آموزش نصب دزدگیر خودرو

آموزش نصب دزدگیر خودرو  توسط آموزشگاه فن آموزان در یك كارگاه مجهز و زیر نظر اساتید مجرب در نهایت کیفیت و تخصص ارائه می شود. در این دوره ، آموزش نصب دزدگیر ماشین ، نصب کنترل از راه دور دزدگیر ماشین ، نمودار سیم کشی دزدگیر خودرو ، GPS  خودرو و. . . به طور کامل و عملی برای خودروهای خارجی و ایرانی اموزش داده می شود.

پس از گذراندن دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو ، با اطمینان کارآموزان می توانند نصب سیستم امنیتی بسیاری از خودروها مانند نصب دزدگیر پراید ، نصب دزدگیر پژو 206 ، آموزش نصب دزدگیر ماشین سمند و. . . را انجام دهند.

گذراندن دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو بهترین روش ورود به بازار کار پر رونق این حرفه می باشد. بعد از اتمام دوره ، آموزشگاه فن آموزان با پشتبانی واقعی و مادالعمر در کنار شماست.

اموزش سیم کشی انواع ماشین های سواری ایرانی و خارجی، آموزش چگونگی ساخت تستر توسط فازمتر، اموزش روش عبور دادن سیم برای چشمی و نصب درست و اصولی چشمی، آموزش روش عبور دادن سیم برای آنتن و نصب درست و اصولی آنتن، اموزش روش عبور دادن سیم برای انواع سنسور ضربه و نصب درست و اصولی انواع سنسور ضربه، اموزش نصب صحیح آژیر و شناخت آژیرها، اموزش نصب دستگاه سخن گو به دزدگیر خودرو، آشنایی با رله برای قطع برق اتومبیل و نصب صحیح آژیر، اموزش پیدا کردن سیم های صندوق عقب، اموزش کد دهی انواع ریموت کنترل به دستگاه مرکزی، آموزش نصب شیشه بالابر و … از جمله سرفصل هایی است که به صورت تئوری و عملی در این آموزشگاه آموزش داده می شود.

کیفیت آموزش نصب دزدگیر خودرو در آموزشگاه فن آموزان بسیار بالا بوده و سرفصل های متنوعی در رابطه با نصب دزدگیر انواع خودروها به کارآموزان اموزش داده می شود. برای ثبت نام در کلاس آموزش نصب دزدگیر ماشین می توان به صورت حضوری و تلفنی اقدام نمود و این کلاس ها را به صورت کاملا تخصصی و با دریافت مدرک فنی و حرفه ای نصب دزدگیر خودرو پشت سر گذاشت.

در پایان دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو ، در صورت عدم یادگیری امکان بازآموزی رایگان دوره برای کارآموز وجود خواهد داشت.

معرفی دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو

ویدئو

پادکست معرفی دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو

شهریه: 700/000 تومان

مدت آموزش: تماس بگیرید

توانایی هایی که در این دوره بدست می آورید
قادر خواهید بود هر گونه سیستم اعلام سرقت معمولی تا پیشرفته برای مکان های مختلف را طراحی، نصب و عیب یابی کنید.
یادمیگیرید دزدگیرهای معمولی بدون تلفن کنند را با تجهیزات مرتبط آنها مانند آژیر، پدال، بلندگو و… نصب کنید.
انواع دزدگیرهای تلفن کننده دار و هوشمند را می شناسید و می توانید آنها را با تجهیزات مرتبط نصب و برنامه ریزی کنید.
سیستم دزدگیر اماکن با تجهیزات بی سیم و باسیم کار می کنند در تجهیزات باسیم شناخت و انتخاب صحیح کابل و اتصالات مورد نیاز پروژه می تواند در کیفیت پروژه بسیار تاثیر گذار باشد. در این دوره یاد می گیرید، با توجه به کاربرد و بزرگی پروژه، از چه نوع کابل و اتصالاتی استفاده کرده و به روش صحیح کابل کشی استاندارد را انجام دهید.
در دوره نصب دزدگیر اماکن به شما روش صحیح خواندنِ مشخصات فنی دزدگیر اموزش داده می شود و یاد می گیرید چگونه متناسب با محیط مورد نظر، دزدگیر و سیستم صحیح را انتخاب و طراحی کنید. بعنوان مثال دزدگیرهایی که برای ساختمان های چند طبقه و بانک ها استفاده می شود از نوع خاصی هستند و باید در انتخاب هریک دقت لازم در نظر گرفته شود تا بتوانید کارآیی سیستم را در دراز مدت تضمین کنید.
برای کنترل دزدگیرها از راه دور و فعال سازی قابلیت های مختلف آنها می توان از نرم افزارهای مخصوص آنها استفاده نمود در این دوره به شما یاد می دهیم دزدگیرها را به این نرم افزارها متصل کنید و بتوانید این سیستم ها را از راه دور کنترل کنید.

