نرم افزار MilestonexProtectsmart client چیست ؟

نرم افزار Smart Client یک کنسول اپراتوری برای مشاهده تصاویر زنده و ضبط شده است. این نرم افزار با کاربری بسیار آسان به کاربران امکان می دهد چیدمان دوربین های مداربسته را بر اساس خواسته و نیاز خود بر روی صفحه نمایش داشته باشند.

در به کارگیری این نرم افزار ابزارهای قدرتمندی برای مشاهده تصاویر ضبط شده به کمک خواهند آمد، امکانات پیشرفته جستجوی تصاویر بر اساس زمان ، توالی یا تغییرات منطقه ای در این نرم افزار، امکان پیدا کردن تصاویر ضبط شده دلخواه را در کم ترین زمان مهیا می کند. همچنین این نرم افزار قابلیت نمایش همزمان تصاویر ضبط شده و زنده را دارد. در این نرم افزار حداکثر تا صد تصویر در یک صفحه نمایش قابل مشاهده است.

امکان انتخاب ماتریس های متنوع و نمایش تصاویر در قالب های ۴:۳ و یا ۱۶:۹ برای تصاویر Full HD از دیگر ویژگی های این نرم افزار است. همچنین می توان در ماتریس ایجاد شده علاوه بر نمایش تصاویر دوربین ها، عکس، لینک های HTML و یا نقشه سایت را قرار داد و یا یکی از خانه های ماتریس را به تعدادی دوربین اختصاص داد که به صورت گردشی و با تنظیمات زمان مشخص نمایش داده می شوند.

در حقیقت در استفاده از نرم افزارهای Milestone، پس از اضافه کردن دوربین های مداربسته به نرم افزار و انجام تنظیمات اولیه، کاربران تنها با نرم افزار Smart Client سروکار خواهند داشت.

خصوصیات و مزایای نرم افزار Milestone

  • راه حل های مدیریت شده، موثر و کم هزینه برای راه اندازی پروژه های بزرگ و ترکیبی از دوربین های مداربسته تحت شبکه و آنالوگ
  • نسخه Corporate این نرم افزار محدودیتی در تعداد دوربین های مداربسته تحت شبکه و آنالوگ متصل به DVR Encoder ها، سرورها، کاربران و اتاق مانیتور ندارد.

آموزش های مرتبط :

امتیاز بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =