صفحه پلیت

چکیده مطلب :

نام صفحاتی است که به صورت عمود بر روی پروفیل جوش داده می شود تا بتوانیم شفت (لوله) را بر روی آن ها سوار کنیم. شفت ها در سایزهای مختلفی وجود دارند که انتخاب آن ها بستگی به ارتفاع کرکره و حجم رول پیچ کرکره دارد.

نام صفحاتی است که به صورت عمود بر روی پروفیل جوش داده می شود تا بتوانیم شفت (لوله) را بر روی آن ها سوار کنیم. شفت ها در سایزهای مختلفی وجود دارند که انتخاب آن ها بستگی به ارتفاع کرکره و حجم رول پیچ کرکره دارد. برای نصب هر کرکره  2 عدد صفحه صفحه پلیت نیاز است.

پلیت

پیشنهاد می کنیم صفحه صفحه پلیت را نیز قبل از اینکه پروفیل و ریل ها را نصب کنید، روی زمین آماده کنید. سپس همه را باهم یک جا نصب کنید. چرا که اگر غیر از این باشد نوع جوش کاریتان به صورت عمودی می شود که کاری بسیار مشکل است.  حتی جوش کارهای حرفه ای هم سعی می کنند کار را در حالت افقی جوش دهند. و جوش عمودی فقط در شرایط خاص کاربرد دارد. در زیر نحوه نصب پروفیل، ریل و صفحه صفحه پلیت را می بینید.

پلیت

پس همانطور که قبلا گفته شد ابتدا صفحه پلیت را بر روی پروفیل جوش دهید.  سپس ریل را بر روی پروفیل پیچ کنید و پس از آن پروفیل را به دیوار نصب کنید. اگر قصد دارید جا قفلی نیز نصب کنید بهتر است آن ها را هم روی زمین جوشکاری کرده سپس بر روی کار سوار کنید.

اکنون باید شفت( لوله) را نصب کنیم. بر روی صفحه پلیت شیارهایی برای نصب پایه های موتور و پایه های اندکب وجود دارد. شف را بالا ببرید و توسط پیچ و مهره به پلیت نصب کنید.

آموزش های مرتبط

امتیاز بدهید
نویسنده مطلب
سیامک رشوند
سیامک رشوند

سیامک رشوند هستم فعال در حوزه نصب و تعمیر سیستم های حفاظتی و امنیتی مجتمع های مسکونی ، تجاری ،اداری و .... در این سایت در مورد نصب دوربین ها ، دزدگیرهای اماکن و منازل ، نصب اعلام حریق های متعارف و آدرس پذیر، نصب سانترال و کرکره برقی و حوزه های مرتبط دیگر مطلب می نویسم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *