آموزش نصب پکیج دیواری

نصب پکیج حرفه ای پرخطر برای افراد غیر متخصص است ؟! : نصب غیر اصولی و رعایت نکردن استانداردهای لازم برای محل قرار گیری پکیج دیواری ممکن است باعث بوجود آمدن خطرات مالی و جانی برای افراد شود. در فن آموزان تمامی این مهارت ها و اصول صحیح نصب به شما آموزش داده می شود تا بتوانید بطور کاملا صحیح و بدون بوجود آمدن مشکل انواع پکیج دیواری را نصب کنید.

تنوع بالای انواع دستگاه های پکیج دیواری : بدلیل تنوع بالای پکیج های دیواری نیروی متخصصی که بتواند همه انواع دستگاه ها را نصب کند بسیار کم است. به شما آموزشی جامع و کامل می دهیم تا بتوانید تمامی برندهای موجود در بازار را نصب کنید.

خطرات ناشی از تعمیرات نادرست : در صورتی که تعمیرکار اطلاعات کافی از تعمیرات اصولی دستگاه را در اختیار نداشته باشد می تواند خسارات جباران ناپذیر مالی و جانی را به مشتریان خود وارد کند به شما یاد می دهیم چگونه دستگاه ها را به صورت ایمن بازو بسته کنید و تعمیرات صحیح و بدون خطر برای مشتریان خود انجام دهید.

ابزار و تجهیزات مورد نیاز: برای نصب یک دستگاه نیازی نیست که همه ابزارهای بازار را خریداری کنید. تا زمانی که استفاده صحیح از ابزار مناسب را یاد نگرفتید وقت و پولتان را هدر ندهید. در این دوره با تجهیزات مورد نیاز برای این حرفه آشنا می شوید و نحوه صحیح انتخاب و خرید این ابزار به شما آموزش داده می شود همچنین به شما یاد می دهیم که چطور قطعات خوب را از بد تشخیص دهید و چطور آنها را با قیمت عمده خریداری کنید.

بازار کار و درآمد : امروزه با آموزش های غیر کاربردی و ناکارآمدی سیستم آموزشی داشتن جایگاه شغلی مناسب و کسب درآمد رضایت بخش برای گذراندن زندگی بسیار سخت شده است. اما به شما حرفه ای را آموزش می دهیم که بتوانید کسب و کار خود را داشته باشید و با مهارت کاربردی و عملی خوبی که بدست می آورید درآمد بالایی کسب کنید.

توانایی هایی که در دوره آموزش نصب پکیج دیواری بدست می آورید

انواع لوله کشی مربوط به مدار مصرفی و گرمایشی را میشناسید و می توانید لوله کشی مربوط به پکیج دیواری را انجام دهید.

با انواع سایز بندی و آلیاژ لوله ها آشنا می شوید و ابزار مورد استفاده در لوله کشی و اتصالات مربوطه را می شناسید.

با ساختار پکیج های تک مبدل و دو مبدل آشنا می شوید و می توانید در پایان دوره انواع برندهای این نوع از پکیج دیواری را به صورت استاندارد نصب کنید.

با اصول صحیح و استانداردهای نصب پکیج دیواری در محل های مختلف آشنا می شوید و می توانید به صورت استادندارد پکیج دیواری را نصب کنید.

یاد میگیرید انواع پکیج های قدیمی و جدید را به صورت اصولی بازو بسته کنید و قطعات داخل دستگاه مربوط به مدار گرمایش، مدار مصرفی را بصورت کامل بشناسید.

یاد میگیرید چگونه پکیج هایی که به مدت طولانی کار کرده اند را سرویس و نگهداری کنید و بتوانید مدارهای گرمایش و سیکل مصرفی را از روشهایی همچون اسید شویی و گرم شویی شستشو دهید.

می توانید انواع آبگرمکن های دیواری را به صورت اصولی نصب کنید و مهارت عیب یابی این دستگاه ها را بصورت کامل می آموزید.

