رابط LC,MTRJ,E2000

رابط LC

در دو نوع تک و دو قلو طراحی و عرضه شده است، و از خانواده رابط های کوچک و ظریفی است و چگالی درگاه ها در مسیریاب یا سوئیچ افزایش یافته است. این خانواده از رابط ها به نام ؟ مشهورند. اندازه ی این نوع رابط ها تقریباً نصف رابط ها ST است و کارایی خوب آن برای اتصال فیبرهای تک حالته به اثبات رسیده است.

st

رابط MTRJ

رابط MT-RJ نیز در خانواده ی رابط های کوچک و ظریف طبقه بندی می شوند که صرفاً دو قلو و از جنس پلیمر است و برای اتصال یک جفت فیبر نوریMMF به کار می آید. برای اطمینان از هم راستایی فیبرها، زائده های سوزنی شکلی تعبیه شده است تا اتصال ناهم راستا اصلاً ممکن نباشد. کوچکی این نوع از رابط ها و سادگی ایجاد و نصب، محبوبیت بی نظیری برای این عضو تازه وارد خانواده رابط ها به ارمغان آورده است.

mtrj

رابط E2000

این رابط مشخصات شبیه به رابط LC دارد و عضو خانواده ی رابط های کوچک و ظریف به شمار می آید. تفاوت E2000 و LC آن است که در انتهای فیبر یک دریچه ی محافظ وجود دارد که به محض جدا کردن رابط بسته می شود تا از فیبر در مقابل آلودگی گرد و غبار و یا خطرات احتمالی خروج پرتو لیزر محافظت کند.

e2000

مطالب مرتبط

آموزش های مرتبط :


مقالات آموزش دوربین

Admin Fanamoozanمشاهده نوشته ها

من مهدی هستم و فارغ التحصیل رشته برق می باشم. حدود 10 سال بصورت عملی در حوزه برق و تاسیسات کار کرده ام و تجارب زیادی در این زمینه کسب کرده ام. مطالبی که منتشر میکنم تلفیقی از دانش و تجربه بنده در این زمینه می باشد. همچنین به مباحث تعمیرات موبایل، هوشمندسازی ساختمان، برق ساختمان و صنعتی و سیم پیچی موتور علاقمندم. امیدوارم از مطالب درج شده رضایت کافی را داشته باشید.

قسمت دیدگاه ها غیرفعال است