ست کردن ریموت ها با مدار فرمان

یرای ست کردن ریموت ها با مدار فرمان  ابتدا بر روی مدار فرمان یک شاسی فشاری با عنوان LRN وجود دارد و در صورت فشار دادن 1 ثانیه این شاسی، یک LED روشن می شود. در این لحظه با زدن یکی از دکمه های ریموت می توانید ریموت را برای دستگاه تعریف کند. با این روش می توانید 80 عدد ریموت را برای دستگاه تعریف کنید.  چنانچه 5 ثانیه کاری انجام ندهید LED اتوماتیک خاموش و از منوی برنامه ریزی خارج می شود.

ست کردن ریموت ها با مدار فرمان

نحوه حذف ریموت ها

شاسی LRN را به مدت 10 ثانیه نگه دارید. یک  LED روشن می شود و پس از گذشت ده ثانیه LED خاموش می شود. اکنون شاسی را رها کنید. همواره در نظر داشته باشید که دستگاه قابلیت حذف تنها یک عدد ریموت را ندارد و در صورت حذف کردن ریموت ها، تمام ریموت ها از حافظه  دستگاه حذف خواهند شد.

تنظیم زمان کارکرد موتور

بر روی مدار فرمان یک شاسی وجود دارد به نام Time اگر این شاسی را 1 ثانیه فشار دهید یک LED  شروع به چشمک زدن می کند در این لحظه باید یکی از دکمه های  Aیا B ریموت را بزنید پس از طی شدن زمان دلخواه دوباره یکی از دکمه های A یا B ریموت را بزنید فاصله اولین بار که دکمه را میزنید تا دئومین بار، زمان ثبت شده برای دستگاه می باشد. همیشه سعی کنید زمان مدار فرمان را 2 ثانیه بیشتر از زمان کارکرد موتور تنظیم کنید.

همان طور که قبلا گفته شد موتورهای کرکره ای دارای 2 لیمیت سوئیچ هستند که یکی برای محدود کردن کرکره در زمان پایین آمادن کاربرد داشت و دیگری در زمان بالا رفتن کرکره اما بری اطمینان بیشتر شما باید زمان کاکرد موتور را از روی مدار فرمان نیز تنظیم کنید چون در غیر این صورت به ازای هر بار فشار دادن دکمه ریموت، موتور به مدت 4 دقیقه برق دار می شود. که این خارج از اصول استاندارد نصب کرکره می باشد.پس برای رفع این مشکل، مدت زمان خروج ولتاژ را، از روی مدار فرمان نیز تنظیم کنید تا اگر زمانی لیمیت سوئیچ های موتور آسیب دید، خود دستگاه، ولتاژ را پس از گذشت زمان تعیین شده قطع کند.

تنظیم زمان کارکرد موتور

آموزش های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام به پشتیبان