آموزش نصب کرکره برقی

با توجه به بازار داغ نصب کرکره های برقی در اماکن مختلف اداری، تجاری، پارکینگ های ساختمان های مسکونی و غیره، نیاز به افراد متخصص نصب کرکره برقی به شدت احساس می شود. از این رو آموزشگاه فن آموزان اقدام به برگزاری دوره های آموزش نصب کرکره برقی با هدف تربیت نیروی متخصص و معرفی آنها به بازار کار نموده است.

سرفصل هایی که در این کلاس ها توسط اساتید حرفه ای به افراد آموزش داده می شود کاملا تخصصی بوده و شامل نصب، تعمیر و آشنایی با انواع موتورهای به کار رفته در کرکره های برقی می باشد.

به علت استقبالی که از کلاس های مجازی شده است، این آموزشگاه آموزش های آنلاین نصب کرکره برقی را در کنار آموزش های حضوری و عملی قرار داده است و در پایان هر یک از دوره های حضوری و غیر حضوری مدرک فنی و حرفه ای نصب کرکره برقی به کارآموزان ارائه می گردد.

نکته مهمی که وجود دارد این است که امکان ارتباط با استاد پس از اتمام دوره ها در زمان ورود به بازار کار وجود داشته و افراد می توانند به صورت نامحدود به صورت حضوری یا تلفنی از پشتیبانی آموزشگاه استفاده نمایند.

فیلم معرفی دوره آموزش نصب کرکره برقی

ویدئو

شهریه: 600/000 تومان

مدت آموزش: 8 ساعت

توانایی هایی که در این دوره بدست می آورید

در این دوره یاد می گیرید چگونه با ابزار اندازه گیری به طور صحیح کار کرده تا ابعاد دهنه های مختلف را درست اندازه گیری کنید. همچنین بر نحوه صحیح محاسبات و طراحی پروژه کاملا تسلط پیدا می کنید.

در این مرحله یاد می گیرید چگونه تیغه ها، شفت و موتور را بر روی هم مونتاژ کنید و بتوانید مرحله به مرحله از شروع تا پایان پروژه این قطعات را در کنار هم استفاده کنید.

با تمامی تجهیزات اصلی یک کرکره برقی مانند موتور، تیغه، ریل ها، برد الکترونیک، ریموت کنترل، شفت و سایر قطعات را جزء به جزء می شناسید و با قطعات جانبی مانند سیستم برق اضطراری، کاورهای محافظ موتور آشنا خواهید شد.

یاد میگیرید که موتورهای ساید (موتورهایی با زنجیر و چرخدنده هستند که در کرکره برقی کاربرد فراوانی دارند) را بر روی کرکره برقی نصب کرده و آنها را برنامه ریزی کنید.

یادمیگیرید کرکره هایی که از قبل نصب شده اند و نیاز به تعمیر دارند را عیب یابی و تعمیر کنید.

با اصول صحیح جوشکاری آشنا می شوید و یاد می گیرید کرکره های برقی را چگونه مونتاژ و نصب کنید.

انواع تیغه های آلمینیومی، فولادی و پلی کربنات را خواهید شناخت و یادمیگیرید چگونه از هر کدام در محل مناسب، با توجه به کاربرد و ابعاد پروژه، استفاده کنید.

یاد میگیرید کرکره هایی با موتورهای توبلار (موتورهای توبلار نوعی موتور کرکره برقی هستند که داخل لوله یا شفت کرکره قرار می گیرند) را بصورت کامل طراحی، مونتاژ و نصب کنید.

یاد میگیرید کرکره برقی مناسب را برای پارکینگ ها با تعداد تردد مختلف، مغازه ها، دهنه های کوچک، متوسط و بزرگ انتخاب کنید و آنها را به راحتی اجرا کنید. انتخاب موتور و تیغه مناسب برای هر کدام از این موارد نیاز به تخصص بالایی خواهد داشت که شما در پایان این دوره این تخصص را کسب می کنید.

