طریقه اتصال دستگاه DVR به مدولاتور

در ابتدا می بایست کابل تصویر DVR را به ورودی UHF دستگاه مدولاتور متصل نمود و سپس یک فرکانس نسبت به فرکانس های شبکه های تلویزیونی به مدولاتور داد. به طور مثال فرکانس شبکه اول سیما 25 می باشد.

در صورتی که دستگاه تقویت مرکزی دارای UHF باشد، خروجی آنتن هوایی را به IN دستگاه مدولاتور متصل نموده و سپس خروجی دستگاه DVR را به VIDE IN که معمولاً زرد رنگ است وصل کرده و سپس یک خروجی از آنتن OUT با کابل برای ورودی UHF تقویت کننده آنتن مرکزی گرفته می شود. پس از انجام این کار بهتر است تنظیمات دستگاه مدولاتور را روی C و بین 6 تا 18 قرار داد (هر چه عدد بالاتر برود فرکانس قوی تر خواهد شد)

اگر دستگاه آمپلی فایر (تقویت کننده آنتن مرکزی) فاقد UHF بوده و فقط دارای خروجی VHF باشد روش بالا را انجام داده و فقط به جای خروجی UHF بر روی VHF وصل می شود و فرکانس نیز بین 31 تا 36 تنظیم می شود. پس از رویت ابتدای تصاویر دوربین بر روی آنتن مرکزی، برای بهتر شدن تصاویر باید فرکانس را کمی بالا و پایین برد تا بهترین نتیجه حاصل شود.

etesal

اتصال یک نمونه مدولاتور به تقویت کننده ی سیستم آنتن مرکزی

از طریق استفاده از مبدل VGA به AV می توان خروجی دیجیتال دستگاه NVR را به آنالوگ تبدیل کرده و از این طریق دستگاه دوربین های مداربسته تحت شبکه را نیز به سیستم آنتن مرکزی متصل کرد. لازم به ذکر است که با توجه به انتقال آنالوگ دوربین های مداربسته تا محل نمایش، وضوح تصاویر آنها به شدت کاهش خواهد یافت.

آموزش های مرتبط :

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

پیام به پشتیبان