سرفصلهای دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو

logo gold

معرفی انواع دزدگیرهای تصویری خودرو

آموزش نصب آژیر دزدگیر خودرو

اموزش نصب انواع دزدگیرهای تصویری بر روی انواع خودروها

اموزش نخوه نصب دزدگیرهای معمولی بر روی انواع خودروها

آموزش نصب پاور شیشه بالابر

اموزش نصب سنسور قطع برق خودرو

معرفی انواع دزدگیرهای معمولی خودرو

اموزش نقشه خوانی سیم کشی مربوط به دزدگیر در خودروهای مختلف

آموزش نحوه کد دادن به ریموت دزدگیر خودرو

اموزش نصب پنل مرکزی دزدگیر خودرو

اموزش اجزای تشکیل دهنده دزدگیر خودرو

نمایش بیشتر
logo gold

اموزش نصب شوک سنسور دزدگیر خودرو

آموزش نصب دزدگیر خودرو پراید

آموزش نحوه تنظیمات دزدگیر های معمولی و تصویری

آموزش نصب دزدگیر خودرو پژو ۲۰۶

یادگیری سیم کشی اصولی و مسیر یابی در دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو

یادگیری و شناخت رنگ بندی سیم های مربوط به نصب دزدگیر خودرو

آموزش نصب دزدگیر ماشین پژو ۴۰۵

آموزش نصب دزدگیر ماشین پژو پارس

آموزش نصب دزدگیر خودرو رنو

آموزش نصب دزدگیر خودرو های خارجی

و سایر موارد مربوط آموزش نصب دزدگیر خودرو

نمایش بیشتر
نظرات کارآموزان دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو
ویدئو
ویدئو
ویدئو

هزینه آموزش نصب دزدگیر خودرو

شهریه عادی دوره نصب دزدگیر خودرو 1/000/000 تومان
شهریه دوره نصب دزدگیر خودرو با 30% تخفیف 700/000 تومان
شهریه خصوصی دوره نصب دزدگیر خودرو 1/200/000 تومان
برای یک شروع قدرتمند این ویدئو را حتما ببینید
ویدئو

نکاتی در مورد نصب دزدگیر خودرو

با گذراندن دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو  می توانید آینده کاری خود را تضمین کنید ، با توجه به بازار کار مناسب این حرفه با داشتن تخصص در این زمینه می توانید کسب و کار خودتان را بصورت مستقل راه اندازی نمایید و روز به روز در کار خود پیشرفت نمایید.

دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای از 0 تا 100 متناسب با بازار کار توسط اساتید مجرب در آموزشگاه فن آموزان برای شما عزیزان برگزار خواهد شد.

بازار کار و درآمد نصب دزدگیر خودرو : دزدگیر اتومبیل برای ایجاد امنیت خودرو استفاده می شود. روشن است که علاقه به افزایش استفاده از اتومبیل های شخصی ، افزایش قیمت خودرو ، حفظ امنیت خودرو و لوازم داخلی آن و تجهیز خودرو به سیستم های امنیتی و حفاظتی ، در نتیجه نصب دزدگیرهای خودرو مشاغل زیادی را فراهم می کند و بازار کار بسیار آن بسیار است و دانشجویان پس از گذراندن دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو به راحتی می توانند در این بازار موفق شوند.

سوالات متداول کلاس آموزش نصب دزدگیر خودرو

جهت اطلاع دقیق از مدت زمان دوره با کارشناسان آموزشگاه تماس بگیرید.

بله چند خوابگاه دانشجویی، نزدیک به آموزشگاه در نظر گرفته شده است.

پیش نیازی ندارد.

