آموزش تعمیرات مایکروویو و سولاردام

تفاوت تعمیرکار تجربی و کسانی که در دوره های فن آموزان شرکت می کنند: در بازار تعمیرات لوازم خانگی خیلی ها می دانند که چگونه این دستگاه ها را باز و بست کنند، اما اکثر آنها توانایی تشخیص علت خرابی را ندارند.
باز و بسته کردن لوازم خانگی ساده است، اما، در بازار تعمیرات، تشخیص منشا مشکل مهارتی است که هر کس از آن بهره مند نیست. در این دوره یاد می گیرید که چگونه مشکل را ریشه یابی کنید و با کسب این مهارت وقت و پولتان، بابت دور ریختن قطعات، به هدر نخواهد رفت.

یادگیری اصول پایه امری ضروری برای تعمیرکاران : در این دوره روش صحیح تعمیرات هر دستگاهی در بازار ، از پیشرفته ترین لوازم خانگی گرفته تا ساده ترین این لوازم را یاد می گیرید.
در این دوره با اعتماد به نفس کافی یاد می گیرید که چگونه سخت ترین عیب در تعمیرات لوازم خانگی را شناسایی کرده و بدون صدمه زدن به دستگاه آن را تعمیر کنید.

ابزار و تجهیزات مورد نیاز: برای تعمیرصحیح یک دستگاه نیازی نیست که همه ابزارهای بازار را خریداری کنید. تا زمانی که استفاده صحیح از ابزار مناسب را یاد نگرفتید وقت و پولتان را هدر ندهید. در این دوره با تجهیزات مورد نیاز برای این حرفه آشنا می شوید و نحوه صحیح انتخاب و خرید این ابزار به شما آموزش داده می شود همچنین به شما یاد می دهیم که چطور قطعات خوب را از بد تشخیص دهید و چطور آنها را با قیمت عمده خریداری کنید.

بازار کار و درآمد : امروزه با آموزش های غیر کاربردی و ناکارآمدی سیستم آموزشی داشتن جایگاه شغلی مناسب و کسب درآمد رضایت بخش برای گذراندن زندگی بسیار سخت شده است. اما به شما حرفه ای را آموزش می دهیم که بتوانید کسب و کار خود را داشته باشید و با مهارت کاربردی و عملی خوبی که بدست می آورید درآمد بالایی کسب کنید.

توانایی هایی که در دوره تعمیرات مایکروویو و سولاردام بدست می آورید

یادمیگیرید مشکلاتی همچون کارنکردن فر، عدم کارکرد دستگاه، نچرخیدن سینی کف، قطعی لامپ داخلی، عدم تهویه داخل دستگاه، اتصالی بدنه دستگاه را عیب یابی و تعمیر کنید.

یادمیگیرید به صورت درست و ایمن ترانس ولتاژ بالای دستگاه را تست کنید و طریقه تست خازن ولتاژ بلا، تست اصولی دیود بدنه ، موتور سنکرون و فیوز ولتاژ بالا را به صورت صحیح انجام دهید.

یاد می گیرید دستگاه هایی که بر اثر استفاده نا صحیح به لامپ اشعه و سایر قطعات آنها آسیب وارد شده را عیب یابی و راه اندازی کنید همچنین با برنامه های پخت دستگاه آشنا می شوید.

با انواع برندهای مایکروویو و سولاردام آشنا می شوید و با آموزش کاملی که در فن آموزان می بینید می توانید برندهای مختلف این دستگاه ها را تعمیر کنید.

رایگان در دوره : ارائه فایل های کمک آموزشی به ارزش 300/000 تومان

فیلم معرفی دوره تعمیرات مایکروویو و سولاردام

فارغ التحصیلان دوره مشغول در بازار کار

امید عبدالله زاده

محمد حسین شریفیان

هزینه دوره تعمیرات مایکروویو و سولاردام

عنوان دورههزینه دوره عادیدوره عادی با 30% تخفیفهزینه دوره خصوصی
تعمیرات مایکروویو800,000 تومان560,000 تومان900,000 تومان

نظرات کارآموزان دوره تعمیر مایکروویو و سولاردام

علی رنجی

حامد حدادی

پیام درویش

سرفصلهای دوره آموزش تعمیرات مایکروویو و سولاردام

 • شناخت انواع ماکروویوهای موجود در بازار و برند ها
 • آموزش اصول بازو و بست انواع ماکروویوها
 • آموزش تعمیرات قطعات چرخان مکانیکی
 • آموزش تعمیرات مسیر عبور جریان
 • آموزش سرویسکاری انواع ماکروویو
 • آموزش برندهای مطرح و پرکاربرد بازار
 • تشریح کامل تفاوت ماکروویو و ماکروفرها
 • آموزش قطعه شناسی ماکروویو
 • آموزش شناخت ماکروویو های قدیمی و جدید

