دوربین های مدار بسته مینیاتوری

دوربین های مداربسته مینیاتوری

دوربین های مداربسته کوچکی هستند که برای استفاده شخصی و در سیستم های مداربسته ی کوچک به کار می روند. اکثرا لنز ثابت دارند و قیمت آنها ارزان است و به راحتی قابل پنهان کردن هستند.

معمولا خروجی تصویر آنها به صورت فیش تصویر است و برای استفاده در مکان هایی مانند مدرسه، ویترین مغازه ها، هتل ها و به همراه تلفن تصویری مناسب می باشند. از نظر ظاهری شبیه دوربین های پین هل هستند اما لنز آنها با دوربین های مداربسته پین هل متفاوت است.

بعضی از دوربین های مداربسته مینیاتوری دارای مادون قرمز هستند که امکان تصویربرداری در شب را فراهم می سازند. نکته حائز اهمیت تفاوت برد نورهای مادون قرمز است. دوربین های مداربسته مینیاتوری بدون مادون قرمز هم در بازار موجودند. ولتاژ کاری دوربین های مینیاتوری 12 ولت مستقیم با قابلیت برداشت صدا و تصویر است. نحوه ی نصب این نوع دوربین های مداربسته همانند دوربین های پین هل است.

مطالب مرتبط

آموزش های مرتبط :


دوربین

Admin Fanamoozanمشاهده نوشته ها

من مهدی هستم و فارغ التحصیل رشته برق می باشم. حدود 10 سال بصورت عملی در حوزه برق و تاسیسات کار کرده ام و تجارب زیادی در این زمینه کسب کرده ام. مطالبی که منتشر میکنم تلفیقی از دانش و تجربه بنده در این زمینه می باشد. همچنین به مباحث تعمیرات موبایل، هوشمندسازی ساختمان، برق ساختمان و صنعتی و سیم پیچی موتور علاقمندم. امیدوارم از مطالب درج شده رضایت کافی را داشته باشید.

قسمت دیدگاه ها غیرفعال است