فن پیج مارکتینگ در اینستاگرام

از فن پیج مارکتینگ ها می توانید برای تبلیغ کسب و کار ، نام تجاری ، محصول یا خدمات خود و دیگران استفاده کنید. هدف این صفحات اجتماع آنلاین و پرورش طرفداران یک برند ، محصول ، خدمت یا یک فرد  در یک صفحه یا همان فن پیج ها است.

در سال های اخیر ، شبکه اجتماعی اینستاگرام مورد توجه بسیاری از تبلیغ کنندگان قرار گرفته است. طبق آمار تقریباً از هر سه کاربر اینترنت ، یکی کاربر اینستاگرام هست ، جایی که ماهانه بیش از یک میلیارد کاربر فعال در حضور دارند. از نظر تعداد کاربران ، این شبکه با 5 درصد رشد در سال سریع ترین شبکه اجتماعی محسوب می شود .

با محبوبیت سریع اینستاگرام در بین مصرف کنندگان ، بسیاری از مشاغل بخش خوبی از بودجه بازاریابی خود را به شبکه اجتماعی اختصاص داده .یکی از پلتفرم هایی که به طور گسترده توسط شرکت های بازاریابی در اینستاگرام استفاده می شود “صفحات طرفداران اینستاگرام” یا فن پیج مارکتینگ ها هستند.

پیشنهاد ویژه: دوره آموزش اینستاگرام مارکتینگ تخصصی با 30% تخفیف در اموزشگاه فن اموزان. برای جزئیات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره 02191321001 تماس بگیرید.

فن پیج مارکتینگ چیست؟

فن پیج ها حساب هایی هستند که مشاغل در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام و فیسبوک  ایجاد و مدیریت می کنند تا مشتریانی را که می خواهند با محصولات خود مرتبط باشند در یکجا جمع کنند. مصرف کنندگان معمولاً به دلایل مختلفی به این صفحات می پیوندند.

فن پیج ها “صفحات طرفداران ” به عنوان شکلی از اجتماعات آنلاین به منظور اهدافی برای ارتباط بین مصرف کننده و برند ، اجتماعی برای طرفداران افراد مشهور و … پدیدار شد و راهی برای نشان دهنده علاقه و تمایل مشتریان به زمینه موضوعی یا تجاری خاصی است. با توجه به تعداد کاربران بالا در فن پیج ها بسیاری از افراد نیز تمایل به ایجاد صفحات طرفدار یک برند ، فرد و یا هر انچه که بین مردم طرفداران زیادی به خود اختصاص داده است، دارند.

فن پیج مارکتینگ در اینستاگرام

بناربراین فن پیج مارکتینگ ها فضای ارتباطی با مشتریان یک محصول ، برند تجاری و یا هواداران یک موضوع یا فرد هستند. و محیط خوبی بازاریابی و تبلیغات می باشند.

هنگامی که مشتریان مارک یا صفحه خاصی را در اینستاگرام دنبال می کنند ، به روزرسانی های آن را دنبال می کنند و بخشی از جامعه آن می شوند. شرکت ها به منظور افزایش مشارکت مصرف کنندگان ، انواع مختلف محتوا را در صفحات طرفداران اینستاگرام خود منتشر می کنند (گابر و همکاران ، 2019). با انجام برخی از فعالیت های تعاملی مانند لایک ، نظر دادن و به اشتراک گذاری محتوا توسط مشتریان در این فن پیج ها ، سایر مشتریان نیز می توانند این رفتارها را مشاهده کنند. این امر این جوامع را به ابزاری بسیار قدرتمند در راه اندازی تبلیغات دهان به دهان الکترونیکی در مورد مارک ها ، موضوعات مختلف ، دیگر موارد و عملکرد آن تبدیل می کند.

اهمیت اینستاگرام در فن پیج مارکتینگ

هنگام شروع کار ، ممکن است ایجاد یک طرفدار محکم از طریق بازاریابی در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام کار آسانی به نظر برسد. این روزها همه در اینستاگرام هستند. و متأسفانه ، کار ساده ای نیست.

فن پیج ها  روشی موثر برای مشاغل ، برندها ، هنرمندان و شخصیت ها برای ایجاد حضور قابل توجه در وب در و بزرگتزین شبکه های اجتماعی جهان است. ایجاد یک “صفحه طرفداران “کمی متفاوت از ایجاد یک پروفایل شخصی است و برای ارتقاء موثر کسب و کار شما نیاز به مراقبت بیشتری دارد ، ارسال پست در فن پیج ها مانند پروفایل های شخصی است.

