متعلقات لوله فولادی برق و ابزار برش لوله فلکسیبل در نصب دوربین ها

متعلقات لوله فولادی برق شامل زانوی ساده، سه راهی ساده، سه راهی درب دار، درپوش ، سرپوش ، براس ، بست های انتهایی، انواع سرلوله ای پلاستیکی و … قابل ارائه می باشد این لوازم از جمله وسایلی هستند که در آموزش نصب دوربین مدار بسته کاربرد دارند و باعث می شوند تا دوربین های مداربسته را بتوان بصورت استاندارد نصب نمود.

انواع گلندها

برای اتصال لوله عادی یا فلکسیبل کابل به کاور دوربین، سینی کابل، تابلو و سایر تجهیزات از گلند استفاده می شود که در صورت عدم استفاده از ان، در دراز مدت بر اثر کشش و لرزش های محیطی به دلایل مختلف، کابل آسیب می بیند. همچنین گلند از ورود حشرات موازی به داخل تجهیزات جلوگیری می کند.

گلندها بر طبق کاربری، در انواع فلزی و پلاستیکی ساخته می شوند که نوع فلزی آن برای اتصال لوله های فلزی به تجهیزات فلزی و نوع پلاستیکی آن نیز برای تجهیزات از هم جنس خود استفاده می شود. برای فضاهایی که در معرض نور آفتاب می باشد از گلند فلزی استفاده می شود

194056_mo (1)

 ابزار برش لوله فلکسیبل

انواع قیچی ها، کاترها، فلکسی بر و فلکسی گیر جهت برش و نصب لوله های فلکسیبل به کار می روند که دو نوع فلکسی گیر و فلکسی بر می باشد

L6355018222681 سینی کابل

انواع سیتی کابل در بازار شامل سینی ۲۰، ۳۰۱۰، ۴0، ۵0، ۶0، 7۰،80،9۰و ۱۰۰ میلیمتر می باشد که این اعداد عرض سینی را به میلیمتر نشان می دهند. نوع پرکاربرد سینی ها در سیستم های نظارت تصویری دوربین مداربسته، سینی ۱۰ تا ۴۰ می باشد. ارتفاع یا لبه سینی کابل ها معمولاً چهار سانتی متر است و انواع دیگر مثل پنج ، شش ، هفت و هشت سانتی متر قابل سفارش است. طول سینی کابل ها همه دومتر است.

images (34)


امتیاز بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.