آموزش plc kinco

 • آموزش‌ نرم افزار PLC مناسب چه کسانی است؟ دوره های آموزشی پی ال سی با تأکید بر مهارت شناخت و هدایت دستگاه‌های پی ال سی، مناسب کلیه افرادی است که می‌خواهند با کنترل مدارهای الکترونیکی وارد بازار کار شوند، تابلوهای پی ال سی ضمن پیچیدگی از اصول و قواعد خاص خودشان بهره‌مند هستند. این دستگاه‌های کنترل کننده قادرند که تجهیزات صنایع بزرگ را بر اساس برنامه های نوشته شده اجرا نمایند. بنابراین دوره های آموزش PLC برای کلیه دانش‌آموختگان رشته های الکترونیک و کامپیوتر کاربردی می باشد.
 • دوره های آموزش PLC از پایه یک دوره آموزشی کامل پی ال سی با آشنایی با مفاهیم اصولی و پایه الکترونیک آغاز می گردد. اگر فردی با برنامه نویسی سی شارپ آشنا باشد و محیط های برنامه نویسی و کار با نرم افزارهای مرتبط را به خوبی فرابگیرد قادرخواهد بود که با کمی خلاقیت بهینه ترین سیستم های پی ال سی را راه اندازی نماید، موضوعیست که کمتر مورد توجه قرار می گیرد. از این رو صنایع با افراد تازه وارد با دانش های سطحی مواجه می‌گردند. بنابراین یک دوره کامل آموزش PLC هم به ابعاد نظری پی ال سی توجه دارد و هم ابعاد فنی آن را به صورت عملی مورد سنجش قرار می دهد. امکان ندارد که شما با پی ال سی صرفاً تئوری بتوانید مشکلات بزرگ صنایع مختلف را برطرف نمایید.

فیلم معرفی دوره آموزش plc kinco

پادکست معرفی دوره

شهریه: 1/500/000 تومان

مدت آموزش: تماس بگیرید

توانایی هایی که در این دوره بدست می آورید

با گذراندن این دوره توانایی خواهید داشت تا پروژه های صنعتی را با استفاده از PLC Kinco طراحی و پیاده سازی کنید.

با نرم افزار های پی ال سی کینکو کار می کنید و یادمیگیرید CPUهای مختلف شرکت کینکو را با نرم افزارهای مربوط به آن ها برنامه نویسی کنید.

یادمیگیرید با استفاده از PLC Kinco سیستم های هیدرولیکی و پنوماتیکی را راه اندازی کنید.

انواع مدل های تاچ پنل کینکو را می شناسید و با نحوه کار و برنامه نویسی هرکدام از این مدل ها آشنا می شوید.

نحوه راه اندازی انواع موتورها و سروو موتورها را با استفاده از PLC Kinco یاد میگیرید.

به شما یاد میدهیم تا بتوانید با استفاده از دانش تخصصی که در زمینه PLC Kinco کسب می کنید، بتوانید مدیریت پروژه هایی را که از قبل اجرا شده اند را در دست بگیرید یا حتی آنها را عیب یابی و تعمیر کنید.

سرفصلهای دوره آموزش plc kinco
logo gold
 • به زودی …
نمایش بیشتر
نظرات کارآموزان دوره آموزشی PLC
هزینه آموزش ها
شهریه عادی دوره PLC Kinco 2/150/000 تومان
شهریه دوره PLC Kinco با 30% تخفیف 1/500/000 تومان
شهریه خصوصی دوره PLC Kinco -
برای یک شروع قدرتمند این ویدئو را حتما ببینید
نکاتی در مورد آموزش plc kinco

آیا کار با PLC پیچیده است ؟ در یک نگاه به سیستم اتوماسیون PLC متوجه پیچیدگی آن می شوید، و اجرای آن برای کسانی که علم کافی به PLC ندارند به همان میزان پیچیده است. با گذراندن این دوره میتوانید به راحتی سیستم های PLC را طراحی، محاسبه و پیاده سازی کنید. همچنین قادر خواهید بود پروژه های صنعتی سطح بالا و پیچیده را طراحی و اجرا کنید.

مهارت هایی که یک تکنسین PLC نیاز دارد : نیاز اساسی رشته PLC شناخت زیر ساخت های برق صنعتی از جمله تابلو برق صنعتی، هیدرولیک و پنوماتیک و مفاهیم اصلی تابلو برق صنعتی می باشد. در نهایت یک تکنسین PLC می بایست توانایی برنامه نویسی قوی داشته باشد که در فن آموزان تمامی این نکات و زیر ساخت ها از صفر تا صد به شما با روشی علمی آموزش داده می شود.

