آموزش نصب اعلام حریق آدرس پذیر

آموزش نصب اعلام حریق آدرس پذیر بصورت تخصصی و عملی همراه با معرفی استانداردهای آتش نشانی و نظام مهندسی در این آموزشگاه بصورت عملی برگزار می گردد.

اعلام حریق آدرس پذیر تفاوت زیادی با اعلام حریق های متعارف یا کانونشنال دارد در این اعلام حریق ها واژه آدرس پذیر بدین معنی است که قابلیت های این سیستم ها افزایش داده شده است از جمله قابلیت های آنها به آشکارسازی محل دقیق حریق، قابلیت تنطیم حساسیت دتکتور ها، دارا بودن تعداد زون بیشتر و … می توان اشاره کرد این دوره آموزشی به صورت عملی همراه با برنامه ریزی نرم افزاری آن در آموزشگاه فن آموزان تهران برگزار می گردد.

فیلم معرفی دوره آموزش نصب اعلام حریق آدرس پذیر

ویدئو

پادکست معرفی دوره آموزش نصب اعلام حریق آدرس پذیر

شهریه: 2/000/000 تومان

مدت آموزش: 8 ساعت

توانایی هایی که در این دوره بدست می آورید

تمامی تجهیزات مورد استفاده در اعلام حریق آدرس پذیر را یک به یک می شناسید و با کاربرد هر کدام از این تجهیزات در این سیستم آشنا می شوید.

نحوه جانمایی استاندارد تجهیزاتی مانند پنل مرکزی، دتکتورها، شستی ها، چراغ های ریموت و … را آموزش می بینید و می توانید با استفاده از این اطلاعات سیستم اعلام حریق آدرس پذیر را برای مکان های مختلف طراحی کنید.

کابل های استاندارد در سیستم آدرس پذیر را می شناسید و نحوه سیم کشی سری و حلقوی در نصب اعلام حریق آدرس پذیر را آموزش می بینید.

با پنل های مختلف اعلام حریق آدرس پذیر در برندهای مختلف آشنا می شوید همنین نحوه نصب تلفن کننده بر روی آنها را آموزش می بینید.

انواع تجهیزات مرتبط با اعلام حریق آدرس پذیر را می شناسید و نحوه نصب هر کدام را بطور کامل آموزش می بینید.

در این دوره یادمیگرید انواع پروژه ها با هر تعداد المان و وسعت از کوچکترین ساختمان ها گرفته تا بزرگترین آنها را به راحتی طراحی، نصب و اجرا کنید.

در این دوره نحوه برنامه ریزی المان های مختلف و آدرس دهی در سیستم یکپارچه اعلام حریق آدرس پذیر در حالت های برنامه ریزی دستی و کامپیوتر به صورت کامل بیان خواهد شد.

یادمیگیرید انواع سیستم های اعلام حریق آدرس پذیری که از قبل نصب شده اند را عیب یابی و رفع عیب کنید.

