آموزش نتورک پلاس

دوره آموزش نتورک پلاس (+Network) به مدت 20 ساعت آموزش تخصصی در دپارتمان فناوری اطلاعات آموزشگاه فن آموزان زیر نظر اساتید و مهندسین مجرب و با تجربه این حوزه برگزار میگردد.

گواهینامه +Network یک مدرک حرفه‌ای است که توسط شرکت CompTIA برای دانش و مهارت‌های شبکه‌های کامپیوتری صادر می‌شود. این گواهینامه یکی از معتبرترین مدارک بین المللی در زمینه شبکه های کامپیوتری است.

دوره نتورک پلاس Network+ یک دوره جامع و کاربردی است که شما را با مفاهیم و تکنیک های اساسی شبکه آشنا می کند. آموزش +Network به شما کمک می‌کند تا مفاهیم علمی و عملی شبکه‌های کامپیوتری و اینترنت را به خوبی فرا بگیرید و با مسائل مختلف در زمینه‌ی طراحی، شناسایی، نصب، راه‌اندازی، نگهداری، پشتیبانی و تعمیر شبکه‌های کامپیوتری و اینترنتی آشنا شده و وارد بازار کار این حرفه شوید.

این دوره را به جرات میتوان کاملترین دوره نتورک پلاس دانست چرا که شامل کاملترین سرفصل های نتورک پلاس از مباحث ابتدایی یعنی آموزش تجزیه و تحلیل انواع شبکه، استفاده از انواع شبکه، بررسی توپولوژی های شبکه های کامپیوتری و … و مباحث تخصصی و پیشرفته تر یعنی آموزش تجزیه و تحلیل امنیت سیستم عامل ها در شبکه، ایجاد امنیت در شبکه، بررسی شبکه های WAN می باشد.

در پایان دوره اگر شرکت کنندگان در آزمون نهایی دوره موفق باشند مدرک بین المللی سازمان فنی و حرفه ای کشور را دریافت خواهند کرد که دارای اعتبار جهانی است و قابل ترجمه و مورد تأیید کشورهای دیگر میباشد. علاوه بر این پس از پایان دوره پشتیبانی نامحدود از کارآموزان توسط اساتید دوره صورت خواهد گرفت تا شرکت کنندگان در صورت داشتن سوال یا مشکل با کمک مدرسین دوره مشکلات خود را حل کنند.

ویدیو معرفی دوره نتورک پلاس

ویدئو
شرایط مورد نیاز جهت شرکت در دوره

حداقل سن : 14 سال

حداقل مدرک تحصیلی : دیپلم

جنسیت : آقا / خانم

پیش نیاز : ندارد

پایان خدمت : نیاز ندارد

محل برگزاری : تهران و شعبات

شهریه: 1/800/000 تومان
مدت آموزش: 20 ساعت
ثبت نام در کلاس مجازی ثبت نام در کلاس حضوری
ویژگی‌های این دوره

نوع برگزاری : تئوری و عملی

دوره آنلاین : فعلاً ندارد

پشتیبانی بعد از دوره : دارد

معرفی خوابگاه : دارد

کلاس رایگان مشاوره راه اندازی کسب و کار : دارد

سرفصل های دوره آموزش نتورک پلاس

logo gold

آموزش تجزیه و تحلیل انواع شبکه

آموزش استفاده از انواع شبکه

آموزش بررسی توپولوژی های شبکه های کامپیوتری

آموزش بررسی توپولوژی و تکنولوژی های شبکه

آموزش تحلیل چگونگی ارسال داده در شبکه های کامپیوتری

آموزش بررسی لایه های مدل OSI و IP/TCP

آموزش بررسی پروتکل ها و سرویس های کاربردی شبکه

آموزش بکارگیری پروتکل ها و سرویس های کاربردی شبکه

آموزش بررسی پروتکل ها و سرویس های کاربردی

آموزش بررسی کابل ها و تجهیزات شبکه

آموزش اتصال کانکتور به کابل ها ی مسی

آموزش بررسی انواع کابل ها و تجهیزات شبکه

آموزش تنظیم کارت شبکه سیستم ها

آموزش تحلیل آدرس دهی نمودن یک شبکه کامپیوتری محلی

آموزش روش آدرسدهی سیستم و شبکه

آموزش پیاده سازی چگونگی مسیریابی ها بر اساس متریک در نرم packet tracer افزار

آموزش شبیه سازی فرآیند مسیریابی یک شبکه در نرم افزار packet tracer

آموزش انجام مسیریابی در شبکه محلی

آموزش انجام مراحل عیبیابی شبکه

آموزش عیبیابی شبکه با بکارگیری ابزارهای عیبیابی

آموزش تجزیه و تحلیل شبکه های Lan

آموزش پیاده سازی شبکه Lan در نرم افزار packet tracer

آموزش بررسی سوئیچینگ در شبکه های محلی

آموزش انجیام مستند سازی کتبی و تصویری (مستند سازی شماتیک)

