدیریت شما بستگی دارد اما به طور متوسط حدود 5 الی 8 برابر حقوق وزارت کار برای یک کافی می توان درآمد در نظر گرفت.

حداقل سن 15 سال و حداقل تحصیلات پایان دوره ابتدایی

ویژگی های دوره
دسترسی به حمل و نقل عمومی دسترسی به حمل و نقل عمومی
دوره رایگان در صورت عدم یادگیری دوره رایگان در صورت عدم یادگیری
بهره مندی از اساتید به نام و تجربه بهره مندی از اساتید به نام و تجربه
آموزش در کارگاه های مجهز آموزش در کارگاه های مجهز
پشتیبانی نامحدود پس از دوره پشتیبانی نامحدود پس از دوره
ارائه مدرک زیر نظر فنی حرفه ای ارائه مدرک زیر نظر فنی حرفه ای
برگزاری دوره در زمان آزاد کارآموزان برگزاری دوره در زمان آزاد کارآموزان
اقامت در خوابگاه مناسب اقامت در خوابگاه مناسب
نظرات کارآموزان دوره آموزش باریستا
”در مدت کوتاه تونستم تمامی مباحث مربوط به این دوره رو یاد بگیرم و کسب و کار مستقل خودم رو راه اندازی کنم.“
نظر کارآموز
”کلاس کاملا عملی بود و تمام نکات لازم برای ورود به بازار کار توسط استاد تدریس شد“
نظر کارآموز
”پس از اتمام دوره مدرک معتبر دریافت کردیم و از طریق آموزشگاه تونستم مدرک معتبر بین المللی از سازمان فنی حرفه ای کشور هم بگیرم.“
نظر کارآموز
دوره راه اندازی و مدیریت کافه و باریستایی

دوره آموزش باریستا 4 یا 5 روزه و در حدود 40 ساعت آموزش می باشد که در بیشتر دوره های مخصوصا خارجی شامل دوره پایه باریستا و دوره پیشرفته باریستا می باشد، ولی در ایران همه موارد تقریبا به صورت کامل در یک دوره با یک هزینه انجام می شود.

دوره آموزشی باریستا معمولا چند روزه و بسیار فشرده برگزار می شوند تا هم علاقمندان جدید را برای ورود به بازار کار آماده کنند و هم اشخاصی را که در حال کار در مراکز مختلفی مثل رستوان ها، هتل ها، کافی شاپ ها و… هستند و می خواهند هم اطلاعات و دانش خود را بروز کنند و هم این که مدارک لازم را برای ورود به دنیای کارآفرینی و کسب و کار شخصی خود داشته را داشته باشند مناسب است.

شرکت در دوره آموزش باریستا مناسب چه کسانی می باشد؟

آیا علاقمند و مجذوب دنیای قهوه، اسپرسو و انواع نوشیدنی های موجود در کافی شاپ ها، هتل ها و… برای خوردن هستید؟

آیا به این فکر می کنید که می توانید خودتان را وقف حرفه باریستا کنید و از این کار نه به معنای واقعی شغل که مثل یک تفریح مورد علاقه خود برای وارد شدن به این شغل آماده کنید؟

با توجه به سوال های بالا می توانید در صورت مثبت بودن جواب خود در این دوره شرکت کنید. حتی برای کسانی که وارد حرفه باریستا شده اند و می خواهند با دانش این کار را درست انجام دهند نیز این دوره مناسب است.

پس اگر جواب شما به سوالات بالا، بله می باشد، شما می توانید یک باریستامن موفق در دنیای باریستاها شوید و در کنار کسب درآمدی مناسب، حرفه مورد علاقه خودتان را نیز دنبال کنید.

آموزش باریستا فنی حرفه ای در فن آموزان

به طور کلی، باریستاهایی که در کافی ‌شاپ ‌ها، بار‌ها و… کار می ‌کنند، از دستگاه ‌های اسپرسوساز تجاری برای کار خود استفاده می ‌کنند. در حالی که کار آنها ممکن است ساده به نظر برسد، اما کار با ماشین ‌های اسپرسوساز تجاری راحت نبوده و در حالت کلی باید مهارت ها را بیاموزند و مشکل هستند.

برخی از آنها دستی هستند و به مهارت، آموزش و توانایی بسیار زیادی نیاز دارند تا با تفاوت های ظریف هر دسته از قهوه، شرایط آب و هوایی فصلی و روز، ترجیحات از نظر مصرف کننده و سایر عوامل تاثیرگذار بر کار و… را به صوتر کامل بیاموزند.

