نرم افزار مدیریت تصاویر Milestone چیست؟

شرکت Milestone دانمارک که یکی از بزرگترین تولید کنندگان نرم افزارهای مدیریت سیستم های نظارت تصویری دوربین مداربسته است، نرم افزارهای متعددی در این راستا ارائه کرده که برای انواع نیازها کاربرد دارند. این نرم افزارها کاربری بسیار ساده و راحتی داشته و هر شخصی با حداقل دانش علمی ، توانایی استفاده از آن را دارد در این مقاله آموزش نرم افزار دوربین مداربسته Milestone به صورت کلی معرفی خواهد شد.

نرم افزارهای Milestone در حال حاضر بیش از ۹۰۰ مدل دوربین از ۸۰ تولید کننده معتبر در دنیا را پشتیبانی می نماید. این شرکت در رده های بالای تولید کنندگان نرم افزارهای مدیریت ونظارت تصویری قرار گرفته اند و البته قیمت مناسب تولیدات این شرکت نیز مزید بر علت بوده است. یکی از مزایای قابل توجه این نرم افزار معماری باز آن است که باعث انعطاف پذیری آن با نرم افزارهای جانبی استاندارد موجود در بازار جهت استفاده بهینه از قابلیت هوشمندی سیستم های تحت شبکه شده است.

یکی دیگر از مزایای این نرم افزار طراحی و مهندسی خاصی آن است که علاوه بر اشغال حداقل بار ممکن بر روی سیستم های سرور، و هزینه های گزاف این تجهیزات را تیز متعادل کرده است. این نرم افزار از طریق شبکه های اینترنت قابلیت کنترل سیستم را با حداکثر کیفیت موجود دارد و حتی با وسایلی همچون گوشی همراه و … از سراسر دنیا می توان نسبت به مدیریت و کنترل آن اقدام کرد .

Milestone برای کنترل و مدیریت جامع نرم افزارهای خود نیز راهکارهای موثری را که برای مدیران مجموعه های وسیع و پراکنده در نقاط مختلف بسیار کاربردی است در جهت پشتیبانی هرچه بیشتر محصولات خود ارائه کرده است. علاوه بر مزایای فوق، قابلیت های هوشمند نرم افزارهای Milestone نیز شایان ذکر هستند که از جمله می توان به قابلیت جستجوی هوشمند در جزییات تصاویر ذخیره شده اشاره کرد. نرم افزارهای استانداردی هم که تا کنون به بازار ارائه شده اند همچون نرم افزار تشخیص پلاک خودرو و تشخیص چهره و شمارش افراد و … نیز با Milestone هم خوانی دارند.

نرم افزارهایی که این شرکت ارائه کرده، به قرار ذیل است:

  • XProtect Corporate
  • XProtect Expert
  • XProtect Enterprise
  • xProtect Professional
  • XProtect Express
  • XProtect NVR
  • XProtect Essential
  • XProtect Go

آموزش های مرتبط :


امتیاز بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − پنج =