آموزش تعمیرات لوازم سرمایشی و گرمایشی

  • آموزش تعمیرات لوازم سرمایشی و گرمایشی شامل آموزش تعمیرات مکانیکی و تعمیرات برد این سیستم ها می باشد که به صورت عملی در کارگاه مجهز این آموزشگاه برگزار می گردد این دوره بسیار کاربردی و شغلی پردرآمد می باشد همچنین اساتید این دوره مهندسین مجرب و دارای سابقه کار عملی در صنعت هستند. کارآموزان پس از اتمام دوره آموزش تعمیرات لوازم سرمایشی و گرمایشی به راحتی و با اعتماد به نفس کامل می توانند وارد بازار کار شوند.

فیلم معرفی دوره آموزش تعمیرات لوازم سرمایشی و گرمایشی

پادکست معرفی دوره

شهریه: 3/300/000 تومان

مدت آموزش: 45 ساعت

توانایی هایی که در این دوره بدست می آورید

یادمیگیرید انواع پکیج های قدیمی و جدید را به صورت اصولی بازو بسته کنید و قطعات داخل دستگاه مربوط به مدار گرمایش، مدار مصرفی را بصورت کامل بشناسید

یادمیگیرید به صورت صحیح دستگاه های قدیمی و جدید را بازو بسته کنید و قطعات داخل آنها را یک به یک بشناسید و با سیکل کاری دستگاه به صورت کامل آشنا شوید.

یادمیگیرید انواع پکیج را بازو بسته و عیب یابی کنید و تعمیرات مربوط به مشکلاتی همچون گرم نکردن آب مصرفی، گرم نکردن گرمایش شوفاژ، جوش آوردن دستگاه، نشتی آب و گاز پکیج دیواری، ایجاد صدای زیاد هنگام کارکرد، کارنکردن یا راه اندازی نشدن پکیج دیواری و… را انجام دهید.

کولرهای گازی معمولی که به دو نوع تکفاز و سه فاز دسته بندی می شوند را بصورت کامل می شناسید و یاد میگیرید این دستگاه ها عیب یابی کنید و مشکلاتی از قبیل سرد یا گرم نکردن دستگاه، ایجاد صدای زیاد، نشتی گاز و چکه کردن آب از پنل داخلی، جریان کشی بالای برق، روشن نشدن دستگاه و سایر مشکلات را به صورت اصولی برطرف کنید .

کولر گازی اینورتر و سیستم منحصر به این دستگاه ها را می شناسید و می توانید مشکلاتی از قبیل عدم سرمایش و گرمایش، نبود خنکی کافی، صدای اضافی یا زیاد هنگام کارکرد، روشن نشدن دستگاه، نشتی گاز و … را عیب یابی و تعمیر کنید.

یادمیگیرید خرابی قطعات را به غیر از روشهای تجربی به صورت صحیح با استاندارد علمی در مدار و خارج از آن عیب یابی کنید و منشاء مشکل را پیدا کنید.

یادمیگیرید چگونه پکیج هایی که به مدت طولانی کار کرده اند را سرویس و نگهداری کنید و بتوانید مدارهای گرمایش و سیکل مصرفی را از روشهایی همچون اسید شویی و گرم شویی شستشو دهید.

با شارژ گاز کولر های معمولی و اینورتر که با استفاده از دستگاه وکیوم، مانومتر و گازهای R22 و R410 انجام می شود به صورت عملی کارکرده و به میزان شارژ گاز طبق استاندارد برای هر دستگاه آشنا می شوید.

می توانید انواع آبگرمکن های دیواری را به صورت اصولی بازو بسته کنید و مهارت عیب یابی و تعمیرات این دستگاه ها را بصورت کامل می آموزید و یادمیگیرید مشکلاتی از جمله گرم نکردن آب مصرفی، کمی فشارآب گرم، راه اندازی نشدن آبگرمکن، نشتی آب و گاز دستگاه و سایر مشکلات را عیب یابی و تعمیرات کنید.

با اصول تعمیرات برد این دستگاه ها آَنا می شوید و در پایان دوره تعمیرات برد می توانید به صورت تخصصی بردهای سیستم های سرمایشی و گرمایشی را تعمیر کنید.

یادمیگیرید انواع مشعل های گازی را بازو بست، عیب یابی و تعمیر کنید.

جوشکاری اصولی و ایمن توسط هوا و گاز را آموزش می بیبنید و می توانید در جاهایی که لوله های مسی نشتی دارد یا نیاز به اضافه شدن دارد را با آن جوشکاری کنید همچنین یکی از ایرادات شایع که مربوط به شیر برقی است و نیاز به جوشکاری و تعویض دارد را برطرف کنید.

