• آموزش نصب قفل برقی و کلید سلکتور جک برقی

  کلید سلکتور: نصب کلید سلکتور اختیاری می باشد کلید سلکتور نوعی محرک یا فرمان دهنده می باشد که با هر بار چرخاندن این کلید با استفاده از کنتاکت های داخلی خود درب را به صورت تک لنگه و دولنگه باز می کند در این بازه عملکردی یک پالس برای مرکز کنترل فرستاده و باعث می شود تا مرکز….
 • تعریف کردن ریموت به برد جک برقی

  همانطور که می دانیم ریموت کنترل ها برای باز و بسته کردن درب های اتوماتیک از راه دور استفاده می شوند در اینجا نحوه LERN کردن ریموت کنترل یا نحوه تعریف ریموت کنترل را در برد جک MPC ایتالیایی با ریسیور بتا را آموزش می دهیم
 • آموزش نصب درب بازکن ریلی

  برای نصب باید موارد زیر مورد توجه قرار بگیرد 1-وزن و ابعاد در متناسب با نوع در بازکن باشد. 2-در بالانس است و به درستی بازو بسته میشود و ساختار لازم برای اتوماتیک شدن را دارد. 3-اگر از ریل خارج شود دچار مشکل نخواهد شد. 4-اگر زمین مرطوب بود موتور را بالاتر از سطح زمین نصب کنید.
 • آموزش تعمیر و عیب یابی جک برقی پارکینگی

  آموزش تعمیر و عیب یابی جک برقی پارکینگی روشهایی برای تشخیص داده شده که آن را در اختیار شما قرار داده ایم برای مثال:موتور کار نمیکرد:یک سیم از داخل قطع است . موتور صدای بلندی دارد:بلبرینگ ها خشک یا از فرم خارج شده یا بدنه روتور و استاتور باهم اصطکاک دارند ،پیچ بدنه محکم نیست یا روتور درست در جای خود قرار نگرفته است. موتور در جا کار میکند:کلید خلاص کن بیرونه ،محور کلید خلاص کن خم شده ،سیستم انتقال قدرت گریبکس به پیستون هرز شده .
 • آموزش نصب جک برقی ایتالیایی mpc و مراحل نصب جک

  راهنمای نصب جکها برای نصب جکها باید دو نقطه انتخاب شود و باید طوری نصب شوند که فشاربه آنها وارد نشوندو حداکثر بهره وری را داشته باشند برای نصب جک دو نقطه انتخاب میشوند اول انتخاب محل نصب روی چهارچوب یا دیوار و دومی روی لنگه درب
 • آموزش نصب در باز کن اتوماتیک وی تو گلد

  آموزش نصب در باز کن اتوماتیک وی تو گلد
 • آموزش نصب جک برقی وی تو

  برای نصب این جک درب باید محکم باشد و هیچ نوع دریچه ای روی درب نباشد . در زمان حرکت درب نباید نوسان زیادی داشته باشد . باید روی سطح هدایت شده راحت حرکت کند و سایشی وجود نداشته باشد . 4- هردو کلید بازو بسته شدن را نصب کنید تا از سطح هدایت شده جلوگیری شود . قفل دستی را بردارید کابل برق را انتهای درب و انتهای ابزار خارجی نزدیک کنید .
 • آموزش نصب جک پارکینگی سومر sommer

  وقتی درب به محل انتهای باز شدن برسد خودکار بسته شدن فعال میشود و مدت زمان بسته شدن درب روی فشار سنج تنظیم شده شروع میشود -فشار سنج را در زمان مطلوب 5 تا 255 تنظیم کنید – کلید DIL شماره 7 خاموش – کلید DIL شماره 8 روشن – کلید DIL دیگر برحسب نیاز تنظیم شود .
 • آموزش نصب جک برقی پروتکو

  جکهای پروتکو امکانات بسیاری دارند که از جمله : امکان نصب روی انواع دربهای کشویی – دو لنگه وتک لنگه. دارای نمایشگر برای کلیه دستورالعمل ها قابل نصب روی قفل الکترونیکی با استفاده از کارت رابط برنامه ریزی هر جک به طور جداگانه و…
 • آموزش نصب جک برقی آلدو (s-600)

  دستورالعمل درباز کن مدل (s-600 ) این دربازکن ها قابلیتهایی دارد که برایتان شرح میدهیم. امکان تنظیم زمان بازو بسته شدن و دور آهسته بازو بسته شدن و تنظیم سرعت دورهای هرلنگه . دارای soft star وsoft stop برای نرمی حرکت درب ها . دارای قابلیت حرکت معکوس درب و چشمک و فلاشر زدن قبل از حرکت و قابلیت فشار نهایی.