سرفصلهای دوره آموزش نصب اعلام حریق آدرس پذیر

logo gold

معرفی انواع سیستم های اعلام حریق آدرس پذیر

روش آدرس دهی دستی به قطعات

روش آدرس دهی اتوماتیک به قطعات

روش آدرس دهی دیپ سوییچی

آموزش مبنای باینری برای دیپ سوییچ ها

آشنایی با بستر شبکه های اعلام حریق آدرس پذیر

آموزش نصب پنل مرکزی اعلام حریق آدرس پذیر

آموزش برنامه ریزی پنل مرکزی اعلام حریق آدرس پذیر

آموزش تنظیمات لوپ هادر نصب اعلام حریق آدرس پذیر

آموزش نصب دتکتور های حرارتی آدرس پذیر

آموزش تنظیم میزان حساسیت دتکتور حرارتی آدرس پذیر

آموزش نصب دتکتور دودی آدرس پذیر به همراه تنظیم حساسیت به دود در آنها

آموزش نصب شستی اعلام حریق آدرس پذیر

آموزش نصب چراغ ریموت اعلام حریق آدرس پذیر

آموزش نصب هشدار دهنده های نوری در اعلام حریق آدرس پذیر

آموزش نصب هشدار دهنده های صوتی در اعلام حریق آدرس پذیر

نمایش بیشتر
logo gold

آموزش نصب اینترفیس داخلی

آموزش نصب اینترفیس خارجی

آموزش نصب پایه ایزولاتور

آموزش طراحی و نصب انواع ورودی و خروجی های اعلام حریق آدرس پذیر

آموزش کابل کشی سیستم اعلام حریق آدرس پذیر

آموزش تنظیم محدوده برای دتکتورها و اجزای هشدار دهنده اعلام حریق

آموزش عیب یابی و رفع عیب انواع خطاهای پنل مرکزی

آموزش نصب صحیح بر حسب استانداردهای آتش نشانی جهانی

آشنایی کامل با استانداردها و ارائه لیست استاندارد و جزوات آموزشی

آشنایی با طراحی سیستم های آدرس پذیر

آشنای با Beam detector ها

آشنایی با Flame detector ها

آشنایی با محاسبات باطری پشتیبان

اجرای تست مختلف جهت عیب یابی سیستم

و …

نمایش بیشتر
نظرات کارآموزان دوره آموزش نصب اعلام حریق آدرس پذیر
ویدئو
ویدئو
ویدئو

هزینه آموزش نصب اعلام حریق آدرس پذیر

شهریه عادی دوره نصب اعلام حریق آدرس پذیر 2/900/000 تومان
شهریه دوره نصب اعلام حریق آدرس پذیر با 30% تخفیف 2/000/000 تومان
شهریه خصوصی دوره نصب اعلام حریق آدرس پذیر 3/400/000 تومان
شهریه دوره آنلاین با 40% تخفیف 1/700/000 تومان
تقویم کلاسی
تاریخ شروع روزها ساعت برگزاری
11 و 12 بهمن ماه سه شنبه و چهارشنبه ساعت 14 الی 17
برای یک شروع قدرتمند این ویدئو را حتما ببینید
ویدئو

نکاتی در مورد نصب اعلام حریق آدرس پذیر

چه خطراتی در صورت نصب غیر صحیح اعلام حریق آدرس پذیر متوجه افراد می شود؟ همانطور که از وظیفه سیستم اعلام حریق آدرس پذیر پیداست کارکرد این سیستم برای ساختمان ها بسیار حساس است متاسفانه امروزه در بسیاری از ساختمان ها شاهد از کار افتادن یا درست عمل نکردن این سیستم ها هستیم دلیل این موضوع نصب اعلام حریق آدرس پذیر توسط افراد غیر متخصص و استفاده از تجهیزات نامناسب است که در نهایت باعث ضررهای جانی و مالی برای افراد می شود در فن آموزان روش صحیح نصب و انتخاب اجناس را به شما آموزش خواهیم داد تا یک تکنسین حرفه ای در زمینه نصب اعلام حریق آدرس پذیر باشید.

چرا باید در انتخاب اجناس سیستم اعلام حریق آدرس پذیر نهایت دقت را کرد ؟ عدم اطلاع یک تکنیسین از تکنولوژی فنی اعلام حریق آدرس پذیر می تواند بازده سیستم را به شدت تحت تاثیر منفی قرار دهد. بطوری که سیستم در زمانی که می بایست، عملکرد صحیحی نخواهد داشت به شما یاد میدهیم تا بتوانید مشخصات فنی اعلام حریق آدرس پذیر ها را بررسی کنید و بهترین و ارزانترین سیستم را برای مشتریان خود انتخاب کنید تا بتوانید به کمک آن در مناقصات برنده شوید.

قیمت دهی و بازار تهیه اجناس : اکثر تکنسین ها در برخورد با پروژه های مختلف، بدلیل عدم آشنایی کامل با قطعات و ناتوانی در قیمت گذاری صحیح قادر به رقابت با سایر رقبای خود نیستند. این مساله دو پیامد ناکارآمد در پی دارد: اول : با ارائه قیمتِ بالا مشتری های خود را از دست می دهند. دوم: با پیشنهاد قیمت پایین ، در کسب و کار خود متضرر می شوند.