اهمیت فن پیج مارکتینگ در اینستاگرام

اما برای ایجاد فن پیج مارکتینگ موفق این صفحات باید هدفمند و استراتژیک باشند و از انجام خطاهای رایج اجتناب کنید.

برندسازی در دنیای دیجیتال، کاملاً وابسته به ویدئو و تصاویر است. تاثیر ویدئو و تصویر به مراتب بیشتر از متن است. با توجه به تحقیقات انجام شده، اگر از اینستاگرام برای بازاریابیِ سرویس خود استفاده کنید احتمال درگیر شدن مخاطب، در مقایسه با پست های معمولی که به صورت متن هستند، ۴۰ درصد افزایش می یابد. در این ادامه اهمیت اینستاگرام در مارکتینگ را بررسی می کنیم. 

دنیای امروز دنیای دیجیتال است. در گذشته جنگ بر سر تصاحب زمین بود و هر کس برای تثبیت آینده خود سعی می کرد زمینهای بیشتری را تصاحب کند. امروزه جنگ بر سر گرفتن سهم بیشتری از اعتبار و کردیت دیجیتال است. بدین معنی که هر کس از تعداد فالورهای بیشتری برخوردار باشد و هر کس که وب سایتی پربازدید داشته باشد آینده روشن و تضمین شده ای دارد.

با پیدا شدن سر و کلۀ تلفن های همراه، فرهنگ خرید مردم کاملا عوض شده است.۸۰ درصد خریداران از تلفن های همراه برای پیدا کردن کالای مورد نظر استفاده می‌کند. همچنین از تلفن‌های همراه برای پیدا کردن ریویوهای مربوط به کالا و مقایسه قیمت های مختلف اجناس به صورت آنلاین استفاده می‌شود.

چراکه تلفن های همراه کوچک و قابل حمل هستند و اکثر مردم ۲۴ ساعته یک تلفن همراه هوشمند در جیب خود دارند. اگر می خواهید کسب و کار موفقی داشته باشید بایستی از این موج استفاده کنید و این موج تلفن های همراه سوار شوید.

استفاده از شبکه های اجتماعی کم هزینه ترین روش برای تبلیغات است. شاید تا چند سال قبل اگر قرار بود سرویس یا کالایتان را در معرض دید مخاطبین قرار دهید مجبور به صرف هزینه گزافی بودید. در گذشته فقط شرکتهای بزرگ قادر بودند کالایشان را در معرض دید مشتریان قرار دهند. اما امروزه شرکتهای کوچک با هزینه ناچیز قادر به رقابت با شرکتهای غول پیکر هستند و در حال گرفتن سهمی هستند که قبلا حتی فکرش نمی کردند.

شرکت ها می توانند از طریق شبکه های اجتماعی به مشتریان خود دسترسی داشته و به آنها نشان دهند که در زمینه مورد نظر فعال هستند و باعث میشود که با مخاطبین خود ارتباط مستقیم برقرار شود.

یکی از مهمترین پلتفرم های شبکه های اجتماعی اینستاگرام است که بیش از یک بیلیون کاربر ماهانه فعال و ۵۰۰ میلیون استوری روزانه دارد.
۸۰ درصد کاربران اینستاگرام حداقل یک بیزینس را فالو میکنند و ۷۲ درصد کاربران می گویند که حداقل یک محصول از طریق اینستاگرام خریداری کرده اند .

با توجه به کسب و کار در شبکه های اجتماعی، خصوصا اینستاگرام، اگر کسب و کاری از اینستاگرام برای گسترش شبکه مشتریان خود و معرفی کالاهای خود به دیگران استفاده نکند سهم بزرگی از بازار را از دست خواهد داد. شرکت های کوچک، بزرگ و حتی پرسونال برندها می‌توانند از اینستاگرام برای بازاریابی خود استفاده کنند. در اینستاگرام با استفاده از تصاویر بسیار جذاب و نفس گیر می توان توجه مخاطبین را به خود جلب کرد.

اینستاگرام تنها مجموعه ای از تصاویر زیبا نیست، بلکه قسمتی از استراتژی دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار ها است. امروزه مردم با محتوای دیجیتال تعامل بسیار زیادی دارند و دیجیتال مارکتینگ یکی از المان های شبکه های اجتماعی است که نقش حیاتی در بازاریابی برای شرکتها دارد.

