0 روز
0 ساعت
0 دقیقه
0 ثانیه

شغل تعمیرات موبایل در خارج از کشور چگونه است؟

مهاجرت با شغل تعمیرکاری موبایل

کسب و کارها و صنایع در سراسر جهان شروع به ارزش گذاری مهارت ها نسبت به آموزش کرده اند. به عبارت دیگر، مردم متوجه شده اند که مدرک ممکن است معیار خوبی برای سنجیدن مهارت و دانش یک فرد نباشد. به همین دلیل است که افراد بیشتر و بیشتری برنامه هایی را انتخاب می کنند که به آنها کمک می کند تا با تقویت مهارت های خود در یک زمینه خاص، حرفه ای ایجاد کنند یا حرفه ای را شروع کنند.

آموزش تعمیرات موبایل

رشد بی سابقه صنعت تلفن همراه به سختی یک راز است و این باعث ایجاد مشاغل مرتبط زیادی شده است که به این صنعت وابسته هستند. حرفه تعمیرات موبایل از جمله مواردی است که در حال تبدیل شدن به یک حرفه است و بسیاری از افراد توانسته اند با شروع این حرفه، کسب و کاری سودآور را راه اندازی کنند.

دانشجویان زیادی هستند که می خواهند تعمیر تلفن همراه را یاد بگیرند و به یک تکنسین حرفه ای معتبر تبدیل شوند. با این حال، آنها نمی دانند چگونه و از کجا این مهارت را بیاموزند. یافتن یک آموزشگاه خوب، روش های صحیح، و مسیری درست برای یادگیری صحیح این مهارت ها و تکنیک ها و تبدیل شدن به یک تکنسین موفق که به راحتی می تواند عیوب مختلف تلفن های همراه و تبلت ها را تشخیص دهد و به راحتی آن ها را تعمیر کند بسیار مهم است.

تعمیر تلفن همراه برای کسانی که علاقه زیادی به گجت ها دارند و علاقه مند به یادگیری در مورد آنها هستند بسیار آسان است. فقط باید نحوه جدا کردن گوشی، تعویض قطعات و نحوه لحیم کردن قطعات را بیاموزید. سایر تکنیک های تعمیر سخت افزار و نرم افزار همگی بخشی از تجربه یادگیری هستند. بنابراین، برای یادگیری درست تعمیر تلفن همراه، باید تمام این مهارت ها و تکنیک های تعمیر را یاد بگیرید. اما مهم تر از همه باید مراحل عیب یابی را فراگیرید. هنگامی که این مهارت ها را به دست آوردید، تعمیر تقریباً هر عیب در هر تلفن هوشمند برای شما بسیار آسان خواهد بود.

آموزشگاه فن آموزان تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای کشور دوره های تخصصی و مهارتی ویژه اشتغال در داخل و خارج از ایران از جمله آموزش تعمیرات موبایل ، آموزش plc ، آموزش برق صنعتی و آموزش هوشمند سازی ساختمان را با اعطای مدرک معتبر قابل ترجمه برگزار می کند. جهت اطلاع از نحوه برگزاری دوره ها و دریافت مشاوره رایگان با شماره 02191321001 تماس بگیرید.

فیلم معرفی بازار کار شغل تعمیرات موبایل در خارج از کشور

تعمیرات موبایل به عنوان یک شغل

به افرادی برمی خوریم که در خانه مشغول تعمیر موبایل بوده اند و کسانی هم هستند که مغازه تعمیر گوشی راه اندازی کرده اند. این افراد اغلب درآمد خوبی در تعویض ال سی دی و پورت شارژ و رفع مشکلات دیگر دارند. کار به عنوان تکنسین تعمیر تلفن همراه حقوق خوبی را به همراه دارد و همچنین مشاغل زیادی برای تکنسین های تعمیرات تلفن همراه در بازار وجود دارد.

پایگاه مشتریان صنعت تلفن همراه به طرز خارق العاده ای افزایش یافته است. مردم دیگر نمی توانند بدون گوشی خود زندگی کنند و تلفن همراه به یکی از حیاتی ترین چیزها در زندگی افراد تبدیل شده است. با قدم زدن در جاده، با اکثریت مردمی مواجه می شوید که مشغول تلفن هایشان هستند. می توان گفت که آینده گوشی های هوشمند عالی است و از این رو آینده برای تکنسین های تعمیرات موبایل نیز عالی است.

با توجه به افزایش تقاضا برای شغل تعمیر موبایل در سراسر جهان، فرصت های شغلی بسیار پولساز و پردرآمدی برای آن بوجود آمده است. بنابراین چنانچه قصد مهاجرت به عنوان تعمیرکار موبایل را دارید بهتر است که سریع تر نسبت به فراگیری آن و اخذ مدرک فنی و حرفه ای اقدام نمایید.

 شغل تعمیرات موبایل

تعداد زیادی از کاربران تلفن وجود دارند که از فناوری آگاه نیستند و حتی برای کوچکترین مشکلات به کمک نیاز دارند. سپس مشکلاتی وجود دارد که مربوط به سازنده است و کاربران تا زمانی که گارانتی آنها تمام نشده است آن را شناسایی نمی کنند.

موقعیت‌های بسیار زیادی وجود دارد که تلفن‌ها در آب فرو می‌روند یا سقوط می‌کنند و در نتیجه از کار می افتند. همه این سناریوها باعث می‌ شوند که کاربران به سرعت به نزدیک ‌ترین تکنسین تعمیر تلفن همراه مراجعه کنند تا بتواند دستگاه آنها را در اولین فرصت تعمیر کند تا دوباره به طور معمول از آن استفاده کنند.

هنوز مطمئن نیستید که آیا تعمیر موبایل آنقدر که به نظر می رسد یک شغل آینده خوب است؟ برای دانستن برخی از مزایای این حرفه محبوب، ادامه مطلب را بخوانید.

مزایای شغل تعمیرات موبایل

مزایای شغل تعمیرات موبایل به شرح زیر می باشند:

  • نیاز به آموزش ندارد

کسانی که از تحصیل بیزار هستند یا کسانی که ممکن است توانایی پرداخت هزینه تحصیل در دانشگاه را نداشته باشند، متوجه خواهند شد که کار تعمیر تلفن همراه به تحصیلات عالی نیاز ندارد. در عوض، این امر مستلزم این است که افرادی که این حرفه را آغاز می‌ کنند، به ابزارهای هوشمند و یادگیری تکنیک‌ها و روش‌های جدید تمایل داشته باشند. در واقع این یکی از بهترین گزینه های شغلی برای ترک تحصیل و افرادی است که مایل به ادامه تحصیل نیستند.

  • آموزش تعمیر تلفن همراه بسیار آسان است

درک نحوه عملکرد تلفن همراه و نحوه تعمیر آن در صورت بروز مشکل نسبتاً آسان است. همه چیز از سخت افزار گرفته تا نرم افزار گوشی را می توان به راحتی توسط یک متخصص خوب تعمیر تلفن همراه تعمیر کرد.

این واقعیت که تعمیر تلفن همراه بسیار آسان است، آن را برای افرادی که می خواهند شغل خوبی برای خود ایجاد کنند، اما ممکن است مدرک دانشگاهی یا تحصیلات رسمی کافی نداشته باشند، مناسب تر می کند.

مزایای شغل تعمیراتی موبایل

در حالی که یک برنامه آموزشی ممکن است فقط تکنیک‌ ها و روش‌ هایی را پوشش دهد که مربوط به آن دوره است، وقتی فناوری جدید در گوشی ‌های هوشمند و تبلت ‌ها معرفی می‌ شود، بسیاری از یادگیری ‌ها در زمان واقعی اتفاق می‌ افتد.