بازار کار و درآمد : امروزه با آموزش های غیر کاربردی و ناکارآمدی سیستم آموزشی داشتن جایگاه شغلی مناسب و کسب درآمد رضایت بخش برای گذراندن زندگی بسیار سخت شده است. اما به شما حرفه ای را آموزش می دهیم که بتوانید کسب و کار خود را داشته باشید و با مهارت کاربردی و عملی خوبی که بدست می آورید درآمد بالایی کسب کنید.

نظرات صوتی کارآموزان

سوالات متداول کلاس نصب اعلام حریق آدرس پذیر

مدت زمان هر دوره یک روز 6 تا 8 ساعت است

دوره اعلام حریق آدرس پذیر متعارف پیش نیاز دوره اعلام حریق آدرس پذیر آدرس پذیر است

بپس از پایان دوره مدرک آموزشگاه که زیرنظر سازمان فنی حرفه ای ، بصورت دوزبانه، در داخل کشور و در شرکت های خصوصی و دولتی دارای اعتبار هست تقدیم شما میشود. برای مدرک بین المللی، کارآموز را به سازمان فنی حرفه ای معرفی میکنیم و پس از قبولی در آزمون کتبی و عملی مدرک رسمی و بین المللی به کاراموز تعلق می گردد.

بله این مبحث هم کاملا آموزش داده می شود.

بله زمان کلاس های خصوصی طبق زمان شما و استاد هماهنگ می شود

اعلام حریق آدرس پذیر معمولا چهارشنبه ها برگزار میشود

در دوره اعلام حریق متعارف مکان دقیق حریق اعلام نمیشود اما در اعلام حریق آدرس پذیر مکان دقیق حریق اعلام میشود. در اعلام حریق متعارف نیازی به برنامه ریزی نیست اما اعلام حریق آدرس پذیر حتما باید برنامه ریزی شود.

بله چند خوابگاه دانشجویی، نزدیک به آموزشگاه در نظر گرفته شده است.

با توجه به اینکه این آموزشگاه یکی از بزرگترین موسسه ها با بیشترین تعداد کارگاه در سطح کشور است دارای زمانبندی منعطف برگزاری کلاس در طول هفته، آخر هفته ها برای کارمندان و افراد شاغل، کلاس های فشرده وبژه کارآموزان شهرستان و کلاس های تخصصی و خصوصی ویژه می باشد.

این رشته مطمئنا یکی از بهترین شاخه های فنی می باشد و بدلیل تخصصی بودن آن دارای بازار کار خوبی است. هیچ محدودیت درآمدی برای فعالیت در این شاخه جود ندارد و با مشاوره بازار کار و آموزشی که در این آموزشگاه می بینید به شما کمک می کنیم یک شغل پردرآمد را شروع کنید.

با تحویل بیش از یک میلیون متخصص در طول فعالیت آموزشگاه فن آموزان تهران و کسب رضایت این کارآموزان امروز بزرگترین تضمین یادگیری برای شما سابقه ما است و به شما تضمین میدهیم بهترین تجهیزات و اساتید را برای آموزش در اختیارتان قرار دهیم و در مسیر آموزش تا اشتغال در کنار شما باشیم.

اعلام حریق متعارف یا کانونشنال محل حریق را بصورت دقیق نمایش نمی دهد و قابل برنامه ریزی نمی باشد اما اعلام حریق های آدرس پذیر علاوه بر قابلیت برنامه ریزی با کامپیوتر محل دقیق حریق را بر روی نمایشگر خود نشان می دهند که این قابلیت برای هتل ها، بیمارستان ها و سایر ساختمان هایی که وسعت زیادی دارند بسیار مهم است.