بپس از پایان دوره مدرک آموزشگاه که زیرنظر سازمان فنی حرفه ای ، بصورت دوزبانه، در داخل کشور و در شرکت های خصوصی و دولتی دارای اعتبار هست تقدیم شما میشود. برای مدرک بین المللی، کارآموز را به سازمان فنی حرفه ای معرفی میکنیم و پس از قبولی در آزمون کتبی و عملی مدرک رسمی و بین المللی به کاراموز تعلق می گردد.

بله زمان کلاس های خصوصی طبق زمان شما و استاد هماهنگ می شود

جهت اطلاع دقیق از زمان برگزاری دوره با کارشناسان آموزشگاه تماس بگیرید.

با تحویل بیش از یک میلیون متخصص در طول فعالیت آموزشگاه فن آموزان تهران و کسب رضایت این کارآموزان امروز بزرگترین تضمین یادگیری برای شما سابقه ما است و به شما تضمین میدهیم بهترین تجهیزات و اساتید را برای اموزش در اختیارتان قرار دهیم و در مسیر اموزش تا اشتغال در کنار شما باشیم.

این رشته مطمئنا یکی از بهترین شاخه های فنی می باشد و بدلیل تخصصی بودن آن دارای بازار کار خوبی است. هیچ محدودیت درآمدی برای فعالیت در این شاخه جود ندارد و با مشاوره بازار کار و اموزشی که در این آموزشگاه می بینید به شما کمک می کنیم یک شغل پردرآمد را شروع کنید.

با توجه به اینکه این آموزشگاه یکی از بزرگترین موسسه ها با بیشترین تعداد کارگاه در سطح کشور است دارای زمانبندی منعطف برگزاری کلاس در طول هفته، آخر هفته ها برای کارمندان و افراد شاغل، کلاس های فشرده وبژه کارآموزان شهرستان و کلاس های تخصصی و خصوصی ویژه می باشد.

ویژگی های دوره
دسترسی به حمل و نقل عمومی دسترسی به حمل و نقل عمومی
دوره رایگان در صورت عدم یادگیری دوره رایگان در صورت عدم یادگیری
بهره مندی از اساتید به نام و تجربه بهره مندی از اساتید به نام و تجربه
آموزش در کارگاه های مجهز آموزش در کارگاه های مجهز
پشتیبانی نامحدود پس از دوره پشتیبانی نامحدود پس از دوره
ارائه مدرک زیر نظر فنی حرفه ای ارائه مدرک زیر نظر فنی حرفه ای
برگزاری دوره در زمان آزاد کارآموزان برگزاری دوره در زمان آزاد کارآموزان
اقامت در خوابگاه مناسب اقامت در خوابگاه مناسب
نظرات کارآموزان دوره
”اموزش رو کاملا عملی سپری کردم و استاد دوره به تمامی سوالات با صبر و حوصله کامل جواب دادند.“
نظر کارآموز
”آموزشها تماما از پایه و بدون هیچ پیش نیازی هست و توصیه میکنم به کسانی که مایل به یادگیری این مهارت هستند حتما در آموزشگاه فن آموزان این دوره رو سپری کنند.“
نظر کارآموز
”اساتید دوره تمامی مباحث مطرح شده در سرفصل ها رو به بهترین شکل ممکن و بسیار کامل پوشش دادند.“
نظر کارآموز
نصب دزدگیر ماشین

داشتن یک شغل چه با حقوق کم چه زیاد، در داشتن اعتماد به نفس و عزت نفس فردی نقش مهمی داشته و نیاز است تا همه افراد جامعه به دنبال شغل و حرفه ای باشد که در آن مشغول شده و به کسب درآمد از طریق آن بپردازند.

با کمی دقت به دنیای اطراف خود می توان نیازهای جامعه را شناسایی کرده و مطابق با آنها مهارتی را کسب نمود که بتواند در کنار درآمدزایی، به رشد شخصیتی و اجتماعی وی کمک نماید.

فن آموزان آموزشگاهی است که به ارائه دوره های اموزشی مورد نیاز جامعه پرداخته و اشتغال زایی وسیعی را در سطح کشور ایجاد می نماید.

آموزش نصب دزدگیر خودرو یکی از دوره هایی است که در این آموزشگاه با سطح کیفی بالا برگزار شده و با اموزش های تخصصی که در آن صورت می گیرد افراد زیادی در هر دوره وارد بازار کار می گردند.