قیمت دهی و بازار تهیه اجناس : اکثر تکنیسین ها در برخورد با پروژه های مختلف، بدلیل عدم آشنایی کامل با قطعات و ناتوانی در قیمت گذاری صحیح قادر به رقابت با سایر رقبای خود نیستند. این مساله دو پیامد ناکارآمد در پی دارد: اول : با ارائه قیمتِ بالا مشتری های خود را از دست می دهند دوم: با پیشنهاد قیمت پایین ، در کسب و کار خود متضرر می شوند در آموزشگاه فن آموزان به شما یاد می دهیم که چگونه هزینه های واقعی یک پروژه را برآورد کرده، چگونه پیش فاکتور درست ارائه کنید و چطور اجناس مورد نیازتان را از منابع تامین مورد اطمینان و دست اول بازار تهیه کرده تا بتوانید با اطمینان بیشتر در مناقصه ها شرکت کنید.

سوالات متداول کلاس آموزش plc kinco

برای یادگیری بهتر نیاز است کاراموز دوره تابلو برق صنعتی را بگذراند.

پس از پایان دوره مدرک آموزشگاه که زیرنظر سازمان فنی حرفه ای ، بصورت دوزبانه، در داخل کشور و در شرکت های خصوصی و دولتی دارای اعتبار هست تقدیم شما میشود. برای مدرک بین المللی، کارآموز را به سازمان فنی حرفه ای معرفی میکنیم و پس از قبولی در آزمون کتبی و عملی مدرک رسمی و بین المللی به کاراموز تعلق می گردد.

آموزش ها ویژه بازار کار هستند و کاراموز بعد از پایان دوره به راحتی میتواند وارد بازار شود. بله بعد از پایان دوره می توانید با استاد در ارتباط باشید.

کلاس ها معمولا به صورت تئوری و عملی برگزار میشود اما بخش عمده کلاس (حدود 90 درصد) به صورت عملی برگزار میشود .کلاس 8 تا 10 نفره برگزار میشود.

بله زمان کلاس های خصوصی طبق زمان شما و استاد هماهنگ می شود

با تحویل بیش از یک میلیون متخصص در طول فعالیت آموزشگاه فن آموزان تهران و کسب رضایت این کارآموزان امروز بزرگترین تضمین یادگیری برای شما سابقه ما است و به شما تضمین میدهیم بهترین تجهیزات و اساتید را برای آموزش در اختیارتان قرار دهیم و در مسیر آموزش تا اشتغال در کنار شما باشیم.

این رشته مطمئنا یکی از بهترین شاخه های فنی می باشد و بدلیل تخصصی بودن آن دارای بازار کار خوبی است. هیچ محدودیت درآمدی برای فعالیت در این شاخه جود ندارد و با مشاوره بازار کار و آموزشی که در این آموزشگاه می بینید به شما کمک می کنیم یک شغل پردرآمد را شروع کنید.

با توجه به اینکه این آموزشگاه یکی از بزرگترین موسسه ها با بیشترین تعداد کارگاه در سطح کشور است دارای زمانبندی منعطف برگزاری کلاس در طول هفته، آخر هفته ها برای کارمندان و افراد شاغل، کلاس های فشرده وبژه کارآموزان شهرستان و کلاس های تخصصی و خصوصی ویژه می باشد.

بله برنامه نویسی پی ال سی تدریس میشود.

دو روز بازدید از کارخانه بر ای شبیه سازی آموزش ها در خط تولید و معمولا در اواسط دوره برگزار میشود

ویژگی های دوره
دسترسی به حمل و نقل عمومی دسترسی به حمل و نقل عمومی
دوره رایگان در صورت عدم یادگیری دوره رایگان در صورت عدم یادگیری
بهره مندی از اساتید به نام و تجربه بهره مندی از اساتید به نام و تجربه
آموزش در کارگاه های مجهز آموزش در کارگاه های مجهز
پشتیبانی نامحدود پس از دوره پشتیبانی نامحدود پس از دوره
ارائه مدرک زیر نظر فنی حرفه ای ارائه مدرک زیر نظر فنی حرفه ای
برگزاری دوره در زمان آزاد کارآموزان برگزاری دوره در زمان آزاد کارآموزان
اقامت در خوابگاه مناسب اقامت در خوابگاه مناسب
نظرات کارآموزان دوره

”در دوره آموزش PLC دو بار بازدید از کارخانه داشتیم که شبیه سازی آموزش در خط تولید را از نزدیک دیدیم.“

”کلاسها سر زمان مشخص برگزار شدند ، همچنین محیط آموزشگاه بسیار مطلوب بود و شرکت در این دوره و یا دوره های دیگر را به دوستان پیشنهاد میکنم. “

”بنده دوره را به اتمام رساندم و در حال حاضر هم از پشتیبانی استاد دوره و آموزشگاه استفاده میکنم.“