سرفصلهای دوره آموزش نصب کرکره برقی

logo gold

معرفی اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی

آموزش محاسبات نصب و نحوه قیمت دادن در پروژه ها

آموزش نصب عملی کرکره برقی با موتور ساید

آموزش نصب عملی کرکره برقی با موتور توبلار

آموزش و معرفی نحوه نصب موتور سانترال

آموزش و معرفی انواع موتور های کرکره برقی

آموزش و معرفی انواع تیغه های کرکره برقی

آموزش و معرفی تیغه های قوس دار

آموزش و معرفی تیغه های تخت

آموزش و معرفی تیغه های پانچ دار،فوم دار

آموزش و معرفی تیغه های تک جداره ،دو جدار، تک پل و دوپل

آموزش محاسبات وزن کرکره برقی و انتخاب موتور مناسب

آموزش نحوه نصب قوطی ها در چهارچوب های مختلف

آموزش نصب صفحه پلیت موتور ساید و توبلار

آموزش نصب ریل کرکره برقی

آموزش نصب شفت بر روی موتور های توبلار و ساید

آموزش نحوه نصب و مونتاژ اندکپ

آموزش نصب و مونتاژ تیغه های کرکره برقی

آموزش نحوه کپس کاری تیغه کرکره برقی

آموزش نحوه محاسبات برش تیغه ها برای چهارچوب های مختلف

نمایش بیشتر
logo gold

آموزش محاسبه ارتفاع نصب صفحه پلیت در محل های مسقف و غیر مسقف

آموزش نحوه تنظیم حد بالا و پایین موتور ساید و توبلار

آموزش تعمیرات و عیب یابی کرکره برقی

آموزش نصب تیغه انتهایی و لاستیک انتهایی کرکره برقی

آموزش نصب جاقفلی کرکره برقی

آموزش سیم کشی کرکره برقی

آموزش تنظیمات ریسیور یا مرکز کنترل کرکره برقی

آموزش تنظیم ریسیورهای فول کانال پارکینگی

آموزش تعریف یا LERN کردن ریموت کنترل کرکره برقی

آموزش نحوه تعریف ریموت کنترل دیپ سوئیچ کرکره برقی

آموزش نصب چراغ سردر برای کرکره برقی

آموزش تنظیم تایم ریسیور کرکره برقی

آموزش نصب چشمی یا فتوسل بر روی کرکره برقی

آموزش نصب کاور موتور ساید

آموزش نصب UPS کرکره برقی

آموزش اصول جوشکاری و کار با لوازم نصب کرکره برقی

آموزش کلیه اصول صحیح نصب، تعمیرات و سرویس کاری

آموزش تنظیم زمان عملکرد موتور

آموزش بسته شدن اتوماتیک برای کرکره های پارکینگی

و…

نمایش بیشتر
نظرات کارآموزان دوره آموزشی نصب کرکره برقی
ویدئو
ویدئو
ویدئو

هزینه آموزش نصب کرکره برقی

شهریه عادی دوره نصب کرکره برقی 900/000 تومان
شهریه دوره نصب کرکره برقی با 30% تخفیف 600/000 تومان
شهریه خصوصی دوره نصب کرکره برقی 1/200/000 تومان
برای یک شروع قدرتمند این ویدئو را حتما ببینید
ویدئو

معرفی بازار کار رشته نصب کرکره برقیر

تلاش ما در مجموعه‌ ی آموزشی فن آموزان، بازدهی هر چه بهتر و یادگیری هرچه بیشتر کارآموزان در دوره های آموزشی آنلاین است. گواه حسن نیت ما، گارانتی متفاوت و ویژه‌ی دوره های آموزشی مجازی فن آموزان است که در ادامه به آن اشاره نموده ایم:

امکان تجدید دوره ی نصب کرکره برقی در صورت عدم یادگیری مناسب فن آموزان

امکان برگزاری کلاس های رفع اشکال حضوری و یا آنلاین در قالب 5 جلسه ی یک ساعته در صورت درخواست کارآموز

