آموزش نصب آیفون صوتی و تصویری
مجوزهای آموزشگاه

آگهی تلویزیونی آموزشگاه فن آموزان

اطلاعـات

معرفی دوره

آموزش نصب آیفون صوتی و تصویری

آموزش نصب آیفون صوتی و تصویری از جمله آموزش های کاربردی در برق ساختمان می باشد آیفون های صوتی نسل قدیمی تر اما کاربردی از نظر هزینه هستند در مورد آموزش نصب آیفون تصویری باید گفت که این تجهیزات هر روز مدرن تر می شوند و برای نصب آنها نیاز به آموزش تخصصی می باشد در این راستا آموزشگاه فن آموزان با سابقه آموزشی چندین ساله در برق ساختمان این دوره را به صورت تئوری و عملی برگزار می کند و هنر جویان پس از گذراندن این دوره آموزشی می توانند وارد بازار کار شوند و با تسلط کامل انواع آیفون های تصویری را نصب کنند.

ویدئوهای آموزش نصب آیفون صوتی و تصویری

کارگاه فنی و حرفه ای فن آموزان

کلیپ معرفی آموزشگاه برق فن آموزان

تیزر دوره های آموزشی فن آموزان

سرفصل های دوره آموزش نصب آیفون صوتی و تصویری

 • مقدمه ای از برق ساختمان مورد نیاز
 • آموزش نقشه خوانی انواع آیفون های صوتی
 • آموزش نقشه خوانی انواع آیفون های تصویری در برندهای مختلف
 • آموزش سیم کشی عملی آیفون صوتی
 • آموزش سیم کشی عملی انواع آیفون تصویری
 • آموزش نصب مکانیکی درب بازکن
 • آموزش نصب قفل برقی
 • آموزش نصب پنل های تک واحدی و چند واحدی
 • آموزش نصب گوشی های ارتباطی
 • آموزش ارتباط تصویری با سرایداری در ساختمان ها بزرگ
 • آموزش نصب سوئیچر
 • آموزش نصب پنل های کارتخوان جلوی درب
 • آموزش نصب آیفون های هوشمند و اصول عکسبرداری در آنها
 • آموزش استانداردهای مربوط به نصب با توجه به نظام مهندسی ساختمان
 • آموزش عیب یابی و رفع عیب آیفون های از قبل نصب شده
 • آموزش کامل اصول ترانس گذاری و بارگیری در آیفون ها
 • آموزش نصب آیفون های تک واحدی و چند واحدی در ساختمان
 • پیاده سازی آیفون تصویری کاری
 • پیاده سازی آیفون تصویری کدینگ
 • استفاده از آیفون با سیستم عامل اندروید
 • و…

معرفی مدرس کلاس آموزش نصب آیفون صوتی و تصویری

مهندس مرتضی انواری

کارشناس برق

ایشان تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی برق در گرایش ابزار دقیق گذرانده اند. مهندس انواری فعالیت حرفه ای خود را در پروژه احداث خط تولید مخزن CNG آغاز نمودند. از جمله سوابق ایشان می توان فعالیت به عنوان مجری و سرپرست چندین پروژه صنعتی و ساختمانی، طراحی، اجرا و نگهداری سالن های مختلف، از جمله سالن برنامه های عصر جدید و کودک شو و بخش تاسیسات هتل اسپیناس پالاس تهران را نام برد. همچنین ایشان سابقه آموزش در آموزشگاه های فنی و حرفه ای مانند پایتخت فناوری و فن آموزان را نیز در کارنامه خود دارند.

شهریه دوره آموزشی نصب آیفون صوتی و تصویری

عنوان دورههزینه دوره عادیدوره عادی با 30% تخفیفهزینه دوره خصوصی
آموزش نصب آیفون صوتی و تصویری300,000تومان210,000تومان380,000تومان

آموزش نصب آیفون صوتی و تصویری

هزینه دوره عادی
300,000تومان
هزینه دوره عادی با 30% تخفیف
210,000تومان
هزینه دوره خصوصی
380,000تومان

پرسش و پاسخ های دوره نصب آیفون صوتی و تصویری

سلام
خیر مدرک تحصیلی خاصی ملاک نیست.فقط خواندن و نوشتن بلد باشید کفایت میکنه.
موفق باشید

با سلام

بله ، در نزدیکی آموزشگاه خطوط BRT ، مترو و اتوبوس وجود دارد.

با سلام

بله ، تمامی اساتید دارای چندین سال سابقه در بازار کار هستند.