فیلم معرفی دوره آموزش نصب پکیج دیواری

رایگان در دوره آموزش نصب آبگرمکن دیواری به ارزش 350/000 تومان

هزینه دوره آموزش نصب پکیج دیواری

عنوان دورههزینه دوره عادیدوره عادی با 30% تخفیفهزینه دوره خصوصی
نصب پکیج دیواری650,000 تومان500,000 تومان800,000 تومان
تعمیرات پکیج دیواری1,235,000 تومان950,000 تومان1,700,000 تومان

نظرات کارآموزان دوره آموزش نصب پکیج دیواری

میلاد یاری

سعید تولا

پاشا علیزاده

سرفصلهای دوره آموزش نصب پکیج دیواری

 • آموزش قطعه شناسی پکیج های دیواری
 • آموزش نقشه خوانی و شماتیک پکیج ها
 • آموزش اصول استاندارد نصب
 • آموزش نصب شیرهای ورودی و خروجی پکیج
 • آموزش نصب فن احتراق پکیج دیواری
 • آموزش نصب مبدل حرارت چدنی
 • آموزش نصب الکترود حس کننده پکیج دیواری
 • آموزش نصب برد کنترل پکیج دیواری
 • آموزش نصب سوئیچ فشار پکیج
 • آموزش نصب و تنظیم ترموستات
 • آموزش نصب و تنظیم الکترود جرقه پکیج
 • آموزش تنظیم و نصب بدنه پکیج و جایابی مناسب
 • آموزش سرویسکاری پکیج های قدیمی و جدید
 • آموزش نحوه شستوشوی پکیج برای جرم گیری
 • آموزش تنظیم استاندارد پکیج بعد از نصب
 • آموزش نصب رادیاتور دیواری
 • آموزش نصب شیرهای تخلیه و تنظیم رادیاتور پکیج دیواری
 • آموزش مرحله به مرحله نصب استاندارد و هواگیری سیستم
 • و…

نظرات کارآموزان

”این دوره پیش نیاز دوره تعمیرات پکیج هست که تونستم با گذراندن این دوره ، دوره تعمیرات رو هم به راحتی پشت سر بذارم.“

”آموزشگاه در مکان مناسبی قرار داره و کلا با وسایل نقیله عمومی 5 دقیقه فاصله دارد.“

”آموزشگاه کاملا مجهز هستش و اکثر برندهای بازار آموزش داده شد.“

می خواهم این حرفه را یاد بگیرم

گالری تصاویر

ویژگی های دوره و فرم درخواست مشاوره رایگان

دسترسی به حمل و نقل عمومی

بهره مندی از اساتید به نام و تجربه

پشتیبانی نامحدود پس از دوره

برگزاری دوره در زمان آزاد کارآموزان

دوره رایگان در صورت عدم یادگیری

آموزش در کارگاه های مجهز

ارائه مدرک زیر نظر فنی حرفه ای

اقامت در خوابگاه مناسب

سوالات متداول

مدت زمان دوره نصب پکیج 15 ساعت و نصب پکیج 30 ساعت میباشد. هر روز به مدت سه هفته به صورت فشرده برگزار میشود.

دوره از صفر و پایه آموزش داده میشود و پیش نیازی ندارد.

پس از پایان دوره مدرک آموزشگاه که زیرنظر سازمان فنی حرفه ای ، بصورت دوزبانه، در داخل کشور و در شرکت های خصوصی و دولتی دارای اعتبار هست تقدیم شما میشود. برای مدرک بین المللی، کارآموز را به سازمان فنی حرفه ای معرفی میکنیم و پس از قبولی در آزمون کتبی و عملی مدرک رسمی و بین المللی به کاراموز تعلق می گردد.

اگر کاراموز هیچ اطلاعی درمورد این دوره آموزشی نداشته باشد میبایست دوره نصب پکیج را بگذراند.

بله زمان کلاس های خصوصی طبق زمان شما و استاد هماهنگ می شود

زمان برگزاری دوره در میانه هفته هر روز از شنبه تا چهارشنبه، روزی 3 ساعت میباشد.
دوره آخر هفته در پنجشنبه و جمعه ساعت 10 تا 14 در 5 هفته برگزار می شود.

برندهای مختلف پکیج ایرانی و خارجی از جمله بوتان ، ایران رادیاتور ، ویزیمن آلمان و … و بیس کلی برندهای دیگر آموزش داده میشود.

بله چند خوابگاه دانشجویی، نزدیک به آموزشگاه در نظر گرفته شده است.

پشتیبانی به صورت نامحدود و تلفنی و یا حضوری  انجام می شود.

آموزش ها ویژه بازار کار هستند و کاراموز بعد از پایان دوره به راحتی میتواند وارد بازار شود. بله بعد از پایان دوره می توانید با استاد در ارتباط باشید.

کلاس ها معمولا به صورت تئوری و عملی برگزار میشود اما بخش عمده کلاس (حدود 90 درصد) به صورت عملی برگزار میشود .کلاس 8 تا 10 نفره برگزار میشود.