معرفی بازار کار رشته آموزش plc kinco

بازار کار PLC پیشرفته
متأسفانه در دانشگاه از مفاهیم مرتبط با پی ال سی به صورت کاملاً سطحی عبور می‌شود و فرد دانش آموخته با اطلاعات اندک قادر نخواهد بود که به استخدام صنایع بزرگ در بیاید. از طرفی صنایع بزرگ نیازمند افرادی چند بعدی و متخصص است، کسانی که با اختلالات احتمالی در تابلو های PLC آشنا باشند و بتوانند معایب آن ها را در اسرع وقت مرتفع نمایند. در صورت وجود چنین متخصصانی، واحدهای صنعتی حاضرند مبالغ زیادی به عنوان حقوق ماهانه (از 10 تا 30 میلیون تومان در ماه) بپردازند.
طبقه‌بندی زمینه‌های کار با PLC
کار با پی ال سی در ابعاد کوچک و بزرگ امکان‌پذیر است، هر صنعتی بنا بر نیاز خود از پی ال سی ها با تعداد ورودی، خروجی میزان حافظه و ویژگی های خاص خود استفاده می نماید. اجزای مختلف پی ال سی با طبقه بندی های مختلف حائز اهمیت هستند. آن ها بر اساس ویژگی های اجزا نظیر منبع تغذیه (power supply)، واحد پردازنده‌ی مرکزی (cpu)، حافظه (Memory) ،رابطه برنامه نویسی (programmer)، واحد ورودی/خروجی (I/O) به انواع مختلف پی ال سی طبقه بندی می‌گردند. شناخت بازار کار و هدف‌گذاری در ورود به بازار کار می تواند توقع ما را از دوره های آموزش پی ال سی واقع‌بینانه تر کند. بنابراین همواره در بهترین دوره های PLC سعی می‌شود که این آموزش‌ها با در نظر گرفتن کلیه ابعاد تئوری و عملی به هنرجو منتقل شود.

آموزش مجازی آموزش plc kinco

دوره آنلاین آموزش پی ال سی از طرف آموزشگاه فن آموزان برگزار می شود و این آموزشگاه با اجرای این دوره در صدد اهداف زیر می باشد:

 • کم کردن هزینه های ایاب و ذهاب کارآموزان
 • حذف هزینه های مربوط به محل سکونت کارآموزان شهرستانی
 • کلاس آموزش آنلاین plc برای افرادی برگزار می شود که به علت موقعیت های جغرافیایی و محدودیت های زمانی امکان حضور در کلاس ها را به صورت فیزیکی ندارند.
 • بهره گیری از کم هزینه ترین روش های اینترنتی با هدف کم کردن مخارج رفت و آمد و سکونت در طول دوره

از فواید کلاس مجازی آموزش plc، این است که استاد و کارگاه را یکجا در محل سکونت داشته و فرایند یادگیری را اختصاصی دنبال خواهید کرد.

امتیازات دوره آنلاین آموزش plc kinco

آموزشگاه فن آموزان کلاس آنلاین آموزش پی ال سی را اجرا و امتیازات زیر را برای آن در نظر گرفته است:

 • افرادی که توانایی و امکانات شرکت در کلاس ها حضوری آموزش پی ال سی را ندارند، می توانند در دوره مجازی این آموزش شرکت کرده و مهارت ها را آموزش ببینند.
 • تمامی عناوین درسی که در دوره عملی آموزش plc به کارآموزان کلاس حضوری عرضه می شود، به کارآموزان مجازی هم ارائه می شود.
 • حمایت و پشتیبانی از کارآموزان پس از دوره توسط مدرسین دوره به صورت نامحدود
 • اعطای گواهی معتبر آموزشگاه و گواهی معتبر بین المللی از طرف سازمان فنی و حرفه ای
 • توانایی پرسش و پاسخ میان کارآموز و استاد دوره آموزش پی ال سی به صورت آنلاین و در زمان برگزاری کلاس
 • ارتباط از طرق تماس تلفنی و حضوری کارآموز و مدرس
 • انتشار و اختصاص جزوه مشروح کلاس مجازی آموزش پی ال سی
 • برگزاری مجازی آزمون پایان دوره و ارسال پستی مدرک
 • امکان رایگان معرفی کارآموزان دارای نمره 90 و بیشتر در آزمون پایان دوره جهت دریافت مدرک بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای

با شرکت در دوره های مجازی آموزشگاه فن آموزان، تمام عناوین و سرفصل های آموزشی کلاس های حضوری را عینا و با همان کیفیت ارائه خواهد کرد.

گارانتی کلاس آنلاین آموزش plc kinco

گارانتی مخصوص ویژه کلاس های آموزش آنلاین از سوی آموزشگاه فن آموزان که بیانگر اهمیت این مجموعه در فرایند یادگیری کارآموزان است، شامل موارد زیر می باشد:

 1. برگزاری رایگان دوباره کلاس آنلاین آموزش پی ال سی در صورت عدم یادگیری کارآموز
 2. برگزاری بدون هزینه 5 جلسه یک ساعته جهت رفع ابهامات کارآموز به صورت حضوری و مجازی(در صورت احساس نیاز و درخواست کارآموز)
 3. امکان شرکت رایگان در کلاس های عملی و حضوری برای کارآموزان دوره های مجازی(مطالب و نکات کلاسهای آموزش مجازی را تیمی حرفه فیلمبرداری و تدوین کرده و برای کارآموزان مجازی منتشر می کنند)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام به پشتیبان