سرفصلهای دوره آموزش تعمیرات لوازم سرمایشی و گرمایشی
logo gold

آموزش و آشنایی کامل با انواع سیستم های سرمایش و گرمایش

آموزش تعمیرات مکانیکی کولر گازی ایستاده

آموزش تعمیرات مکانیکی کولر گازی اسپلیت

آموزش تعمیرات پنل های کولر گازی

آموزش تعمیرات کندانسور کولر گازی

آموزش عیب یابی در کولر گازی

آموزش تعمیرات کولر آبی

آموزش تعمیرات مکانیکی پکیج دیواری تک مبدل

آموزش تعمیرات مکانیکی پکیج دیواری دو مبدل

آموزش عیب یابی در انواع پکیج دیواری

آموزش تعمیرات آبگرمکن دیواری

نمایش بیشتر
logo gold

آموزش عیب یابی در آبگرمکن دیواری

آموزش تعمیرات مشعل

آموزش و آشنایی با انواع بردهای پکیج و کولر گازی

آموزش الکترونیک مورد نیاز در تعمیرات برد این لوازم

آموزش تعیمرات برد پکیج دیواری تک مبدل

آموزش تعمیرات برد پکیج های دیواری دو مبدل

آموزش تعمیرات برد کولر گازی اسپلیت دو تکه

آموزش تعمیرات برد کولرهای گازی ایستاده

آموزش عیب یابی و تشخیص خطای انواع برد های این لوازم

آموزش اصول صحیح تعمیرات برد

آموزش رفع خطای بردهای پکیج و کولر گازی

و…

نمایش بیشتر
نظرات کارآموزان دوره آموزش تعمیرات لوازم سرمایشی و گرمایشی
هزینه آموزش ها
شهریه عادی دوره تعمیرات لوازم سرمایشی و گرمایشی (مکانیکی ) 3/000/000 تومان
شهریه دوره تعمیرات لوازم سرمایشی و گرمایشی (مکانیکی ) با 30% تخفیف 2/100/000 تومان
شهریه خصوصی دوره تعمیرات لوازم سرمایشی و گرمایشی (مکانیکی ) 2/500/000 تومان
شهریه عادی دوره تعمیرات لوازم سرمایشی و گرمایشی ( برد ) 1/700/000 تومان
شهریه دوره تعمیرات لوازم سرمایشی و گرمایشی ( برد ) با 30% تخفیف 1/200/000 تومان
شهریه خصوصی دوره تعمیرات لوازم سرمایشی و گرمایشی ( برد ) 2/100/000 تومان
برای یک شروع قدرتمند این ویدئو را حتما ببینید
نکاتی در مورد تعمیرات لوازم سرمایشی و گرمایشی
  • تعمیرات اصولی و نیاز به نیروی متخصص : بازار تعمیرات سیستم سرمایشی و گرمایشی تفاوت زیادی با بازار سنتی قدیم تاسیسات دارد به طوری که مدعی بودن در آن نیاز به تخصص دارد یک تعمیر کار می بایست توانایی تشخیص منشاء عیب را داشته باشد و بتواند با دانش خود و با پایین ترین هزینه تعمیرات تخصصی این دستگاه ها را انجام دهد در فن آموزان یاد میگیرید یک تعمیرکار متخصص باشید.
  • تنوع بالای انواع دستگاه های سرمایشی و گرمایشی : بدلیل تنوع بالای این سیستم ها نیروی متخصصی که بتواند همه انواع دستگاه ها را تعمیر کند بسیار کم است بیشتر اوقات برای تعمیر یک دستگاه چندین تعمیرکار مراجعه می کنند که در نهایت کسی که متخصص است می تواند دستگاه را تعمیر کند به شما یاد میدهیم که انواع سیستم سرمایشی و گرمایشی را بشناسید و بتوانید عیب یابی و تعمیرات آنها را در اولین مراجعه انجام دهید.
  • خطرات ناشی از تعمیرات نادرست : در صورتی که تعمیرکار اطلاعات کافی از تعمیرات اصولی دستگاه را در اختیار نداشته باشد می تواند خسارات جباران ناپذیر مالی و جانی را به مشتریان خود وارد کند به شما یاد می دهیم چگونه دستگاه ها را به صورت ایمن بازو بسته کنید و تعمیرات صحیح و بدون خطری برای مشتریان خود انجام دهید.
  • خطرات ناشی از تعمیرات نادرست : در صورتی که تعمیرکار اطلاعات کافی از تعمیرات اصولی دستگاه را در اختیار نداشته باشد می تواند خسارات جباران ناپذیر مالی و جانی را به مشتریان خود وارد کند به شما یاد می دهیم چگونه دستگاه ها را به صورت ایمن بازو بسته کنید و تعمیرات صحیح و بدون خطری برای مشتریان خود انجام دهید.
  • ابزار و تجهیزات مورد نیاز: برای تعمیرصحیح یک دستگاه نیازی نیست که همه ابزارهای بازار را خریداری کنید. تا زمانی که استفاده صحیح از ابزار مناسب را یاد نگرفتید وقت و پولتان را هدر ندهید. در این دوره با تجهیزات مورد نیاز برای این حرفه آشنا می شوید و نحوه صحیح انتخاب و خرید این ابزار به شما آموزش داده می شود همچنین به شما یاد می دهیم که چطور قطعات خوب را از بد تشخیص دهید و چطور آنها را با قیمت عمده خریداری کنید.
سوالات متداول کلاس تعمیرات لوازم سرمایشی و گرمایشی