آموزش مجازی نصب پکیج دیواری

یکی از پرکاربرد ترین دوره‌های آموزشگاه فن آموزان، دوره‌ی مجازی نصب پکیج دیواری با به‌روز‌ ترین و علمی‌ترین متدها است. این دوره‌ی آموزشی با اهدافی که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم نمود، برگزار خواهد شد:

 1. در شرایطی که امکان شرکت در دوره‌های آموزشی حضوری به دلایلی چون مسافت و صرف زمان زیاد برای افراد متقاضی میسر نمی باشد، برگزاری دوره‌ی آموزش آنلاین نصب پکیج دیواری، این امکان را به افراد می‌دهد تا با صرف زمان کمتر، از دوره‌ای با کیفیتی مطابق با کیفیت و بازدهی دوره‌های حضوری بهره‌مند گردند.
 2. جلوگیری از صرف هزینه جهت اسکان و اقامت موقت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستان
 3. جلوگیری از صرف هزینه جهت رفت‌‌و‌آمد به محل برگزاری دوره‌ی آموزشی حضوری
 4. استفاده‌ی بهینه از خدمات اینترنتی و بهره‌مندی از متدهای نوین آموزشی و صرفه‌جویی در زمان و انرژی به کمک آموزش‌های آنلاین

با بررسی این اهداف در می‌یابیم که با استفاده از روش‌های آموزش نوین نصب پکیج دیواری در بستر اینترنت، نه تنها در زمان و هزینه های جاری صرفه‌جویی خواهید کرد، بلکه می‌توانید استاد و محیط کارگاهی را به خانه ببرید و در عین حال مهارت موردنیاز و دلخواهتان را کسب نمایید.

مزایا و خدمات کلاس آنلاین نصب پکیج دیواری

شما می‌توانید با شرکت در کلاس‌های مجازی نصب پکیج دیواری از مزایا و خدماتی که در ادامه آن‌ها را شرح خواهیم داد بهره‌مند گردید:

 • تمامی سرفصل‌های تدریسی در کلاس‌های حضوری، در کلاس‌های آنلاین نصب پکیج دیواری برای کارآموزان تدریس خواهد شد و کارآموزان می‌توانند از تمامی نکات و فنون یاد‌شده بهره‌مند گردند.
 • در دوره‌ی آنلاین نصب پکیج دیواری تمام نکات و پرسش های ایجاد شده برای کار آموزان به تصور کشیده می شود و این اطمینان وجود دارد که بازدهی این دوره‌ی آنلاین کاملا با بازدهی دوره‌های عملی حضوری مطابقت خواهد داشت.
 • پشتیبانی اساتید و کارشناسان آموزشگاه فن آموزان حتی پس از اتمام دوره به صورت نامحدود برای تمامی کارآموزان
 • ارائه‌ی مدرک معتبر آموزشگاهی فن آموزان و ارائه‌ی مدرک بین المللی فنی و حرفه‌ای در پایان دوره
 • امکان برقراری ارتباط بین کارآموزان و اساتید در حین برگزاری دوره و مطرح نمودن پرسش‌ها به صورت آنلاین و دریافت پاسخ از استاد مربوطه
 • ارائه‌ی جزوات به‌روز و کاربردی و تخصصی جهت برگزاری دوره‌ی امتحان مجازی برای کارآموزان دوره‌ی ‌آنلاین نصب پکیج دیواری و ارسال پستی مدرک پایان دوره
 • امکان برقراری مکالمه ی تلفنی وایجادارتباط حضوری کارآموزان با استاد دوره
 • امکان معرفی رایگان کارآموزان ممتاز با نمره ی پایانی بالاتر از 90 به سازمان فنی و حرفه ای جهت اخذ مدرک بین المللی

شما می‌توانید با شرکت در دوره‌های آنلاین موسسه‌ آموزشی فن آموزان از تمامی مزایای دوره‌های حضوری برخوردار شوید و بدون کم‌ترین کم و کاستی از امکانات متفاوت این دوره‌ها بهره‌مند شوید و مهارت و توانایی خود را به بهترین شکل چالش بکشید.