واضح است که اینستاگرام فقط برای استفاده شخصی نیست. اکنون اینستاگرام یک پلتفرم جهانی است که به برند ها اجازه می دهد محتوای خود را منتشر کنند، محصول شان را نمایش دهند و با مخاطبین خود تعامل و ارتباط داشته باشند.

از طرفی، کاربران اینستاگرام فقط کاربران اکتیو نیستند بلکه کاربرانی هستند که با پست ها تعامل دارند. این تعامل فرصت بی نظیری است که در اختیار بازاریابان و کارآفرینان قرار دارد.

ممکن است قبلا در رابطه با تئوری های مختلف کسب و کار در اینستاگرام چیزهایی شنیده باشید، اما چگونه می توانید بدون تلف کردن وقت و سرمایه از این پلتفرم برای بیزینس خود استفاده کنید؟

بدون شک، اینستاگرام یکی از مهمترین شبکه های اجتماعی موجود است و کاملاً مطمئن هستیم و مجدد تکرار می کنم اگر بازاریابان و کسب و کار ها آن را نادیده بگیرند سهم بزرگی از بازار را از دست خواهند داد ‌.

شما چه یک برند شخصی داشته باشید یا مدیر تبلیغات یک شرکت بزرگ و یا بیزینس کوچکی داشته باشید، داشتن استراتژی برای بازاریابی در اینستاگرام یک باید است. اگر مطمئن نیستید که چرا اینستاگرام برای بیزینس مناسب است نکات ذکر شده زیر را مطالعه کنید.

۱- بیش از یک سوم کاربران اینستاگرام از اپلیکیشن اینستاگرام برای خرید محصول آنلاین استفاده کرده‌اند

فقط یک کلمه می توان گفت: فروش. کسب و کار شما چه در اینستاگرام باشد یا یک فروشگاه فیزیکی داشته باشید، در پایان هر روز تنها چیزی که یک کاسب نگران آن است فروش است. فروش تنها نگرانی هر کسب و کاری است و به احتمال زیاد به دلیل حضور شما در این دوره نیز بابت همین نگرانی است.

بیش از یک سوم کاربران اینستاگرام از اینستاگرام برای خرید یک محصول آنلاین استفاده کرده‌اند و احتمال خرید مجدد این افراد ۷۰ درصد بیش از کاربرانی است که از اینستاگرام استفاده نمی کنند.

حال اجازه دهید کمی به جزئیات این مطلب به پردازیم. بیش از یک بیلیون کاربر فعال ماهانه در اینستاگرام هستند بنابراین یک سوم این افراد یعنی ۳۳۳.۳۳۳.۳۳۳ کاربری هستند که به صورت آنلاین در اینستاگرام خرید میکنند!!!

ایران هفتمین کشور در دنیا است که از اینستاگرام استفاده می کند. از جمعیت 80 میلیون نفری ایران، 30% کاربر اینستاگرام هستند. یعنی 24 میلیون نفر در ایران کاربر اینستاگرام هستند. و اگر یک سوم این افراد در اینستاگرام خرید کنند، 8 میلیون خریدار ایرانی در اینستاگرام هستند که آماده خرج کرد پولشان هستند…..به این موضوع فکر کنید….8 میلیون خریدار سرگردان….!!!!

فقط خواستم قبل از اینکه راجع به مزایای دیگر اینستاگرام صحبت کنم، ذهنیتی درباره پتانسیل بالای تعداد مشتریان پلتفرم داشته باشید. این افراد می توانند مشتری بعدی شما باشند!

اگر بیزینس شما در اینستاگرام حضور نداشته باشد آیا می‌توانید به این مشتری ها دسترسی داشته باشید؟
۵۰ درصد کاربران اینستاگرام هر روز پروفایل بیزینس ها را چک می کنند. اما اگر شرکت شما و کسب و کار شما در بین این بیزینس ها نباشد آیا آنها شما را پیدا خواهند کرد؟

به اینستاگرام به عنوان دست کمکی و یا روشی برای گسترش بیزینس خود نگاه کنید. هر قدر حضور شما در اینستاگرام بیشتر باشد احتمال دیده شدن کسب و کار شما توسط مشتریان بالقوه بیشتر خواهد بود.