با سلام

خود آموزشگاه خوابگاه مستقل ندارد ولی با چند خوابگاه همکاری می کند و کاراموزان را با قیمت مناسب به خوابگاه های مربوطه معرفی می کند.

با سلام
دوره ی آموزش نصب آیفون صوتی و تصویری 1 جلسه می باشد.

سلام خدمت شما دوست عزیز
بله ما زیر نظر سازمان فنی حرفه ای فعالیت میکنیم مدارکی که به شما ارائه میشود در همه جا معتبر بوده .پس از یک هفته بعد از پایان دوره ،مدرک آموزشگاه به شما ارائه داده میشود . البته برای دوستانی که از شهرستان آمده اند مدرک زودتر صادر میشود یا در صورت ضروری برایشان پست میکنیم که هزینه پست با خود کارآموزان است.
مدرک فنی حرفه ای و مدرک بین المللی آلمانی با درخواست شخص شما با معرفی از طریق پرتال آموزشگاه برایتان صادر میشود که تقریبا دو ماه به طول میانجامد .
موفق باشید

با سلام

مدرک آموزشگاه در داخل کشور دارای اعتبار می باشد ولی چنانچه قصد دارید به خارج از کشور سفر کنید و مدرک بین المللی نیاز دارید ، آموزشگاه شما را برای گرفتن مدرک مورد نیاز به سازمان فنی و حرفه ای معرفی می کند.

با سلام

بله آموزشگاه دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای می باشد و شما می توانید در سایت فنی حرفه ای استعلام آموزشگاه فن آموزان تهران را بگیرید.

ثبت نام

راهنمایی

چنانچه درباره دوره سوالی دارید فرم زیر را پر نمایید

دوره های پیشنهادی

fire-alarm
dozdgir-khodro
cctv
package

توضیحات کاربردی و آموزشی

آموزش برق، الکترونیک و ابزار دقیق در آموزشگاه فن آموزان با توجه به شرایط بازار کار کشور تدوین و آموزش داده می شود، زیرا که مجموعه آموزشی این آموزشگاه، موفقیت و شایستگی خود را در قبال موفقیت و پیشرفت فن آموزان محترم خود میداند و بر این اصل پافشاری دارد که پیشرفت مداوم گروه آموزشی فن آموزان مستلزم پیشرفت کار آموزان خواهد بود.

ویژگی های برتر دوره های آموزشی فن آموزان

اساتید این آموزشگاه دارای مدارک معتبر و مرتبط با رشته آموزشی خود هستند و علاوه بر آن سالها تجربه فعالیت در صنعت در همان رشته مربوطه را دارند.

در صورتی که کارآموزی به دلیل غیبت و یا دلایل دیگر موفق به یادگیری در دوره ی آموزشی خود نشوند می توانند در دوره های بعدی به صورت رایگان در کلاس ها حضور داشته باشند.

آموزشگاه فن آموزان دارای مجوز رسمی از سازمان فنی حرفه ای می باشد و کارآموزان پس از اتمام دوره آموزشی برای آزمون به سازمان فنی حرفه ای معرفی خواهند شد.

آموزشگاه فن آموزان با تکیه بر کادر با تجربه خود, کارآموزان را پس از آموزش نیزبه مدت زمان نامحدود پشتیبانی خواهد نمود این پشتیبانی به صورت ارتباط مستقیم بین اساتید و کارآموزان خواهد بود.

دسترسی مناسب آموزشگاه برای تردد به ترمینال BRT , اتوبوس های شهری و تاکسی رانی (مکان آموزشگاه تقاطع خیابان ولیعصر جمهوری می باشد که دسترسی مناسبی برای تردد به نقاط مختلف تهران و حتی دسترسی مناسب برای کارآموزان عزیز شهرستانی دارد)

برای اسکان کارآموزان شهرستان خوابگاه های مجهزی در نظر گرفته شده که فاصله کمی با محل آموزشگاه دارند و کارآموزان می توانند به راحتی این مسیر را پیاده طی کنند.

کلاس های این آموزشگاه در زمان های صبح و بعد از ظهر و روزهای تعطیل قابل برگزاری است.و کار آموزان به راحتی می توانند زمان خود را با زمان کلاس ها هماهنگ کنند.

با توجه به نیاز ارتباط بین دانش و صنعت یا بازار تمامی آموزش های آموزشگاه به صورت عملی با تجهیزات بروز کارگاهی انجام می پذیرد.