مجوزهای آموزشگاه

آگهی تلویزیونی آموزشگاه فن آموزان

اطلاعـات

معرفی دوره

آموزش تعمیرات پکیج دیواری

آموزش تعمیرات پکیج دیواری آموزشگاه فن آموزان شامل سرویسکاری و تعمیرات اجزای سخت افزاری و برد الکترونیک انواع پکیج ها می باشد. در دوره آموزش تعمیرات پکیج کارآموزان به صورت عملی در کارگاه مراحل تعمیرات را انجام می دهند و با اصول عیب یابی نیز آشنا خواهند شد. این دوره توسط اساتید مجرب که خود سابقه فعالیت عملی داشته اند در آموزشگاه فن آموزان تدریس می شود.

 • معرفی به کار کارآموزان پس از پایان دوره آموزشی
 • ارائه خوابگاه مناسب برای کارآموزان عزیز شهرستانی
 • تعمیرات کامل و عملی پکیج های ایران رادیاتور و بوتان و…

توضیحات دوره (پخش کنید)

ویدئوهای آموزش تعمیرات پکیج دیواری

کارگاه فنی و حرفه ای فن آموزان

فیلم کلاس نصب و تعمیرات پکیج دیواری فن آموزان

کلیپ معرفی آموزشگاه برق فن آموزان

سرفصل های دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری

 • آموزش قطعه شناسی و نقشه خوانی پکیج های مختلف
 • آموزش تعمیرات سیستم الکتریکی پکیج
 • آموزش تعمیرات سیستم مکانیکی پکیج
 • آموزش تعمیرات دریچه گاز پکیج
 • آموزش تعمیرات سیستم جرقه زن پکیج
 • آموزش تعمیرات سیستم ترموستاتی پکیج
 • آموزش تعمیرات سوئیچ فشار هوا
 • آموزش تعمیرات فن احتراق
 • آموزش تعمیرات مبدل حرارتی چدنی
 • آموزش تعمیرات الکترود حس کننده و آتشخان
 • آموزش تعمیرات تاسیسات و شیر آلات پکیج
 • آموزش تعمیرات اجزای جانبی مرتبط با پکیج دیواری
 • آموزش عیب یابی خطاهای برد پکیج دیواری
 • آموزش عیب یابی خطاهای پکیج دیواری
 • آموزش نحوه تعویض قطعات معیوب در پکیج
 • آموزش بازو بست پکیج و اصول مونتاژ آن
 • آموزش تعمیر شستی ها و رگولاتورهای پکیج
 • و …

معرفی مدرس کلاس آموزش تعمیرات پکیج دیواری

مهندس رضا فیروزبخت

متخصص تاسیسات سرمایشی و گرمایشی

ایشان دارای سابقه 25 ساله در زمینه تاسیسات می باشند. مهندس فیروزبخت از سال 79 تا 83 به عنوان سرپرست کارگاه شرکت کشتی سازی Damen هلند مشغول به فعالیت بودند و از سال 84 تا 87 نیز بعنوان سرپرست کنترل کیفیت جوش در عسلویه فعالیت داشتند. از سوابق دیگر ایشان می توان اجرای تاسیسات مسکن مهر در مهرآباد (360 واحد) و پروژه نگین قرن فاز 3 پردیس، اجرای تاسیسات مرکزی ساختمان های الوند 1 تا 24 و اکومال رزکان البرز، همکاری در طراحی و اجرای آبنمای ایران مال با شرکت NORR کانادا و OASE آلمان را نام برد.

شهریه دوره آموزشی تعمیرات پکیج دیواری

عنوان دورههزینه دوره عادیدوره عادی با 30% تخفیفهزینه دوره خصوصی
دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری1,000,000تومان700,000تومان1,700,000تومان
دوره آموزش نصب پکیج دیواری600,000تومان400,000تومان800,000تومان

نکته مهم: پیش نیاز دوره تعمیرات، دوره نصب پکیج دیواری است و لذا شرکت در دوره تعمیرات مستلزم گذراندن دوره نصب می باشد که در صفحه آموزش نصب پکیج دیواری می توانید سرفصل ها را مشاهده نمایید. هزینه دوره نصب و تعمیرات پکیج در مجموع مبلغ 1/100/000 تومان است.

آموزش تعمیرات پکیج دیواری

هزینه دوره عادی
1,000,000تومان
هزینه دوره عادی با 30% تخفیف
700,000تومان
هزینه دوره خصوصی
1,200,000تومان

آموزش نصب پکیج دیواری

هزینه دوره عادی
600,000تومان
هزینه دوره عادی با 30% تخفیف
400,000تومان
هزینه دوره خصوصی
800,000تومان

پرسش و پاسخ های دوره تعمیرات پکیج دیواری

با سلام

برای دوستان شهرستانی دوره های خصوصی بهتر می باشد زیرا مدت زمان و ساعت برگزاری کلاس با کاراموزان عزیز هماهنگ می شود و فشرده تر هستند.

با سلام

خود آموزشگاه خوابگاه مستقل ندارد ولی با چند خوابگاه همکاری می کند و کاراموزان را با قیمت مناسب به خوابگاه های مربوطه معرفی می کند.

با سلام

بله ، در نزدیکی آموزشگاه خطوط BRT ، مترو و اتوبوس وجود دارد.

با سلام

بله ، تمامی اساتید دارای چندین سال سابقه در بازار کار هستند.

با سلام
دوره ی آموزش نصب و تعمیرات پکیج 15 جلسه می باشد.