ویژگی های دوره
دسترسی به حمل و نقل عمومی دسترسی به حمل و نقل عمومی
دوره رایگان در صورت عدم یادگیری دوره رایگان در صورت عدم یادگیری
بهره مندی از اساتید به نام و تجربه بهره مندی از اساتید به نام و تجربه
آموزش در کارگاه های مجهز آموزش در کارگاه های مجهز
پشتیبانی نامحدود پس از دوره پشتیبانی نامحدود پس از دوره
ارائه مدرک زیر نظر فنی حرفه ای ارائه مدرک زیر نظر فنی حرفه ای
برگزاری دوره در زمان آزاد کارآموزان برگزاری دوره در زمان آزاد کارآموزان
اقامت در خوابگاه مناسب اقامت در خوابگاه مناسب
نظرات کارآموزان دوره
”آموزش رو کاملا عملی سپری کردم و استاد دوره به تمامی سوالات با صبر و حوصله کامل جواب دادند.“
نظر کارآموز
”اساتید دوره تمامی مباحث مطرح شده در سرفصل ها رو به بهترین شکل ممکن و بسیار کامل پوشش دادند.“
نظر کارآموز
”آموزشها تماما از پایه و بدون هیچ پیش نیازی هست و توصیه میکنم به کسانی که مایل به یادگیری این مهارت هستند حتما در آموزشگاه فن آموزان این دوره رو سپری کنند.“
نظر کارآموز
دوره نصب اعلام حریق آدرس پذیر

آموزش مجازی نصب اعلام حریق آدرس پذیر

دوره ی مجازی آموزش نصب اعلام حریق آدرس پذیربا بهره گیری از به روزترین و کاربردی ترین تکنیک های آموزشی و استفاده از تجارب استادان مجرب و متعهد کشور در موسسه آموزشی فن آموزان، با اهداف متفاوتی صورت می گیرد. از اهداف برگزاری دوره های آموزشی آنلاین متنوع فن آموزان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دوره آموزشی آنلاین نصب اعلام حریق آدرس پذیربا هدف بهره مندی تمامی علاقه مندان از دوره  آنلاینی با کیفیت و بازدهی کاملاً مطابق با دوره های حضوری و همچنین استفاده بهینه از زمان و حذف هزینه های اضافی کارآموزان شهرستانی برگزار می گردد.
 2. حذف هزینه های ناشی از جابجایی و رفت و آمد متقاضیان از مسافت های دور به مکان تشکیل کلاس های حضوری
 3. صرفه جویی درهزینه های لازم برای اقامت موقت در خوابگاه های مکان برگزاری کلاس های حضوری برای کارآموزان شهرستان
 4. بهره مندی فن آموزان از متدهای نوین آموزشی و به روز ترین تکنیک های آموزش آنلاین، ضمن کاهش هزینه ها و مدیریت زمان با استفاده از خدماتی که بر بستر اینترنت ارائه می شوند.

با شرکت در دوره آنلاین آموزش نصب اعلام حریق آدرس پذیرعلاوه بر کسب مهارت مورد نیاز خود می ‌توانید از پیمودن مسافت های طولانی و پرداخت هزینه های ناشی از جابجایی و صرف زمان اضافی جلوگیری نمایید و از مزایای آموزش آنلاین بهره مند شوید.

مزایا و خدمات کلاس آنلاین نصب اعلام حریق آدرس پذیر

با شرکت در دوره آموزش  آنلاین نصب اعلام حریق آدرس پذیرضمن دستیابی به اهداف یاد شده از مزایا و خدماتی بهره مند خواهید شد که مواردی از این مزایا را در ادامه بررسی خواهیم نمود

 • دوره مجازی نصب اعلام حریق آدرس پذیرکاملاً با دوره های حضوری از لحاظ کیفیت و بازدهی مطابقت داشته و امکان فراگیری تمامی سرفصل های تدریسی در دوره های حضوری برای کارآموزان ثبت نامی در دوره مجازی فراهم خواهد بود.
 • در دوره آموزش مجازی نصب اعلام حریق آدرس پذیرتمامی نکات مهم و کاربردی کلاس های عملی حضوری بدون کاستی به تصویر کشیده می شود.
 • اساتید و کارشناسان با تجربه آموزشگاه فن آموزان حتی پس از اتمام دوره به پشتیبانی رایگان و نامحدود کاراموزان خواهد پرداخت.
 • اعطای مدرک معتبر آموزشگاه فن آموزان پس از اتمام دوره و همچنین امکان ارائه گواهینامه بین المللی سازمان فنی و حرفه ای به کارآموزان
 • فراهم بودن قابلیت پرسش و پاسخ آنلاین هنگام برگزاری کلاس مجازی دوره نصب درب اتوماتیک شیشه ای بین کارآموزان و استاد دوره
 • ارائه جزوات تخصصی مربوط به دوره آموزش آنلاین نصب اعلام حریق آدرس پذیر
 • برگزاری امتحان آنلاین و در نهایت ارسال پستی گواهینامه پایان دوره برای فن آموزان کلاس مجازی آموزش نصب درب اتوماتیک شیشه ای
 • قابلیت برقراری تماس تلفنی و ارتباط حضوری با استاد دوره نصب اعلام حریق آدرس پذیر
 • معرفی رایگان فن آموزان ممتازی که موفق به کسب نمره پایانی بالاتر از ۹۰ شده اند، جهت دریافت مدرک بین المللی سازمان فنی و حرفه ای

