کاربرد انواع لوله ها در نصب دوربین مدار بسته

این نوع لوله فولادی برق که در کابل کشی آموزش نصب دوربین مدار بسته کاربرد دارد، به وسیله رنگ در برابر زنگ زدگی مقاوم می شود و می توان در فضای داخلی بناها و در بتن به کار برد. کاربرد این نوع لوله فولادی برق در ارتباط مستقیم با زمین و یا در جاهایی که در برابر نفوذ عوامل زنگ زدگی و خوردگی شدید است ، مجاز نخواهد بود .

لوله فولادی گالوانیزه ( لوله های فولادی گالوانیزه درز جوش )

این نوع لوله فولادی برق و متعلقات آن ، که در برابر زنگزدگی و خوردگی با مواد مقاوم مانند روی یا کادمیم ، از داخلی و بیرون پوشیده می شود ، می توان زیر گچ مورد استفاده قرار داد .

لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ

این نوع لوله فولادی برق و متعلقات آن در لوله کشی های روکار ، که در فضای بیرونی انجام می گیرد مانند دوربین مداربسته ، و یا در مواردی که لوله های برق در معرض عوامل زنگ زدگی و خوردگی قرار می گیرد، مانند محل های با رطوبت بالا و همچنین در مواردی که مقاومت مکانیکی بالا مورد نیاز است، باید مورد استفاده قرار گیرد . لوله فولادی برق- لوله گالوانیزه سرد

این گونه لوله فولادی برق و متعلقات آن، در لوله کشی های مناطقی که امکان انفجار و اسیب فیزیکی وجود دارد به کار برده شود .

انواع لوله فلکسیبل روکش دار و بدون روکش

انعطاف پذیری و مقاومت مکانیکی بالا، طول عمر زیاد، مقاومت در مقابل نفوذ مایعات و گاز، روکش مقاوم در مقابل اشعه ماوراءبنفش ( نورآفتاب )، مواد شیمیایی، آب دریا و خود خاموش شونده، از مشخصات مهم این محافظ است.

FullSizeRender-8-300x300

برای کلیه تأسیسات الکتریکی دارای محیط های مرطوب و گرد و غبار، سیستم های روشنایی، تابلوهای برق، محافظت فیبرنوری، سیستم های تهویه مطبوع، خطوط انتقال داده، کف و سقف کاذب، سیستم های نظارت تصویری دوربین مداربسته و دوربین های مداربسته مداربسته، اتصال بین ماشین آلات و تجهیزات کارخانه، ایستگاه های سوخت گیری بنزین و گاز، کاربردهای زیرزمینی در شرایط آب و هوایی مرطوب و پر گردوغبار کاربرد دارد .

معمولاً از هسته داخلی لوله، ورق گالوانیزه آلومینیوم، روکش آب بندی، PVC نرم در رنگ های مشکی، طوسی و سفید ساخته می شود و دارای ضریب حفاظت محیطی IP54 تا 67 IP می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.