آموزش اینستاگرام مارکتینگ

دوره آموزش اینستاگرام مارکتینگ در آموزشگاه فن آموزان برای چه کسانی مناسب است : تکنسین ها و فارغ التحصیلان رشته های فنی که می خواهند با کمترین هزینه بیشترین مخاطب را داشته باشد افراد مشتاقی که از شغل کارمندی خسته شده، حقوق کارمندی جوابگوی هزینه‌های ایشان نیست و می‌خواهند از طریق لپ تاپ و کامپیوتر شان درآمد چشمگیری داشته باشند. همه کسانی که می خواهند بیزینس خود را شروع کنند و تصمیم دارند در کمترین زمان بهترین نتیجه را از کسب و کار خود بگیرد. شرکت ها و افرادی که از قبل بیزینس خود را دارند، اما کماکان به دنبال پیشرفت، پیدا کردن مشتریان جدید و برندسازی هستند. کسانی که می‌خواهند بر روی برند شخصی و پرسنال برند خود کار کنند تا به یک اینفلوئنسر حرفه ای تبدیل شوند. پزشکان، دندانپزشکان، پرستارها، روانپزشکان و همه مشاغلی که به نحوی با رشته پزشکی سر و کار دارند. کسانی که تصمیم دارند یک آژانس تبلیغاتی اینستاگرامی داشته باشند و می خواهند از طریق اینستاگرام به شرکت های مختلف مشاوره دهند و بعد از عقد قرارداد با این شرکت ها، به عنوان مشاور به آنها سرویس دهند. کارآفرینان، فریلنسرها و افراد خلاقی که می خواهند مخاطبینشان را به خریدار تبدیل کنند.

فیلم معرفی دوره آموزش اینستاگرام مارکتینگ

ویدئو

پادکست معرفی دوره آموزش اینستاگرام مارکتینگ

شرایط مورد نیاز جهت شرکت در دوره

حداقل سن : 14 سال

حداقل مدرک تحصیلی : سیکل

جنسیت : آقا / خانم

پیش نیاز : ندارد

پایان خدمت : نیاز ندارد

محل برگزاری : تهران و شعبات

شهریه: 3/400/000 تومان

مدت آموزش: تماس بگیرید ساعت

ویژگی‌های این دوره

نوع برگزاری : تئوری و عملی

پشتیبانی بعد از دوره : دارد

معرفی خوابگاه : دارد

کلاس رایگان مشاوره راه اندازی کسب و کار : دارد

توانایی هایی که در این دوره بدست می آورید

در این دوره یاد می گیرید چگونه برای بیزینستان یک اکانت قوی در اینستاگرام ایجاد کنید تا به کمک آن بتوانید برند سازی کرده و فالوورها را به خریدار تبدیل کنید.

یکی از موارد بسیار مهمی که قبل از شروع کسب و کار در اینستاگرام باید نسبت به آن اشراف داشته باشید، آشنایی با عملکرد و الگوریتم اینستاگرام است. در این دوره با الگوریتم اینستاگرام کاملاً آشنا شده و از این الگوریتم به نفع خود کمک می گیرید تا پیشرفتتان در اینستاگرام را تضمین کند.

در این دوره یاد می گیرید که چگونه یک بیو موفق برای اکانتتان بسازید که نشانگر حرفه ای بودن شما در کسب و کارتان باشد.

مردم به کمک هشتگ ها می توانند شما را در اینستاگرام پیدا کند. در این دوره بحثی بسیار جامع و کاملاً تخصصی درباره هشتگ ها به شما ارائه می شود که در پایان دوره به یک متخصص حرفه ای هشتگ در اینستاگرام تبدیل می شوید.

تکنیکهایی به شما آموزش داده می‌شود که به کمک آنها می توانید تعامل مخاطبین با پست هایتان را افزایش داده و در نهایت در اینستاگرام رشد چشمگیری داشته باشد.

با آموزشی گام به گام، یاد می گیرید چگونه اکانت اینستاگرامتان را به منبعی برای درآمد مالی تبدیل کنید. در این دوره یاد میگیرید که چگونه فالوورهایتان را به مشتری های وفاداری تبدیل کنید که عاشق بیزینس شما باشند و برای سرویس و محصول شما هزینه کنند.

در این دوره یاد میگیرید چگونه صدها و هزاران فالوور واقعی برای اکانت اینستاگرامتان جذب کنید.

یکی از نکاتی که این دوره آموزشی را از دوره‌هایی که دیگران ارائه می‌کنند متفاوت می‌سازد این است که در این دوره با تکنیک ها و استراتژی های عملی و کاربردی آشنا می شوید و به کمک این تکنیک ها می توانید در شبکه‌های اجتماعی برندسازی کرده و کسب درآمد کنید.

