آموزش نصب پکیج دیواری
آموزش نصب پکیج دیواری
مجوزهای آموزشگاه

آگهی تلویزیونی آموزشگاه فن آموزان

اطلاعـات

معرفی دوره

آموزش نصب پکیج دیواری

آموزش نصب پکیج دیواری آموزشگاه فن آموزان به صورت عملی در کارگاه مجهز این آموزشگاه برگزار می گردد. کارآموزان شرکت کننده در دوره نصب پکیج دیواری می توانند در دوره های تعمیرات پکیج دیواری نیز شرکت کنند تا نصب سرویس کاری و تعمیرات پکیج را به صورت تخصصی و کامل فرا گیرند. کارآموزان پس از اتمام دوره به صورت کامل به نصب پکیج مسلط شده و می توانند این حرفه را برای شغل آینده خود دنبال کنند.

توضیحات دوره (پخش کنید)

ویدئوهای آموزش نصب پکیج دیواری

کارگاه فنی و حرفه ای فن آموزان

فیلم کلاس نصب و تعمیرات پکیج دیواری فن آموزان

کلیپ معرفی آموزشگاه برق فن آموزان

سرفصل های دوره آموزش نصب پکیج دیواری

 • آموزش قطعه شناسی پکیج های دیواری
 • آموزش نقشه خوانی و شماتیک پکیج ها
 • آموزش اصول استاندارد نصب
 • آموزش نصب شیرهای ورودی و خروجی پکیج
 • آموزش نصب فن احتراق پکیج دیواری
 • آموزش نصب مبدل حرارت چدنی
 • آموزش نصب الکترود حس کننده پکیج دیواری
 • آموزش نصب برد کنترل پکیج دیواری
 • آموزش نصب سوئیچ فشار پکیج
 • آموزش نصب و تنظیم ترموستات
 • آموزش نصب و تنظیم الکترود جرقه پکیج
 • آموزش تنظیم و نصب بدنه پکیج و جایابی مناسب
 • آموزش سرویسکاری پکیج های قدیمی و جدید
 • آموزش نحوه شستوشوی پکیج برای جرم گیری
 • آموزش تنظیم استاندارد پکیج بعد از نصب
 • آموزش نصب رادیاتور دیواری
 • آموزش نصب شیرهای تخلیه و تنظیم رادیاتور پکیج دیواری
 • آموزش مرحله به مرحله نصب استاندارد و هواگیری سیستم
 • و…

معرفی مدرس کلاس آموزش نصب پکیج دیواری

مهندس رضا فیروزبخت

متخصص تاسیسات سرمایشی و گرمایشی

ایشان دارای سابقه 25 ساله در زمینه تاسیسات می باشند. مهندس فیروزبخت از سال 79 تا 83 به عنوان سرپرست کارگاه شرکت کشتی سازی Damen هلند مشغول به فعالیت بودند و از سال 84 تا 87 نیز بعنوان سرپرست کنترل کیفیت جوش در عسلویه فعالیت داشتند. از سوابق دیگر ایشان می توان اجرای تاسیسات مسکن مهر در مهرآباد (360 واحد) و پروژه نگین قرن فاز 3 پردیس، اجرای تاسیسات مرکزی ساختمان های الوند 1 تا 24 و اکومال رزکان البرز، همکاری در طراحی و اجرای آبنمای ایران مال با شرکت NORR کانادا و OASE آلمان را نام برد.

شهریه دوره آموزشی نصب پکیج دیواری

عنوان دورههزینه دوره عادیدوره عادی با 30% تخفیفهزینه دوره خصوصی
دوره آموزش نصب پکیج دیواری600,000تومان400,000تومان800,000تومان
دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری1,000,000تومان700,000تومان1,700,000تومان

نکته مهم: پیش نیاز دوره تعمیرات، دوره نصب پکیج دیواری است و لذا شرکت در دوره تعمیرات مستلزم گذراندن دوره نصب می باشد که در صفحه آموزش نصب پکیج دیواری می توانید سرفصل ها را مشاهده نمایید. هزینه دوره نصب و تعمیرات پکیج در مجموع مبلغ 1/100/000 تومان است.

آموزش نصب پکیج دیواری

هزینه دوره عادی
600,000تومان
هزینه دوره عادی با 30% تخفیف
400,000تومان
هزینه دوره خصوصی
800,000تومان

آموزش تعمیرات پکیج دیواری

هزینه دوره عادی
1,000,000تومان
هزینه دوره عادی با 30% تخفیف
700,000تومان
هزینه دوره خصوصی
1,700,000تومان

پرسش و پاسخ های دوره نصب پکیج دیواری

با سلام

برای دوستان شهرستانی دوره های خصوصی بهتر می باشد زیرا مدت زمان و ساعت برگزاری کلاس با کاراموزان عزیز هماهنگ می شود و فشرده تر هستند.

با سلام

خود آموزشگاه خوابگاه مستقل ندارد ولی با چند خوابگاه همکاری می کند و کاراموزان را با قیمت مناسب به خوابگاه های مربوطه معرفی می کند.

با سلام

بله ، در نزدیکی آموزشگاه خطوط BRT ، مترو و اتوبوس وجود دارد.

با سلام

بله ، تمامی اساتید دارای چندین سال سابقه در بازار کار هستند.

با سلام
دوره ی آموزش نصب و تعمیرات پکیج 15 جلسه می باشد.

با سلام

بله ، پس از گذراندن دوره ی آموزشی مدرک آموزشگاه که مورد تایید سازمان فنی حرفه ای نیز هست برای شما صادر می گردد.

با سلام

مدرک آموزشگاه در داخل کشور دارای اعتبار می باشد ولی چنانچه قصد دارید به خارج از کشور سفر کنید و مدرک بین المللی نیاز دارید ، آموزشگاه شما را برای گرفتن مدرک مورد نیاز به سازمان فنی و حرفه ای معرفی می کند.

با سلام

بله آموزشگاه دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای می باشد و شما می توانید در سایت فنی حرفه ای استعلام آموزشگاه فن آموزان تهران را بگیرید.

ثبت نام

راهنمایی

چنانچه درباره دوره سوالی دارید فرم زیر را پر نمایید

دوره های پیشنهادی

package-min
cooler
fire-alarm
cctv

توضیحات کاربردی و آموزشی

چگونه برای دوره های تخصصی نصب پکیج دیواری آماده شوم؟

دوره های نصب پکیج دیواری دوره هایی هستند که هر فرد جویای کاری می تواند با حداقل دانش و اطلاعات وارد آن شود. افرادی که جذب شغل نصب پکیج دیواری می شوند می توانند با ارتباط با نمایندگی های فروش در سراسر کشور کار خود توسعه دهند.

دوره های نصب پکیج دیواری مناسب چه افرادی است؟

دوره های نصب پکیج دیواری مناسب افرادی است که حداقل آشنایی لازم را با دانش مکانیک و الکترونیک پیدا کرده اند. در قدیم هر فردی که مایل به یادگیری فن به خصوصی بود نزد استاد کاری به شاگردی می رفت. ولی امروزه خیلی از دانش‌آموختگان دانشگاهی در رشته های مکانیک و الکترونیک مایل به جذب در فعالیت های تخصصی نظیر نصب پکیج دیواری هستند.

این گروه از علاقه مندان می توانند با ثبت نام در دوره های تخصصی نصب پکیج دیواری به بازار کار وسیعی گام بگذارند. البته اگر دانش آموخته رشته های مربوطه نیستید ولی علاقه‌مند به شغل نصب پکیج دیواری شده اید، ما به شما گذراندن دوره نصب پکیج دیواری مقدماتی را توصیه می کنیم. شما با سپری شدن این دوره با مفاهیم اولیه نصب پکیج دیواری آشنا خواهید شد تا در آینده با گذراندن دوره نصب پکیج دیواری پیشرفته بتوانید که جذب بازار کار گسترده نصب پکیج دیواری شوید.

بازار کار نصب پکیج دیواری

اگر در بازار کار نصب پکیج دیواری ارتباطات خوبی برقرار نمایید، می توانید به جذب و استخدام در بیشتر نمایندگی های معتبر فروش و خدمات پس از فروش نصب پکیج دیواری امیدوار باشید. البته به جز ارتباطات، تخصص و تجربه شما نیز اهمیت دارد، دو ویژگی ای که ما در دوره های آموزشی نصب پکیج دیواری به شما منتقل خواهیم نمود.

درآمد نصب پکیج دیواری

درآمد نصب پکیج دیواری درآمد به نسبت خوب و بالایی دارد، چرا که درآمد این شغل تنها به نصب پکیج دیواری محدود نمی شود، نصب پکیج دیواری با سرویس های خدمات پس از فروش آن برای افراد متخصص درآمدزایی خوبی خواهد داشت. بنابراین اگر فکر می کنید که در کار نصب پکیج دیواری می توانید موفق باشید، از هم اکنون با ثبت نام در دوره های نصب پکیج دیواری خود را آماده بازار کار گسترده این رشته نمایید. ثبت نام و شرکت در کلاس های نصب پکیج دیواری آغاز راه شما برای پیوستن به بازار کار نصب پکیج دیواری خواهد بود. پس از هم اکنون برای بازار کار فردا سرمایه گذاری نمایید.

ویژگی های برتر دوره های آموزشی فن آموزان

اساتید این آموزشگاه دارای مدارک معتبر و مرتبط با رشته آموزشی خود هستند و علاوه بر آن سالها تجربه فعالیت در صنعت در همان رشته مربوطه را دارند.

در صورتی که کارآموزی به دلیل غیبت و یا دلایل دیگر موفق به یادگیری در دوره ی آموزشی خود نشوند می توانند در دوره های بعدی به صورت رایگان در کلاس ها حضور داشته باشند.

آموزشگاه فن آموزان دارای مجوز رسمی از سازمان فنی حرفه ای می باشد و کارآموزان پس از اتمام دوره آموزشی برای آزمون به سازمان فنی حرفه ای معرفی خواهند شد.

آموزشگاه فن آموزان با تکیه بر کادر با تجربه خود, کارآموزان را پس از آموزش نیزبه مدت زمان نامحدود پشتیبانی خواهد نمود این پشتیبانی به صورت ارتباط مستقیم بین اساتید و کارآموزان خواهد بود.

دسترسی مناسب آموزشگاه برای تردد به ترمینال BRT , اتوبوس های شهری و تاکسی رانی (مکان آموزشگاه تقاطع خیابان ولیعصر جمهوری می باشد که دسترسی مناسبی برای تردد به نقاط مختلف تهران و حتی دسترسی مناسب برای کارآموزان عزیز شهرستانی دارد)

برای اسکان کارآموزان شهرستان خوابگاه های مجهزی در نظر گرفته شده که فاصله کمی با محل آموزشگاه دارند و کارآموزان می توانند به راحتی این مسیر را پیاده طی کنند.

کلاس های این آموزشگاه در زمان های صبح و بعد از ظهر و روزهای تعطیل قابل برگزاری است.و کار آموزان به راحتی می توانند زمان خود را با زمان کلاس ها هماهنگ کنند.

با توجه به نیاز ارتباط بین دانش و صنعت یا بازار تمامی آموزش های آموزشگاه به صورت عملی با تجهیزات بروز کارگاهی انجام می پذیرد.