آیا سرمایه گذاری در اینستاگرام ارزشش را دارد یا خیر؟

۷۵ درصد کاربران اینستاگرام کسانی هستند که نسبت به تبلیغات و محتوای گذاشته شده در اینستاگرام عکس العمل نشان می دهند. بدین معنی که بعد از دیدن پست شما از وب سایت تان بازدید می‌کند.

فن پیج مارکتینگ چیست

پست های تبلیغاتی در اینستاگرام مقوله دیگری است. آمار درباره پست های تبلیغاتی اینستاگرام نشان می‌دهد که ۷۵ درصد کاربران اینستاگرام نسبت به این تبلیغات عکس العمل نشان می دهند و روی دکمه خرید یا تماس با ما کلیک می کنند. حتی اگر مردم در اولین بازدید و در اولین کلیک خرید نکنند، با اطلاعات به دست آمده از آن ها می توانید آن ها را از طریق تبلیغات آتی Retarget کنید و در نهایت با ارسال محتواهای مختلف آنها را به خریدار تبدیل کنید.

۲- محتوای اینستاگرام ویژوال است و برای استراتژی بازاریابی شما امری حیاتی است

عکس و ویدیو یکی از پرمخاطب ترین محتواها در اینترنت است. ویدئو و تصویر باعث می شود فالوور های شما برند و شرکت شما را به خاطر بسپارند و احتمال تعامل با محتوای شما در این حالت بیشتر است. پست های تصویری و ویژوال ۶۵ درصد نسبت به پست هایی که فقط از متن استفاده میکنند مخاطبان بیشتری دارند. بنابراین اینستاگرام پلتفرمی فوق‌العاده برای تعامل با فالورها است که باعث می شود خریداران مجدد به صفحه شما سر بزنند.

با استفاده از تصاویر زیبا می توانید برند خود را در اینستاگرام به دیگران بهتر شناسانده و همچنین میتوانید از تصاویر زیبا در خبرنامه ها، ایمیل ها و وبلاگ های خود استفاده کنید.
نکته: از یک تم و یک استایل مشخص برای خود استفاده کنید که مخاطبین با دیدن آن تم و استایل بتوانند برند شما را از بین پست های دیگر تشخیص دهند‌.

برخلاف پلتفرم های اجتماعی دیگر اینستاگرام فقط از ویدئو و تصاویر استفاده می کند و در کنار تصاویر میتوانید متن هم داشته باشید، اما استفاده ازمتن در اینستاگرام اجباری نیست. اکثر مردم تصویر را بیشتر از متن خوانده شده یا صحبت شنیده شده به خاطر می آورد. با در نظر گرفتن این مزیت اینستاگرام به پلتفرم تبدیل شده که از دیگر شبکه های اجتماعی قوی تر است.

اگر سوالی دارید بپرسید، ما اینجا در خدمت شما هستم و خوشحال میشم به سوالات شما پاسخ دهم و داستان‌های موفقیت شما را بشنوم تا آن را با دوستان دیگر یه اشتراک بزاریم.

۳- اینستاگرام پلتفرمی موبایل محور است

فیسبوک و اینستاگرام پلتفرمهای موبایل محور هستند. حتی اینستاگرام پلتفرم جالبی برای دسکتاپ هم ندارد. یعنی در عمل اینستاگرام کاملا موبایل محور است. از آنجا که ۸۰% گشت و گذار در شبکه های اجتماعی روی تلفن های همراه صورت می گیرد بدون شک حضور در این پلتفرم و در این جایگاه امری حیاتی است.

۴-اینستاگرام فرصتی مناسب برای ارتباط با مخاطبین تان است

اینستاگرام بالاترین نرخ تعامل را در شبکه های اجتماعی دارد. حتی این نرخ از توییتر و فیسبوک هم بیشتر است‌. در واقع مخاطبین اینستاگرام نسبت به برند ها و محتوای پست شده توسط برندها عکس العمل بهتری نشان میدهند.
بهترین کار برای ایجاد پستهای پربازدید کننده و ایجاد ارتباط با مخاطبین شروع صحبت با آنها است.

فراموش نکنید که منظور از تعامل با مخاطبین، پست کردن ویدیو و تصاویر محصولات تان نیست، بلکه باید به طور واقعی با آن ها ارتباط برقرار کرده و از آنها بخواهید که محتوای شما را به اشتراک گذاشته، کامنت بگذارند و یا لایک کنند. این نکته یکی از مهمترین پارامترهای است که باید بر روی آن تمرکز داشته باشید و چیزی است که باید بر روی آن سرمایه گذاری کرده تا بتوانید مشتری های وفادار ایجاد کنید.