در این دوره آموزشی بحث کاملی در باره چگونگی اجرای مسابقات و جوایز در اینستاگرام مطرح می شود که به کمک آن فالوور ها و فروش شما افزایش خواهد یافت.

یاد میگیرید چگونه کپشن های متفاوت و جذابی برای پست ها و استوری هایتان بنویسید که به خرید منجر شود.

بحث بسیار جامعی در زمینه استوری های اینستاگرام ارائه می‌شود که باعث متفاوت شدن شما از رقبایتان می شود.

تکنیک هایی را یاد می گیرید که به کمک آنها می توانید در Explore Page اینستاگرام ظاهر شوید و کاری کنید که پستهایتان به طور ویروسی درپلتفرم اینستاگرام منتشر شوند.

دایرکت مسیج معدنی از طلا است. در این دوره یاد می گیرید چگونه از این معدن طلا به نفع خود استفاده کنید.

دایرکت مسیج معدنی از طلا است. در این دوره یاد می گیرید چگونه از این معدن طلا به نفع خود استفاده کنید.در دوره طلایی اینستاگرام مارکتینگ تکنیکهایی به شما آموزش داده می‌شود که بتوانید آژانس تبلیغاتی خود را بسازید. با این تکنیک ها می توانید به طور همزمان چندین اکانت اینستاگرام را مدیریت کرده و وقت بسیار کمی را برای مدیریت این اکانت ها صرف کنید. با گذراندن این دوره پیشرفته به یک مشاور اینستاگرام تبدیل خواهید شد.

در دوره طلایی اینستاگرام مارکتینگ تکنیک‌های بسیار پیشرفته چاپ پول و کسب درآمد از طریق اینستاگرام به شما آموزش داده خواهد شد.

سرفصلهای دوره آموزش اینستاگرام مارکتینگ

logo gold

انواع اکانت ها و نحوه ایجاد یک پروفایل تخصصی در اینستاگرام

نکات بسیار مهم در مورد Bio

آنالیتیک اینستاگرام

اصطلاحات فنی مهم در اینستاگرام

بررسی پرسونا و آواتار مشتری

تغییر بنیادی طرز تفکر نسبت به بیزینس

استراتژی برای برنده شدن

بررسی جامع انواع محتوا

تکنیک های تولید محتوا

منابع پیدا کردن محتوا

روشی نوآورانه برای تولید محتوا

بررسی جامع الگوریتم اینستاگرام

تکنیک های افزایش تعامل

بررسی کامل نحوه برگزاری مسابقات در اینستاگرام

هنر نوشتن کپشن های جذاب برای پست ها، استوری ها وIGTV

بحث تخصصی در زمینه استوری ها

بررسی جامع و کامل هشتگ ها

استراتژی های مختلف در استفاده از هشتگ

تکنیک های پیشرفته فالو و آنفالو کردن

بررسی کامل Explore Page و معروف شدن در اینستاگرام به صورت ویروسی

بحث کامل درباره کسب درآمد از طریق دایرکت مسیج

مواردی که در قسمت پیشرفته تدریس می شود:

تکنیک های اتوماسیون، حقایق ابهامات و ریسک ها

آشنایی با عملکرد Bot ها

نحوه صحیح تبلیغات در اینستاگرام

بررسی جامع Business Manager

روش ساختن ماشین پول سازی

و …

نمایش بیشتر
نظرات کارآموزان دوره آموزشی اینستاگرام مارکتینگ
ویدئو
ویدئو
ویدئو

هزینه آموزش اینستاگرام مارکتینگ

دوره آنلاین
دوره اینستاگرام مارکتینگ 2/930/000 تومان
ثبت نام
دوره حضوری با 30% تخفیف
دوره اینستاگرام مارکتینگ 4/890/000 تومان 3/400/000 تومان
ثبت نام
دوره خصوصی
دوره اینستاگرام مارکتینگ 2/930/000 تومان
ثبت نام

برای یک شروع قدرتمند این ویدئو را حتما ببینید

ویدئو

نکات مهمی درباره اینستاگرام مارکتینگ

بازار کار و درآمد : امروزه با آموزش های غیر کاربردی و ناکارآمدی سیستم آموزشی داشتن جایگاه شغلی مناسب و کسب درآمد رضایت بخش برای گذراندن زندگی بسیار سخت شده است.

اما به شما حرفه ای را آموزش می دهیم که بتوانید کسب و کار خود را داشته باشید و با مهارت کاربردی و عملی خوبی که بدست می آورید درآمد بالایی کسب کنید.

