دوربین مدار بسته بولت (Bullet Camera)

دوربین مداربسته بولت (Bullet Camera)

این دوربین های مداربسته با هدف استفاده در مکان های غیر مسقف طراحی شده اند و در دو نوع با لنز ثابت و با لنز فاصله ی کانونی متغیر ساخته می شوند، اما امکان نصب لنز خارجی ندارند. در موقع خرید چنین دوربین های مداربسته باید به اندازه ی لنز دوربین توجه شود.

در صورتی که نیاز به گرفتن یک تصویر از فاصله ی زیاد باشد از لنزی با فاصله ی کانونی بالا استفاده می شود تا تصویر دوربین مداربسته برای گرفتن محیط اطراف به هدر نرود.

دوربین های مداربسته بولت معمولا با یک کاور فلزی ساخته می شوند و این کاور از درجه حفاظت بالایی در مقابل نفوذ آب و گرد و غبار ( IP بالا) برخوردار است. در صورت نیاز امکان باز کردن سایه بان دوربین مداربسته نیز وجود دارد.

برای نصب این دوربین های مداربسته باید از یک پایه ی مناسب استفاده شود که معمولا دوربین به همراه یک پایه ی با درجه ی آزادی بالا در نصب عرضه می شود.

مطالب مرتبط

آموزش های مرتبط :


مقالات آموزش دوربین

Admin Fanamoozanمشاهده نوشته ها

من مهدی هستم و فارغ التحصیل رشته برق می باشم. حدود 10 سال بصورت عملی در حوزه برق و تاسیسات کار کرده ام و تجارب زیادی در این زمینه کسب کرده ام. مطالبی که منتشر میکنم تلفیقی از دانش و تجربه بنده در این زمینه می باشد. همچنین به مباحث تعمیرات موبایل، هوشمندسازی ساختمان، برق ساختمان و صنعتی و سیم پیچی موتور علاقمندم. امیدوارم از مطالب درج شده رضایت کافی را داشته باشید.

قسمت دیدگاه ها غیرفعال است