سایر دوره های ویژه بازار کار فن آموزان شامل آموزش برق خودرو ، آموزش مکانیک خودرو ، آموزش نصب ضبط و باند خودرو ، آموزش تعمیرات ایسیو و … می باشد. لیست کامل دوره ها در صفحه اصلی سایت قابل مشاهده است.

در ادامه به معرفی شغل نصب دزدگیر خودرو، بازار کار این حرفه و سایر نکات لازم جهت ورود به آن بیان شده است.

معرفی شغل نصب دزدگیر خودرو

اتومبیل یک فناوری مفید برای تمامی افراد دنیاست که با اختراع آن تحول عظیمی در صنعت حمل و نقل جهان اتفاق افتاد. پیشرفت چشمگیری که در صنعت خودروسازی دنیا حاصل شده باعث شده تا امروزه شاهد این باشیم که تمامی خانواده ها حداقل دارای یک دستگاه اتومبیل باشند.

با توجه به این که اتومبیل ها دارای اجزای مختلفی می باشند و روزانه مشکلات متعددی برای انواع خودروها به وجود می آید، مشاغلی وجود دارند که در ارتباط با این وسیله نقلیه بوده و اموزش های لازم را برای انجام انواع تعمیرات دیده اند.

یکی از این مشاغل نصب دزدگیر خودرو می باشد که با توجه به افزایش تعداد سارقین خودرو، متقاضیان زیادی برای نصب این سیستم ها وجود دارند.

نصاب های دزدگیر تا حدودی با برق خودرو سروکار داشته و انواع دزدگیرها با امکانات و ویژگی های مختلف را در انواع خودروهای داخلی و خارجی نصب می نمایند.

دزدگیرها علاوه بر این که با زدن آژیر از وقوع سرقت جلوگیری می کنند، قادر به کنترل و باز و بسته کردن درب خودرو از راه دور می باشند. انواع مختلفی از دزدگیر خودرو در بازار وجود دارد که نصاب های دزدگیر قادر به نصب و انجام تعمیرات آنها می باشند.

بازار کار شغل نصب دزدگیر خودرو

از آنجایی که امنیت اتومبیل ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و در سال های اخیر آمار سرقت خودرو در دنیا بسیار گسترش یافته است نیاز به نصب سیستم های دزدگیر خودرو نیز افزایش یافته است.

دزدگیرهای خودرو دارای قطعات مختلفی می باشند که نصب آنها نیاز به تخصص بالایی در این زمینه داشته و صاحب ماشین قادر به انجام این کار به تنهایی نخواهد بود.

در این گونه مواقع نیاز است تا حتما به یک نصاب دزدگیر حرفه ای مراجعه نمود.

روزانه تعداد زیادی مراجعه کننده به نصاب های دزدگیر مشاهده می شود که نصاب برای هر یک مبلغ مشخصی را دریافت می نماید و به این ترتیب می توان گفت بازار کار این حرفه از رونق مناسبی برخوردار می باشد.

نیاز به دزدگیرها با افزایش قیمت خودروها بیشتر شده و هرچه یک خودرو از قیمت بالاتری برخوردار باشد نیاز به نصب یک دزدگیر با امنیت بالاتر می باشد.

با توجه به این که جمعیت دنیا رو به افزایش است و تمامی جوامع به سمت مدرنیته و ماشینی شدن پیش می روند، نیاز است می توان گفت که آینده شغلی نصب دزدگیر از آینده روشنی برخوردار می باشد.

چگونه می توان در شغل نصب دزدگیر خودرو حرفه ای شد؟

پیش از هر چیز ورود به این شغل نیازمند داشتن علاقه به امور فنی می باشد. پس از آن، مهارت های مورد نیاز نصب دزدگیر باید کسب شده و رفته رفته در این حرفه تجربیات لازم را کسب نمود.

برای ورود به این شغل، می توان مدتی را به عنوان شاگرد نزد فردی که در این کار تجربه و سابقه بالایی دارد کار کرد تا فوت و فن های لازم را یاد گرفت.

ممکن است بسیاری از استادکاران، حاضر به پذیرفتن کارآموز نباشند و یا در صورت پذیرفتن، انتظار کار زیاد بدون پاداش را داشته باشند.

البته این کار در صورتی که شما از سن پایینی برخوردار باشید قابل قبول بوده و روشی مناسب و سنتی محسوب می شود.