سوالات متداول کلاس آموزش اینستاگرام مارکتینگ

حضور در شبکه های اجتماعی برای کسب و کار ها گیج کننده است. با صد ها بایدها و نبایدها مواجه می شویم. و در نهایت موقعی که نوبت به تولید محتوای با ارزش میرسد می‌بینیم که باید برای آن زمان بسیاری را صرف کنیم. با تکنیک هایی که در این دوره به شما آموزش می دهیم می توانید محتواهای ناب و دسته اول را ایجاد کنید که به کمک آن ها مخاطبین خود را جذب کرده و در نهایت آن‌ها را به خریدار تبدیل کنید.

اینستاگرام با بیش از یک بیلیون کاربر، نه تنها یکی از بزرگترین شبکه‌های اجتماعی در جهان است، بلکه پلتفرمی ایده آل برای پیدا کردن مشتریهای واقعی است.

پروسه رشد و گسترش یک اکانت در اینستاگرام به زمان و تعهد نیازمند است اما به کمک استراتژی هایی که به شما آموزش میدهیم میتوانید زودتر به نتیجه برسید. اما زمانی که اکانت شما شروع به رشد کرد خواهید دید که همه کارهایی که کرده اید ارزشش را داشته است.

هر برندی در هر زمینه ای میتواند از اینستاگرام بهره مند شود. اما احتمالا این پلتفرم برای کسب و کارهای B2B مناسب نیست. با توجه به طبیعت تصویری و ویژوال اینستاگرام این پلتفرم بیشتر برای کسب و کارهای B2C مناسب است. اینستاگرام همچنین برای شرکت های دیجیتال که کالای فیزیکی ندارند نیز پلتفرمی فوق العاده است‌.

این زمان بستگی به فعالیتی دارد که برای ایجاد جامعه ای از فالورهایتان صرف میکنید. روشها و استراتژیهایی که در این دوره آموزشی به شما ارائه می‌کنیم کاملاً به شما کمک می‌کند تا سریعتر رشد کنید. بسیاری از شرکت‌ها در همان ماههای اول ۱۰ هزار فالوور جذب می کنند. کسانی که با تکنیک‌های بازاریابی در اینستاگرام آشنایی دارند به سرعت از دیگران سبقت می گیرند.

زمانی که می‌خواهید در اینستاگرام فعالیت کنید با سه نوع مختلف از پروفایل مواجه می شویم. توجه داشته باشید که در همه این موارد می توانید اکانت تان را به “Business Profile” تغییر دهید تا از مزایای آنالیتیک و اطلاعاتی که اینستاگرام در اختیار شما میگذارد استفاده کنید.

اعداد و ارقام به خودی خود جوابگوی این سوال هستند. اینستاگرام ماهیانه بیش از یک بیلیون کاربر فعال دارد. بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر در هر روز از اینستاگرام استفاده می کند. ایران هفتمین کشوری است که مردم آن از اینستاگرام به طرز چشمگیری استفاده می کنند. در ایران بیش از ۲۴ میلیون کاربر اینستاگرام وجود دارد. ۳۰% کاربران اینستاگرام از سرویس های ارائه شده در پلتفرم اینستاگرام استفاده می کنند. یعنی بیش از ۷ میلیون کاربر روزانه در اینستاگرام خرید کرده یا از سرویس های شرکت هایی که در اینستاگرام هستند استفاده میکنند. بنابراین ملاحظه می کنید که نمی توان این اعداد را نادیده گرفت. و اگر کسب و کار شما در اینستاگرام نباشد فرصت بزرگی را برای گسترش بیزینس و کسب درآمد از دست خواهید داد.

بله و خیر. در این دورۀ آموزشی، مسیرِ راه برای ایجاد یک اکانت موفق در اینستاگرام به شما نشان داده می شود. اگر نکاتی را که در این دورۀ آموزشی به شما ارائه می کنیم را رعایت کنید، در طول این مسیر به بیراهه نخواهید رفت. جذب فالوور و گسترش کسب و کار در اینستاگرام به فعالیت و کار منظم نیازمند است. برای رشد در اینستاگرام باید وقت بگذارید، تحقیق کنید، و خیلی از کارها را از طریق سعی و خطا امتحان کنید تا ببینید کدام روش با کسب و کار و مخاطبین شما بهتر جواب میدهد‌. اما زمانی که در اینستاگرام جا افتاده اید بیزینس و حساب بانکی‌تان از شما متشکر خواهند بود!