گارانتی ویژه دوره آنلاین نصب پکیج دیواری

تمام تلاش ما بهره‌مندی هرچه بهتر شما از مهارت‌ها و نکات تدریس شده در دوره‌های آموزشی آنلاین برگزار شده است. گارانتی ویژه و متفاوت آموزشگاه فن آموزان برای شرکت در دوره‌های غیر حضوری متفاوت که گواه این امر است، به شرح زیر است:

 1. برگزاری 5 جلسه ی رایگان یک ساعته به صورت حضوری و یا آنلاین جهت رفع اشکال در صورت درخواست کارآموز
 2. امکان تجدید دوره ی آموزشی آنلاین نصب پکیج دیواری در صورت عدم یادگیری کارآموزان
 3. امکان برگزاری کلاس حضوری رایگان برای کارآموزانی که در دوره‌ی آموزشی آنلاین ثبت نام نموده اند و تقاضای شرکت در کلاس حضوری را دارند ( شایان ذکر است که تیم تهیه‌ی آموزشی فن آموزان با برخورداری از بهترین و کامل‌ترین امکانات فیلمبرداری و کارگاهی و بهره مندی از اساتید مجرب، بر یادگیری کارآموزان اهتمام کامل می‌ورزد.)

 

 

آموزش نصب پکیج دیواری

آموزش نصب پکیج دیواری آموزشگاه فن آموزان به صورت عملی در کارگاه مجهز این آموزشگاه برگزار می گردد. کارآموزان شرکت کننده در دوره نصب پکیج دیواری می توانند در دوره های تعمیرات پکیج دیواری نیز شرکت کنند تا نصب سرویس کاری و تعمیرات پکیج را به صورت تخصصی و کامل فرا گیرند. کارآموزان پس از اتمام دوره به صورت کامل به نصب پکیج مسلط شده و می توانند این حرفه را برای شغل آینده خود دنبال کنند.

چگونه برای دوره های تخصصی نصب پکیج دیواری آماده شوم؟

دوره های نصب پکیج دیواری دوره هایی هستند که هر فرد جویای کاری می تواند با حداقل دانش و اطلاعات وارد آن شود. افرادی که جذب شغل نصب پکیج دیواری می شوند می توانند با ارتباط با نمایندگی های فروش در سراسر کشور کار خود توسعه دهند.

دوره های نصب پکیج دیواری مناسب چه افرادی است؟

دوره های نصب پکیج دیواری مناسب افرادی است که حداقل آشنایی لازم را با دانش مکانیک و الکترونیک پیدا کرده اند. در قدیم هر فردی که مایل به یادگیری فن به خصوصی بود نزد استاد کاری به شاگردی می رفت. ولی امروزه خیلی از دانش‌آموختگان دانشگاهی در رشته های مکانیک و الکترونیک مایل به جذب در فعالیت های تخصصی نظیر نصب پکیج دیواری هستند. این گروه از علاقه مندان می توانند با ثبت نام در دوره های تخصصی نصب پکیج دیواری به بازار کار وسیعی گام بگذارند. البته اگر دانش آموخته رشته های مربوطه نیستید ولی علاقه‌مند به شغل نصب پکیج دیواری شده اید، ما به شما گذراندن دوره نصب پکیج دیواری مقدماتی را توصیه می کنیم. شما با سپری شدن این دوره با مفاهیم اولیه نصب پکیج دیواری آشنا خواهید شد تا در آینده با گذراندن دوره نصب پکیج دیواری پیشرفته بتوانید که جذب بازار کار گسترده نصب پکیج دیواری شوید.

بازار کار و درآمد این حرفه >

بازار کار نصب پکیج دیواری

اگر در بازار کار نصب پکیج دیواری ارتباطات خوبی برقرار نمایید، می توانید به جذب و استخدام در بیشتر نمایندگی های معتبر فروش و خدمات پس از فروش نصب پکیج دیواری امیدوار باشید. البته به جز ارتباطات، تخصص و تجربه شما نیز اهمیت دارد، دو ویژگی ای که ما در دوره های آموزشی نصب پکیج دیواری به شما منتقل خواهیم نمود.

درآمد نصب پکیج دیواری

درآمد نصب پکیج دیواری درآمد به نسبت خوب و بالایی دارد، چرا که درآمد این شغل تنها به نصب پکیج دیواری محدود نمی شود، نصب پکیج دیواری با سرویس های خدمات پس از فروش آن برای افراد متخصص درآمدزایی خوبی خواهد داشت. بنابراین اگر فکر می کنید که در کار نصب پکیج دیواری می توانید موفق باشید، از هم اکنون با ثبت نام در دوره های نصب پکیج دیواری خود را آماده بازار کار گسترده این رشته نمایید.  بت نام و شرکت در کلاس های نصب پکیج دیواری آغاز راه شما برای پیوستن به بازار کار نصب پکیج دیواری خواهد بود. پس از هم اکنون برای بازار کار فردا سرمایه گذاری نمایید.

آموزشگاه فن آموزان تهران

خیابان جمهوری – بعد از تقاطع ولیعصر – بعد از فروشگاه رفاه – ساختمان تجاری و اداری 24 – طبقه 6