آموزش بازیگری کودک و نوجوان

دوره آموزش بازیگری کودک و نوجوان ویژه سنین 7 تا 14 سال زیر نظر اساتید برجسته سینما و تئاتر در دپارتمان هنر آموزشگاه فن آموزان برگزار می گردد. این دوره شامل 4 درس تنفس صدا و بیان، تربیت حس، تخیل و تمرکز، کارگاه بازیگری سینما و تئاتر و خلاقیت نمایشی و بداهه پردازی است که هر کدام از این دروس به صورت جداگانه توسط اساتید برجسته سینما و تئاتر که در مجموع به مدت 80 ساعت آموزش تخصصی تدریس می شوند.

در دوره آموزش یادگیری بازیگری کدوک و نوجوان سعی بر آن شده تا طبق سرفصل های استاندارد سازمان فنی و حرفه ای و بازار کار این حرفه برگزار کنیم. از جمله سرفصل های دوره بازیگری کودک و نوجوان میتوان به آموزش اصول تجسم، تخیل و تمرکز، اصول حس گیری و تقویت حس، تمرکز بر روی حرکات، آشنایی با ریتم در بیان، شناخت اصول گفتگو (دیالوگ) در نمایش، قدرت صدا و کاربرد آن، شناخت اصول فن بیان و دیگر مباحث و آموزش های مرتبط با کلاس های خلاقیت نمایشی و بداهه پردازی و کارگاه بازیگری سینما و تئاتر اشاره کرد.

در پایان این دوره هنرجویان گواهی پایان دوره دریافت می کنند. همچنین شرکت کنندگان دوره از پشتیبانی نامحدود دوره که توسط اساتید انجام می شود برخوردار خواهند بود تا بتوانند در صورت وجود سوال یا مشورت با آنها در ارتباط باشند. لازم به ذکر است که امکان معرفی هنرجویان برتر دوره های آموزش بازیگری به پروژه های سینمایی و تئاتری نیز وجود دارد.

ویدیو معرفی دوره بازیگری کودک و نوجوان

ویدئو
شرایط مورد نیاز جهت شرکت در دوره

حداقل سن : 14 سال

حداقل مدرک تحصیلی : سیکل

جنسیت : آقا / خانم

پیش نیاز : ندارد

پایان خدمت : نیاز ندارد

محل برگزاری : تهران و شعبات

شهریه: 6/000/000 تومان
مدت آموزش: 80 ساعت
ثبت نام در کلاس مجازی ثبت نام در کلاس حضوری
ویژگی‌های این دوره

نوع برگزاری : تئوری و عملی

پشتیبانی بعد از دوره : دارد

معرفی خوابگاه : دارد

کلاس رایگان مشاوره راه اندازی کسب و کار : دارد

توانایی هایی که در این دوره بدست می آورید

همزمان با هر جمله ای که به زبان می آوریم تنفس ما نیز خود به خود در جریان است. در این لحظه اگر نتوانیم تنفس خود را کنترل کنیم قطعا جمله را به بدترین شکل ممکن بیان کرده ایم. که در بازیگری نباید اینطور باشد. در بازیگری و به خصوص بازیگری تئاتر یکی از ابزارهای مهم بازیگر صدای اوست. و این صدا در بازیگری اگر پخته و پرحجم نباشد فاقد ارزش است. همانطور که می دانید بیان چه در بازیگری و چه در زندگی نقش مهمی را ایفا می کند. چرا که اگر کلمات و جملات با بیان درستی گفته نشوند نا مفهوم اند و شنونده نمی تواند با شما ارتباط برقرار کند و بفهمد شما دقیقا چه می گویید. پس در بازیگری و در سینما و تئاتر که شنونده فقط شنونده است و قدرت گفتگو با شما را ندارد باید بیان درستی داشته باشید تا شنونده دقیقا کلمات و جملاتی را که شما بر زبان می آورید را بشنود و بفهمد. شما در این دوره طرز درست نفس کشیدن در هنگام حرف زدن را خواهید آموخت، صدای شما به صدایی پخته و پرحجم تبدیل می شود و به بیان درستی خواهید رسید.

احساس، تخیل و تمرکز از دیگر ابزارهای مهم یک بازیگر هستند که باید آنها را شناخت، تربیت و تقویت کرد. شما در این دوره به شناخت درستی از احساسات خواهید رسید و توانایی به وجود آوردن هر احساسی در خود را به عنوان بازیگر به دست می آورید. تخیل شما هدفمند می شود و توانایی تخیل کردن در شما بالا می رود. همچنین عدم تمرکزی از آن رنج می بردید از بین رفته و صاحب تمرکزی قوی می شوید.