اینستاگرام به طرز چشمگیری در حال رشد است. اینستاگرام ابزارهای بسیار قدرتمندی را در اختیار دارد و همچنین هر روز ابزارهای قدرتمند جدیدتری را به پلتفرم خود اضافه می‌کند. بنابراین نادیده گرفتن این فضا گناهی بزرگ برای شرکت ها محسوب می شود.

به این سوال نمی توان مستقیماً پاسخ گفت، چون زمانی که شما در اینستاگرام بازاریابی می کنید، آنچه را که می کارید برداشت خواهد کرد. اینستاگرام برای شرکت هایی که بتوانند محصول خود را به تصویر بکشند بسیار مناسب است و اگر این شرکت ها برای تولید محتوا در اینستاگرام وقت صرف کنند نتایج فوق‌العاده‌ای خواهند گرفت. بنابراین اگر هوشمندانه در اینستاگرام عمل کنید و با تکنیک های اینستاگرام مارکتینگ که به شما آموزش می دهیم آشنا باشید به هیچ عنوان وقت شما تلف نشده و بالعکس نتیجه مطلوبی خواهید گرفت.

هدف اینستاگرام برقراری ارتباط شما با مخاطبین ایده آل تان از طریق تصاویر ویژوال است. مردم به تصویر عکس العمل قوی تر و بیشتری نسبت به متن نشان می دهد. و اطلاعاتی که به صورت تصویری هستند بیشتر از کلمات و حتی صداها به خاطر می‌مانند. اینستاگرام پلتفرمی موبایل محور است و این کار باعث می شود تعاملی که بین مصرف کننده و برندها وجود دارد خودمانی تر باشد‌. این مزیت، فرصتی برای کسب و کارها ایجاد می‌کند که بتوانند پیامشان را از طریق موبایلی که در جیب مخاطبین وجود دارد به آنها انتقال دهند.

اگر بخواهم به طور مختصر به سوال فوق پاسخ دهم، باید بگویم :خیر، اینستاگرام می‌تواند به رشد بیزینس شما مخصوصاً بیزینس آنلاینتان، در هر اندازه ای که باشید، کمک کند. شما مطمئنا می توانید کسب و کارتان را بدون اینستاگرام هم گسترش دهید‌ اما باید بدانید که اینستاگرام ابزاری بسیار قوی برای بازاریابی است و اگر آن را نادیده بگیرید فرصت‌های بسیار زیادی را از دست خواهید داد.

● برای کسانی که هنوز در اینستاگرام اکانتی ندارند اما می خواهند شروع موفقی داشته باشند‌ ● کسانی که در اینستاگرام حضور دارند اما می‌خواهند صفحه اینستاگرام مرتبی داشته باشند و میزان تعامل با مخاطبین خود را بیشتر کنند. استراتژی‌ها و متدهای به شما یاد می دهند که بتوانید تعامل مخاطبین را افزایش دهید ● کسانی که اکانت اینستاگرام بسیار موفقی دارند اما مطمئن نیستند که چگونه می توانند فالوور های شان را به خریدار تبدیل کنند‌. تکنیک هایی را به شما آموزش میدهیم که از قبل امتحانشان را پس داده باشد

ویژگی های دوره
دسترسی به حمل و نقل عمومی دسترسی به حمل و نقل عمومی
تجدید دوره رایگان در صورت عدم یادگیری تجدید دوره رایگان در صورت عدم یادگیری
بهره مندی از اساتید به نام و باتجربه بهره مندی از اساتید به نام و باتجربه
آموزش در کارگاه‌های مجهز آموزش در کارگاه‌های مجهز
پشتیبانی نامحدود پس از دوره پشتیبانی نامحدود پس از دوره
ارائه مدرک معتبر فنی حرفه ای ارائه مدرک معتبر فنی حرفه ای
برگزاری کلاس‌های مشاوره و کسب و کار بصورت رایگان برگزاری کلاس‌های مشاوره و کسب و کار بصورت رایگان
اقامت در خوابگاه ویژه کارآموزان شهرستانی اقامت در خوابگاه ویژه کارآموزان شهرستانی
نظرات کارآموزان دوره
”کلاس کاملا عملی بود و تمام نکات لازم برای ورود به بازار کار توسط استاد تدریس شد“
نظر کارآموز
”پس از اتمام دوره مدرک معتبر دریافت کردیم و از طریق آموزشگاه تونستم مدرک معتبر بین المللی از سازمان فنی حرفه ای کشور هم بگیرم.“
نظر کارآموز
”در مدت کوتاه تونستم تمامی مباحث مربوط به این دوره رو یاد بگیرم و کسب و کار مستقل خودم رو راه اندازی کنم.“
نظر کارآموز
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *