کدام آموزشگاه تعمیرات موبایل بهتر است؟

در این مطلب به معرفی 4 آموزشگاه برتر در زمینه آموزش تعمیرات موبایل می پردازیم. این آموزشگاه های تعمیرات موبایل دارای کارگاه مجهز می باشند که به انتخاب نقشه گوگل (گوگل مپ) در تهران در این مقاله قرار داده شده اند.

آموزشگاه تعمیرات موبایل فن آموزان

آموزش تعمیرات موبایل فن آموزان دوره ای تخصصی ویژه بازار کار می باشد که شامل آموزش تعمیرات گوشی موبایل اندروید و آیفون است و به دو بخش آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل و آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل دسته بندی می شود. برای درک و یادگیری بهتر در این آموزشگاه سعی شده تا آموزش ها بصورت عملی و تحت نظر بهترین اساتید تهران و بر روی بروزترین گوشی های بازار موبایل انجام شود تا کارآموزان پس از اتمام دوره آموزشی خود بتوانند با اعتماد به نفس بالا شغل خود را در رشته آموزش تعمیرات موبایل شروع نمایند.

از مزایای برتر این آموزشگاه موارد زیر می باشد:

  • در اختیار گذاشتن فایلهای به روز شده نرم افزاری فلش، root، sort، RAM و… (2 ترابایت)
  • آموزش تعمیرات تبلت به صورت کاملا رایگان
  • آموزش تعمیرات جدیدترین گوشی های بازار (جدید ترین مدلهای ارائه شده تمامی شرکت ها)
  • کارآموزی در مغازه تعمیر موبایل (در صورت درخواست)
  • آموزش تضمینی و پشتیبانی نامحدود از کارآموزان
  • همکاری در ارائه خوابگاه نزدیک آموزشگاه با کمترین هزینه برای کارآموزان شهرستانی

برای ورود به صفحه آموزش تعمیرات موبایل فن آموزان روی تصویر زیر کلیک کنید:

کدام آموزشگاه تعمیرات موبایل بهتر است

آموزشگاه تعمیرات موبایل مجتمع فنی پایتخت

آموزش تعمیرات موبایل مجتمع فنی پایتخت که شامل سخت افزار و نرم افزار است به صورت کاملا عملی توسط اساتید مجرب و کارآزموده انجام می گیرد. در این دوره اصول اولیه الکترونیک مقدماتی و آموزش تعمیرات انواع موبایل اندروید و آیفون به طور کامل گفته می شود. کارآموزان پس از اتمام دوره آموزش تعمیرات موبایل می توانند انواع گوشی های موبایل را تعمیر نمایند. آموزش تعمیرات تبلت نیز به صورت رایگان آموزش داده می شود. همچنین فایل 2 ترابایت نرم افزاری آموزش تعمیرات گوشی در این دوره در اختیار کارآموزان محترم قرار می گیرد. این کلاس اموزشی با هزینه بسیار مناسب در مجتمع فنی پایتخت با سرفصل های جامع برگزار می شود.

برای ورود به صفحه آموزش تعمیرات موبایل مجتمع فنی پایتخت روی تصویر زیر کلیک کنید:

آموزش تعمیرات موبایل مجتمع فنی پایتخت

آموزشگاه تعمیرات موبایل مجتمع آموزشی برق

آموزش تعمیرات موبایل مجتمع آموزشی برق در کارگاه تخصصی موبایل و تحت نظر اساتید مجرب برگزار می گردد. این دوره شامل آموزش سخت افزار موبایل و آموزش نرم افزار موبایل می باشد. هنرجویان در این دوره آموزشی تعمیرات تخصصی موبایل را فراگرفته و می توانند پس از آموزش وارد بازار کار تعمیرات شوند. مجتمع آموزشی برق تلاش نموده تا ضمن اخذ کمترین هزینه و بیشترین خدمات برای کارآموزان، بالاترین کیفیت آموزشی را ارائه نماید. کلاس های آموزش تعمیرات موبایل با تعداد کم و در زمان های مناسب کارآموزان برگزار می شود. امیدست که بتوانیم رضایت شما کارآموزان عزیز را برآورده سازیم.

برای ورود به صفحه آموزش تعمیرات موبایل مجتمع آموزشی برق روی تصویر زیر کلیک کنید:

آموزش تعمیرات موبایل مجتمع آموزشی برق

آموزشگاه تعمیرات موبایل پایتخت فناوری

آموزش تعمیرات موبایل پایتخت فناوری به صورت تخصصی و تضمینی تحت نظر اساتید مجرب برگزار می شود. این تعمیرات شامل تعمیرات سخت افزار موبایل و تعمیرات نرم افزاری گوشی های اندروید و اپل می باشد. این آموزشگاه در برگزاری این دوره تمام سعی خود را بکار بسته تا با کامل ترین و به روزترین تجهیزات این دوره برگزار گردد. در دوره تعمیرات موبایل کارآموزان به روز ترین گوشی های بازار را با بهترین تجهیزات مورد تعمیر و عیب یابی قرار میدهند و پس از اتمام آموزش بدون هیج دغدغه ای می توانند وارد بازار کار تعمیرات موبایل شوند.

برای ورود به صفحه آموزش تعمیرات موبایل پایتخت فناوری روی تصویر زیر کلیک کنید:

آموزش تعمیرات موبایل پایتخت فناوری

آموزشگاه تعمیرات موبایل فنی البرز

آموزش تعمیرات موبایل یکی از دوره های ویژه بازار کار در مجتمع فنی البرز شامل آموزش سخت افزار و نرم افزار موبایل می شود در دوره آموزش تعمیرات موبایل کارآموزان از اصول پایه تا پیشرفته را به صورت کامل آموزش می بینند و با انجام فعالیت عملی کافی در کارگاه تعمیرات می توانند پس از آموزش با بالاترین مهارت وارد بازار تعمیرات موبایل شده و شغل خود را ایجاد کنند.آموزش تعمیرات موبایل فنی البرز

 

موبایل (تلفن همراه)

قسمت دیدگاه ها غیرفعال است