طریقه تنظیم برنامه اتوماتیک بسته شدن کرکره برقی

مطلب زیر در مورد طریقه تنظیم برنامه اتوماتیک بسته شدن کرکره برقی می باشد. شما می توانید برای ورود به بازار کار در دوره آموزش نصب کرکره برقی آموزشگاه فن آموزان شرکت نمایید.

دقت داشته باشد که این برنامه را فقط برای پارکینگ ها فعال کنید و اگر برای مغازه ها یا فروشگاهی کرکره نصب کردید ، نباید این برنامه را فعال کنید .

برای فعال کردن این برنامه شاسی Time را از رو مدار فرمان یک ثانیه فشار دهید یک LED به نشانه فعال بودن برنامه، روشن می شود، در این لحظه دکمه D بر روی ریموت را بزنید، پس از طی شدن زمان دلخواه دوباره دکمه D را بزنید، فاصله بین زدن دکمه D اول تا دوباره زدن دکمه D مدت زمان اتوماتیک بسته شدن درب محسوب می شود.

طریقه تنظیم برنامه اتوماتیک بسته شدن کرکره برقی

نحوه تنظیم برنامه دیب سوئیچ

بر روی مدار فرمان 3 عدد دیب سوئیچ وجود دارد که اولین شاسی برای فعال کردن و غیر فعال کردن اتوماتیک بسته شدن کاربرد دارد. اگر Auto Close – Dip Switch را بر روی وضعیت On قرار دهید کرکره پس از گذشت زمان مشخص اتوماتیک پایین می آید و اگر خواستید این برنامه را غیر فعال کنید کافیست این Dip Switch را بر روی وضیعیت Off قرار دهید گاهی اوقات پس از آن که برنامه اتوماتیک بسته شدن را فعال کردید، خواهید دید کرکره پس از گذشت زمان مشخص بالا می رود یعنی به جای این که کرکره اتوماتیک بسته شود، اتوماتیک باز می شود و این مشکل به علت جابجا بسته شدن شدن سیم های موتور بوجود آمده است. برای رفع این مشکل کافیست دیپ سوئیچ L/R را تغییر جهت دهید، کار این دیپ سوییچ این است که چپ گرد و راست گرد موتور را تغییر دهد

نحوه تنظیم برنامه دیب سوئیچ

امتیاز بدهید

یک پاسخ به “طریقه تنظیم برنامه اتوماتیک بسته شدن کرکره برقی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.