همانطور که واضح است سینما و تئاتر تفاوت های زیادی با هم دارند که قطعا بازیگری در آنها هم متفاوت است. در تئاتر ما با قراردادهای نمایشی و تئاتری دست و پنجه نرم می کنیم اما در سینما همه چیز باید بر اساس واقعیت باشد. که این یکی از آن تفاوت ها به شمار می رود. در این دوره شما فرق بازیگری در سینما و تئاتر را خواهید آموخت و توانایی بازیگری در این دو مدیوم را به دست خواهید آورد.

بازیگری که خلاقیت نداشته باشد و بداهه پرداز نباشد بازیگر نیست. زیرا چه در سینما و چه در تئاتر اگر کاملا بر اساس متن پیش برویم و بازی کنیم ممکن است بازیمان مصنوعی به نظر برسد. این را نباید فراموش کرد که بازیگر در جایگاه خود مانند طراح صحنه، طراح گریم و دیگر طراحان یک طراح است و باید بازیش را طراحی کند و شخصیت جدیدی از خود خلق کند. گاهی چه بر روی صحنه تئاتر و چه مقابل دوربین ممکن است بر اثر اتفاقات غیرمنتظره چه خودمان و چه بازیگر مقابلمان نتوانیم بازی را قطع و یا بر اساس متن عمل کنیم، در نتیجه باید به بداهه پردازی رو آورده و با بداهه پردازی داستان را پیش ببریم که این در نوع خود یک موقعیت ویژه است و باید خود را از قبل برای آن آماده کرد. در این دوره شما به توانایی خلاقیت و بداهه پردازی در بازیگری خواهید رسید و با به دست آوردن این توانایی ها مانند توانایی های دیگر، بازیگران بهتری خواهید شد.

یکی ازعواملی که در بازیگری دست و پای ما را می بندد عدم اعتماد به نفس و خود باوری است چرا که همیشه فکر کرده ایم ما نمی توانیم و خودمان را باور نداشته ایم. یکی دیگراز ابزارهای یک بازیگر اعتماد به نفس و خودباوری است که در این دوره آن را به دست خواهید آورد.

مدرسین دوره آموزش بازیگری کودک و نوجوان
طاها محمدی

طاها محمدی

متولد 1363 در تهران، برنده جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم کوتاه آپولیا ایتالیا در سال 2013، برنده جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم کوتاه فیکه پرتغال در سال 2013، برنده جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره استانی تئاتر فجر استان تهران در سال 1395، برنده جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت در سال 1396، بازیگر، نویسنده و کارگردان، بازیگر فیلم ها و نمایش هایی چون به عبارتی، بیشتر از 2 ساعت، درد، روال عادی، این آب آشامیدنی نیست، سگ گرافی، کنتس کاتلین، دروغ رستاخیز، شاهدین اعدام، کله گنده، آکتور، ذات یا ضات، در اسکله، اضطراری، غرب غم زده، خواستگاران مهری ناز، روز فرشته، پینوکیو می خواهد بمیرد، کلفت ها، نبش قبر، طعم گس مرگ، اگر شبی از شب های تهران مسافری، چیزی یادم نمیاد، من تا مرز من، دومینو، گاردن پارتی در انتظار گودو، گذر پرنده ای از کنار آفتاب، پاره خط، و...، نویسنده و کارگردان فیلم ها و نمایش هایی چون به عبارتی، سرکلانتر خوش قلب، کورلی، این آب آشامیدنی نیست، دروغ رستاخیز، شاهدین اعدام، موسیقی مجلسی، گاردن پارتی در انتظار گودو، و...

قاسم عبداللهی

قاسم عبداللهی

متولد 1368 در ایلام، دارای مدرک کارشناسی کارگردانی سینما از دانشگاه سروش تهران، دارای مدرک کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز، نویسنده، کارگردان، بازیگر، مدیر فیلمبرداری و مدرس، عضو پیوسته کانون کارگردانان خانه تئاتر، برنده جایزه بهترین فیلمبرداری جشنواره فیلم کوتاه پینک سیتی هندوستان در سال 2022، برنده جایزه بهترین فیلمنامه جشنواره فیلم کوتاه پینک سیتی هندوستان در سال 2022، نامزد دریافت جایزه بهترین فیلمبرداری جشنواره فیلم کوتاه دریچه در سال 1397، نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم بخش بین الملل جشنواره بین المللی سیمرغ در سال 1398، برنده جایزه سوم بازیگری مرد جشنواره بازیگری تکنفره سروش در سال 1396، داور جشنواره نمایشنامه خوانی و اجراخوانی مهرگان در سال 1398، نویسنده و کارگردان فیلم هایی چون آخرین داستان، تداعی در روزهای تباهی، یک اتفاق ساده در یک روز معمولی، یارکمکی، فردا، بن بست، مسابقه، جای گرم و...، کارگردان نمایش هایی چون دهانی پر از کلاغ، دکترای کامل، عادل ها، تکرار، تئاتر بی حیوان و...، بازیگر نمایش ها و فیلم هایی چون دهانی پر از کلاغ، هیله، موسیقی مجلسی، تکرار، بی صاحاب، ژنرال مظفر، بیدرمن و آتش افروزان، آدم و گناه، ستایش، گوشت تلخ و...، مدیر فیلمبرداری فیلم هایی چون فردا، مسابقه، اسب، استیصال، شب بخیر، تامینات، آسمانی با ارتفاع کم، میعاد خونین و...

