آموزش تعمیرات لوازم صوتی و تصویری
مجوزهای آموزشگاه

آگهی تلویزیونی آموزشگاه فن آموزان

اطلاعـات

معرفی دوره

آموزش تعمیرات لوازم صوتی و تصویری

آموزش تعمیرات لوازم صوتی و تصویری ، دوره ای حرفه ای و کاربردی در رشته الکترونیک می باشد .در این دوره آموزش کامل بازو بست و تعمیرات سیستم های صوتی و تصویری پرکاربرد، بصورت کاملا عملی آموزش داده می شود. همچنین در آموزش تعمیرات سیستم های صوتی و تصویری آموزش کامل تعمیرات برد الکترونیک این لوازم وجود دارد و دوره تحت نظر اساتید برجسته که خود دارای چندین سال سابقه کار عملی هستند برگزار می گردد. کارآموزان شرکت کننده در دوره تعمیرات لوازم صوتی و تصویری پس از پایان این دوره یک تعمیرکار حرفه ای برای این سیستم ها خواهند شد و می توانند کار خود را به راحتی در این حرفه شروع کنند.

ویدئوهای آموزش تعمیرات لوازم صوتی و تصویری

کارگاه فنی و حرفه ای فن آموزان

کلیپ معرفی آموزشگاه برق فن آموزان

تیزر دوره های آموزشی فن آموزان

سرفصل های دوره آموزش تعمیرات لوازم صوتی و تصویری

 • آموزش و معرفی انواع سیستم های صوتی و تصویری پرکاربرد
 • آموزش الکترونیک مقدماتی و پیش نیاز این رشته (رایگان)
 • آموزش تعمیرات برد تمامی لوازم صوتی و تصویری مطابق سرفصل دوره
 • آموزش تعمیرات تلویزیون های LCD و LED معمولی و 3D
 • آموزش تعمیرات مانیتورهای کامپیوتر
 • آموزش تعمیرات اسپیکر کامپیوتر
 • آموزش تعمیرات سینما خانواده
 • آموزش تعمیرات دستگاه گیرنده دیجیتال
 • آموزش تعمیرات دستگاه DVD
 • آموزش تعمیرات ضبط خودرو
 • آموزش تعمیرات آمپیلی فایر
 • آموزش تعمیرات ضبط صوت
 • آموزش تعمیرات کنترل های مختلف
 • آموزش تعمیرات پلی استیشن و ایکس باکس
 • و…

معرفی مدرس کلاس آموزش تعمیرات لوازم صوتی و تصویری

مهندس نیما آرام

کارشناسی مهندسی برق الکترونیک

ایشان تحصیلات خود را در رشته کارشناسی پیوسته برق الکترونیک گذرانده اند. از جمله افتخارات و تجارب ایشان کسب مقام اول مسابقات ابتکارات و اختراعات دانشگاه نوشیروانی بابل، ثبت اختراع دستگاه محاسب هدایت آتش (پلاتینگ برد) و سرپرست آکادمی رباتیک و الکترونیک دانشگاه شمال را می توان ذکر کرد. از جمله فعالیت های مهندس آرام می توان به همکاری در اجرای فنی پروژه محیط زیستی دانشگاه تهران و آموزش تعمیرات و طراحی بردهای الکترونیکی و برنامه نویسی میکروکنترلر در آموزشگاه های مختلف تهران اشاره کرد.

شهریه دوره آموزشی تعمیرات لوازم صوتی و تصویری

عنوان دورههزینه دوره عادیدوره عادی با 30% تخفیفهزینه دوره خصوصی
آموزش تعمیرات لوازم صوتی و تصویری3,430,000تومان2,400,000تومان4,500,000تومان

آموزش تعمیرات لوازم صوتی و تصویری

هزینه دوره عادی
3,430,000تومان
هزینه دوره عادی با 30% تخفیف
2,400,000تومان
هزینه دوره خصوصی
4,500,000تومان

پرسش و پاسخ های دوره تعمیرات لوازم صوتی و تصویری

با سلام

خود آموزشگاه خوابگاه مستقل ندارد ولی با چند خوابگاه همکاری می کند و کاراموزان را با قیمت مناسب به خوابگاه های مربوطه معرفی می کند.

با سلام

بله ، تمامی اساتید دارای چندین سال سابقه در بازار کار هستند.

با سلام

بله ، پس از گذراندن دوره ی آموزشی مدرک آموزشگاه که مورد تایید سازمان فنی حرفه ای نیز هست برای شما صادر می گردد.

با سلام

بله آموزشگاه دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای می باشد و شما می توانید در سایت فنی حرفه ای استعلام آموزشگاه فن آموزان تهران را بگیرید.

ثبت نام

راهنمایی

چنانچه درباره دوره سوالی دارید فرم زیر را پر نمایید

دوره های پیشنهادی

laptop-min
lebas-min
tc-min
lavazem khanegi-min

توضیحات کاربردی و آموزشی

آموزش برق، الکترونیک و ابزار دقیق در آموزشگاه فن آموزان با توجه به شرایط بازار کار کشور تدوین و آموزش داده می شود، زیرا که مجموعه آموزشی این آموزشگاه، موفقیت و شایستگی خود را در قبال موفقیت و پیشرفت فن آموزان محترم خود میداند و بر این اصل پافشاری دارد که پیشرفت مداوم گروه آموزشی فن آموزان مستلزم پیشرفت کار آموزان خواهد بود.

ویژگی های برتر دوره های آموزشی فن آموزان

اساتید این آموزشگاه دارای مدارک معتبر و مرتبط با رشته آموزشی خود هستند و علاوه بر آن سالها تجربه فعالیت در صنعت در همان رشته مربوطه را دارند.

در صورتی که کارآموزی به دلیل غیبت و یا دلایل دیگر موفق به یادگیری در دوره ی آموزشی خود نشوند می توانند در دوره های بعدی به صورت رایگان در کلاس ها حضور داشته باشند.

آموزشگاه فن آموزان دارای مجوز رسمی از سازمان فنی حرفه ای می باشد و کارآموزان پس از اتمام دوره آموزشی برای آزمون به سازمان فنی حرفه ای معرفی خواهند شد.

آموزشگاه فن آموزان با تکیه بر کادر با تجربه خود, کارآموزان را پس از آموزش نیزبه مدت زمان نامحدود پشتیبانی خواهد نمود این پشتیبانی به صورت ارتباط مستقیم بین اساتید و کارآموزان خواهد بود.

دسترسی مناسب آموزشگاه برای تردد به ترمینال BRT , اتوبوس های شهری و تاکسی رانی (مکان آموزشگاه تقاطع خیابان ولیعصر جمهوری می باشد که دسترسی مناسبی برای تردد به نقاط مختلف تهران و حتی دسترسی مناسب برای کارآموزان عزیز شهرستانی دارد)

برای اسکان کارآموزان شهرستان خوابگاه های مجهزی در نظر گرفته شده که فاصله کمی با محل آموزشگاه دارند و کارآموزان می توانند به راحتی این مسیر را پیاده طی کنند.

کلاس های این آموزشگاه در زمان های صبح و بعد از ظهر و روزهای تعطیل قابل برگزاری است.و کار آموزان به راحتی می توانند زمان خود را با زمان کلاس ها هماهنگ کنند.

با توجه به نیاز ارتباط بین دانش و صنعت یا بازار تمامی آموزش های آموزشگاه به صورت عملی با تجهیزات بروز کارگاهی انجام می پذیرد.