آموزش مستند سازی بخش پسیو شبکه

آموزش تجزیه و تحلیل امنیت سیستم عامل ها درشبکه

آموزش پیکربندی اولیه فایروال های ویندوزی

آموزش ایجاد امنیت در شبکه

آموزش تحلیل عملکرد شبکه های WAN

آموزش بررسی شبکه های WAN

هزینه آموزش نتورک پلاس

دوره آنلاین
دوره آنلاین +Network
درحال ضبط
ثبت نام
دوره حضوری
با 30% تخفیف
دوره +Network
2/600/000 تومان
1/800/000 تومان
ثبت نام
دوره خصوصی
دوره +Network
3/100/000 تومان
ثبت نام

برای یک شروع قدرتمند این ویدئو را حتما ببینید

ویدئو

خصوصیات دوره نتورک پلاس در آموزشگاه فن آموزان

 • دوره +Network (نتورک پلاس) به مدت 20 ساعت آموزش تخصصی است که کاملاً عملی و پروژه محور خواهد بود.
 • دوره نتورک پلاس به صورت حضوری و توسط اساتید و مهندسین شبکه مجرب و با تجربه برگزار میشود.
 • در این دوره کامل ترین سرفصل های آموزشی مورد نیاز برای آموزش صفر تا صد نتورک پلاس را به شما آموزش خواهیم داد.
 • 30 درصد تخفیف در هزینه دوره جهت سهولت شرکت در دوره برای علاقه مندان و کارجویان در نظر گرفته شده است.
 • بعد از پایان دوره انتظار میرود که شرکت کنندگان تسلط کامل بر همه سرفصل های آموزش داده شده داشته باشند و در صورتی که سوال یا نکته ای مبهم در طول دوره و نیز بعد از دوره وجود داشته باشد، می توانند با اساتید دوره رفع اشکال کرده و بپرسند.
 • در پایان دوره و پس از اتمام سرفصل های دوره در صورتی که کارآموزان در آزمون های فنی حرفه ای نمره قبولی را کسب کنند مدرک رسمی فنی و حرفه ای برای دوره نتورک پلاس (+Network) صادر و به شرکت کنندگان اعطا می شوند.

کارآموزان عزیز دقت داشته باشند که ما در آموزشگاه فن آموزان تمام تلاش و سعی مان بر اینست که کارآموزان بعد از گذراندن این دوره وارد بازار کار شده بنابراین این دوره به صورت صفر تا صد از مبتدی تا پیشرفته از “آموزش تا اشتغال” برگزار میگردد.

همه چیز درباره حرفه نتورک پلاس

نتورک پلاس در واقع به مفاهیم و مطالب مربوط به تکنولوژی های مربوط به شبکه و کاربرد های آن مربوط می شود. این مهارت به عنوان یکی از مهارت های ابتدایی مربوط به شبکه و فناوری اطلاعات کاربرد زیادی دارد. در واقع Network+ به گواهینامه تخصصی اطلاق می شود که از سمت شرکت CompTIA به افرادی که بتوانند مهارت های لازم در شبکه های کامپیوتری را اخذ کندد، اهدا می شود.

امروزه آموزشگاه ها و موسسات زیادی به برگزاری کلاس های آموزشی شبکه های کامپیوتری WAN و LAN اقدام کرده اند و دوره هایی تحت عنوان نتورک پلاس را برگزار می کنند. به دلیل هزینه بالای دریافت گواهینامه از شرکت CompTIA توصیه می شود علاقه مندان به این حوزه در دوره هایی که زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور تشکیل می شود، ثبت نام کنند. آموزشگاه فن آموزان به عنوان اولین برگزار کننده دوره نتورک پلاس به طور کاملا عملی، اقدام به تعلیم متخصصان این حوزه نموده است. با ما همراه باشید تا ضمن اطلاع از وظایف شغلی و وضعیت بازار کار و درآمد این رشته، با این دوره کاربردی بیشتر آشنا شوید.

