نرم افزار XProtect Corporate و قابلیت های بارز آن چیست؟

[av_one_full first]

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]

نرم افزار XProtect Corporate  در دوربین مداربسته

نرم افزاری قدرتمند برای مدیریت دوربین های مداربسته تحت شبکه در مقیاس های بسیار بزرگ است که از تعداد نامحدود دوربین ، کاربر و سایت پشتیبانی می کند و می تواند برای درخواست های متعدد کاربران به صورت کاملاً هوشمند پاسخهایی بی درنگ آماده کند. یک نرم افزار آسان برای کاربری است که با لایه های مختلف مدیریتی و اتفاقات بسیار سروکار دارد. در این نرم افزار می توان سرورهای مستقل Corporate را در قالب یک سایت یکپارچه و به صورت زیرمجموعه با رعایت سلسله مراتب در اختیار داشت .

پشتیبانی از XProtect Smart wall کاربر را قادر می سازد تنظیمات دلخواه خود را بدون نیاز به تغییرات متعدد سخت افزاری برای برخورداری از صفحه های نمایش متعدد و انعطاف پذیر به راحتی به سیستم اعمال کند .

این نرمافزار برای سیستم های در مقیاس بزرگ، یک محیط کاملاً امن و دور از ریسک فراهم می کند. پشتیبانی از ذخیره سازی های جایگزین و امکان وجود سرورهای پشتیبان در نرم افزار این اطمینان را می دهد که هیچ وقفه ای در دریافت و ضبط تصاویر و صداها نخواهد داشت و همیشه به خوبی کار کند .

قابلیت های بارز این نرم افزار:

  • مدیریت متمرکز و یکپارچه سرورها ، تجهیزات و کاربران
  • انعطاف پذیری بسیار برای تنظیمات موردنظر
  • مدیریت تمامی سرورها در یک نقطه
  • پشتیبانی وسیع از نرم افزار SOL Server
  • قابلیت خطایابی اتوماتیک سرور
  • استفاده بهینه تر از CPU و سخت افزارها

مطالب مرتبط

آموزش های مرتبط :

[/av_textblock]

[/av_one_full][av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]


سایدبار


[/av_textblock]