دستگاه های دیگری که باریستاها استفاده می کنند تمام اتوماتیک هستند و به چیزی بیش از بارگیری دانه های قهوه کامل با فشار دادن یک دکمه نیاز ندارند. از آنجایی که باریستاها با دستگاه های با جزئیات بیشتر کار می کنند، باید مراحل پیچیده تهیه شات اسپرسو را به خوبی یاد بگیرند.

علاوه بر تهیه اسپرسو، باریستاها معمولا روی فوم و کف شیر بخارپز نیز کار می کنند تا طیف زیادی از نوشیدنی های اسپرسو را تهیه کنند و نوشیدنی های قهوه، مانند قهوه فرنچ پرس را روی قهوه بریزند و قهوه را روی ‌آن اضافه کنند.

این وظیفه یک باریستا است که تفاوت بین نوشیدنی هایی مانند قهوه flat white و کورتادو را نشان دهد. کورتادو از قسمت های مساوی شیر بخارپز غلیظ به اسپرسو ساخته می شود و قهوه flat white که قسمت های مساوی شیر بخار پز و بافت دار و اسپرسو درست می شود و باید این نکات را بداند.

در نهایت، برای بسیاری از باریستاها، نوع ارائه خدمات به مشتری بخش کلیدی کار آنها است. آنها نوشیدنی هایی را که آماده کرده اند به مشتریان ارائه می دهند و بسیاری از مردم مستقیما با باریستا در ارتباط هستند. در جاهای بزرگی مثل هتل یا رستوران ها، باریستاها ممکن است در پشت صحنه کار کنند و با مشتریان ارتباط برقرار نکنند، اما در مغازه‌ های کوچک ‌تر و کافی شاپ ها، احتمالا همان شخصی که سفارش نوشیدنی را می‌گیرد، نوشیدنی را درست می‌ کند. برنامه آموزشی برای دوره باریستا در فن آموزان شامل همه منوهای مورد استفاده در کافی شاپ ها برای باریستا بوده و تمام سرفصل های مورد نیاز برای شما را در بر می گیرند که عبارتند از:

 • اصطلاحات مورد استفاده در شغل باریستا
 • آماده سازی مواد و تهیه اسپرسو
 • نحوه بخار پز کردن شیر
 • آموزش لاته آرت
 • دم کردن قهوه به صورت دستی
 • نحوه نظافت ایستگاه کاری
 • نگهداری تجهیزات
 • نحوه شناسایی منشاء و نوع قهوه
 • اصول برشته کردن قهوه
 • آشنایی کلی با انواع قهوه کشورهای مختلف
 • تهیه شات اسپرسو با توجه به نوع قهوه
 • نحوه محاسبه میزان قهوه و دیگر مواد در کار
 • آموزش ترکیبات برای تهیه نوشیدنی های مرتبط با تهیه قهوه
 • آموزش کامل کار با دستگاه اسپرسو
 • آموزش تهیه نوشیدنی سرد بر پایه قهوه
 • آموزش تهیه نوشیدنی گرم بر پایه قهوه
 • آموزش رست قهوه
 • آموزش هنر اسپرسو گیری
 • آموزش تزئینات با شیر (گرم کردن شیر با کف، فومی کردن و…)
 • نحوه تهیه بافت خاص برای کاپوچینو
 • آموزش نکات ایمنی و بهداشتی باریستایی
 • آموزش مدیریت فضای کار در شغل باریستا
 • و…

چرا گذراندن دوره باریستا مهم است؟

با توجه به این که در دنیای رقابتی کسب و کارها فعالیت می کنیم، برای هر شغلی که بخواهید خدمات با کیفیت ارائه دهید باید دوره های آکادمیک و تخصصی آن را بگذرانید.

چرا که این شغل با توجه به دم دستی بودن خدمات اعم از ارائه انواع قهوه و لاته آرت و منوهای دیگر می تواند به پاتوق همیشگی علاقمندان به شما و کسب و کار شما تبدیل شوند و قسمتی از وقت روزانه خود را در آن بگذرانند. به این ترتیب است که با ارائه خدمات با کیفیت، می توانید منبع درآمدی خود را به راحتی افزایش دهید.

پس لازم است برای پر کردن اوقات فراغت مشتریان و جشن تولدها و مراسم های مختلف خدماتی حرفه ای را ارائه دهیم که این کار نیازمند گذراندن دوره های کاربردی، تخصصی و علمی است.