وظایف شغلی تکنسین نتورک پلاس

متخصصان شبکه و تکنسین‌ های آموزش دیده نتورک پلاس، وظایف و مسئولیت ‌های متعددی در زمینه شبکه و فناوری اطلاعات برعهده دارند. برخی از مهم ترین وظایف شغلی افرادی که به عنوان متخصصان شبکه مایکرو سافتی یا لینوکسی کار می کنند، عبارتند از:

 • طراحی، راه‌ اندازی و مدیریت شبکه ‌های کامپیوتری در سازمان ‌ها و شرکت ‌ها
 • نصب، پیکربندی و نگهداری سرور ها و تجهیزات شبکه
 • تحلیل شبکه های LAN  و WAN
 • رفع اشکالات و مشکلات فنی سخت‌ افزاری و نرم ‌افزاری شبکه ‌ها
 • ارتقا و بهینه‌ سازی عملکرد و امنیت شبکه ‌های کامپیوتری
 • مشاوره و آموزش به کاربران در زمینه نحوه استفاده از شبکه و منابع آن
 • پشتیبانی و پاسخگویی به درخواست‌ ها و سوالات فنی کاربران شبکه

بنابراین متخصصان نتورک پلاس نقش بسزایی در ایجاد، حفظ و ارتقای زیر ساخت ‌های شبکه ‌ای سازمان‌ ها دارند.

بازار کار و درآمد نتورک پلاس

بازار کار حوزه شبکه و فناوری اطلاعات طی سال‌ های اخیر رشد چشمگیری داشته است. با گسترش روز افزون شبکه ‌های کامپیوتری و ارتباطی، نیاز به متخصصان حوزه شبکه نیز افزایش یافته است. بنابراین وضعیت بازار کار این شغل عالی پیش بینی شده است و عدم اشباع آن، فرصت خوبی را برای علاقه مندان فراهم کرده است تا بتوانند با بهره‌ گیری از تجربه مدرسان متخصص و سرفصل های آموزشی کاربردی آموزشگاه فن آموزان، وارد این حوزه شده و در مدت زمان کوتاهی کار خود را شروع کنند.

لازم به ذکر است که بازار کار این رشته در کشور های خارجی به طور کامل رونق یافته است و شما می توانید با داشتن تخصص در این زمینه و تسلط به زبان انگلیسی، به راحتی پروژه های کاری بین المللی دریافت کرده و پیشرفت شغلی را در کشور های پیشرفته رقم بزنید.

بر اساس آمار های اخیر، متوسط درآمد ماهانه متخصصان شبکه  و نتورک پلاس در ایران بین 15 تا 30 میلیون تومان برآورد می ‌شود که نشان از پتانسیل بالای درآمد زایی این حرفه دارد. علاوه بر آن، امنیت شغلی نیز در این زمینه بسیار بالاست. البته توجه کنید این میزان درآمد برای افراد تازه کار عنوان شده است و هرچه تخصص و تجربه کاری شما بیشتر باشد، میزان درآمد شما به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت.

البته باید به این نکته نیز توجه کرد که درآمد متخصصان این رشته در شهر های صنعتی و مدرن نسبت به شهر های دیگر اختلاف دارد. به طور مثال متخصصان نتورک پلاس که در شهر تهران فعالیت می کنند، به دلیل تعداد بیشتر شرکت ها و سازمان ها درآمد بهتری دارند.

دوره آموزش نتورک پلاس فن آموزان شامل چه مباحثی است؟

ما در آموزشگاه فن آموزان برای یادگیری هر چه بهتر کارآموزان، سرفصل های دوره نتورک پلاس را از مقدماتی تا پیشرفته توسط بهترین اساتید و متخصصان این حوزه برگزار می کنیم.

در این کلاس کارآموزان در ابتدا مفاهیم اولیه در مورد نحوه تجزیه و تحلیل شبکه را یاد گرفته و می توانند انواع توپولوژی ها و تکنولوژی های شبکه را برسی کنند. در ادامه کلاس مطالب تخصصی در مورد نحوه ارسال داده در شبکه های کامپیوتری به شما آموزش داده  می شود تا بتوانید ضمن شناخت لایه های مدل OSI و IP/TCP ، کابل، کانکتور و دیگر تجهیزات شبکه را متصل کرده و کارت شبکه سیستم ها را تنظیم کنید.