 • آموزش تعمیر المنت های موجود در ماکروویو
 • آموزش تعمیر اشعه لیزرسولاردام ماکروویو
 • آموزش عیب یابی برد پنل سولار دام
 • آموزش نحوه عملکرد اجزای مکانیکی ماکروویو
 • آموزش تعمیر و عیب یابی قسمت های مختلف ماکروویو
 • آموزش تعویض فن داخلی ماکروویو
 • آموزش تعویض لامپ داخلی ماکروویو
 • آموزش نکات امنیتی در تعمیر ماکروویو
 • و…

نظرات کارآموزان

”دوره رو 0 تا 100 آموزش دیدیم و حالا وارد بازار کار شدم و حالا درآمد خوبی دارم.“

”استاد دوره به مباحث کاملا مسلط بودند و بی هیچ نقصی دوره رو بصورت کاملا عملی فرا گرفتیم.“

”محیط آموزشگاه کاملا مناسب یادگیری هست و کلاسها بطوری هست که تمام تمرکز تماماً بر روی آموزش بوده و هیچ چیز جانبی مزاحم کار ما در طول دوره نشد.“

می خواهم این حرفه را یاد بگیرم

گالری تصاویر

ویژگی های دوره و فرم درخواست مشاوره رایگان

دسترسی به حمل و نقل عمومی

بهره مندی از اساتید به نام و تجربه

پشتیبانی نامحدود پس از دوره

برگزاری دوره در زمان آزاد کارآموزان

دوره رایگان در صورت عدم یادگیری

آموزش در کارگاه های مجهز

ارائه مدرک زیر نظر فنی حرفه ای

اقامت در خوابگاه مناسب

سوالات متداول

این دوره بخشی از دوره جامع تعمیرات لوازم خانگی است و در طی یک جلسه (حدود 4 ساعت) برگزار خواهد شد و کارآموز می تواند به تنهایی این دوره را شرکت نماید.

شامل برند های مختلف از جمله سامسونگ و ال جی و…

بله دوره ها به صورت عملی از پایه آموزش داده می شود و مشکل خاصی از این بابت وجود ندارد.

بله خوابگاه دانشجویی ، نزدیک به آموزشگاه در نظر گرفته شده  است.

بله زمان کلاس های خصوصی طبق زمان شما و استاد هماهنگ می شود.

آموزش ها ویژه بازار کار هستند و کاراموز بعد از پایان دوره به راحتی میتواند وارد بازار شود. بله بعد از پایان دوره می توانید با استاد در ارتباط باشید.

کلاس ها هم آخر هفته و هم در اواسط هفته برگزار خواهد شد. برای اطلاع دقیق تر از ساعات برگزاری کلاس ها با آموزشگاه تماس بگیرید.

پس از پایان دوره مدرک آموزشگاه که زیرنظر سازمان فنی حرفه ای ، بصورت دوزبانه، در داخل کشور و در شرکت های خصوصی و دولتی دارای اعتبار هست نقدیم شما میشود. برای مدرک بین المللی، کارآموز را به سازمان فنی حرفه ای معرفی میکنیم و پس از قبولی در آزمون کتبی و عملی مدرک رسمی و بین المللی به کاراموز تعلق می گردد.

کاراموزی دوره تعمیرات لوازم خانگی طی 20 جلسه برگزار میشود که 10 جلسه آن به صورت تئوری زیرنظر استاد در کلاس و 10 جلسه آن به صورت عملی با هماهنگی استاد و مشتری بر روی لوازم منزل تعمیری برگزار میشود. هزینه شرکت در کاراموزی مبلغ 2000000 تومان میباشد.

کلاس ها معمولا به صورت تئوری و عملی برگزار میشود اما بخش عمده کلاس (حدود 90 درصد) به صورت عملی برگزار میشود. کلاس 10 تا 12 نفره برگزار میشود.

پشتیبانی نامحدود به صورت تلفنی و یا حضوری انجام می شود.

آموزش تعمیرات ماکروویو و مایکروفر

آموزش تعمیرات ماکروویو و ماکروفر به صورت تخصصی و عملی شامل تعمیرات مکانیکی ماکروویو و مایکروفر و عیب یابی برد الکترونیک این دستگاه ها می باشد آموزشگاه فن آموزان با داشتن کارگاه آموزشی موثر و کارآمد و همچنین اساتید با تجربه کار چندین ساله در زمینه آموزش تعمیرات لوازم خانگی در بازار دوره هایی را در خصوص آموزش تعمیر ماکروویو، سولاردام و مایکروفر برگزار می کند و در پایان به کار آموزان گواهینامه مورد تایید سازمان فنی حرفه ای داده خواهد شد.

پیشنهاد ویژه : شرکت در دوره چند محصول آموزش تعمیرات لوازم خانگی با تخفیف بسیار مناسب.

آموزشگاه فن آموزان تهران

خیابان جمهوری – بعد از تقاطع ولیعصر – بعد از فروشگاه رفاه – ساختمان تجاری و اداری 24 – طبقه 6