در این حالت است که شما می توانید پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان خود بوده و روی شما حساب باز کنند.

داشتن مدیریت اصولی کسب و کار، اخلاق حرفه ای و ارائه تخصصی خدمات می تواند شما و کسب و کار شما را نزد مشتریان به برندی خوب تبدیل کند.

در آموزشگاه فن آموزان ما در این دوره به چهار موضوع مختلف که برای هر کسب و کاری لازم است می ‌پردازیم. یعنی از نحوه راه اندازی شغل باریستامن و کافه داری تا توسعه کسب ‌و کار، ایجاد فضا از نظر دکوراسیون و نحوه چیدمان کافی شما، اصول نگهداری و بهداشتی کافی ، مدیریت کافه و صندوق داری و بازاریابی و رشد کسب و کار شما. یعنی هر چیزی نیاز دارید در آموزش های مجموعه ما وجود دارند.

بعد از دوره و نیاز به مشاوره ما، رایگان برای کارآموزان این خدمت را ارائه می دهیم.

تمام اطلاعاتی را که به شما برای راه اندازی باریستامن نیاز است به صورت کامل آموزش خواهیم داد. همچنین با شرکت در این دوره تمامی توانایی های کافی شاپ را نیز اموزش خواهید دید.

علاوه از آموزش های برنامه ریزی و ایجاد کسب و کار، نحوه افتتاح و راه اندازی کسب و کار که در بالا نیز اشاره شد، ساخت نوشیدنی های گرم و سرد اعم از اسپرسو و نحوه درست کردن نوشیدنی های مختلف از قهوه همراه با لاته آرت و … را با تمام جزئیات آن ها خواهیم داد.

نحوه استخدام و آموزش کارمندان، نحوه مدیریت کارمندان و هر چیزی که برای حفظ کار خود با کارمندان خود نیاز دارید را نیز به شما آموزش می دهیم.

اگر می خواهید در مورد دنیای جذاب قهوه به عنوان یک علاقمند بیشتر بیاموزید، مهارت های باریستا خود را توسعه دهید یا کافی شاپ خود را به عنوان مجموعه ای جدید باز کنید، هدف شما هر چه باشد در دوره آموزش باریستا آمزوشگاه فن آموزان همه موارد را یاد خواهید گرفت.

فقط با 45 ساعت آموزش به یک باریستا کار ماهر از نظر تکمیل دوره های آموزشی تبدیل می شوید که بعدا باید تجربه لازم را نیز در محیط کار واقعی تجربه کنید.

 • روش های دم کردن قهوه، لاته آرت، نحوه گرفتن طعم های مختلف از قهوه و موارد دیگر را یاد خواهید گرفت.
 • تمام آموزش های ما به صورت عملی با مربیان خبره در این دوره آموزش داده می شوند.
 • روش های مختلف برشته کردن انواع قهوه و تاریخچه آن ها را خواهید آموخت.
 • تکنیک های تخصصی از جمله AeroPress، Chemex، V60، Filter و French Press را یاد خواهید گرفت.
 • نحوه تطبیق اندازه آسیاب، زمان دم کردن و نسبت قهوه به آب با نوع آن و … را یاد خواهید گرفت.
 • پس از اتمام دوره، گواهی ومدرک بین المللی فنی و حرفه ای رسمی را دریافت خواهید کرد.
 • و…

بازار کار و درآمد شغل باریستا چگونه است؟

بعد از یادگیری دوره آموزشی باریستا می توانید با توجه به مهارت های حرفه ای کسب شده در کافی شاپ های مختلف مثل کافی ها، رستوران ها، هتل ها کار کنید و یا مدیریت کسب و کار خود را آغاز کنید و کسب درآمد کنید.

ما در کنار آموزش باریستامن شدن در این دوره آموزشی به شما یاد می دهیم که بتوانید به شغلی پایدار با تلاش و پشتکار برسید.

در این کار نیز رضایت همه مشتریان را باید با توجه به خواسته های آن ها داشته باشید تا بتوانید مشتریان خود را به مشتریان دائمی تبدیل کرده و به کسب و کار خود رونق ببخشید.

در این شغل، 7 الی 10 میلیون در ماه نیز برای شروع به کار کمترین درآمدی است که معمولا پرداخت می شود. البته اگر کافی خودتان را داشته باشید این رقم به مراتب بالاتر خواهد بود.

همانطور که ذائقه و حساسیت مصرف کننده تغییر می کند، صنعت غذا و نوشیدنی با افزایش سفارشی سازی، نوآوری، طعم ها و خدمات مختلف، مطابق نیاز مشتری به جلو می رود.

