شعبه دو آموزشگاه فن آموزان فیدار

برگزاری دوره های آموزشی مربوط به رشته های برق و الکترونیک، مکانیک خودرو و تاسیسات از سال 1389 در آموزشگاه فن آموزان آغاز شد. برگزاری کلاس های آموزشی تئوری و عملی زیر نظر متخصصان به نام و اساتید با تجربه در کارگاه های آموزشی به صورت صفر تا صد موجب تربیت تعداد بالای کارآموزان و ورود آن ها به بازار کار تخصصی و کسب درآمد بالا شده است.

آموزشگاه فنی حرفه ای فن آموزان با داشتن نماد اعتماد و فعالیت زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای، دوره های تخصصی در حوزه الکترونیک مانند دوره آموزش برق ساختمان، آموزش برق صنعتی، آموزش هوشمند سازی ساختمان، آموزش رباتیک و…؛ دوره های تخصصی در حوزه تعمیرات مانند دوره آموزش تعمیرات موبایل، آموزش تعمیرات لوازم خانگی، آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و …؛ ، دوره های کنترل ابزار دقیق مانند دوره آموزش plc ؛ دورهای تخصصی تاسیسات مانند دوره آموزش تعمیرات پکیج، آموزش لوله کشی ساختمان و …؛ و دوره های رشته های عمومی مانند دوره آموزش کافی شاپ و باریستا، آموزش کابینت سازی و … را به طور تخصصی و ویژه بازار کار با ارائه سرفصل های جامع با هدف راه اندازی کسب و کار تخصصی برگزار می کند..

محل برگزاری دوره های الکترونیک ، تعمیرات و کنترل ابزار دقیق در شعبه اصلی آموزشگاه فن موزان به آدرس تقاطع جمهوری و ولیعصر ، بالاتر از فروشگاه رفاه ، ساختمان تجاری و اداری 24 ، طبقه 6 می باشد.

دوره های تعمیرات ایسیو و کسب و کار هم در شعبه دو آموزشگاه فن آموزان برگزار می شود.

آدرس شعبه 2 تهران

تهران – میدان انقلاب – ابتدای کوچه مترو (کوچه جنتی) – جنب داروخانه دکتر ابراهیمی – پلاک 2 – واحد 7

ساعت کاری آموزشگاه

شنبه تا چهارشنبه 9 الی 18 پنجشنبه 9 الی 14

نحوه دسترسی به شعبه دو آموزشگاه فن آموزان

آدرس شعبه دو آموزشگاه فن آموزان به شرح زیر است. تهران، میدان انقلاب اسلامی، خروجی غربی مترو انقلاب اسلامی، کوچه جنتی، پلاک 2، طبقه 2، واحد7. دسترسی به محل آموزشگاه با وسایل نقلیه عمومی بسیار راحت بوده و شما می توانید با استفاده از خط 4 مترو شهری در ایستگاه مترو میدان انقلاب اسلامی پیاده شده و از خروجی غربی مترو خارج شده و به محل آموزشگاه برسید. هم چنین در صورتی که مایل به استفاده از خطوط بی آر تی شهری هستید، می توانید در ایستگاه میدان انقلاب خط چهار راه تهرانپارس – میدان آزادی پیاده شده و حدود 5 دقیقه تا رسیدن به محل آموزشگاه پیاده روی کنید.

ارائه مدرک فنی حرفه ای

ارائه مدرک دو زبانه و معتبر سازمان فنی و حرفه ای به افرادی که موفق به پشت سر گذاشتن آزمون های کتبی و عملی دروه شده در واقع جواز کسب آن ها بوده و با استناد بر آن می توانند در سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی استخدام شوند. به علاوه این مدرک به دلیل اعتبار در کشور های خارجی و بین المللی بوده مناسب افراد علاقه مند به مهاجرت کاری می باشد.

پشتیبانی نامحدود و رایگان

ارائه پشتیبانی نامحدود و پاسخگویی به تمام مشکلات از جمله سوالات تخصصی دوره و نحوه راه اندازی کسب و کار شخصی و ورود به کسب و کار توسط اساتید با تجربه از مزیت های شرکت در دوره های آموزشی فن آموزان است. تجدید دوره رایگان برای کارآموزان موجب جلب رضایت آن ها شده و نگرانی های بابت عدم یادگیری را از بین برده است.

برای ثبت نام در کلاس های آموزشی و حضور در کارگاه های مجهز به تمامی ابزار و تجهیزات تخصصی مربوط به دوره به صورت حضوری می توانید شرکت در یکی از دوره های عادی و خصوصی را انتخاب نمایید. تمامی مباحث و سرفصل های آموزشی مربوط به دوره عادی و خصوصی کاملا یکسان بوده و تنها تفاوت آن ها در زمان برگزاری و تعداد شرکت کنندگان در کلاس می باشد.

نحوه ثبت نام و شرکت در دوره ها

برای ثبت نام در دوره های عملی و جامع فن آموزان و بازددید از کارگاه ها می توانید با شماره تماس آموزشگاه به شماره 02191321001 تماس گرفته و از مشاوره ثبت نام بهره ببرید. شماره تلفن همراه 09369332063 در ساعات اداری آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد. ساعت کاری آموزشگاه از 9 الی 18 می باشد.

دوره های آنلاین آموزشگاه فن آموزان

تشکیل دوره های آنلاین آموزشی برای آن دسته از افرادی که توانایی شرکت در دوره حضوری را ندارند، از مزیت های ثبت نام در آموزشگاه فن آموزان می باشد. پکیج های آموزشی مجازی به صورت مبتدی تا پیشرفته توسط استاد دوره تدریس شده و تیم حرفه ای فیلم برداری و تدوین آن ها را تهیه کرده اند. دسترسی دائمی به فیلم های آموزشی و ارتباط با استاد دوره به نحوی است که تصور می کنید در کارگاه های عملی حاضر شده اید.

ارائه خوابگاه به افراد متقاضی

از آن جایی که درصد قابل توجهی از افراد شهرستانی به دنبال شرکت در دوره های آموزشی عملی فن آموزان و به دنبال آن راه اندازی شغل خود در شهرستان هستند، آموزشگاه برای این افراد خوابگاه هایی را نزدیک به محل آموزشگاه در نظر گرفته است. خوابگاه پسرانه امیر با امکانات بالا و هزینه مناسب در یک قدمی محل آموزشگاه به آدرس تهران، میدان انقلاب اسلامی، کوچه جنتی، پلاک 1 واقع شده است. برای مشاهده دوره های آموزشی و ثبت نام مجازی می توانید به سایت الکترونیکی آموزشگاه به آدرس https://fanamoozan.com/ مراجعه نمایید.

همچنین جهت اطلاع از لیست تمامی دوره ها، دپارتمان مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

آموزشگاه فنی حرفه ای فن آموزان
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به آموزشگاه فن آموزان فیدار می‌باشد. (طرف قرارداد با خانه کارگر)
بستن X
تماس با فن آموزان تلگرام واتس آپ ایتا روبیکا بله