آموزش تعمیرات ماکروفر ، مایکروویو و سولاردام

  • امروزه استفاده از انواع ماکروویو و سولاردم به علت سرعت بخشیدن به امر آشپزی گسترش بسیاری یافته و به یکی از وسایل ضروری آشپزخانه تبدیل شده است. به علت حساسیتی که در دستگاه ماکروویو وجود دارد تعمیر و برطرف نمودن مشکلات آن توسط خود فرد، ممکن است خطرساز بوده و به هیچ عنوان توصیه نمی گردد؛ در نتیجه تعمیرات این وسیله باید به دست تعمیرکار ماکروویو و سولاردم انجام گیرد.
  • آموزش تعمیرات ماکروفر در تهران توسط آموزشگاه فن آموزان برگزار می گردد و این آموزشگاه از اساتید بنام کشور برای تدریس به کارآموزان استفاده نموده است. دوره آموزش تعمیرات ماکروفر و سولاردم شامل دوره تعمیرات برد الکترونیکی ماکروویو و تعمیرات مکانیکی دستگاه می باشد و امکان شرکت در دوره آنلاین تعمیرات انواع مایکروویو و ماکروفر برای افراد علاقمند وجود دارد. پس از پایان دوره های آموزشی، مدرک فنی و حرفه ای تعمیرات ماکروفر و ماکروویو به افراد اعطا شده و این افراد قادر به ورود به بازار کار خواهند بود. دوره آموزش تعمیرات ماکروفر و دیگر دوره های آموزش تعمیرات لوازم خانگی به صورت عملی ویژه بازار کار می باشد.

فیلم معرفی دوره تعمیرات مایکروویو و سولاردام

ویدئو
ویدئو

پادکست معرفی دوره آموزش تعمیرات ماکروفر ، مایکروویو و سولاردام

شهریه: 1/200/000 تومان

مدت آموزش: 4 ساعت

توانایی هایی که در این دوره بدست می آورید

یادمیگیرید مشکلاتی همچون کارنکردن فر، عدم کارکرد دستگاه، نچرخیدن سینی کف، قطعی لامپ داخلی، عدم تهویه داخل دستگاه، اتصالی بدنه دستگاه را عیب یابی و تعمیر کنید.

یادمیگیرید به صورت درست و ایمن ترانس ولتاژ بالای دستگاه را تست کنید و طریقه تست خازن ولتاژ بلا، تست اصولی دیود بدنه ، موتور سنکرون و فیوز ولتاژ بالا را به صورت صحیح انجام دهید.

با انواع برندهای مایکروویو و سولاردام آشنا می شوید و با آموزش کاملی که در فن آموزان می بینید می توانید برندهای مختلف این دستگاه ها را تعمیر کنید.

یاد می گیرید دستگاه هایی که بر اثر استفاده نا صحیح به لامپ اشعه و سایر قطعات آنها آسیب وارد شده را عیب یابی و راه اندازی کنید همچنین با برنامه های پخت دستگاه آشنا می شوید.

سرفصلهای دوره آموزش تعمیرات مایکروویو و سولاردام

logo gold

شناخت انواع ماکروویوهای موجود در بازار و برند ها

آموزش اصول بازو و بست انواع ماکروویوها

آموزش تعمیرات قطعات چرخان مکانیکی

آموزش تعمیرات مسیر عبور جریان

آموزش سرویسکاری انواع ماکروویو

آموزش برندهای مطرح و پرکاربرد بازار

تشریح کامل تفاوت ماکروویو و ماکروفرها

آموزش قطعه شناسی ماکروویو

آموزش شناخت ماکروویو های قدیمی و جدید

آموزش تعمیر المنت های موجود در ماکروویو

آموزش تعمیر اشعه لیزرسولاردام ماکروویو

آموزش عیب یابی برد پنل سولار دام

آموزش نحوه عملکرد اجزای مکانیکی ماکروویو

آموزش تعمیر و عیب یابی قسمت های مختلف ماکروویو

آموزش تعویض فن داخلی ماکروویو

آموزش تعویض لامپ داخلی ماکروویو

آموزش نکات امنیتی در تعمیر ماکروویو

و…

 

نمایش بیشتر
نظرات کارآموزان دوره آموزشی تعمیرات مایکروویو و سولاردام
ویدئو
ویدئو
ویدئو

هزینه آموزش تعمیرات ماکروفر ، مایکروویو و سولاردام

شهریه عادی دوره تعمیرات مایکروفر 1/800/000 تومان
شهریه دوره تعمیرات مایکروفر با 30% تخفیف 1/200/000 تومان
شهریه خصوصی دوره عمیرات مایکروفر 2/000/000 تومان
برای یک شروع قدرتمند این ویدئو را حتما ببینید
ویدئو

