نکاتی در انتخاب تیغه کرکره برقی

در این مقاله به بررسی نکاتی کاربردی در انتخاب تیغه کرکره برقی می پردازیم. با اطلاع از نکاتی در انتخاب تیغه کرکره برقی که قصد خرید آن را دارید در انتخاب خود مطمئن شوید و نمای زیبا برای ساختمان یا مغازه خود فراهم کنید

 1. ضخامت گوشت تیغه

  اگر تیغه کرکره برقی گوشت کافی نداشته باشند در هنگام اکسترود کردن ( به یکدیگر متصل کردن) خوب جا نرفته و پس از مدتی کرکره، کش می آید و تنها با یک ضربه به وسط کرکره، تیغه کرکره برقی از هم جدا می شوند.

   کرکره برقی

 2. داشتن پل در وسط تیغه

  وجود پل باعث می شود که اولاً صدا داخل تیغه کرکره برقی نیافتد و همچنین قدرت تیغه کرکره برقی در برابر ضربات ، بیشتر شود. تیغه در مدل های بدون پل، تک پل و دو پل موجودند.

  پل در وسط تیغه کرکره برقی

 3. تیغه تک جداره و دو جداره

  مسلماً اگر می خواهید کارتان کامل تر بوده و طول عمر بیشتری داشته باشد از تیغه دو جداره استفاده کنید.  در غیر این صورت می توانید از تیغه کرکره برقیی تک جداره استفاده کنید.

  تیغه تک جداره و دو جداره

 4. تیغه فوم دار

  حتی اگر شما از تیغه کرکره برقیی پل دار هم استفاده کنید، باز هم در هنگام باز و بسته شدن کرکره سر و صدای ضعیفی ایجاد خواهد کرد، برای رفع آن صداها می توانید از تیغه کرکره برقیی فوم دار استفاده کنید.  معمولا برای پارکینگ های جنوبی کاربرد دارد.

  تیغه فوم دار

 5. جنس تیغه

  می تواند از آلومینیوم یا گالوانیزه باشد.  اگر می خواهید کارتان ارزان تر تمام شود از تیغه کرکره برقیی گالوانیزه استفاده کنید.  و اگر دنبال کار خوب و عالی هستید از تیغه کرکره برقی آلومینیوم استفاده کنید.

  جنس تیغه

 6. رنگ تیغه

  یک نکته بسیار مهم در انتخاب تیغه کرکره برقی به شمار می رود.  رنگ تیغه کرکره برقی باید از نوع کوره ای باشد که به آن رنگ پودری یا رنگ الکترواستاتیک نیز می گویند. این رنگ ها به راحتی از روی تیغه کرکره برقی بلند نمی شوند. در حالیکه تیغه کرکره برقیی معمولی تنها با کشیدن یک کلید بر آن ها، رنگشان بلند می شود. انتخاب رنگ در قیمت تیغه کرکره برقی هیچ تاثیری ندارد( منظور سفی، قهوه ای، قرمز و… بودن آن هاست)، پس برای مشتریان خود نهایت سلیقه را به خرج دهید تا با ترکیب رنگ ها بر زیبایی کارتان بیافزایید.

 7. تیغه کرکره برقیی خوب و گران قیمت، در مارک های مختلفی وجود دارند که این شرت ها معمولاً تیغه کرکره برقی را لیبل دار به بازار عرضه می کنند. البته ناگفته نماند بسیاری از تیغه کرکره برقیی لیبل دار به صورت جعلی بر روی تیغه کرکره برقیی تقلبی چشبانده شده است که پیشنهاد می کنیم از جای مطمئن خرید کنید.

  رنگ تیغه

 8. نمای تیغه

  تیغه کرکره برقی در مدل های ساده، یک خط، دو خط و سه خط تولید می شوند.

  نمای تیغه

آموزشگاه فن آموزان برگزار کننده دوره های آموزشی از جمله آموزش نصب کرکره برقی می باشد . برای اطلاع از نحوه برگزاری دوره ها با کارشناسان ما تماس بگیرید .

امتیاز بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.