کنترل وضوح فضایی جانمایی

[av_one_full first]

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]

کنترل وضوح فضایی جانمایی

پنجره وضوح فضایی را باز می کنیم. سطرها متناظر با نواحی در الگو هستند. دو ستون سمت راست ، یعنی وضوح و میدان دید شامل عکس هستند. سطر پایینی جدول متناظر با نزدیکترین ناحیه دوربین است. رنگ پس زمینه مستطیل های موجود در اولین ستون ، با رنگ تخصیصی به ناحیه پر شده است. اسم ناحیه و مقدار معیار تخصیصی به باند ناحیه نمایش داده می شود.

ستون وضوح شامل قطع های از تصویر فرد در هر ناحیه است و شامل کل تصویر نیست. میدان دید قطعات کمتر از میدان دید واقعی است ، اما وضوح افراد به طور دقیق متناظر با تصاویر واقعی است .

Capture

همان طور که مشخص شد ، شبیه سازی ، دقت بالا، به کارگیری آسان انواع معیارها و استانداردها و راحتی به دست آوردن پارامترهایی که نیاز به محاسبات پیچیده دارند ، تنها با به کارگیری انواع نرم افزارهای طراحی میسر می شود که رایگان بودن و دسترسی on line به این نرم افزارها تأثیر به سزایی در رشد به کارگیری آنها دارد و شاید اجرای پروژه های بزرگ با کیفیت بالا تنها از این طریق امکان پذیر باشد .  

مطالب مرتبط

آموزش های مرتبط :

[/av_textblock]

[/av_one_full][av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]


سایدبار


[/av_textblock]