آموزش نصب ضبط و باند خودرو
مجوزهای آموزشگاه

آگهی تلویزیونی آموزشگاه فن آموزان

اطلاعـات

معرفی دوره

آموزش ضبط و باند خودرو

ضبط و باند خودرو این روز ها یکی از امکانات اصلی در خودرو ها محسوب می شود و دیگر جزء مسائل حاشیه ای نمی باشد. آموزش نصب ضبط و باند خودرو آموزشگاه فن آموزان تهران به صورت کلی و عملی تمامی موارد و مطالب را در این زمینه به صورت عملی به کارآموزان آموزش می دهد.به طوریکه کار آموزان پس از کلاس آموزشی مربوطه به صورت کاملا مستقل می توانند در این زمینه کسب در آمد نمایند.

ویدئوهای آموزش نصب ضبط و باند خودرو

کارگاه فنی و حرفه ای فن آموزان

کلیپ معرفی آموزشگاه برق فن آموزان

تیزر دوره های آموزشی فن آموزان

سرفصل های دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو

 • آموزش مقدماتی برق خودرو
 • آموزش نصب پخش های پایونر
 • آموزش نصب پخش های اینفینیتی
 • آموزش نصب پخش های کنوود
 • آموزش نصب پخش های مکس ریدر
 • آموزش نصب ضبط های CD
 • آموزش نصب ضبط های فلش خور
 • آموزش نصب تیوتر بر روی پخش
 • آموزش نصب پخش های مارشال
 • آموزش نصب باندهای روی درب خودرو
 • آموزش نصب ساب ووفر
 • آموزش نصب باندهای فابریکی
 • آموزش نصب طاقچه های چوبی
 • آموزش نصب آمپیلی دو کانال و چند کانال
 • آموزش نصب دوربین دنده عقب
 • آموزش نصب زنون
 • آموزش نقشه خوانی سیم کشی خودرو
 • آموزش نصب باندهای طاقچه ای
 • آموزش نصب ضبط های فلش خور و CD

معرفی مدرس کلاس آموزش نصب ضبط و باند خودرو

مهندس محمد سماعی

کارشناس برق قدرت

ایشان تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی برق قدرت گذرانده اند. از سال 80 تا 87 بعنوان مجری پروژه های ساختمانی مشغول به فعالیت بوده اند و از سال 87 تا 94 در نقش مجری پروژه های هوشمند دوربین مدار بسته و دزدگیر اماکن، کرکره و جک برقی، تلفن سانترال و اپراتور شیشه ای مشغول بوده اند. از سال 93 نیز همزمان با اجرای پروژه ها در آموزشگاه های فنی مانند آموزشگاه فن آموزان و فنی البرز تدریس می نمایند. از پروژه های عملی ایشان می توان به پروژه های هوشمندسازی در شرکت ماموت، بهینه خشکاب آرین، بتیس شرکت آرم، مسکن مهر قزوین، آبیک و شهر جدید هشتگرد نام برد.

شهریه دوره آموزشی نصب ضبط و باند خودرو

عنوان دورههزینه دوره عادیدوره عادی با 30% تخفیفهزینه دوره خصوصی
آموزش نصب ضبط و باند خودرو700,000تومان490,000تومان900,000تومان

آموزش نصب ضبط و باند خودرو

هزینه دوره عادی
700,000تومان
هزینه دوره عادی با 30% تخفیف
490,000تومان
هزینه دوره خصوصی
900,000تومان

پرسش و پاسخ های دوره نصب ضبط و باند خودرو

با سلام
آموزش ها به صورت عملی و در کارگاه های مجهز برگزار می شود.

با سلام

بله آموزشگاه دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای می باشد و شما می توانید در سایت فنی حرفه ای استعلام آموزشگاه فن آموزان تهران را بگیرید.

با سلام

برای دوستان شهرستانی دوره های خصوصی بهتر می باشد زیرا مدت زمان و ساعت برگزاری کلاس با کاراموزان عزیز هماهنگ می شود و فشرده تر هستند.