به عنوان مثال، کسانی که چند سال پیش در یک دوره تعمیرات موبایل شرکت کرده بودند، ممکن است در مورد اسکنر اثر انگشت و چشم که بسیاری از تلفن های همراه در دنیای امروزی از آن استفاده می کنند، آموزش ندیده باشند. برای این کار می توانید یک آموزش مداوم برای یادگیری این فناوری های جدید بدون نیاز به صرف زمان زیادی از کار در نظر بگیرید.

  • دوره آموزشی کوتاه است

متخصصان تعمیرات تلفن همراه مجبور نیستند زمان زیادی را برای آموزش حرفه خود صرف کنند. همانطور که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم، آموزش تعمیرات موبایل آسان است و می توان آن را در یک دوره زمانی 2 تا 3 ماهه یاد گرفت. روش‌های تعمیر بسیار آسان است و به همین دلیل است که برنامه‌ های آموزشی کوتاه هستند که فناوری ‌ها و محصولات مرتبط با تکنسین ‌ها را پوشش می ‌دهند.

اگر تکنسین هر زمان که فناوری‌ های جدید معرفی می‌ شوند نیاز به آموزش بیشتر در مورد فن‌آوری‌ های جدید داشته باشد، موسسات و آموزشگاه های فنی و حرفه ای برنامه‌ هایی را ارائه می ‌دهند که فناوری جدید را به روشی صرفه‌ جویی در زمان پوشش می ‌دهند تا کار برای این متخصصان تحت تأثیر قرار نگیرد.

  • یک گزینه ایده ‌آل برای افرادی است که به گجت ‌ها واقف هستند

اکثر ما با افراد زیادی برخورد کرده ‌ایم که می ‌توانند به سرعت و به راحتی تلفن همراه را تعمیر کنند، فقط به این دلیل که علاقه زیادی به گجت ‌ها دارند و دائماً خود را از طریق آموزش‌ های آنلاین به ‌روز نگه می ‌دارند. تصور کنید چنین افرادی پس از یک آموزش رسمی مناسب در مورد تعمیر تلفن همراه چقدر خوب عمل می کنند! هر کسی که واقعاً عاشق جدا کردن و مونتاژ تلفن همراه خود است و سعی می کند بفهمد که مدارها و سایر قطعات چگونه به یکدیگر متصل هستند، در تعمیر تلفن همراه عالی عمل می کند.

  • تکنسین های حرفه ای در صنعت و در بین مشتریان احترام زیادی کسب می کنند

حرفه ای هایی که واقعاً در تعمیر موبایل مهارت دارند و می توانند در حرفه خود به خوبی عمل نمایند، می توانند به سرعت احترام همکاران حرفه ای و مشتریانی را که به آنها مراجعه می کنند جلب کنند.

از آنجایی که تلفن ‌های همراه به بخش مهمی از زندگی ما تبدیل شده ‌اند، ما می ‌خواهیم هر چه سریع ‌تر گوشی ‌هایمان را تعمیر کنیم و همچنین می‌ خواهیم کار به طور موثر و حرفه‌ ای انجام شود. متخصصین تعمیرات موبایل اطمینان حاصل می کنند که ما می توانیم بدون هیچ مشکلی از گوشی خود استفاده کنیم و مشکلات در سریع ترین زمان ممکن برطرف شود.

این احترام معمولاً از این واقعیت ناشی می شود که تکنسین می تواند طبق جدول زمانی وعده داده شده، کار خود را به طور مؤثر انجام دهد و اطمینان حاصل کند که تمام تلاش خود را برای حل یک مشکل به کار می گیرد. یک صنعت همیشه به کسانی که کار خود را به خوبی انجام می دهند احترام می گذارد.

  • نیاز به سرمایه گذاری هنگفتی ندارد

در نهایت، بر خلاف بسیاری از مشاغل دیگر، تعمیر موبایل نیازی به سرمایه گذاری هنگفت ندارد. کسانی که ممکن است توانایی پرداخت مکانی جداگانه برای کسب و کار خود را نداشته باشند، حتی می توانند با مراجعه به دفاتر و خانه مشتریان خود و تعمیر تلفن همراه خود، کار خود را شروع کنند.

این بدان معنی است که بیشتر درآمدها عمدتاً به دلیل مهارت هایی است که از طریق آموزش آموخته اید و همه آن برای شما سود است. شما می توانید برای سفر به خانه یا دفاتر مشتریان خود، هزینه ای جزئی برای ایاب و ذهاب دریافت کنید. هنگامی که مطابق انتظارات مشتریان خود کار را تحویل می دهید، آنها به سختی در پرداخت هزینه حمل و نقل به شما تردید خواهند کرد. به این ترتیب با استفاده از بیشتر سرمایه خود برای تبلیغات، می توانید بدون نگرانی در مورد فضای اداری، کسب و کار خود را آغاز کنید.

اگر در ابتدا مطمئن نیستید که بتوانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید، می توانید به عنوان یک تکنسین تعمیر موبایل مشغول به کار شوید و قبل از اینکه اطمینان کافی برای شروع تعمیر تلفن همراه خود داشته باشید، تجربه ارزشمندی را در این کار به دست آورید. گزینه دیگر این است که می توانید به عنوان تکنسین تعمیر موبایل در یک مرکز خدمات خوب کار کنید و حقوق خوبی دریافت کنید.

بازار کار و درآمد تعمیرات موبایل در خارج از کشور

با توجه به افزایش تقاضا برای شغل تعمیر موبایل در سراسر جهان، فرصت های شغلی بسیار پولساز و پردرآمدی برای آن بوجود آمده است. بنابراین چنانچه قصد مهاجرت به عنوان تعمیرکار موبایل را دارید بهتر است که سریع تر نسبت به فراگیری آن و اخذ مدرک فنی و حرفه ای اقدام نمایید.

بازار کار تعمیرات موبایل در خارج

طبق آمار منتشر شده درآمد یک تکنسین موبایل در انگلیس سالانه به طور متوسط می تواند 26000 دلار باشد. این مبلغ در استرالیا می تواند به 60000 دلار در سال نیز برسد.

علاوه بر موارد ذکر شده در بالا، طبق بررسی های انجام شده یک تکنسین موبایل در کانادا می تواند به طور متوسط به حقوق 48750 دلار در سال دست یابد. این میزان در آلمان می تواند به حدود 62280 یورو در سال برای افراد با تجربه برسد.

به طور کلی می توان گفت که یکی از مهم ترین فاکتورها در پذیرش شما برای کار در خارج از کشور و مشخص شدن حقوق شما میزان تخصص و دانش و تجربه در این حرفه می باشد. بنابراین هرچه سعی کنید که در زمینه تعمیرات موبایل آموزش های درست ببینید و بر روی خود سرمایه گذاری کنید تا یک رزومه قوی برای خود بسازید، پس از مهاجرت و با اولین درآمد خود می توانید چندین برابر این میزان را بدست آورید.

برخی دیگر از سایر دوره هایی که در مجموعه فن آموزان با اعطای مدرک فنی برگزار می شود شامل آموزش تعمیرات پکیج ، آموزش نصب دوربین مدار بسته ، آموزش تعمیرات لوازم خانگی ، آموزش برق ساختمان و بیش از هشتاد دوره تخصصی دیگر می باشد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

امتیاز بدهید
نویسنده مطلب
نیما ستوده
نیما ستوده

نیما ستوده هستم. با سابقه دوازده سال فعالیت در زمینه تعمیرات گوشی های برندهای مختلف (از جمله سامسونگ ، آیفون ، شیائومی) با سیستم عامل های اندروید و ios در بازار تعمیر گوشی. در این سایت مطالب مرتبط با تعمیرات موبایل را به اشتراک می گذارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به آموزشگاه فن آموزان فیدار می‌باشد. (طرف قرارداد با خانه کارگر)
بستن X
تماس با فن آموزان تلگرام واتس آپ ایتا روبیکا بله