با شرکت در دوره آنلاین آموزش نصب اعلام حریق آدرس پذیرآموزشگاه فن آموزان علاوه بر بهره مند شدن از مزایای ذکر شده می‌توانید بدون صرف هزینه و زمان اضافی، از محتوای با کیفیت کاملا مطابق با محتوای دوره های حضوری بهره مند گردیده و انرژی و هزینه ذخیره شده را برف کسب مهارت دیگری نمایید.

آموزش سیستم اعلام حریق آدرس پذیر

سیستم های اعلام حریق آدرس پذیر برای محل ها و پروژه های بزرگتر مثل بیمارستان ها، دانشگاه ها، مراکز صنعتی و تجاری بزرگ، هتل ها، مراکز درمانی، مجتمع های مسکونی با واحد های زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. نحوه سیم کشی در این سیستم ها بصورت حلقه ای یا لوپ است.لوپ دو ترمینال ورودی و خروجی دارد و به این ترتیب است که سیم کشی از ترمینال خروجی لوپ در کنترل پنل شروع شده و بعد از عبور از تجهیزات مجددا به کنترل پنل و ترمینال ورودی لوپ وارد می شود.

در سیستم اعلام حریق آدرس پذیر، تمام تجهیزات شامل انواع دیتکتورها، شستی ها، آژیرها، فلشرها، ماژول ها و… می توانند روی لوپ و در کنار یکدیگر قرار بگیرند و نیازی به مسیر مجزا برای کاشف های حریق (دیتکتورها و شستی ها) و تجهیزات اعلام کننده ی حریق (آژیرها و فلشرها) نمی باشد .

در سیستم اعلام حریق آدرس پذیر، هر قطعه یک کد یا آدرس مختص به خود می گیرد و برای آن کد در کنترل پنل، آدرس یا لیبلی از محل نصب ثبت می شود. بدین منظور در زمانی که برای مثال دیتکتوری در وضعیت حریق یا خطا قرار بگیرد، شماره ی آدرس، نوع قطعه، زونی که در آن نصب شده است و مشخصات محل نصب، روی صفحه نمایش کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر، نشان داده می شود.

مراحل نصب سیستم اعلام حریق آدرس پذیر

1- انتخاب محل نصب

صرف نظر از اینکه خانه شما از قبل دارای سیستم اعلام حریق است یا اینکه شما از ابتدا شروع می کنید ، از دستورالعمل هایی برای تعیین اینکه آیا مکان های برنامه ریزی شده شما خراب است استفاده کنید. فقط یک سیستم از پیش سیم کشی شده  را با ارزش اسمی در نظر نگیرید. اطمینان حاصل کنید که تمام مکانهای مهم – مکانهای خواب ، بیرون آشپزخانه و غیره – به درستی پوشانده شده اند.

2- قطع برق (فقط واحدهای سیم کشی سخت)

مهم است که مطمئن شوید سیستم هشدار آتش خاموش است. به صفحه برق خود بروید و قطع کننده مشخص شده با “هشدار آتش” یا چیزی مشابه آن را خاموش کنید. ردیاب دود را از براکت آن پایین بکشید و تستر قلم خود را روی سیم ها نگه دارید تا مطمئن شوید که مدار خاموش است.

3- نصب براکت دتکتور

دتکتور شما یک براکت نصب دارد تا نصب و تغییر باتری را راحت تر کند. با چرخاندن دتکتور و براکت آن را بردارید. شما یک کلیک بلند را احساس خواهید کرد و می شنوید.

برای دتکتورهایی که با باتری کار می کنند ، براکت را روی سقف یا دیوار در جای خود نگه دارید. با استفاده از یک مداد روی دو سقف نصب شده روی سقف یا دیوار علامت گذاری کنید. با استفاده از مته سازگار با کیت لنگر خود ، دو سوراخ را با دقت سوراخ کنید. به دو لنگر پلاستیکی ضربه زده و سر جای خود را با دو پیچ در آن لنگرها نصب کنید. از یک پیچ گوشتی و نه مته استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که پیچ ها را بیش از حد محکم نمی کنید و براکت را نمی شکافید.

برای دکتورهای سیم کشی ، براکت شما باید روی یک جعبه برقی که قبلاً نصب شده است ، نصب شود. دو پیچ نصب را در گوشه های جعبه برقی شل کرده و براکت جدید را در جای خود بلغزانید. حتما سیم ها را همزمان از داخل براکت بکشید. برای جلوگیری از ترک خوردن براکت ، دوباره پیچ ها را با پیچ گوشتی محکم کنید.

4- اضافه کردن پاور

برای دتکتورهای با باتری ، با گرفتن ناخن انگشت یا سکه زیر زبانه ، درب باتری را بر روی دتکتور باز کنید. با این کار جای باتری آشکار می شود. واحد خاص شما ممکن است از باتری های AA ، CR123 یا 9V استفاده کند. به دنبال علامت گذاری در داخل خلیج ، انتهای مثبت (+) باتری را روی ترمینال مثبت و انتهای منفی (-) را روی ترمینال منفی نصب کنید.

برای دتکتور سیم کشی ، با قطع شدن قطع کننده ، سیم موجود را به سیستم وصل کنید. باید به سیمهایی که در آخرین مرحله از طریق براکت کشیده اید متصل شود. سیم مهار را با استفاده از سیم کش کن در معرض دید قرار دهید. مطابق با رنگهای سیم ، از مهره های سیم استفاده کنید تا سیم های مهار را با سیم های سیستم بچرخانید. سیم ها را بکشید تا مطمئن شوید از ایمن بودن آنها مطمئن هستند. اکنون مهار را به ردیاب دود وصل کنید.

5- اتصال دتکتور به پایه

این یک روش ساده پیچاندن قفل است. دتکتور را روی براکت نگه دارید و در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا در جای خود قرار گیرد. برخی از واحدهای باتری ممکن است در این مرحله بوق بزنند یا روشن شوند ، بنابراین اجازه ندهید که شما را وحشت زده کند.

6- روشن و تست کردن دتکتور

واحدهای باتری دار آماده کار هستند. اگر مجبور بودید برای سیستم سیم کشی برق را خاموش کنید ، اکنون زمان آن است که پشتیبان گیری کنید. به پنل برق برگردید و آن را به حالت روشن برگردانید. دتکتور جدید شما به احتمال زیاد بوق می زند و به شما اطلاع می دهد که زنده و سالم است. همچنین ممکن است یک چراغ LED وجود داشته باشد که نشان می دهد دتکتور قدرت دارد.

آموزشگاه نصب سیستم اعلام حریق آدرس پذیر در تهران با مدرک فنی و حرفه ای

دوره های نصب سیستم های امنیتی از جمله سیستم های اعلام حریق در آموزشگاه های مختلفی در شهر تهران، در حال برگزاری هستند. معتبرترین و با کیفیت ترین آموزشگاه ها، آن هایی هستند که مورد سازمان فنی و حرفه ای قرار گرفته اند.

این آموزشگاه ها، موظفند در انتهای دوره، مدارکی به کارآموزان، تحت عنوان مدرک فی و حرفه ای، اعطا کنند. افراد با داشتن این مدرک، برای استخدام و شروع فعالیت در بازار کار، مشکلی نخواهند داشت.

آموزش نصب سیستم اعلام حریق zeta

شرکت GLT Exports از سال 1985، محصولات و تجهیرات سیسمتم اعلام حریق زتا را آغاز کرده است. این محصولات با کیفیت مورد تایید سازمان های آتش نشانی ایران قرار دارند و دارای گواهی نامه بین المللی نیز هستند.