صنعت غذا و نوشیدنی در طول دهه ها و سال های گذشته رشد زیادی داشته اند و پیش ‌بینی می ‌شود که این رشد در این صنعت خدماتی به صورت جهانی ادامه یابد.

همانطوری که در بالا نیز اشاره شد، فرصت های شغلی به عنوان یک باریستا متنوع و هیجان انگیز است. ممکن است امکان کار در رستوران، کافه، کافی شاپ یا هتل وجود داشته باشد یا شما کافی شاپ خود را به عنوان کارفرما باز کنید.

این شغل طوری است که می توان آن را در هر نقطه از کشور و حتی جهان در شهرهای بزرگ و کوچک انجام داد.

یعنی هر جای دنیا که باشید به این شغل نیاز است و همیشه می توانید کار کنید. با توجه به ارائه مدرک قابل ترجمه نیز می توانید حتی برای کار در کشورهای دیگر نیز اقدام کنید.

سوالات متداولی که برای دوره  آموزش باریستا با ارائه مدرک بین المللی وجود دارند عبارتند از:

آیا برای گذراندن این دوره پیش نیاز خاصی نیاز است؟

خیر. بدون نیاز به تجربه قبلی و فقط با داشتن اشتیاق به یادگیری و عاشق دنیای قهوه بودن، همراه با درست کردن قهوه در طعم های مختلف، شما می توانید در این دوره شرکت کنید.

مهارت های پایه و متوسط یک باریستامن چیست؟

مهارت های اصلی مورد نیاز برای شروع حرفه باریستا شامل کالیبره کردن آسیاب قهوه، استفاده صحیح از تجهیزات و استفاده از شیر تازه برای تولید فوم برای کاپوچینو و ماکیاتو است. همچنین رعایت نکات بهداشت و ایمنی کار، خدمات مشتریان و طعم قهوه و متعادل کردن آن می باشد.

در مراحل متوسط به سمت حرفه ای باید بدانید که چگونه قهوه را تخصصی به صورت یک متخصص بچشید. یک اسپرسوی کاملا متعادل، اسیدیته، شیرین و تلخ را تشخیص دهید. شما همچنین تکنیک های نگهداری شیر را برای تولید الگوهای جذاب لاته آرت آموزش می بینید.

آشنایی با قهوه در چه سطحی خواهد بود؟

بینشی نسبتا خوب و کاربردی به دنیای قهوه به صورت تخصصی پیدا می کنید و با فرآیند تولید قهوه، از جمله چگونگی ایجاد طعم های مختلف از طریق بو دادن آشنا می شوید. همچنین روش های دم کردن، از اسپرسو گرفته تا فرنچ پرس، Chemex و AeroPress و همچنین نحوه استفاده از قهوه در کوکتل را پوشش می دهد.

آیا تمام تکنیک ها و تجهیزات مورد نیاز را آموزش می دهید؟

بله. شما را با تئوری های کاربردی لازم، تکنیک ها و تجهیزات مورد نیاز برای تولید قهوه خوشمزه آشنا می کنیم. شما همه فرآیندهای مختلف را برای درست کردن را عملی خواهید آموخت و با استفاده از تجهیزات مختلف برای آزمایش مهارت های خود تمرین خواهید کرد تا تمامی مشکلات شما در کلاس ها حل شوند. اگر هم نیاز به تکرار مطالب باشد، اساتید خبره مجموعه ما به شما کمک خواهند کرد تا به نحو کامل آن ها را یاد بگیرید. در صورت عدم یادگیری به هر دلیلی، شرکت در دوره بعدی آموزش باریستایی رایگان می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

2 پاسخ به “آموزش باریستا”

 1. سلام. دوره آموزش باریستا رو اول بگذرونیم بهتره یا دوره کافی شاپ رو؟ کدوم دوره مهارتهای بیشتری آموزش میده؟

  • شما با ثبت نام در دوره آموزش باریستا مباحث کافی شاپ را نیز بطور کامل یاد خواهید گرفت. آموزشگاه فن آموزان صفر تا صد راه اندازی و مدیریت کافه تا تهیه تمامی منوی باریستا و کافی شاپ را تنها با ثبت نام در دوره باریستا ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WeCreativez WhatsApp Support
هر سوالی درباره دوره های آموزشی دارید به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما عزیزان هستیم
سلام، چطور میتونم کمکتون کنم ؟