در ادامه مسیر شما به طور اصولی آدرس دهی به یک شبکه محلی را یاد گرفته و می توانید کار با نرم افزار Packet Tracker را برای شبیه سازی مسیریابی شبکه یاد بگیرد. سپس شما با کمک ابزار های تخصصی، به طور عملی عیب یابی شبکه را انجام خواهید داد.

این دوره به طور تخصصی روی تحلیل و تجزیه شبکه های LAN و WAN تمرکز دارد و شرکت کنندگان با نحوه پیکربندی اولیه فایروال های ویندوزی و برقراری امنیت در سیستم عامل های شبکه آشنا خواهند شد.

مزایای شرکت در دوره

اگر به فعالیت حرفه ‌ای در زمینه نتورک پلاس علاقه ‌مند هستید، شرکت در کلاس مقدماتی تا پیشرفته‌ فن‌آموزان یک فرصت عالی برای شما به حساب می ‌آید. مطالب این دوره به گونه‌ ای طراحی شده است که بتواند نیاز های ورود به بازار کار را برآورده سازد، به نحوی که شرکت‌ کنندگان پس از اتمام دوره، بدون نیاز به حضور در دوره‌ های کارورزی، بتوانند وارد بازار کار شده و در موقعیت‌های شغلی خوبی استخدام شوند.

ئر آموزشگاه فن آموزان سرفصل ‌های دوره Network+ را از ساده‌ترین سطح شروع کرده ‌ایم به گونه‌ ای که افراد دارای مدرک سیکل نیز بتوانند در کلاس ثبت ‌نام نمایند. سپس مرحله به مرحله به سمت مطالب پیچیده‌ تر و تخصصی ‌تر پیش می ‌رویم. علاوه بر این، کارگاه‌ های عملی نیز برای آموزش کارآموزان آماده کرده‌ ایم تا افراد بتوانند به صورت دستی با ابزار و تجهیزات مورد نیاز کار کرده و مهارت عملی خود را افزایش دهند.

ما در دوره نتورک پلاس با شعار “از آموزش تا اشتغال همراه شما هستیم” تضمین می کنیم که به صورت بلند مدت و نامحدود از کارآموزان خود حمایت کنیم و تا زمان کسب درآمد از این حرفه و داشتن امنیت شغلی، در کنارشان باشیم. افراد حتی پس از پایان دوره نیز می ‌توانند در صورت مواجهه با چالش ‌های بازار کار، سوالات خود را از استاد دوره بپرسند و در صورت عدم یادگیری برخی مطالب کلاس، مجددا در کلاس‌ ها شرکت کنند.

یکی از مزیت‌ های شرکت در دوره نتورک پلاس، دریافت گواهینامه معتبر و بین‌ المللی فنی و حرفه ‌ای است. این گواهینامه دو زبانه می ‌تواند روند دریافت ویزای کاری را برای علاقه ‌مندان به مهاجرت شغلی آسان ‌تر کرده و به افرادی که قصد راه‌ اندازی کسب ‌و کار شخصی و دریافت وام‌ های بانکی دارند، کمک کند.

ما مجرب ‌ترین اساتید و بهترین متخصصان این حوزه را برای تدریس انتخاب کرده‌ ایم تا بتوانند مطالب آموزشی را به صورت کامل در کلاس‌ های حضوری ارائه دهند. هم چنین برای رفع مشکل اقامت علاقه ‌مندان شهرستانی، با خوابگاه ‌های نزدیک به محل آموزشگاه قرارداد بسته ‌ایم تا کارآموزان از نظر اقامت در تهران دغدغه‌ ای نداشته باشند.

مبلغ شهریه دوره با 30 درصد تخفیف در نظر گرفته شده و شرکت ‌کنندگان بسته به شرایط مالی خود می ‌توانند شهریه را به صورت نقدی یا اقساطی پرداخت نمایند. در صورت انتخاب پرداخت نقدی، لازم است کل مبلغ شهریه قبل از شروع کلاس پرداخت شود. اگر تمایل دارید مبلغ شهریه دوره را به صورت اقساطی بپردازید، لازم است قبل از شروع کلاس، نیمی از مبلغ را پرداخت نموده و بقیه را در هفته دوم کلاس پرداخت نمایید.

امتیاز بدهید
آموزشگاه فنی حرفه ای فن آموزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به آموزشگاه فن آموزان فیدار می‌باشد. (طرف قرارداد با خانه کارگر)
بستن X
تماس با فن آموزان تلگرام واتس آپ ایتا روبیکا بله