دوربین مدار بسته تحت شبکه بی سیم چیست؟

دوربین مداربسته تحت شبکه بی سیم

دوربین مداربسته گردان تحت شبکه امکان مشاهده تصاویر زنده و ضبط شده و کنترل دوربین مداربسته از راه دور را از طریق اتصال مستقیم به شبکه و دسترسی اینترنتی فراهم می سازد و می تواند تصاویر را با کیفیت 25 فریم در ثانیه حتی در تاریکی (دید در شب) دید. این دوربین مداربسته قابلیت انتقال تصویر و صوت به صورت هم زمان و دو طرفه، قابلیت اتصال بدون سیم به شبکه اینترنت (در صورت وجود شبکه WIFI/ مودم بی سیم)، قابلیت کشف حرکت و ارسال هشدار به مرکز کنترل و امکان تعریف کاربران متعدد و رمز عبور با سطح دسترسی های متفاوت را داراست. امکان وصل کردن سنسورهای دود و دما و همچنین هشدار صوتی به این دوربین مداربسته وجود دارد. این تجهیز می تواند تصاویر را در کارت SD، حافظه فلش و یا در یک سرور ذخیره کند.

دوربین مداربسته تحت شبکه ثابت بی سیم

دوربین مداربسته تحت شبکه ثابت امکان مشاهده تصاویر زنده و ضبط شده و کنترل دوربین مداربسته از راه دور را از طریق اتصال مستقیم به شبکه و دسترسی اینترنتی فراهم می سازد. این دوربین مداربسته با توانایی ارسال تصاویر با کیفیت 25 فریم، قابلیت انتقال تصویر و صوت به صورت هم زمان و دو طرفه، قابلیت اتصال بدون سیم به شبکه اینترنت (در صورت وجود شبکه WIFI یا WLAN)، قابلیت کشف حرکت و ارسال هشدار به مرکز کنترل و امکان تعریف کاربران متعدد و رمز عبور با سطح دسترسی های متفاوت را داراست. امکان وصل کردن سنسورهای دود و دما و همچنین هشدار صوتی به این دوربین مداربسته وجود دارد.

این دوربین مداربسته قابلیت فشرده سازی با استانداردهای H.264 و M-JPEG به طور همزمان، دارای کارت حافظه SD/ SDHC و استاندارد ارسال تصاویر بی سیم IEEE 802.11b/g را داراست.

مطالب مرتبط

آموزش های مرتبط :

مقالات آموزش دوربین

Admin Fanamoozanمشاهده نوشته ها

من مهدی هستم و فارغ التحصیل رشته برق می باشم. حدود 10 سال بصورت عملی در حوزه برق و تاسیسات کار کرده ام و تجارب زیادی در این زمینه کسب کرده ام. مطالبی که منتشر میکنم تلفیقی از دانش و تجربه بنده در این زمینه می باشد. همچنین به مباحث تعمیرات موبایل، هوشمندسازی ساختمان، برق ساختمان و صنعتی و سیم پیچی موتور علاقمندم. امیدوارم از مطالب درج شده رضایت کافی را داشته باشید.

قسمت دیدگاه ها غیرفعال است