معرفی سانترال هوشمند پاناسونیک مدل KX-NS500

سانترال هوشمند پاناسونیک مدل KX-NS500
چکیده مطلب :

دستگاه سانترال تحت شبکه پاناسونیک مدل NS500 ،رویکرد جدید و هوشمندانه پاناسونیک برای کسب و کارهای کوچک و متوسط (تا ۲۸۸ کاربر) و بسیار کاربردی برای استفاده در شعب و مراکز شرکت های بزرگ است. پاناسونیک پس از یک وقفه نسبتا طولانی در ارائه مدل های جدید سیستم های سانترال خود، حالا با معرفی سری NS توانست بیشتر از انتظار عمل کند.

افزایش روزافزون شرکت های تجاری و استارت آپ های مختلف باعث شده تا نیاز به برقراری ارتباط با استفاده از خطوط تلفن افزایش یافته و جهت راحتی و رضایت مشتریان و همچنین موفقیت در کسب و کاری که راه اندازی نموده اید، چندین خط تلفن برقرار گردد. برای مدیریت بهتر خطوط تلفن مختلف و داشتن بستری مناسب جهت برقراری ارتباط موثر، سانترال به کمک شما آمده است.

داشتن خطوط تلفن اندک که قابلیت پاسخگویی بالایی داشته باشند برای هر شرکت و سازمانی اط موارد ضروری می باشد و نیاز است تا این سازمان ها نسبت به خریداری و نصب سانترال اقدام نمایند. انواع مختلفی از سانترال توسط شرکت های مختلف تولید می شود که هر یک دارای ظرفیت ها و ویژگی های متعددی بوده و بسته به نوع مصرف مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله قصد داریم تا به معرفی سانترال هوشمند پاناسونیک مدل KX-NS500 به طور کامل بپردازیم.

سانترال چیست و چه کاربردی دارد

حتما در ادارات مختلف مشاهده کرده اید که بخش ها و اتاق های مختلفی وجود دارد و هر یک به صورت مجزا نیازمند یک خط تلفن می باشد. در صورتی که برای هر یک از این بخش ها یک خط تلفن خریداری شود هم هزینه بالایی را نیاز دارد و هم امکان برقراری ارتباط به راحتی صورت نخواهد گرفت. تلفن های سانترال در واقع یک هسته مرکزی می باشند که خطوط شهری خریداری شده وارد آن شده و داخلی های مختلفی برای هر بخش به آن متصل می گردد.

به این طریق هر کارمند دارای یک شماره داخلی بوده و به راحتی می توان با افراد مختلف ارتباط برقرار نمود. امنیت این تلفن ها بسیار بالا بوده و به علت امکانات بی نظیری که دارند باعث شده تا استقبال از آنها بسیار گسترده بوده و به موفقیت کسب و کارها و شرکت های مختلف کمک بسیاری نماید.

از کاربردهایی که تلفن های سانترال دارند می توان به مواردی مانند برقراری ارتباط داخلی به صورت رایگان، برقراری ارتباط مشتریان با اپراتورها به صورت مستقیم، قابلیت ضبط تمامی مکالمات، دارا بودن منشی تلفنی، کمتر شدن هزینه های مخابراتی، قابلیت انتظار چندین نفر پشت خط تلفن، مدیریت و نظارت بهتر بر خطوط تلفن و … اشاره کرد. استفاده از سانترال در ادارات و سازمان های کوچک و بزرگ مانند دانشگاه ها، اماکن دولتی و نظامی و … کاربرد دارد.

تنوع تلفن های سانترال بسیار زیاد بوده و شرکت های مختلف به تولید انواع آنها می پردازند. در ادامه به معرفی سانترال هوشمند پاناسونیک مدل KX-NS500 می پردازیم.

معرفی سانترال هوشمند پاناسونیک مدل KX-NS500

یکی از جدیدترین و به روزترین تلفن های سانترال که وارد بازار شده است سانترال هوشمند پاناسونیک مدل KX-NS500 می باشد. این دستگاه از امکانات متنوعی برخوردار بوده و میزان رضایت مشتریان از آن بسیار زیاد می باشد. کیفیت تماس ها در این تلفن هوشمند بسیار بالا بوده و شرکت ها و سازمان های مختلفی از آن استفاده می کنند. این دستگاه در سال 2016 وارد بازار شد و با توجه به تعداد خطوز و کیفیتی که دارد از آن به عنوان یک سانترال اقتصادی یاد می کنند. یکی از ویژگی های بارز این تلفن اندازه کوچک تر آن نسبت به سانترال های قدیمی می باشد که از آن سانترالی ویژه ساخته است.

استفاده از سانترال هوشمند پاناسونیک مدل KX-NS500 در مکان هایی که حداکثر دارای 292 خط داخلی می باشند مفید بوده و امکان لینک کردن آن با سایر مراکز دیگر نیز وجود دارد. اما یکی از ویژگی های منحصر به فردی که این مدل سانترال دارد تحت شبکه بودن آن است که باعث شده کیفیت تماس ها بسیار بالاتر رفته و همچنین مدیریت و برنامه ریزی تماس ها نیز راحت تر صورت پذیرد.

ظرفیت داخلی سانترال هوشمند پاناسونیک مدل KX-NS500

تلفن سانترال KX-NS500 دارای ظرفیت اولیه 16 آنالوگ و 4 دیجیتال می باشد و همانطور که گفته شد می توان 292 خط داخلی را به آن متصل نمود. سه باکس NS520 و یک باکس NS500 از 16 حافظه داخلی آنالوگ برخوردار بوده و در مجموع دارای 64 داخلی آنالوگ می باشند. یکی از خصوصیات این سانترال این است که امکان وصل کردن 4 کارت دیجیتال 16 پورت را روی 4 باکسی که دارد اضافه نمود. در صورتی که نیاز دارید 128 داخلی سیپ داشته باشید می توانید 3 عدد کارت DLC16 را بر روی سانترال NS500 و شلف های NS520 نصب نمایید.

 

سانترال هوشمند پاناسونیک مدل KX-NS500

 

برخورداری از کانال دیزا

سانترال هوشمند پاناسونیک مدل KX-NS500 از دو کانال دیزا برخوردار می باشد که قابلیت معرفی داخلی های مختلف را دارد. برای افزایش دادن کانال های هدایت صوتی می توان از کارت DSP استفاده نمود که قابلیت پشتیبانی از 24 کانال را دارد. این سیستم قادر به ضبط مکالمات تا 400 ساعت می باشد. از دیگر ویژگی های این سانترال ارسال ایمیل به کاربران که به عنوان ضمیمه ارسال می گردند. همچنین در صورتی که فرد تماس نا موفقی با سانترال داشته باشد، اعلان ایمیل به کاربر ارسال می شود تا کاربر در اسرع وقت با مشتری تماس حاصل نماید.

 

امکان لینک شدن سانترال هوشمند پاناسونیک مدل KX-NS500 با سرور KX-NS1000

قابلیت One-look Networking می تواند دستگاه را بدون این که هزینه های زیادی صرف گردد گسترش داده و دستگاه را به یک سرور KX-NS1000 لینک نماید. با استفاده از این ویژگی می توان سانترال مورد نظر را از طریق شعبه های دیگر مدیریت و پیگیری نمود. این قابلیت در بسیاری از سانترال ها وجود نداشته و وجود آن یک ویژگی منحصر به فرد در سانترال به شمار می آید.

 

قابلیت یکپارچه سازی سانترال با موبایل

گاهی ممکن است کاربر در شرکت حضور نداشته باشد و کار مشتری به دلیل عدم حضور کاربر عقب بماند. سانترال هوشمند پاناسونیک مدل KX-NS500 این امکان را فراهم ساخته است تا کاربر بتواند تماس ها را با استفاده از تلفن همراه خود نیز دریافت نماید. علاوه بر آن می توان نرم افزار مخصوصی به نام SIP را بر روی گوشی هوشمند خود نصب نمود تا در صورت تماس ناموفق مشتری، شما بتوانید به صورت رایگان از طریق موبایل با مشتری تماس گرفته و شماره موبایلتان نیز بر روی گوشی مشتری نیفتد و در عوض شماره تلفن دفتر کار بر روی صفحه نمایش نقش ببندد.

 

سازگاری سانترال KX-NS500 با نرم افزارهای تلفنی

در معرفی سانترال هوشمند پاناسونیک مدل KX-NS500 باید گفت که نرم افزار کامپیوتری وجود دارد که برنامه های کاربردی مختلفی را مبتنی بر سیستم کامپیوتری به کاربران ارائه می دهد. این نرم افزار شمال برنامه های کاملا کاربردی می باشد که ارتباطات را به صورت لحظه ای ارتقا بخشیده و آن را راحت تر می کند.

 

با استفاده از این نرم افزارها می توان تماس ها را از طریق پاپ آپ پاسخ داد، وضعیت در دسترس بودن و تماس تصویری را برقرار نمود، تماس های از دست رفته را به صورت همزمان نشان داد، با استفاده از یک کلیک به دایرکتوری شرکت دسترسی پیدا کرد، با نرم افزار Outlook مایکروسافت یکپارچه سازی را انجام داد و بسیاری از موارد کاربردی دیگر که با استفاده از این سانترال برای کاربران فراهم می گردد.

 

سایر ویژگی های سانترال هوشمند پاناسونیک مدل KX-NS500

این دستگاه سانترال از تماس های تصویری H.263 و H.264 پشتیبانی کرده و می توان به راحتی در شبکه تماس تصویری برقرار نمود. علاوه بر آن این سانترال از پروتکل SIP نیز پشتیبانی کرده و قادر به پشتیبانی از تلفن هایی که تحت شبکه برندهایی که تحت پروتکل سیپ فعالیت می کنند نیز می باشد. به علاوه امکان استفاده از تلفن های آنالوگ و دیجیتال بر روی این دستگاه وجود داشته و می توان از تلفن های هیبرید نیز توسط این دستگاه سانترال استفاده کرد. سازگاری سانترال هوشمند پاناسونیک مدل KX-NS500 با سیستم DECT شما را قادر می سازد تا در صورتی که در دفتر کار خود نمی باشید و در محوطه هستید، مکالمات را بدون قطع شدن ادامه دهید.

نتیجه گیری

در این مقاله ما به معرفی سانترال هوشمند پاناسونیک مدل KX-NS500 پرداختیم و ویژگی هایی که این سانترال از ۀآن برخوردار می باشد را به طور کامل بیان نمودیم. در نتیجه این بحث ها متوجه شدیم که این سانترال، دستگاهی مدرن بوده و از ویژگی های فراوانی مانند قابلیت ارتقا کارت، قابلیت نصب Caller ID، قابلیت نصب صندوق صوتی، قابلیت نصب Door Phone، قابلیت VOIP، برنامه ریزی هوشمند، پیغام گیر داخلی، قابلیت استفاده از تلفن های آنالوگ، قابلیت استفاده از تلفن های تحت شبکه، قابلیت استفاده از تلفن های هایبرید، قابلیت نصب پیج خارجی، قابلیت استفاده از گوشی بیسیم یا DECT، قابلیت استفاده از تلفن های دیجیتال، پشتیبانی از برنامه همسان ساز تلفن با رایانه، پشتیبانی از پروتکل SIP، پشتیبانی از خطوط دیجیتال شهری pri، پشتیبانی از SIP Trunk و … برخوردار می باشد.

آموزشگاه فن آموزان برگزار کننده دوره های آموزشی از جمله آموزش نصب سانترال می باشد . برای اطلاع از نحوه برگزاری دوره ها با کارشناسان ما تماس بگیرید .

 

امتیاز بدهید
نویسنده مطلب
سیامک رشوند
سیامک رشوند

سیامک رشوند هستم فعال در حوزه نصب و تعمیر سیستم های حفاظتی و امنیتی مجتمع های مسکونی ، تجاری ،اداری و .... در این سایت در مورد نصب دوربین ها ، دزدگیرهای اماکن و منازل ، نصب اعلام حریق های متعارف و آدرس پذیر، نصب سانترال و کرکره برقی و حوزه های مرتبط دیگر مطلب می نویسم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به آموزشگاه فن آموزان فیدار می‌باشد. (طرف قرارداد با خانه کارگر)
بستن X
ارتباط با فن آموزان
تماس با فن آموزان تلگرام واتس آپ ایتا روبیکا بله
مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنین
صفحه رسمی فن آموزان در اینستاگرام کانال رسمی فن آموزان در تلگرام کانال رسمی فن آموزان در یوتیوب کانال رسمی فن آموزان در آپارات