انتقال تصویر دوربین مدار بسته بر روی موبایل

انتقال تصویر دوربین مداربسته بر روی موبایل به دو صورت امکان پذیر است. تقریباً با تمام گوشی های جدید می توان با استفاده از اینترنت موجود در اطراف یا با استفاده از اینترنت سیم کارت، تصاویر دوربین های مداربسته را پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور مشاهده کرد. در بعضی از DVRها وجود IP استاتیک ضروری است اما می توان با استفاده از DVRهای جدید و هوشمند به راحتی با IP دینامیک هم تصاویر را مشاهده کرد برای آموزش انتقال تصویر دوربین مداربسته می توانید در آموزش نصب دوربین مدار بسته این آموزشگاه شرکت کنید.

انتقال تصویر دوربین مدار بسته بر روی موبایل

با ورود نسل سوم و چهارم سیم کارت های تلفن همراه و اینترنت با سرعت های بالا روی گوشی ها، از طریق این سیم کارت ها و با سرعت خیلی خوب در حد سرعت واقعی دوربین مداربسته در محل نصب شده، می توان تصاویر را به صورت تک به تک روی گوشی مشاهده کرد.

سرویس جدید تلویزیون های مدار بسته ترافیکی به نام T-Mobile که در انگلیس راه اندازی شده است، اطلاعات ترافیکی زنده و تصاویر CCTV کنار جاده ای را به طور مستقیم به گوشی تلفن همراه مشتریان تجاری خود، ارسال می کند. این سیستم، اطلاعات به هنگام را که از طریق 7500 شناسگر کنار جاده ای نصب شده در طول آزادراه ها، اتوبان ها و خیابان های اصلی به دست می آورد، به تلفن های همراه ارسال می کند.

شبکه های بی سیم سیار، به سرعت به سوی کامل شدن پیش می روند و در آینده ای نزدیک، زمینه های جدید تجاری و مصرفی مانند انتقال ویدئویی دیجیتال را به وجود خواهند آورد.

مطالب مرتبط

آموزش های مرتبط :

مقالات آموزش دوربین

Admin Fanamoozanمشاهده نوشته ها

من مهدی هستم و فارغ التحصیل رشته برق می باشم. حدود 10 سال بصورت عملی در حوزه برق و تاسیسات کار کرده ام و تجارب زیادی در این زمینه کسب کرده ام. مطالبی که منتشر میکنم تلفیقی از دانش و تجربه بنده در این زمینه می باشد. همچنین به مباحث تعمیرات موبایل، هوشمندسازی ساختمان، برق ساختمان و صنعتی و سیم پیچی موتور علاقمندم. امیدوارم از مطالب درج شده رضایت کافی را داشته باشید.

قسمت دیدگاه ها غیرفعال است