امکان شرکت نمودن کارآموزان ثبت نامی در دوره ی مجازی نصب کرکره برقی در کلاس های حضوری به صورت رایگان در صورت درخواست کارآموز(شایان توجه است که تیم تولید محتوای آموزشی فن آموزان با بهره مندی از بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات تصویربرداری و به خدمت گرفتن اساتید مجرب و تداعی محیط کارگاهی به صورت آنلاین، برای یادگیری هر چه بهتر کارآموزان تلاش می‌کند.)

دوره های دیگر ویژه بازار کار نظیر آموزش نصب پکیج ، آموزش سیم پیچی موتور ، آموزش نصب کولر گازی ، آموزش نصب دوربین مدار بسته و … نیز بصورت حضوری در این آموزشگاه ارائه می شود.

سوالات متداول کلاس آموزش نصب کرکره برقی

مدت زمان دوره 5 تا 8 ساعت می باشد.

در این دوره آموزش اندازه گیری مونتاژ و دمونتاژ کرکره های برقی با موتور ساید و توبلار همراه عیب یابی این کرکره ها آموزش داده می شود.

پیش نیازی ندارد.

پیش نیازی ندارد.

موتور ساید و توبلار و…آموزش داده میشود.

بله آموزش داده میشود.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و جایگزینی کرکره های برقی برای کرکره های قدیمی امروز استفاده از این کرکره ها بسیار فراگیر شده است و بازار کار خوبی در انتظار تکنسینهای این رشته می باشد.

این موضوع به میزان سرمایه اولیه شما و شهر محل کار بستگی دارد اما روی نصب هر کرکره حداقل مبلغ هفتصد هزار تومان به عنوان دستمزد و سود تعیین تعیین می شود که شما با یک روز کار کردن می توانید این مبلغ و بیشتر از آن را دریافت کنید.

پس از پایان دوره مدرک آموزشگاه که زیرنظر سازمان فنی حرفه ای ، بصورت دوزبانه، در داخل کشور و در شرکت های خصوصی و دولتی دارای اعتبار هست تقدیم شما میشود. برای مدرک بین المللی، کارآموز را به سازمان فنی حرفه ای معرفی میکنیم و پس از قبولی در آزمون کتبی و عملی مدرک رسمی و بین المللی به کاراموز تعلق می گردد.

بله استاد مربوطه فایل پی دی اف آموزشی را به اشتراک میگذارند.

بله زمان کلاس های خصوصی طبق زمان شما و استاد هماهنگ می شود

معمولا روزهای دوشنبه ساعت 11 برگزار می شود. برای اطلاع دقیقتر از زمان با ما تماس بگیرید.

بله چند خوابگاه دانشجویی، نزدیک به آموزشگاه در نظر گرفته شده است.

بله پس از پایان این دوره با در اختیار داشتن شماره استاد شما به مدت نامحدود می توانید از پشتیبانی آموزشی خود استفاده کنید.

ویژگی های دوره
دسترسی به حمل و نقل عمومی دسترسی به حمل و نقل عمومی
دوره رایگان در صورت عدم یادگیری دوره رایگان در صورت عدم یادگیری
بهره مندی از اساتید به نام و تجربه بهره مندی از اساتید به نام و تجربه
آموزش در کارگاه های مجهز آموزش در کارگاه های مجهز
پشتیبانی نامحدود پس از دوره پشتیبانی نامحدود پس از دوره
ارائه مدرک زیر نظر فنی حرفه ای ارائه مدرک زیر نظر فنی حرفه ای
برگزاری دوره در زمان آزاد کارآموزان برگزاری دوره در زمان آزاد کارآموزان
اقامت در خوابگاه مناسب اقامت در خوابگاه مناسب
نظرات کارآموزان دوره
”در این دوره با نحوه محاسبات نصب و نحوه قیمت دهی در پروژه ها آشنا شدم.“
نظر کارآموز
”تجهیزات کارگاه نصب کرکره برقی کامل بود و انواع مختلف کرکره آمورش داده شد. “
نظر کارآموز
”استاد دوره کاملا به تمام مباحث مسلط بودند و تجربه زیادی در این زمینه داشتند.“
نظر کارآموز
نصب کرکره برقی