نکاتی در مورد تعمیرات مایکروویو و سولاردام

  • تفاوت تعمیرکار تجربی و کسانی که در دوره های فن آموزان شرکت می کنند: در بازار تعمیرات لوازم خانگی خیلی ها می دانند که چگونه این دستگاه ها را باز و بست کنند، اما اکثر آنها توانایی تشخیص علت خرابی را ندارند.
  • باز و بسته کردن لوازم خانگی ساده است، اما، در بازار تعمیرات، تشخیص منشا مشکل مهارتی است که هر کس از آن بهره مند نیست. در این دوره یاد می گیرید که چگونه مشکل را ریشه یابی کنید و با کسب این مهارت وقت و پولتان، بابت دور ریختن قطعات، به هدر نخواهد رفت.
  • ابزار و تجهیزات مورد نیاز: برای تعمیرصحیح یک دستگاه نیازی نیست که همه ابزارهای بازار را خریداری کنید. تا زمانی که استفاده صحیح از ابزار مناسب را یاد نگرفتید وقت و پولتان را هدر ندهید. در این دوره با تجهیزات مورد نیاز برای این حرفه آشنا می شوید و نحوه صحیح انتخاب و خرید این ابزار به شما آموزش داده می شود همچنین به شما یاد می دهیم که چطور قطعات خوب را از بد تشخیص دهید و چطور آنها را با قیمت عمده خریداری کنید.
  • بازار کار و درآمد : امروزه با آموزش های غیر کاربردی و ناکارآمدی سیستم آموزشی داشتن جایگاه شغلی مناسب و کسب درآمد رضایت بخش برای گذراندن زندگی بسیار سخت شده است. اما به شما حرفه ای را آموزش می دهیم که بتوانید کسب و کار خود را داشته باشید و با مهارت کاربردی و عملی خوبی که بدست می آورید درآمد بالایی کسب کنید.
  • یادگیری اصول پایه امری ضروری برای تعمیرکاران : در این دوره روش صحیح تعمیرات هر دستگاهی در بازار ، از پیشرفته ترین لوازم خانگی گرفته تا ساده ترین این لوازم را یاد می گیرید. در این دوره با اعتماد به نفس کافی یاد می گیرید که چگونه سخت ترین عیب در تعمیرات لوازم خانگی را شناسایی کرده و بدون صدمه زدن به دستگاه آن را تعمیر کنید.
فارغ التحصیلان دوره تعمیر لوازم خانگی مشغول در بازار کار
ویدئو
ویدئو

سوالات متداول کلاس تعمیر ماکروویو و مایکروفر

این دوره بخشی از دوره جامع تعمیرات لوازم خانگی است و در طی یک جلسه (حدود 4 ساعت) برگزار خواهد شد و کارآموز می تواند به تنهایی این دوره را شرکت نماید.

شامل برند های مختلف از جمله سامسونگ و ال جی و…

بله دوره ها به صورت عملی از پایه آموزش داده می شود و مشکل خاصی از این بابت وجود ندارد.

بله خوابگاه دانشجویی ، نزدیک به آموزشگاه در نظر گرفته شده است.

بله زمان کلاس های خصوصی طبق زمان شما و استاد هماهنگ می شود.

کلاس ها هم آخر هفته و هم در اواسط هفته برگزار خواهد شد. برای اطلاع دقیق تر از ساعات برگزاری کلاس ها با آموزشگاه تماس بگیرید.

پشتیبانی نامحدود به صورت تلفنی و یا حضوری انجام می شود.

با توجه به اینکه این آموزشگاه یکی از بزرگترین موسسه ها با بیشترین تعداد کارگاه در سطح کشور است دارای زمانبندی منعطف برگزاری کلاس در طول هفته، آخر هفته ها برای کارمندان و افراد شاغل، کلاس های فشرده وبژه کارآموزان شهرستان و کلاس های تخصصی و خصوصی ویژه می باشد.

این رشته مطمئنا یکی از بهترین شاخه های فنی می باشد و بدلیل تخصصی بودن آن دارای بازار کار خوبی است. هیچ محدودیت درآمدی برای فعالیت در این شاخه جود ندارد و با مشاوره بازار کار و آموزشی که در این آموزشگاه می بینید به شما کمک می کنیم یک شغل پردرآمد را شروع کنید.

با تحویل بیش از یک میلیون متخصص در طول فعالیت آموزشگاه فن آموزان تهران و کسب رضایت این کارآموزان امروز بزرگترین تضمین یادگیری برای شما سابقه ما است و به شما تضمین میدهیم بهترین تجهیزات و اساتید را برای آموزش در اختیارتان قرار دهیم و در مسیر آموزش تا اشتغال در کنار شما باشیم.

ویژگی های دوره
دسترسی به حمل و نقل عمومی دسترسی به حمل و نقل عمومی
دوره رایگان در صورت عدم یادگیری دوره رایگان در صورت عدم یادگیری
بهره مندی از اساتید به نام و تجربه بهره مندی از اساتید به نام و تجربه
آموزش در کارگاه های مجهز آموزش در کارگاه های مجهز
پشتیبانی نامحدود پس از دوره پشتیبانی نامحدود پس از دوره
ارائه مدرک زیر نظر فنی حرفه ای ارائه مدرک زیر نظر فنی حرفه ای
برگزاری دوره در زمان آزاد کارآموزان برگزاری دوره در زمان آزاد کارآموزان
اقامت در خوابگاه مناسب اقامت در خوابگاه مناسب
نظرات کارآموزان دوره
”دوره رو 0 تا 100 آموزش دیدیم و حالا وارد بازار کار شدم و حالا درآمد خوبی دارم.“
نظر کارآموز
”استاد دوره به مباحث کاملا مسلط بودند و بی هیچ نقصی دوره رو بصورت کاملا عملی فرا گرفتیم.“
نظر کارآموز
”محیط آموزشگاه کاملا مناسب یادگیری هست و کلاسها بطوری هست که تمام تمرکز تماماً بر روی آموزش بوده و هیچ چیز جانبی مزاحم کار ما در طول دوره نشد.“
نظر کارآموز
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WeCreativez WhatsApp Support
هر سوالی درباره دوره های آموزشی دارید به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما عزیزان هستیم
سلام، چطور میتونم کمکتون کنم ؟