با سلام

بله ، پس از گذراندن دوره ی آموزشی مدرک آموزشگاه که مورد تایید سازمان فنی حرفه ای نیز هست برای شما صادر می گردد.

با سلام

مدرک آموزشگاه در داخل کشور دارای اعتبار می باشد ولی چنانچه قصد دارید به خارج از کشور سفر کنید و مدرک بین المللی نیاز دارید ، آموزشگاه شما را برای گرفتن مدرک مورد نیاز به سازمان فنی و حرفه ای معرفی می کند.

با سلام

بله آموزشگاه دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای می باشد و شما می توانید در سایت فنی حرفه ای استعلام آموزشگاه فن آموزان تهران را بگیرید.

ثبت نام

راهنمایی

چنانچه درباره دوره سوالی دارید فرم زیر را پر نمایید

[gravityform id=2 title=false description=false]

دوره های پیشنهادی

lebas-min
gazsoz-min
cooler-min
lavazem khanegi-min

توضیحات کاربردی و آموزشی

شروع کار تعمیرات پکیج دیواری با دوره‌های تخصصی

دوره‌های تخصصی تعمیرات پکیج دیواری، این فرصت را به هر کارآموزی می‌دهد که بنا بر نیاز فضای بازار در یک کارگاه مجهز، اصول تعمیرات پکیج دیواری را آموزش ببیند. متأسفانه فضای آموزشی هنرستان‌ها و دانشگاه‌ها تا آنجا پیش نرفته که هر هنرجویی قادر به آزمون‌ و خطا برای یادگیری کامل حرفه خود باشد. فرصت آزمون ‌و خطایی که این روزها در برخی از آموزشگاه‌های معتبر به کارآموزان داده می‌شود. فرصتی که تا چندی پیش افراد زیرک زیردست استادکار یاد می‌گرفتند. اما امروزه با توجه به تخصصی‌تر شدن فضای تعمیرات تجهیزات سرمایشی و گرمایشی و رقابت موجود در این بازار، کارگاه‌های آموزشی این فضای تجربه‌اندوزی را به هنرجویان تقدیم نموده‌اند. فضایی که بنا بر نیاز مهارت جو تنظیم و برنامه‌ریزی‌شده است.

بازار کار تعمیرات پکیج دیواری چگونه است؟

تعمیرات پکیج دیواری یکی از محبوب‌ترین دوره‌های فنی بین کارجویان است. نیاز مبرم مردم به تعمیرکاران ماهر موجب شده که شماره تلفن‌های تعمیرکاران خوب، چون کارت معرف باارزشی بین مردم دست‌به‌دست شود. شماره تماسی که حاصل تجربه و مهارت در کار تعمیرات پکیج دیواری است. بنابراین درآمد کار تعمیرات پکیج دیواری بنا بر حوصله  بکار رفته‌ی کارآموز در یادگیری فنون کار چون سرمایه‌گذاری بلندمدتی پاسخ داده می‌شود. از طرفی هزینه‌های به‌صرفه‌ی آموزش تعمیرات پکیج دیواری در مدت‌زمان کوتاهی به هنرجو بازمی‌گردد. شهریه‌ای که سقف آن در حدود 1 میلیون تومان است و شاید برای یک تعمیرکار خوب تنها یک‌هفتم حقوق ماه آینده‌اش را شامل شود.

▼ بیشتر بخوانید ▼

ویژگی های برتر دوره های آموزشی فن آموزان

اساتید این آموزشگاه دارای مدارک معتبر و مرتبط با رشته آموزشی خود هستند و علاوه بر آن سالها تجربه فعالیت در صنعت در همان رشته مربوطه را دارند.

در صورتی که کارآموزی به دلیل غیبت و یا دلایل دیگر موفق به یادگیری در دوره ی آموزشی خود نشوند می توانند در دوره های بعدی به صورت رایگان در کلاس ها حضور داشته باشند.

آموزشگاه فن آموزان دارای مجوز رسمی از سازمان فنی حرفه ای می باشد و کارآموزان پس از اتمام دوره آموزشی برای آزمون به سازمان فنی حرفه ای معرفی خواهند شد.

آموزشگاه فن آموزان با تکیه بر کادر با تجربه خود, کارآموزان را پس از آموزش نیزبه مدت زمان نامحدود پشتیبانی خواهد نمود این پشتیبانی به صورت ارتباط مستقیم بین اساتید و کارآموزان خواهد بود.

دسترسی مناسب آموزشگاه برای تردد به ترمینال BRT , اتوبوس های شهری و تاکسی رانی (مکان آموزشگاه تقاطع خیابان ولیعصر جمهوری می باشد که دسترسی مناسبی برای تردد به نقاط مختلف تهران و حتی دسترسی مناسب برای کارآموزان عزیز شهرستانی دارد)

برای اسکان کارآموزان شهرستان خوابگاه های مجهزی در نظر گرفته شده که فاصله کمی با محل آموزشگاه دارند و کارآموزان می توانند به راحتی این مسیر را پیاده طی کنند.

کلاس های این آموزشگاه در زمان های صبح و بعد از ظهر و روزهای تعطیل قابل برگزاری است.و کار آموزان به راحتی می توانند زمان خود را با زمان کلاس ها هماهنگ کنند.

با توجه به نیاز ارتباط بین دانش و صنعت یا بازار تمامی آموزش های آموزشگاه به صورت عملی با تجهیزات بروز کارگاهی انجام می پذیرد.