سیستم های اعلام حریق زتا نیز در نوع آدرس پذیر و متعارف( conventional)، در بازار موجود هستند. همچنین کنترل پنل سیستم متعارف زتا، در دو مدل ارائه شده است. مدل infinity که دارای 2 الی 12 زون می باشد که قابل نصب در محل های مجلل و باشکوه و کلیه اماکن صنعتی را دارد. مدل Premire M Plus نیز دارای 8 تا 24 زون می باشد.

برای نصب سیستم اعلام حریق زتا، ابتدا باید آن را در حالت دسترسی قرار دهید.  برای ورود به حالت دسترسی عد 1234 و سپس دکمه Ok را بزنید.

برای فعال کردن آژیر از روی پنل کنترلر، وارد کد دسترسی شده و بعد کلید  START SOUNDER را بزنید. همچنین برای قطع آژیر دکمه STOP SOUNDER را باید وارد کنید. می توانید برای پاک کردن حافظه از دکمه RESET استفاده کنید.

برای سیم بندی پایه دتکتور اعلام حریق زتا، سیم کشی بصورت موازی ست و دتکتورها پشت سر هم قرار می گیرند بصورتی که هیچ انشعابی در مدار دیده نشود. در بخش آغازین و یا پایانی هر مدار و یا زون، می توان از دتکتورهای دودی، شاسی و حرارتی استفاده کرد.

کابل سیستم اعلام حریق آدرس پذیر

کابل هایی که در سیستم اعلام حریق استفاده می شوند، چه سیستم اعلام حریق متعارف و چه آدرس پذیر، باید دارای دو ویژگی باشند:

 1. نسوز و دارای روکش سیلیکونی باشند.

سیلیکون نسوز است و در دماهای بسیار بالاو همچنین بسیار پایین، مقاوم است.

 1. در صورت استفاده در محیط هایی که امواج الکترومغناطیسی زیاد است، شیلدار باشد.

همچنین این شبه فلز در برابر اشعه های مادون قرمز ماورای بنفش، روغن ها و الکل نیز مقاومت خوبی دارد.

گارانتی ویژه دوره آنلاین نصب اعلام حریق آدرس پذیر

هدف ما در موسسه آموزشی فن آموزان یادگیری هر چه بهتر کاراموزان و مثمر ثمر واقع شدن دوره های آموزشی متنوع مجموعه، همانند دوره آموزش آنلاین نصب اعلام حریق آدرس پذیراست. گواه این ادعا ارائه ی ضمانت ها و گارانتی های ویژه ی دوره های آنلاین برگزار شده در آموزشگاه فن آموزان است. ضمانت‌هایی چون:

 • قابلیت تجدید رایگان دوره مجازی آموزش نصب اعلام حریق آدرس پذیردر صورتی که کارآموزان از یادگیری مناسبی برخوردار نشده باشند.
 • امکان برگزاری رایگان پنج جلسه رفع اشکال یک ساعته حضوری یا آنلاین به صورت کاملا رایگان (در صورت درخواست کارآموز)امکان برگزاری کلاس حضوری برای کارآموزان ثبت نامی در دوره آنلاین آموزش نصب اعلام حریق آدرس پذیر (لازم به ذکر است که گروه فن آموزان با بهره مندی از تیم فیلمبرداری مجرب و حرفه ای و اساتید زبده و امکانات کارگاهی کامل، تلاش خود را همواره برای یادگیری هرچه بهتر کارآموزان به کار می برد.)

آموزشگاه فن آموزان مجری برگزاری دوره های حضوری و آنلاین درآمد زا ویژه بازار کار از جمله دوره های آموزش تعمیرات لوازم خانگی ، آموزش تعمیرات برد الکترونیکی ، آموزش تعمیرات موبایل ، آموزش برق خودرو ، آموزش مکانیک خودرو ، آموزش plc و … با ارائه مدرک فنی حرفه ای در تهران می باشد. برای مشاهده عناوین بیش از هشتاد دوره به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

2 پاسخ به “آموزش نصب اعلام حریق آدرس پذیر”

 1. با سلام و احترام آیا حالا هم دوره آموزشی وجود دارد اگه هست چگونه می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WeCreativez WhatsApp Support
هر سوالی درباره دوره های آموزشی دارید به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما عزیزان هستیم
سلام، چطور میتونم کمکتون کنم ؟