با گذراندن دوره آموزش نصب کرکره برقی می توانید به راه اندازی یک کسب و کار خوب و پردرآمد بپردازید. امروزه استفاده از کرکره برقی در مجتمع های تجاری و مسکونی مختلف گسترش بسیاری یافته است.

با توجه به نیازی که برای متخصصین این امر وجود دارد، آموزشگاه فن آموزان اقدام به برگزاری دوره آموزش نصب کرکره برقی با استفاده از مدرسین با تجربه و کارآمد نموده است. این آموزشگاه در هر دوره تعداد زیادی نیروی فنی را وارد بازار کار نموده و اشتغال زایی زیادی را در سطح جامعه ایجاد می کند.

ارائه مدرک فنی و حرفه ای معتبر به کارآموزان دوره موجب می شود تا این افراد بتوانند از رزومه قوی بهره مند گشته و مشغول به کار گردند.

آشنایی با شغل نصب کرکره برقی

در سال های گذشته مغازه های مختلف برای ایجاد امنیت و جلوگیری از سرقت، از کرکره های دستی استفاده می کردند و در هنگام باز و بستن مغازه، این کرکره را توسط به بالا و پایین می کشیدند.

ساید دیدن صحنه بالا کشیدن کرکره مغازه یک صحنه نوستالژی را در ذهن ایجاد کند چرا که امروز دیگر اثری از آن مغازه های قدیمی و کرکره هایی که وجود داشت مشاهده نمی شود. امروزه این کرکره ها وجود دارند اما با شکل و شمایلی متفاوت و به صورت کاملا اتوماتیک.

کرکره های برقی به در جهت محور عمودی بالا و پایین شده و در آنها از یک موتور استفاده شده تا بتوان آن را با استفاده از یک ریموت به راحتی بالا و پایین برد.

جنس این کرکره ها از آلومینیوم بوده و مقاومت بیشتری نسبت به انواع قدیمی خود دارند و امنیت بالاتری را ایجاد می نمایند. علاه بر موتور، کرکره های برقی شامل اجزای مختلف دیگری می گردند که از آنها می توان به تیغه، محفظه، رول کرکره برقی، ریل، ریموت، کنترل پنل و … اشاره کرد.

استفاده از این قطعات مختلف باعث شده تا کرکره برقی سادگی ساختار کرکره های قدیمی را نداشته و نصب آن نیاز به تخصص و مهارت بالایی داشته باشد. به همین دلیل است که شغلی به نام نصب کرکره برقی در سال های اخیر ایجاد شده است و افراد دوره های آموزش کرکره برقی را در آموزشگاه های مختلف طی کرده و موارد مورد نیاز را فرا می گیرند.

وظایف نصاب کرکره برقی

این افراد قادر به نصب انواع کرکره برقی در اندازه های مختلف برای اماکنی مانند مغازه های کوچک و بزرگ، مجتمع های تجاری، فروشگاه ها، پارکینگ های منازل و ساختمان های اداری و … می باشند.

علاوه بر آن این افراد می توانند تعمیرات مربوط به این کرکره ها را نیز انجام داده و در صورتی که قطعه ای نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد در مدتی کوتاه به برطرف نمودن مشکل بپردازند.

تعیین اندازه عرض تیغه های کرکره برای خرید، تعیین ارتفاع مورد نیاز تیغه ها با توجه به محل نصب، توانایی نصب و تنظیم دو موتور توبولار و ساید، توانایی نصب رسیور یا کنترل کننده کرکره، نصب ریل و تیغه ها، توانایی سیم کشی موتور و رسیور، کد دهی به ریموت کنترل و تنظیم حد بالا و پایین کرکره از مواردی است که یک نصاب کرکره برقی باید در آنها مهارت داشته و قادر به انجام آنها باشد.

آیا بازار کار نصب کرکره برقی مناسب می باشد؟

امروزه میزان تقاضا برای انواع درب های اتوماتیک و کرکره های برقی بسیار افزایش یافته است و کمتر کسی را می توان مشاهده کرد که از درب های سنگین قدیمی در ساختمان خود استفاده نماید. با توجه به تخصصی بودن نصب کرکره برقی، بازار کار آن بسیار پر رونق بوده و سازندگان ساختمان به دنبال نصاب هایی هستند که در این کار کاملا حرفه ای بوده و با نصب انواع کرکره های برقی آشنایی داشته باشند.

میزان درآمد نصاب های کرکره برقی تحت تاثیر عوامل مختلفی بوده و در صورتی که این افراد تلاش خود را برای حرفه ای شدن در این کار نمایند می توان به درآمدهای بالایی دست پیدا کنند.

متوسط درآمد ماهیانه در این شغل از 7 تا 10 میلیون تومان بوده و این مقدار می تواند با توجه به موارد مختلف کم و زیاد گردد. برای افزایش درآمد در این شغل راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه به آنها می پردازیم.

چگونگی افزایش درآمد در شغل نصب کرکره برقی

برای این که بتوانید در این شغل به درآمد بالایی برسید می توانید علاوه بر کار اجرا و نصب، انواع درب های اتوماتیک و کرکره های برقی را خریداری نموده و اقدام به راه اندازی یک فروشگاه درب های اتوماتیک نمایید.

همانطور که می دانید فروش محصولات می تواند سود بسیار بالایی را برای شما به همراه داشته باشد. در کنار آن نیاز است تا با استفاده از یک شاگرد، عملیات نصب را نیز انجام داده و در واقع از صفر تا صد خرید، طراحی و اجرای این درب ها را خودتان انجام دهید.

دوره آموزش نصب کرکره برقی به معرفی کرکره های برقی و اجزای به کار رفته در آنها و نحوه نصب و سوار کردن آنها بر روی یکدیگر می پردازد.

بهتر است برای کسب درآمد بیشتر و پیشرفت در این حرفه، دیگر آموزش ها که مربوط به آموزش نصب درب های اتوماتیک نیز می باشد را فرا گرفته و در نصب انواع درب ها تخصص کافی پیدا کنید. به این ترتیب افراد برای اجرای پروژه های مختلف به شما مراجعه کرده و در نتیجه سود بالایی نصیبتان خواهد شد.

شناخته شدن در این کار نیاز به مهارت فنی بالا و انجام تبلیغات در کنار آن دارد و فضای مجازی می تواند بستری مناسب برای انجام تبلیغات در این حرفه باشد و به شما کمک کند تا کار خود را در سطح شهر معرفی نموده و مشتریان خود را افزایش دهید.

در این کار با افراد مختلف با اخلاق و رفتارهای گوناگون مواجه می باشید که برای موفقیت در آن نیاز است تا نحوه برخورد مناسب با مشتری را دانسته و با سعه صدر پاسخگوی سوالات و مشکلات آنها باشید.

ورود به شغل نصب کرکره برقی

بازار کار پر رونقی که نصب کرکره برقی دارد افراد جویای کار را ترغیب می کند تا آموزش ها لازم را در این زمینه دیده و با تفکر و کسب اطلاعات و مشورت های لازم با افرادی که در این زمینه مشغول به کار می باشند؛ اقدام به راه اندازی این کسب و کار نمود.

آموزشگاه فن آموزان با سابقه  درخشانی که در برگزاری دوره های آموزشی مختلف از جمله دوره آموزش نصب کرکره برقی دارد می تواند شما را در این مسیر کمک نموده و در مدتی کوتاه بهترین نتیجه را برایتان به دنبال داشته باشد. برای شرکت در این دوره آموزشی شما نیازمند هیچ گونه پیش نیازی نبوده و مباحث از ابتدا برای افرادی که اطلاعاتی در رابطه با این شغل ندارند آموزش داده می شود.