اما اگر تمایل دارید تا در مدت زمان کوتاهی مهارت های فنی مورد نظر را یاد بگیرید می توانید از طریق سایر روش ها اقدام نمایید.

روش برتر برای فرا گرفتن مهارت های مورد نیاز و ورود به این حرفه، شرکت در دوره های آموزش نصب دزدگیر خودرو می باشد.

این دوره های اموزشی این ویژگی را دارند که در مدت زمانی کوتاه، تمام مهارت هایی که در انجام این کار مورد نیاز می باشد را به کارآموز اموزش داده و وی را برای وارد شدن به بازار کار آماده نماید.

هدف از برگزاری این دوره های اموزشی توسط سازمان فنی و حرفه ای این است که اشتغال زایی ایجاد شده و افرادی که به دنبال کار و شغلی مناسب می باشند، بتوانند منبع درآمدی را برای خود پیدا کرده و در حرفه مورد علاقه خود مهارت های لازم را کسب نمایند.

اما مطلبی که ممکن است بسیاری از افراد را گمراه نماید، تعدد آموزشگاه های مختلف برگزار کننده دوره  آموزش نصب دزدگیر خودرو می باشد.

ممکن است بسیاری از این آموزشگاه ها کیفیت و کارایی لازم را نداشته و فرد پس از صرف هزینه و پرداخت شهریه، مطالب را به طور کامل یاد نگیرند. به همین دلیل نیاز است تا برای انتخاب اموزشگاه دقت زیادی کرد و تحقیقات کافی را به عمل آورد.

آموزشگاه نصب دزدگیر خودرو

آموزشگاهی که در آن ثبت نام می کنید باید تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای فعالیت کرده و در پایان دوره هم به کارآموزان خود مدرک فنی و حرفه ای معتبر اعطا نماید.

اساتیدی که مشغول به تدریس می باشند باید با استانداردهای اموزشی به طور کامل آشنایی داشته و خودشان هم در این حوزه از تخصص  بالایی هم به صورت تئوری و هم عملی برخوردار باشند.

عملی بودن آموزش نصب دزدگیر خودرو باعث می شود تا افراد بتوانند به شکل تجربی با نصب دزدگیر آشنا شده و در ابتدای ورود به بازار کار دچار مشکل نگردند. پشتیبانی از کارآموزان از ویژگی های مهمی است که یک آموزشگاه باید به افراد ارائه دهد و آنها را پس از پایان دوره نیز حمایت و پشتیبانی نماید.

آموزشگاه فن آموزان از جمله آموزشگاه های معتبر کشور است که ویژگی های گفته شده را دارا بوده و سیلابس و سرفصل هایی که ارائه می دهد منطبق بر سرفصل های سازمان فنی و حرفه ای می باشد.

مجهز بودن فن آموزان به کارگاه های عملی باعث می شود تا افراد آمادگی ورود به بازار کار شغل نصب دزدگیر خودرو را داشته و بتوانند با اعتماد به نفس کامل کسب در این حرفه کسب درآمد نمایند.

سرمایه مورد نیاز برای نصب دزدگیر خودرو

پس از یاد گرفتن مهارت های مورد نیاز برای شغل نصب دزدگیر خودرو، می توان با سرمایه ای که برای رهن و اجاره یک مغازه کافی باشد، کار خود را آغاز نمود.

در کنار آن نیاز به تهیه ابزار کار و وسایل ضروری می باشد که البته مبلغ زیادی نخواهد بود. اگر از این مقدار سرمایه برخوردار نمی باشید می توانید در دوره آموزشی نصب دزدگیر خودرو شرکت کرده و با مدرکی که دریافت می کنید در یک مغازه نصب دزدگیر فعالیت نموده و به صورت درصدی با صاحب مغازه به انجام کار بپردازید.

همچنین آموزشگاه فن آموزان بیش از هشتاد دوره ویژه بازار کار را با ارائه مدرک فنی و حرفه ای برگزار می کند. لیست برخی دوره ها شامل آموزش تعمیرات موبایل ، آموزش نصب پکیج ، آموزش تعمیرات برد الکترونیکی ، آموزش سیم پیچی موتور ، و … می باشد. از قسمت جستجوی سایت دوره مورد نظر خود را سرچ نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

WeCreativez WhatsApp Support
هر سوالی درباره دوره های آموزشی دارید به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما عزیزان هستیم
سلام، چطور میتونم کمکتون کنم ؟