مرجان آقانوری

مرجان آقانوری

متولد 1372 در قزوین، دارای مدرک کارشناسی ارشد بازیگری از دانشگاه هنر تهران، کارگردان ، بازیگر و مدرس، برنده جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره بین المللی تئاتر فجر در سال 1398 و 1401، برنده جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره بین المللی سیمرغ در سال 1398، برنده جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره ملی آرخه در سال 1398، برنده جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره دانشجویی فجر در سال 1399، برنده جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره ملی جشنواره ملی ادیبان در سال 1398، برنده جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره ملی مونودرام های کوتاه بانو در سال 1397، برنده جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره سراسری مهر واله در سال 1400، برنده جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره سراسری تئاتر فتح خرمشهر در سال 1401، برنده جایزه دیپلم افتخار بهترین کارگردان جشنواره دانشجویی فجر در سال 1399، برنده جایزه دوم بازیگری زن جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران در سال 1398، برنده جایزه دوم خوانشگر زن جشنواره نمایشنامه خوانی بهارستان در سال 1397، برنده جایزه دوم بازیگری زن جشنواره جشنواره منطقه ای طنز دیواندره در سال 1397، برنده جایزه دوم بازیگری زن جشنواره ملی مونولوگ ایذه در سال 1399، برنده جایزه سوم بازیگری زن جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان در سال 1396، برنده تقدیر ویژه بازیگری زن جشنواره منطقه ای زاگرس در سال 1396، برنده تقدیر بهترین اجرا جشنواره ملی آنلاین نور موضعی در سال 1400، کارگردان نمایش هایی چون تهمینه خوانی، مجلس رستم و تهمینه، نقص عضو و...، بازیگر نمایش ها و فیلم هایی چون هناسه، رویای کاغذی، کافکا با من سخن بگو، اسب چشمه، عاشقستان، دو بیگانه تابع سرنوشتی مشترک، به صرف چای و گلوله، تلخک و قندک، کاتلین، اسرار کوهپایه، آلا، دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد، قصه های در گوشی، ناآرامسایشگاه، آهوی پیشونی سفید، آشنا، روسپید، اسکیزوفرنی، آغوش، راز گل سرخ، خانه سرد است، با کمال احترام، یه لغزضش کوچولو، مقام من و...

سرفصل های آموزش بازیگری کودک و خردسال

logo gold
دروس تربیت حس، تمرکز و تخیل

آموزش شناخت و تربیت حافظه ها (حسی، عضلانی، عاطفی)

آموزش تنهایی در جمع (لحظه خلوت شخصی)

آموزش اصول تجسم، تخیل و تمرکز

آموزش اصول حس گیری و تقویت حس

آموزش اصول وانمود سازی و باورپذیری

آموزش تمركز و قدرت بخشیدن به آن

آموزش غلبه به تنش های فیزیكی و روانی (رها سازی)

آموزش تقویت حواس پنج گانه

آموزش آشنایی با حجم اندازه و شکل اجسام

آموزش تمرکز بر روی حرکات

آموزش آشنایی با حس در بازیگر و اصول حس گیری او

آموزش تقلید اشیاء، حیوانات، آدمها و…

logo gold
دروس تنفس، صدا و بیان

تمرینات چگونه نفس کشیدن

تمرینات نفس گیری درست برای ادای کلمات

آموزش قدرت صدا و کاربرد آن

آموزش دانش چگونگی استفاده از صدا

آموزش آشنایی با تمرکز در بیان

آموزش هدایت هوا به درون شکم

آموزش آشنایی با انواع صدا و چگونگی استفاده از آنها

آموزش شناخت اصول فن بیان

آموزش آشنایی با طرز صحیح ادای كلمات

آموزش شناخت اصول قدرت صدا و کاربرد آن

آموزش آشنایی با تأثیر چگونگی ارتباط اشخاص در بیان

آموزش آشنایی با تأثیر شرایط و موقعیت در بیان

آموزش آشنایی با ریتم در بیان

آموزش شناخت اصول گفتگو (دیالوگ) در نمایش

آموزش شناخت و رعایت ریتم در بیان، سكوت و مكث

logo gold
دروس خلاقیت نمایشی و بداهه پردازی

آموزش طرز استفاده از تکنیک بداهه

آموزش عمل در لحظه غیرمنتظره

آموزش ارتباط مستقیم با تماشاچی

آموزش به وجود آوردن لحظات خارج ازمتن

آموزش بازی بدون متن

آموزش بداهه سازی بر روی نقش

آموزش عکس العمل خلاقانه در مواجهه با بحران

آموزش یافتن راه حل منطقی و درست برای حل مشکل

logo gold
کارگاه بازیگری سینما و تئاتر

آموزش بازی به شیوه ی كهن و آیینی

آموزش ارتقاء قدرت دید و مشاهده در بازیگر

آموزش اصول وانمود سازی و باورپذیری

آموزش غلبه بر تنش های فیزیكی و روانی (رها سازی)

