نرم افزار MXEasy در مدیریت ویدئویی هوشمند

کلید اصلی تولید نرم افزار MXEasy ایجاد یک نرم افزار ساده و کارپسند و قابل فهم و در عین حال کار برای عموم است. به طوری که بتواند نیازهای اصلی یک مدیرت امنیتی را برآورده نماید و در عین حال ایرادات و خطاهای احتمالی در کار با یک سیستم پیچیده را نیز نداشته باشد. با این نرم افزار حداکثر تصاویر ۱۶ دوربین قابل مشاهده می باشد. این نرم افزار بدون این که کاربر را با اصطلاحات پیچیده و عمیق شبکه درگیر کند تصویر را در اختیار او می گذارد و کاربر قادر است کنترل های اصلی مورد نیاز را از طریق این برنامه در اختیار داشته باشد.

به طور کلی استفاده از این نرم افزار برای کاربرهای کوچک تا متوسط به دلیل سادگی منوها توصیه می شود. با استفاده از این نرم افزار می توان موارد زیر را انجام داد:

  • زوم دیجیتال بر روی تصویر زنده و حرکت به چپ و راست یا بالا و پایین بر روی تصویر بزرگ شده
  • مشاهده فیلم ضبط شده دوربین ها
  • استخراج یک بخش از فیلم برای ارائه به دیگران

برای هر کارکرد از یک سمبل تصویری گویا استفاده شده و با قرار گرفتن روی هر دکمه توضیحات مربوط به آن در اختیار کاربر قرار می گیرد. در ضمن رابط نرم افزار ( یعنی بخشی که توسط کاربر دیده می شود ) برای استفاده در حال حرکت و روی تبلت بهینه شده است. در صورتی که هر مشکلی رخ دهد به سادگی با استفاده از پشتیبان خودکار که از سیستم گرفته شده است می توان نرم افزار را به حالت قبلی باز گرداند.

آموزش های مرتبط :


امتیاز بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 19 =