این دوره شامل نصب و تعمیرات کولر گازی و پکیج دیواری می باشد. مدت زمان دوره نصب کولر 15 ساعت و تعمیرات کولر 30 ساعت می باشد و هر روز به مدت سه هفته برگزار می شود. همچنین مدت زمان دوره نصب پکیج 15 ساعت و تعمیرات پکیج 30 ساعت میباشد و هر روز به مدت سه هفته به صورت فشرده برگزار میشود.

این دوره پیش نیازی ندارد.

پس از پایان دوره مدرک آموزشگاه که زیرنظر سازمان فنی حرفه ای ، بصورت دوزبانه، در داخل کشور و در شرکت های خصوصی و دولتی دارای اعتبار هست تقدیم شما میشود. برای مدرک بین المللی، کارآموز را به سازمان فنی حرفه ای معرفی میکنیم و پس از قبولی در آزمون کتبی و عملی مدرک رسمی و بین المللی به کاراموز تعلق می گردد.

آموزش ها ویژه بازار کار هستند و کاراموز بعد از پایان دوره به راحتی میتواند وارد بازار شود. بله بعد از پایان دوره می توانید با استاد در ارتباط باشید.

اگر کاراموز هیچ گونه اطلاعاتی درمورد این دوره آموزشی نداشته باشد کاراموز می بایست دوره تعمیرات لوازم سرمایشی و گرمایشی را بگذراند.

بله زمان کلاس های خصوصی طبق زمان شما و استاد هماهنگ می شود

برای اطلاع از زمان دقیق کلاس با آموزشگاه تماس بگیرید.

بله در این فیلم ها و جزوات آموزشی در اختیار کارآموزان قرار خواهد گرفت.

کلاس ها معمولا به صورت کاملا عملی برگزار می شوند. کلاس 8 تا 10 نفره برگزار می شود.

بله چند خوابگاه دانشجویی، نزدیک به آموزشگاه در نظر گرفته شده است.

پشتیبانی به صورت نامحدود و تلفنی و یا حضوری انجام می شود.

ویژگی های دوره
دسترسی به حمل و نقل عمومی دسترسی به حمل و نقل عمومی
دوره رایگان در صورت عدم یادگیری دوره رایگان در صورت عدم یادگیری
بهره مندی از اساتید به نام و تجربه بهره مندی از اساتید به نام و تجربه
آموزش در کارگاه های مجهز آموزش در کارگاه های مجهز
پشتیبانی نامحدود پس از دوره پشتیبانی نامحدود پس از دوره
ارائه مدرک زیر نظر فنی حرفه ای ارائه مدرک زیر نظر فنی حرفه ای
برگزاری دوره در زمان آزاد کارآموزان برگزاری دوره در زمان آزاد کارآموزان
اقامت در خوابگاه مناسب اقامت در خوابگاه مناسب
نظرات کارآموزان دوره

”آموزش رو کاملا عملی سپری کردم و استاد دوره به تمامی سوالات با صبر و حوصله کامل جواب دادند.“

”آموزشها تماما از پایه و بدون هیچ پیش نیازی هست و توصیه میکنم به کسانی که مایل به یادگیری این مهارت هستند حتما در آموزشگاه فن آموزان این دوره رو سپری کنند.“

”اساتید دوره تمامی مباحث مطرح شده در سرفصل ها رو به بهترین شکل ممکن و بسیار کامل پوشش دادند.“

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام به پشتیبان
۵۰ درصد تخفیف دوره های آخر سال به مناسبت روز مادر مشاهده تخفیف دوره ها