آموزش دقت و توجه صحنه ای

آموزش انواع كشمكش

آموزش اصول گفت و گو در نمایش

آموزش تحلیل رویداد

آموزش چگونگی ارتباط اشخاص

آموزش مفهوم موقعیت

آموزش دراماتیك كردن رویداد ساده

آموزش انواع لوگ و مفهوم آن (مونولوگ، سولی لوگ، دیالوگ و…)

آموزش رسیدن به نقش از درون به بیرون و بالعکس

آموزش آشنایی با پیچیدگی، بحران، تعلیق و فاجعه در نمایش

آموزش آشنایی با نقطه اوج و فرود در نمایش

آموزش آشنایی با انواع بازیگری طبیعی، تیپ، شخصیت و فیزیکی

آموزش استفاده و فهم اصطلاحات سینمایی

آموزش اجرای قطعات گوناگون تئاتر بر اساس دكوپاژ و دوربین

آموزش شیوه صحیح بازی و حفظ راكورد ها در تقطیع سكانس بر اساس دكوپاژ كارگردان

آموزش مفهوم پرده سینما و صفحه تلوزیون در مقایسه با تئاتر

آموزش مفهوم قابلیتها و نوع بازی برای دوربین

آموزش روش مقایسه فن بیان در سینما و تئاتر

آموزش اصول قدرت صدا و كاربرد آن در سینما

هزینه آموزش بازیگری کودک و نوجوان

دوره آنلاین
بازیگری کودک و نوجوان
درحال ضبط
ثبت نام
دوره حضوری
با 30% تخفیف
بازیگری کودک و نوجوان
8/600/000 تومان
6/000/000 تومان
ثبت نام
دوره خصوصی
بازیگری کودک و نوجوان
10/200/000 تومان
ثبت نام
عنوانظرفیتثبت نام
بازیگری کودک و نوجوان - 31 تیر ماه یکشنبه و دوشنبه ها ساعت 14 الی 186 نفرثبت نام

برای یک شروع قدرتمند این ویدئو را حتما ببینید

ویدئو

چرا دوره بازیگری کودک و نوجوان در فن آموزان را شرکت کنم؟

  • دوره آموزش بازیگری کودک و نوجوان در دپارتمان هنر های نمایشی آموزشگاه فن آموزان به صورت جامع برگزار میشود.
  • کامل ترین سرفصل های آموزشی از جمله دروس تربیت حس، تمرکز و تخیل، دروس تنفس، صدا و بیان، دروس خلاقیت نمایشی و بداهه پردازی و کارگاه بازیگری سینما و تئاتر را ارائه و آموزش خواهیم داد.
  • دوره بازیگری کودک و نوجوان به صورت حضوری و زیر نظر اساتید مجرب و با تجربه هنر و سینما و تئاتر برگزار میشود.
  • این دوره به مدت 80 ساعت آموزش تخصصی و عملی و تحت عنوان چهار درس تخصصی بازیگری میباشد.
  • بعد از پایان دوره انتظار داریم که شرکت کنندگان دوره بازیگری کودک تسلط کامل بر همه سرفصل های آموزش داده شده را داشته باشند.
  • در پایان دوره و پس از اتمام سرفصل های دوره در صورتی که هنر جویان در آزمون نمره قبولی را کسب کنند مدرک بازیگری آموزشگاهی صادر و به شرکت کنندگان اعطا می شود.
  • امکان معرفی هنرجویان کودک و نوجوان برتر دوره های آموزش بازیگری به پروژه های سینمایی و تئاتری نیز وجود دارد.
  • امکان پرداخت هزینه های شرکت در دوره به صورت اقساطی وجود دارد.
امتیاز بدهید
آموزشگاه فنی حرفه ای فن آموزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به آموزشگاه فن آموزان فیدار می‌باشد. (طرف قرارداد با خانه کارگر)
بستن X
تماس با فن آموزان تلگرام واتس آپ ایتا روبیکا بله
مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنین
صفحه رسمی فن آموزان در اینستاگرام کانال رسمی فن آموزان در تلگرام کانال رسمی فن آموزان در یوتیوب کانال رسمی فن آموزان در آپارات