۵- اینستاگرام معدن طلایی از فیدبک ها و نقطه نظرهای مخاطبین شماست

اگر یک بازاریاب باهوش باشید احتمالاً مکالمات و نظرات مشتریان در رابطه با محصول و برند تان در شبکه‌های اجتماعی را کنترل می کنید. اما آیا میدانید مردم در باره برند شما چه چیزی را در اینستاگرام پست میکنند؟

شما چه در پلتفرمهای شبکه‌های اجتماعی باشید و چه نباشید، مردم کماکان در رابطه با محصول شما در شبکه های اجتماعی صحبت می کنند. حتی ممکن است از قبل تصاویر محصول شما را پست کرده یا ویدیوی مرتبط با محصولتان را در شبکه‌های اجتماعی گذاشته و یا در رابطه با آن کامنت هم نوشته باشند. اینستاگرام معدنی طلایی از نقطه نظرات مفید مشتری های شماست بنابراین از آن استفاده کنید!!

نکته: می توانید از ابزار جستجو در برنامه Iconosquare استفاده کنید تا ببینید مردم درباره برند شما چه می گویند و چه هشتگ هایی مرتبط با برند شماست.

۶-اینستاگرام بهترین پلتفرم برای بررسی عملکرد رقبا است

نه تنها از اینستاگرام به عنوان پلتتفرمی جهت بازاریابی استفاده می‌کنیم بلکه با این پلتفرم می‌توان فعالیت رقبا را تحت نظر داشت و دید رقبا چگونه با مخاطبین خود تعامل و ارتباط دارند. این روش بهترین روشی است که می توان از طریق آن پست های موفق و کلمات کلیدی صنف را پیدا کرد.

 

نکته: از هشتگ هایی که رقبای شما در اینستاگرام استفاده می‌کنند برای تحت نظر داشتن عملکرد رقبا استفاده کنید تا بتوانید همیشه یک قدم از آنها جلوتر باشید.

۷- محوریت اینستاگرام بر داستانگویی است

مردم عاشق داستان هستند. از دوران کودکی با داستان ها آشنا شدیم .داستان گویی جزئی از طبیعت انسان است. و از دیدگاه کسب و کار، گفتن یک داستان جالب روشی فوق العاده برای ایجاد ارتباط احساسی با مخاطبین است.

به اشتراک گذاری محتوای ویژوال بهترین روش برای معرفی خودتان است و روشی است که با آن می توانید با مشتریان بالقوه خود ارتباط برقرار کنید. در بازاریابی باید مشتری را در مرکز توجه قرار دهید. بنابراین در پست هایی که می گذارید نباید فشاری برای خرید بر روی مشتری باشد. در عوض با ایجاد ارتباطی انگیزشی و عاطفی با مشتری می توانید برند خود را بزرگتر کرده در نهایت مشتری های همیشگی و وفادار برای خود بسازید.

نکته: از استوری های اینستاگرام برای ایجاد کلیپ های جذاب استفاده کنید که پشت صحنه کسب و کار شما را نشان دهد و به کمک آن بتوانید انسان بودن و پرسونالیتیِ پشت برند تان را به دیگران نشان دهید.

استوری های اینستاگرام روشی ایده آل برای نشان دادن پشت صحنه کسب و کار است. مردم دوست دارند بدانند پشت صحنه برندی که از آن خرید می‌کنند چه می گذرد. به عنوان مثال اگر شما یک رستوران دارید می توانید در استوریهای خود به مشتری های خود نشان دهید که چگونه هر روز از مواد تازه برای درست کردن غذا استفاده می کنید.

همچنین اگر می خواهید پست جدیدی بگذارید یا قصد دارید از یک تکنیک جدید بازاریابی استفاده کنید، ولی نسبت به آن مطمئن نیستید، می توانید آن را در استوری اینستاگرام تست کرده و در مدت ۲۴ ساعت ببینید عکس العمل مردم چیست . اگر مردم با آن ارتباط گرفتند، می توانید با نظر سنجی مردم این تکنیک جدید خود را پیاده کنید.

