ضبط آنالوگ تصاویر دوربین های مداربسته (VCR)

ضبط آنالوگ تصاویر دوربین های مداربسته

قدیمی ترین روش ضبط تصاویر دوربین های مداربسته استفاده از تجهیزات ویدئو پخش آنالوگ و یا همان VCRهای خانگی بوده است، که دیگر کاربردی در این صنعت ندارد و در حال حاضر از رده خارج شده محسوب می شوند. یکی از مشکلات VCRها زمان Take up (تاخیر دستگاه بین گرفتن دستور ضبط و شروع ضبط) نسبتا بالای آنها بوده است که به طور قابل توجهی در تجهیزات ضبط دیجیتال بهبود یافته است.  VCRها تنها قادر به ضبط یک ورودی بودند که محدودیت بزرگی به حساب می آید.

ویدئو تایم لپس ها تجهیزاتی تقریبا شبیه به VCRها بودند، با این تفاوت که تعداد فریم های ضبط شده ی تصویر در آن قابل تنظیم بود. این قابلیت امکان ضبط تصاویر را برای مدت بیشتری فراهم می کرد و می توانست طوری تنظیم شود که تصاویر را برای مدت 24، 240 و یا 960 ساعت بر روی نوارهای ویدئویی معمولی ضبط کند. با افزایش مدت زمان ضبط تصاویر، فاصله ی بین فریم های ضبط شده نیز افزایش می یافت و تصاویر از حالت واقعی دور می شدند. قابلیت ضبط طولانی و قیمت نسبتا مناسب این تجهیزات و همچنین قابلیت هایی مانند آلارم یا بازنویسی خودکار بر روی نوار از مزایای این تجهیز در آن زمان محسوب می شد که دیگر منسوخ شده است.

مطالب مرتبط

آموزش های مرتبط :


دوربین

Admin Fanamoozanمشاهده نوشته ها

من مهدی هستم و فارغ التحصیل رشته برق می باشم. حدود 10 سال بصورت عملی در حوزه برق و تاسیسات کار کرده ام و تجارب زیادی در این زمینه کسب کرده ام. مطالبی که منتشر میکنم تلفیقی از دانش و تجربه بنده در این زمینه می باشد. همچنین به مباحث تعمیرات موبایل، هوشمندسازی ساختمان، برق ساختمان و صنعتی و سیم پیچی موتور علاقمندم. امیدوارم از مطالب درج شده رضایت کافی را داشته باشید.

قسمت دیدگاه ها غیرفعال است