با سلام

بله ، در نزدیکی آموزشگاه خطوط BRT ، مترو و اتوبوس وجود دارد.

با سلام

بله ، پس از گذراندن دوره ی آموزشی مدرک آموزشگاه که مورد تایید سازمان فنی حرفه ای نیز هست برای شما صادر می گردد.

با سلام

مدرک آموزشگاه در داخل کشور دارای اعتبار می باشد ولی چنانچه قصد دارید به خارج از کشور سفر کنید و مدرک بین المللی نیاز دارید ، آموزشگاه شما را برای گرفتن مدرک مورد نیاز به سازمان فنی و حرفه ای معرفی می کند.

با سلام

خود آموزشگاه خوابگاه مستقل ندارد ولی با چند خوابگاه همکاری می کند و کاراموزان را با قیمت مناسب به خوابگاه های مربوطه معرفی می کند.

با سلام

بله ، تمامی اساتید دارای چندین سال سابقه در بازار کار هستند.

ثبت نام

راهنمایی

چنانچه درباره دوره سوالی دارید فرم زیر را پر نمایید

دوره های پیشنهادی

dozdgir-khodro
cctv
package
cooler

توضیحات کاربردی و آموزشی

آموزش برق، الکترونیک و ابزار دقیق در آموزشگاه فن آموزان با توجه به شرایط بازار کار کشور تدوین و آموزش داده می شود، زیرا که مجموعه آموزشی این آموزشگاه، موفقیت و شایستگی خود را در قبال موفقیت و پیشرفت فن آموزان محترم خود میداند و بر این اصل پافشاری دارد که پیشرفت مداوم گروه آموزشی فن آموزان مستلزم پیشرفت کار آموزان خواهد بود.

ویژگی های برتر دوره های آموزشی فن آموزان

اساتید این آموزشگاه دارای مدارک معتبر و مرتبط با رشته آموزشی خود هستند و علاوه بر آن سالها تجربه فعالیت در صنعت در همان رشته مربوطه را دارند.

در صورتی که کارآموزی به دلیل غیبت و یا دلایل دیگر موفق به یادگیری در دوره ی آموزشی خود نشوند می توانند در دوره های بعدی به صورت رایگان در کلاس ها حضور داشته باشند.

آموزشگاه فن آموزان دارای مجوز رسمی از سازمان فنی حرفه ای می باشد و کارآموزان پس از اتمام دوره آموزشی برای آزمون به سازمان فنی حرفه ای معرفی خواهند شد.

آموزشگاه فن آموزان با تکیه بر کادر با تجربه خود, کارآموزان را پس از آموزش نیزبه مدت زمان نامحدود پشتیبانی خواهد نمود این پشتیبانی به صورت ارتباط مستقیم بین اساتید و کارآموزان خواهد بود.

دسترسی مناسب آموزشگاه برای تردد به ترمینال BRT , اتوبوس های شهری و تاکسی رانی (مکان آموزشگاه تقاطع خیابان ولیعصر جمهوری می باشد که دسترسی مناسبی برای تردد به نقاط مختلف تهران و حتی دسترسی مناسب برای کارآموزان عزیز شهرستانی دارد)

برای اسکان کارآموزان شهرستان خوابگاه های مجهزی در نظر گرفته شده که فاصله کمی با محل آموزشگاه دارند و کارآموزان می توانند به راحتی این مسیر را پیاده طی کنند.

کلاس های این آموزشگاه در زمان های صبح و بعد از ظهر و روزهای تعطیل قابل برگزاری است.و کار آموزان به راحتی می توانند زمان خود را با زمان کلاس ها هماهنگ کنند.

با توجه به نیاز ارتباط بین دانش و صنعت یا بازار تمامی آموزش های آموزشگاه به صورت عملی با تجهیزات بروز کارگاهی انجام می پذیرد.