در صورتی که استوریِ فوق‌العاده‌ای دارید که مردم از آن استقبال کرده اند، می توانید آن را Save کرده و در قسمت Story Highlight پروفایل خود قرار دهید. از این قسمت می توانید برای نشان دادن سوالات متداول مشتریان، کارهای روزمره و یا تقسیم بندی محصولات خود استفاده کنید. یکی از بزرگترین مزایای مزایای هایلایت این است که بعد از ۲۴ ساعت پاک نمی شود، در حالی که استوری های اینستاگرام بعد از ۲۴ ساعت پاک خواهد شد. اینجا شما هستید که در مورد طول عمر هایلایت ها در پیج خود تصمیم گیری می کنید. در قسمت هایلایت می‌توانید از آیکون های جذابی استفاده کنید که جلب توجه کند.

۸- از طریق اینستاگرام مارکتینگ می توانید به افراد بسیاری دسترسی پیدا کنید

هنگام استفاده از اینستاگرام هشتگ ها بهترین راه برای قرار دادن محتوای شما در معرض دید افراد هستند. حتی می توانید از تبلیغات اینستاگرامی استفاده کنید تا مشتری های بالقوه بیشتری محتوای شما را ببینند.

نکته: توجه داشته باشید که استفاده بیش از حد از هشتگ ها یا استفاده از هشتگ های غیرمجاز می‌تواند تاثیری منفی روی عملکرد پست شما داشته باشد

۹- اینستاگرام به فیسبوک لینک شده است

احتمالا می دانید که فیس بوک مالک اصلی اینستاگرام است اما هنوز فیسبوک و اینستاگرام دو پلتفرم مجزا هستند. با لینک کردن اینستاگرام و فیسبوک می‌توانید مخاطبین خود را افزایش دهید. اگر تبلیغی را در فیس بوک اجرا کنید می توانید آن تبلیغ را همزمان در اینستاگرام هم داشته باشید. و یا اگر محتوایی را در اینستاگرام منتشر می کنید می توانید آن محتوا را به طور اتوماتیک در فیسبوک نشان دهید. لینک کردن اکانت ها به یکدیگر بسیار مفید است چرا که با این روش می‌توانید در وقت خود صرفه جویی کنید.

۱۰- توانایی استفاده از تبلیغات در اینستاگرام

البته اجرا کردن تبلیغات در اینستاگرام برای ایران بسیار مشکل و تقریباً غیر ممکن است. اما اگر مخاطبین شما در خارج از ایران هستند استفاده از تبلیغات اینستاگرام و فیسبوک را شدیداً به شما توصیه می کنم. اگر میخواهید به افراد بیشتری دسترسی داشته باشید و اگر به دنبال فالوور های بیشتری هستید حتما به تبلیغات احتیاج دارید. در مورد تبلیغات فیسبوک و اینستاگرام مجزا صحبت خواهیم کرد.

۱۰- پتانسیل همکاری با شاخهای اینستاگرام و اینفلوئنسرها

هنگامی که در شروع فعالیت خود هستید میتوانید از اینفلوئنسرها کمک گرفته و به فالوور های آنها دسترسی داشته باشید.شما در ابتدای کار فالوورهای زیادی ندارید اما با استفاده از این فرمان سرها به تعداد بسیار زیادی فالوور دسترسی پیدا کرده و می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید. با این روش برند شما به دیگران معرفی شده و می توانید کالای تان را به افراد بیشتری بفروشید.

آموزشگاه فن اموزان مرکز تخصصی اموزشهای کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تهران می باشد که با مجوز رسمی از سازمان فنی حرفه ای کشو.ر دوره های اموزشی ویژه استغال و کسب درامد از جمله آموزش طراحی سایت ، آموزش سئو سایت ، آموزش فتوشاپ و … را برگزار می کند. برای اطلاعات بیشتر با شماره 02191321001 تماس بگیرید.

همچنین اموزشهای الکترونیک و تعمیرات نظیر آموزش تعمیرات موبایل  ، آموزش تعمیرات لوازم خانگی ، آموزش PLC و … بصورت عملی و تخصصی ارائه می شود.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به آموزشگاه فن آموزان فیدار می‌باشد. (طرف قرارداد با خانه کارگر)
بستن X
تماس با فن آموزان تلگرام واتس آپ ایتا روبیکا بله
مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنین
صفحه رسمی فن آموزان در اینستاگرام کانال رسمی فن آموزان در تلگرام کانال رسمی فن آموزان در یوتیوب کانال رسمی فن آموزان در آپارات