خلاصه ای از برق ساختمان و برق صنعتی مورد نیاز در دوره آموزش نصب کرکره برقی، معرفی انواع درب اتوماتیک و تاریخچه آنها، آموزش و معرفی اجزای یک کرکره برقی برای یادگیری بهتر در دوره آموزش نصب کرکره برقی، آموزش و معرفی انواع تیغه های دوجداره و تک جداره، آموزش و معرفی انواع تیغه های پل دار،پانچ دار، فوم دار و غیره، آموزش و معرفی انواع موتور ساید، آموزش محاسبات کرکره برای محل های مسقف و غیر مسقف تعدادی از سرفصل هایی است که در این دوره به کارآموزان آموزش داده می شود.

ارائه مدرک فنی و حرفه ای آموزش نصب کرکره برقی

افرادی که در دوره آموزش نصب کرکره برقی شرکت می کنند؛ پس از پایان کلاس ها باید در آزمون فنی و حرفه ای شرکت کرده و نمره تئوری مورد نیاز را کسب نمایند.

پس از آن آزمون به صورت سراسری برگزار گشته که در آن از افراد خواسته می شود یک کرکره برقی را نصب یا تعمیر نمایند. با توجه به مهارت و سرعت عمل فرد به وی نمره ای داده می شود که در صورت رسیدن به حد نصاب نمره، مدرک فنی و حرفه ای رسمی و معتبر برای وی صادر می گردد.

این مدرک از اعتبار بالایی برخوردار بوده و با استفاده از آن می توان اقدام به راه اندازی کسب و کار و یا استخدام در شرکت های مختلف نمود. علاوه بر آن وجود این مدرک می تواند جهت مهاجرت به سایر کشورها مفید واقع شده و با ترجمه آن به زبان کشور مورد نظر به عنوان نیروی فنی، به کشورهای عضو سازمان جهانی کار مهاجرت نمود.

سرمایه مورد نیاز برای آغاز به کار نصب کرکره برقی

برای شروع به کار شما در ابتدا باید سرمایه ای را برای شرکت در دوره های آموزش نصب کرکره برقی در نظر بگیرید که این مبلغ بسیار ناچیز بوده و زیر 1 میلیون تومان می باشد.

در ادامه در صورتی که قصد راه اندازی یک مغازه را دارید باید سرمایه ای برای رهن و اجاره مغازه داشته باشید که البته این مبلغ بستگی به مکان و موقعیت مغازه در شهرهای مختلف خواهد داشت.

اگر از این مبلغ برخوردار نمی باشید می توانید در شرکت های بزرگ نصب درب های اتوماتیک و کرکره برقی استخدام شده و یا در سایت های دیوار و شیپور اقدام به تبلیغ نموده و به صورت سیار شروع به کار نمایید که این کار منطقی تر بوده و همه افراد پس از کسب آموزش های لازم این کار را انجام می دهند.

البته در صورتی که می خواهید این کار را به صورت حرفه ای انجام داده و علاوه بر اجرا به کار فروش نیز بپردازید سرمایه زیادی برای تهیه قطعات و درب ها و کرکره ها نیاز خواهید داشت.

لیست برخی دیگر از دوره های پرطرفدا فن آموزان شامل آموزش تعمیرات موبایل ، آموزش تعمیرات لپ تاپ ، آموزش plc ، آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی و … می باشد. برای مشاهده لیست تمامی دوره ها به صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید و یا از قسمت جستجو دوره مورد نظر خود را سرچ نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WeCreativez WhatsApp Support
هر سوالی درباره دوره های آموزشی دارید به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما عزیزان هستیم
سلام، چطور میتونم کمکتون کنم ؟