دوربین مدار بسته پین هول یا سوزنی

دوربین مدار بسته پین هل

دوربین های مداربسته ریزی هستند که بیشتر به عنوان دوربین مداربسته مخفی یا برای اهداف جاسوسی به کار می روند. این دوربین های در اشکال فریب دهنده ساخته می شوند. برخی از آنها را می توان در خودکار جاسازی کرد و بعضی از آنها را به شکل سنسورهای اعلام حریق می سازند. این نوع دوربین های مداربسته به صورت بی سیم نیز موجود می باشند..

این نوع دوربین های مداربسته از طریق سوراخ کوچکی ئصویر را به بهترین وجه در اختیار قرار می دهند و میکروفن این دوربین مداربسته در پشت آن تعبیه شده است. کابل این نوع دوربین های مداربسته از یک کاهنده و سه فیش تشکیل شده است که شامل فیش زرد رنگ تصویر، فیش سفید رنگ صدا و فیش قرمز رنگ تغذیه ی 12 ولت مستقیم است. دوربین های مداربسته ی مخفی می توانند در هر شکل و اندازه وجود داشته باشند. از آنجا که استفاده از دوربین های مداربسته مخفی کاملا ابتکاری است، می توان آنها را در هر جای ممکن جاسازی کرد. انواع پیش ساخته ی آنها در قاب های مختلفی مثل قاب سیستم اطفا یا قاب زنگ، ساعت دیواری، پریز برق و … موجود است. معمولا از دوربین های مداربسته مینیاتوری به عنوان دوربین های مخفی استفاده می شود.

مطالب مرتبط

آموزش های مرتبط :

دوربین

Admin Fanamoozanمشاهده نوشته ها

من مهدی هستم و فارغ التحصیل رشته برق می باشم. حدود 10 سال بصورت عملی در حوزه برق و تاسیسات کار کرده ام و تجارب زیادی در این زمینه کسب کرده ام. مطالبی که منتشر میکنم تلفیقی از دانش و تجربه بنده در این زمینه می باشد. همچنین به مباحث تعمیرات موبایل، هوشمندسازی ساختمان، برق ساختمان و صنعتی و سیم پیچی موتور علاقمندم. امیدوارم از مطالب درج شده رضایت کافی را داشته باشید.

قسمت دیدگاه ها غیرفعال است